BEYPAZARI-ESKİŞEHİR TURLARI Sezon ve Bayramda

Eskişehir’in 5* TURUNÇ OTEL’de Beypazarında 3*Selam Otel’de

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

BEYPAZARI KONAKLAMA AYRICALIĞI BU TURDA.... ESKİŞEHİR 5* OTEL ve BEYPAZARI 3* OTEL
Gezilecek Yerler:

Beypazarı-Eskişehir ve Kütahya güzergah üstü gezisi

Kalkış Noktaları: Sabah, saat 06:10 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 06:40 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 06:55 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele 07:20 BORNOVA (Kampus Önü)
Geceleme: 3 Gün-2 Gece
Konaklama: Eskişehir’in 5* TURUNÇ OTEL’de Beypazarında 3*Selam Otel’de
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

  

BEYPAZARI ESKİŞEHİR TURU

Beypazarı Konaklama Ayrıcalığı Bu Turda...

 

1 GECE: Eskişehir’in En Güzel Otellerinden biri olan 5* TURUNÇ OTEL’de Konaklama  ve

1 GECE: Beypazarı’nda Konaklama Ayrıcalığı ile… 3*SELAM OTEL 

   

BEYPAZARI’nda BAĞ EVİ’nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzik Eğlence Fiyata Dahil…

 

 27-29 Ekim 419 TL  ve 10-12 Kasım  (3 Gün-2 Gece)

 

 

1. Gün:

Sabah, saat 06:10 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü)      06:40 LOZAN  (Atatürk Lisesi Karşısı), 06:55 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele  07:20  BORNOVA (Kampus Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ya varıyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI’na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR’e varıyoruz. Önce, Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’nu görüyoruz. Akşam üzeri Eskişehir’in en güzel otellerinden biri olan 5* TURUNÇ OTEL’e yerleşiyoruz. Yemekten sonra, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için, gece turumuzu gerçekleştiriyoruz. İsteyen konuklarımızla HALLER GENÇLİK MERKEZİ’ne veya BARLAR SOKAĞI’na gidiyoruz.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ŞELALE PARK’a hareket ediyoruz. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, sabah kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’i gezmeye devam ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz.Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİNİ geziyoruz., Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’nide keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz.Daha sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekanları ile  Eskişehir’in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu  alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman  veriyoruz.  Buradan, Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur  BAĞEVİ’nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Konaklama 3* SELAM  Otelimizde.vb.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİ, İNCİRLİ CAMİİ, TAŞMEKTEP’i görüp, şehrin tüm güzelliğini yansıtan HIDIRLIK TEPESİ’nde etrafı fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Ardından, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ’ne  gidiyoruz. Bu güzel vadiyi seyrederek, BEYPAZARI’na veda ediyoruz. . POLATLI-AFYON-UŞAK  güzergahından,  geçireceğimiz güzel bir gezinin ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR’e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
» Çevre Gezileri ve İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri  » Sigorta
» Beypazarı’nda 3*Selam Otel’de O.K. konaklama ( 1 Gece)
» Beypazarı’nda Bağ Evin’de  canlı müzik eşliğinde 1 akşam yemeği
» Eskişehir’de 5* Turunç  Otel’de  Y.P. Konaklama ( 1 Gece)

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
» Öğle Yemekleri
» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Porsuk Çayında Gondol Gezisi
» Yolda alınacak sabah kahvaltısı

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayıllır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’da saklıdır.Turun iptali
  durumunda  ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Beypazarı’nda en iyi standartlardaki oteller 3*’dır.  Bu şirin ve güzel ilçeyi görmek için, daha yüksek katagoride otel olmadığından dolayı 3*oteller’de  konaklıyoruz.. Yöreye özgü yemek ve BAĞ EVİ Eğlencesi, Beypazarı gezimize ayrı bir renk katıyor..

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
ÖZEL KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (Otobüsle)
Erken rezervasyon Fırsatı
1149.00 TL
'den itibaren
ÖZEL KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (Otobüsle)
2 Gün AYDER YAYLASI, ARTVİN, ELEVİT YAYLASI, ŞİMŞİR ORM. MENÇUNA ŞELALESİ...
8 Gün - 8 Gece / 29.07.2018
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 23-30 Temmuz)
Yer müsaitliği bulunmamakta...
1149.00 TL
'den itibaren
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 23-30 Temmuz)
Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir…3 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program..
8 Gün 8 Gece / 23.07.2018
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 1-8 Ağustos)
Yer müsaitliği bulunmamakta...
1149.00 TL
'den itibaren
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 1-8 Ağustos)
Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir…3 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program..
8 Gün 8 Gece / 01.08.2018