BATI KARADENİZ TURU (Sezon Boyunca ve Bayramlar

4* EMİRGAN OTEL Y.P. (Zonguldak'ta)

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

4* EMİRGAN OTEL Y.P. Konaklamalı. Sonbaharda Yedigöllerin muhteşem renklerini keşfe gidiyoruz.
Gezilecek Yerler:

BOLU-ABANT GÖLÜ- SAFRANBOLU-AMASRA-YEDİGÖLLER- EREĞLİ-CEHENNEM AĞZI M. AKÇAKOCA-DÜZCE-MAŞUKİYE

Kalkış Noktaları: Akşam saat 19:45 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 20:00 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20:15 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 20:35 KARŞIYAKA (Anıt), KARŞIYAKA (Yunuslar), 20:40 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:00 BORNOVA (Kampus Önü)
Geceleme: 3 Gün-3 Gece
Konaklama: 4* EMİRGAN OTEL Y.P. (Zonguldak'ta)
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

BATI KARADENİZ TURLARI

Akşam Çıkışlı

 

4*EMİRGAN OTEL’DE Y.P. KONAKLAMA (Zonguldak’ta)

 

SONBAHARDA YEDİGÖLLERİN MUHTEŞEM RENKLERİNİ KEŞFE GİDİYORUZ...

 

BOLU-ABANT GÖLÜ-MENGEN-YEDİGÖLLER-DEVREK-AMASRA-CAM SEYİR TERASI-SAFRANBOLU-

YENİCE ORMANLARI-ZONGULDAK- EREĞLİ-CEHENNEM AĞZI MAĞARASI-AKÇAKOCA-DÜZCE-MAŞUKİYE 

   

 

      19 TUR:19-22 Ekim      20 TUR: 26-29 Ekim      21 TUR: 2-5 Kasım    22 TUR:16-19 Kasım

(3 Gün-3 Gece)

    

Şok Fiyat: 399 TL'den itibaren

 

1. Gün: AKŞAM

Akşam saat 19:45  ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 20:00 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20:15 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 20:35 KARŞIYAKA (Anıt), KARŞIYAKA (Yunuslar),  20:40 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:00 BORNOVA (Kampus Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. BALIKESİR, BURSA, KOCAELİ, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından BOLU’ya varıyoruz.


1. Gün:

BOLU civarında alacağımız extra sabah kahvaltısının ardından, ülkemizin eşsiz yörelerinden biri olan, ABANT GÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Gölün ve doğanın güzelliklerini seyredip, göl etrafında, yürüyüşler yapıyoruz. MENGEN' e hareket ediyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle, YEDİGÖLLER’e çıkıyoruz. SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa kalacağımız Yedigöller’de,  yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengarenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. ..Güzel bir günün ardından, DEVREK’te Baston Atölyelerine uğrayıp, alışveriş yaptıktan sonra, ZONGULDAK’daki 4* EMİRGAN OTEL’e geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’ya giderek  turumuza devam ediyoruz. Bu şirin, sahil kasabasında, ANADOLU’ daki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı) geziyoruz ve BAKACAK TEPESİ’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizin ardından, serbest zamanda, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip olacaksınız.  Sonrasında, Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan CAM SEYİR TERASI’nı ( Kristal Teras ) geziyoruz. Eşsiz doğa güzelliği, Tokatlı Kanyonu manzarasını fotoğraflarımıza ekleyerek, Müzekent SAFRANBOLU’ya varıyoruz.. SAFRANBOLU’da göreceğimiz yerler; HIDIRLIK TEPESİ, KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU, ARASTA.. Serbest zaman vererek, lokum alışverişi yapma imkanı buluyoruz. Daha sonra,  KARABÜK  üzerinden YENİCE ORMANLARI’ nın dünyada ender bölgelerde görülebilecek bir çoğu anıtsal boy ve kalınlığa ulaşmış, adeta bir ağaç müzesini andıran rengarenk ağaç türlerini keyifle seyrederek, ZONGULDAK’taki 4* EMİRGAN OTEL’imize yerleşiyoruz www.emirganhotel.com


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Kdz. EREĞLİ’sine ulaşıyoruz. EREĞLİ’de  tarihi çınar ağaçlarının altında vereceğimiz molanın ardından, Yunan Mitolojisinde Herkül'ün 12 görevinden birinin geçtiği rivayet edilen, Hristiyanlığın ilk dönemlerinde gizli ibadet yeri olarak kullanılan Ayazma Vadisi olarakta bilinen 3 adet mağaranın bulunduğu CEHENNEM AĞZI MAĞARASI’nı ziyaret ediyoruz. Buradan, AKÇAKOCA’ya hareket ediyoruz. Mavi bayraklı plajları, kıyıdan dağlara kadar uzanan yemyeşil bitki örtüsüne sahip olan bu yöremizde, Çınar Caddesini, farklı mimari tarzdaki  AKÇAKOCA CAMİİSİ’ni ve KONURALP BEY HEYKELİ’ni görerek, fotoğraf molası veriyoruz. DÜZCE’yi takiben, KARTEPE’nin eteklerinde bulunan, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ye geliyoruz. Maşukiye’nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten Maşukiye’de, KARTEPE eteklerinde, rehberimiz eşliğinde kısa doğa yürüyüşleri yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların altında, suların şırıltısı ve kuşların cıvıltısı arasında, doğanın muhteşem görüntüsünü gözlemliyoruz Burası karadenizin tüm yeşilliğini içinde barındıran ve de Türkiyenin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. .Adeta kendinizi cennet bahçesinde gibi hissedeceğiniz bu ortamda, fotoğraf ve çay molaları veriyoruz. Ardından, BURSA-BALIKESİR üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Çevre Gezileri
» İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmeti
» ZONGULDAK’da 2 Gece:4* EMİRGAN OTEL Y.P.
» Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
» Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı
» Öğle Yemekleri
» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Yedigöller Minibüs ücretleri

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Tur programı  İZMİR ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
ÖZEL KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (Otobüsle)
Erken rezervasyon Fırsatı
1149.00 TL
'den itibaren
ÖZEL KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (Otobüsle)
2 Gün AYDER YAYLASI, ARTVİN, ELEVİT YAYLASI, ŞİMŞİR ORM. MENÇUNA ŞELALESİ...
8 Gün - 8 Gece / 29.07.2018
KLASİK KARADENİZ VE YAYLALARI TURU (Otobüsle)
Erken Rezervasyon Fırsatı
899.00 TL
'den itibaren
KLASİK KARADENİZ VE YAYLALARI TURU (Otobüsle)
Boydan Boya Karadeniz Turu...Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili
7 Gün - 7 Gece / 07.09.2018
Uçakla DOĞU KARADENİZ ve YAYLALARI               Samsun Gidiş-Trabzon Dönüş
Erken rezervasyon Fırsatı
999.00 TL
'den itibaren
Uçakla DOĞU KARADENİZ ve YAYLALARI Samsun Gidiş-Trabzon Dönüş
Düşler Vadisi MACAHEL'li. TAMAMI YAYLA KONAKLAMALI Samsun Gidiş-Trabzon Dönüş
5 Gün - 4 Gece / 26.09.2018