ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURLARI

Eskişehir’ in 5* TURUNÇ OTEL’de Beypazarı' nda BEYPALAS Otel’ de Konaklama

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

BEYPAZARI KONAKLAMA AYRICALIĞI BU TURDA... BAĞ EVİ’ nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzik Eğlenceli
Gezilecek Yerler:

Beypazarı, Eskişehir

Kalkış Noktaları: 06:10 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı- Kavşakta Pamukkale Yazhanesi Önü) , 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 06:40 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 07:00 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 07:05 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü), 07:25 BORNOVA (Kampus Önü)
Geceleme: 3 Gün-2 Gece
Konaklama: Eskişehir’ in 5* TURUNÇ OTEL’de Beypazarı' nda BEYPALAS Otel’ de Konaklama
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

BEYPAZARI’NDA KONAKLAMA AYRICALIĞI BU PROGRAMDA …

 ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURLARI 

1 Gece; Eskişehir’ in En Güzel Otellerinden biri olan 5* Park Dedeman Otel Konaklama  ve 
1 Gece; Beypazarı’ nın En Güzel Oteli BEYPALAS OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’nda BAĞ EVİ’nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzik Eğlence Fiyata Dahil…

1.TUR: 21-23 Nisan 2018           2.TUR: 18-20 Mayıs 2018            3.TUR: 15-17 Haziran 2018 (Bayram)
4 TUR: 22-24 Ağustos 2018 (Bayram)     5 TUR: 27-29 Ekim 2018

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN!!!

KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, FİYATLAR KADEMELİ ARTIŞ GÖSTERİR...

(3 Gün-2 Gece)

1. Gün:

Sabah, saat 06:10 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı- Kavşakta Pamukkale Yazhanesi Önü), 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 06:40 LOZAN  (Atatürk Lisesi Karşısı), 07:00 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 07:05 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü), 07:25 BORNOVA (Kampus Önü)’ nden siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı KÜTAHYA’ ya varıyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI’ na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR’ e varıyoruz. Önce, Eskişehir’ in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’ nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisinin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’ nu görüyoruz. Daha sonra,  mevcut Hal Binası restore edilerek, içerisinde çeşitli, Dükkânlar, Barlar, Kafe ve Restoranlar bulunan HALLER GENÇLİK MERKEZİ’ nde çaylarımızı içiyor ve Eskişehir’ in en güzel otellerinden biri olan 5* PARK DEDEMAN OTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ŞELALE PARK’ a hareket ediyoruz. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, sabah kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’ i gezmeye devam ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Türkiye’ nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi KURŞUNLU KÜLLİYESİNİ geziyoruz. Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, Eskişehir’ in akciğeri olan, KENT PARK’ a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’ na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz.  Buradan, Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur BAĞEVİ’ nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz.  Konaklama BEYPALAS Otelimizde vb.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’ nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİ, İNCİRLİ CAMİİ, TAŞMEKTEP’ i görüp, şehrin tüm güzelliğini yansıtan HIDIRLIK TEPESİ’ nde, etrafı fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Ardından, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ’ ne gidiyoruz. Bu güzel vadiyi seyrederek, BEYPAZARI’ na veda ediyoruz. . POLATLI-AFYON-UŞAK güzergâhından,  geçireceğimiz güzel bir gezinin ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Not: 5* Turunç Otel,  işletme aynı olup, sadece  5* Park Dedeman olarak isim değiştirmiştir.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 

» Beypazarı’nda Bağ Evin’ de Canlı Müzik Eşliğinde 1 akşam yemeği

» Beypazarı’nda Beypalas Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)

» Eskişehir’de 5* Park Dedeman Otel’de Y.P. Konaklama ( 1 Gece)

» Sigorta

» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Porsuk Çayında Gondol Gezisi

» Yolda alınacak sabah kahvaltısı

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Butik KARS TURU (Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Kars-Erzurum )
ERKEN REZERVASYON FIRSATI
1479.00 TL
'den itibaren
1-Butik KARS TURU (Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Kars-Erzurum )
İzmir’den Kars’a, Erzurum’dan İzmir’e Direkt Uçuş ve Kars-Erzurum Doğu Ekspres Treni Farkı İle…
4 Gün 3 Gece / 21.12.2018
2-Butik KARS TURU ( Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Erzurum-Kars )
ERKEN REZERVASYON FIRSATI
1449.00 TL
'den itibaren
2-Butik KARS TURU ( Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile Erzurum-Kars )
İzmir’den Erzurum’a, Kars’tan İzmir’e Direkt Uçuş ve Erzurum-Kars Doğu Ekspres Treni Farkı İle…
4 Gün 3 Gece / 10.03.2019
3-Butik KARS TURU ( Uçakla Kars-Kars )
ERKEN REZERVASYON FIRSATI
1099.00 TL
'den itibaren
3-Butik KARS TURU ( Uçakla Kars-Kars )
ÇILDIR GÖLÜNDE ATLI KIZAKLI GEZİ, KAZ ETİ MENÜLÜ, KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ İLE..
3 Gün 2 Gece / 04.03.2019