BATI AKDENiZ SAHiLLERİ TURU

4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ de Y.P. Konaklama (2 Gece)

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

2018 Sezon Boyunca ... 4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL'de Y.P. Konaklama
Gezilecek Yerler:

KAPUTAŞ PLAJI, KAŞ,KEKOVA TEKNE TURU, TAHTALI TELEFERİK, OLİMPOS, PHASELİS, KEMER, ANTALYA, KALEİÇİ

Kalkış Noktaları: Akşam saat 23:30’da MAVİŞEHİR (Egepark önü), 23:35 KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 23:40 KARŞIYAKA Anıt-Yunuslar, 24:00 LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 00:15 KONAK (Sabancı kültür merkezi) ve saat 00:30’ da ÜÇYOL’ dan (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü)
Geceleme: 3 Gün - 3 Gece
Konaklama: 4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ de Y.P. Konaklama (2 Gece)
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

2018 Sezon Boyunca

  BATI AKDENİZ SAHİLLERİ TURU 

KAPUTAŞ PLAJI- KAŞ-KEKOVA TEKNE TURU-DEMRE-TAHTALI TELEFERİK-OLİMPOS-ULUPINAR-PHASELİS- KEMER-ANTALYA-DÜDEN BAŞI ŞELALESİ-ANTALYA ARKEOLOJİ MÜZESİ VE KALEİÇİ

4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL'de Y.P. (Antalya Merkez)

(3 GÜN-3 GECE)  2018 SEZON BOYUNCA

ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!! 

1 TUR: 5-8 Nisan    2 TUR: 20-23 Nisan    3 TUR: 10-13 Mayıs   4 TUR: 14-17 Haziran  
5 TUR: 12-15 Temmuz       6 TUR: 19-22 Ağustos

7 TUR: 13-16 Eylül         8 TUR: 11-14 Ekim      9 TUR: 26-29 Ekim (Bu tarihte Erken Rezervasyon Sona Ermiştir )

  10 TUR: 8-11 Kasım 

 

1. Gün: AKŞAM

Akşam saat 23:30’da MAVİŞEHİR (Egepark önü), 23:35 KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 23:40 KARŞIYAKA Anıt-Yunuslar, 24:00  LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 00:15 KONAK (Sabancı kültür merkezi) ve saat 00:30’ da ÜÇYOL’ dan (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü) siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun molalarla, KAŞ’ a yol alıyoruz. KAPUTAŞ PLAJI’ ndan geçerek,   KAŞ’ a ulaşıyoruz.

Kaş’ ta ekstra sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, keyifle turumuza başlıyoruz. Akdeniz’ in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti, KAŞ’ ta, sokaklarında, çarşısında ve sahilinde gezintiler yapıyoruz. Daha sonra, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’ da, Tekne Turu` na çıkıyoruz. ÜÇAĞIZ’ dan teknelere biniyoruz ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir’ i görüyoruz. Öğle yemeğimizi Tekne’ de alarak, yüzme molaları veriyoruz. Geçireceğimiz keyifli saatler sonrası, DEMRE’ ye hareket ediyoruz. Bizans dönemi Aziz Nichola Kilisesi ile ünlü bu bölgede, Bizans döneminde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan ST. NİCHOLAS KİLİSESİ’ ni (NOEL BABA) Kilisesi’ ni geziyoruz. Ardından,  ANTALYA’ ya ulaşıyoruz. Şehir merkezinde 4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. http://www.khanhotel.com/


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ekstra TAHTALI TELEFERİK TURU’ na katılıyoruz. 2365 mt. yüksekliğindeki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına inşa edilen teleferik, Avrupa’ nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferiği’ ne biniyoruz. Çam ormanlarının arasından geçerek eşsiz doğa manzarası ile on dakikada zirveye varıyoruz. Denizle gökyüzünü birleştiren muhteşem manzarayı fotoğraflayarak,  tatil yöresini ayaklar altında izleyebilir, zirvede kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Buradan, OLİMPOS’ a hareket ediyoruz. Antik Likya` nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur OLİMPOS’ ta,  kilise, hamam, agora, korsan lahuti  gibi Antik Kent’ e ait eserleri görüyoruz. Olimpos’ un eşşiz doğasını fotoğraflayabilirsiniz.  Aynı zamanda da isteyenler denizin keyfini çıkarabilirler. Öğle yemeği için, gürül gürül akan sularıyla meşhur, gölgelikler içinde alabalık veya sac kavurma yiyeceğimiz ULUPINAR` a geliyoruz. Ulupınar’ da ki kısa doğa gezimizi de gerçekleştirerek, çam ormanları içerisinde eski ticaret ve korsan şehri olan, PHASELİS Antik Kenti’ ne gidiyoruz. Antik tiyatro, agora, 3 ticaret limanı kalıntıları  gibi sayısız günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra, KEMER’ e hareket ediyoruz. Türk turizminin en önemli tatil merkezlerinden olan KEMER’ de vereceğimiz molada, MARİNA ve AY IŞIĞI parkında keyifli anlar geçiriyoruz. Otobüsümüze biniyoruz ve kıyı güzelliklerini ve doğa manzaralarını seyrederek, tekrar otelimize geliyoruz. Akşam yemeği sonrası isteyen konuklarımız ANTALYA şehir merkezine çok yakın olan otelimizden, merkeze inip, yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ANTALYA KALEİÇİ’ ne geçiyoruz. Burada, YİVLİ MİNARE, SAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, Avrupa’ nın en iyi müzesi de seçilmiş olan ANTALYA ARKEOLOJİ MÜZESİ’ ni ziyaret ediyoruz. DÜDENBAŞI ŞELALESİ’ nin serinliği içerisinde öğle yemeğimizi alıyoruz.  Güzel bir turun ardından, KORKUTELİ-ACIPAYAM-DENİZLİ üzerinden, İZMİR’ e dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda alacağımız molalar sonrasında, akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» 4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ de Y.P. Konaklama (2 Gece)
» Lüks Otobüsle Ulaşım
» Programda belirtilen Turlar
» Oteldeki Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
» Sigorta
» ACADEMİC TOUR GÜVENCESİ

 

» Müze Ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
» Yolda Alınan Sabah Kahvaltıları ve Öğle Yemekleri
» Otelde belirlenen ekstralar +İçecekler+Minibar
» Tahtalı Teleferik Ücreti
» Tekne Turları

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Butik KARS TURU (Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Kars-Erzurum )
ERKEN REZERVASYON FIRSATI
1479.00 TL
'den itibaren
1-Butik KARS TURU (Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Kars-Erzurum )
İzmir’den Kars’a, Erzurum’dan İzmir’e Direkt Uçuş ve Kars-Erzurum Doğu Ekspres Treni Farkı İle…
4 Gün 3 Gece / 14.12.2018
2-Butik KARS TURU ( Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Erzurum-Kars )
ERKEN REZERVASYON FIRSATI
1449.00 TL
'den itibaren
2-Butik KARS TURU ( Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Erzurum-Kars )
İzmir’den Erzurum’a, Kars’tan İzmir’e Direkt Uçuş ve Erzurum-Kars Doğu Ekspres Treni Farkı İle…
4 Gün 3 Gece / 10.03.2019
3-Butik KARS TURU ( Uçakla Kars-Kars )
ERKEN REZERVASYON FIRSATI
1099.00 TL
'den itibaren
3-Butik KARS TURU ( Uçakla Kars-Kars )
ÇILDIR GÖLÜNDE ATLI KIZAKLI GEZİ, KAZ ETİ MENÜLÜ, KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ İLE..
3 Gün 2 Gece / 04.03.2019