Müşteri Yorumları
Yorumlarınız
PINAR ALMAÇ
Merhaba, 01-03 Şubat İstanbul gezinize kızım ile katıldım.Çok memnun kaldığımız bir gezi oldu.Rehberimiz Ahmet Bey ' de bilgi birikimi ve anlatımı yönünden oldukça yeterliydi.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
06.02.2018
Mesude BARLAS
25-28 Ocak otobüsle sömestrde İstanbul -Bursa turuna eşim ve iki cocuğumla katıldık. Tur sorunsuz geçti Rehperimiz Yasin Bey'in Tarih bilgisine doğrusu hayran kaldım. seviyeli , saygılı davranıları ve sömetre nedeniyle çocuk dolu otobüste çocuklarla olan diyaloğu da çok güzeldi. kendisine çok teşekkür ediyorum. Şöförlerimiz de sağsalim götürdü getirdi bizleri. kaldığımız otel de güzeldi.Tekrar sizinle seyehat edermiyim diye sorarsanız..evet ederim . tavsiyede ederim ..
05.02.2018
NALAN ERMAN
Sömestrede bursa uludağ turunuza ailem ile birlikte katıldım.ALmira Otelden rehberimiz Şerif beyden organizasyondan çok memnun kaldım. Tavsiye üzerine geldim ve herkeze tavsiye edeceğim. Başarılarınızın devamınıdilerim.
02.02.2018
ALTUĞ YAMAK
Bugün (14.01.2018) annemle birlikte Ödemiş, Birgi, Gölcük, Bozdağ günübirlik turunuza katıldık. Her şey çok güzeldi. Özellikle 35 HD 1919 plakalı aracınızın şöförünün aracı kullanmasına tek kelimeyle söylemek gerekirse MÜKEMMEL diyebilirim. Otobüste ne bir viraja girdiğimizi ne de otobüsün şerit değiştirdiğini hissetmedik. Çok güvenli bir şekilde otobüsümüz yollarda yağ gibi aktı gitti. Çok güzel bir gezi oldu bizler için. Rehberimiz v şöförümüz nezdinde hepinize teşekkürler.
14.01.2018
Mehmet Yaşar Evlioğlu
2018 yılbaşı için academic turla pamukkaleye gittik. Bu geziyle ilgili söyleyebileceğim en güzel şey rehberimiz Selda hanımla ilgili. Selda hanım tüm katılımcılara karşı sıcakkanlı ve güleryüzlü idi. Ayrıca gerek tarih bilgisi gerek sunumuyla herkesin takdirini kazanmıştır. Bir dahaki gezimizde Selda hanımın rehberimiz olmasını dilerim. Ayrıca academic turada teşekkür ederiz.
03.01.2018
Adnan Öztürkmen- Perihan Öztürkmen
Academic turla 2015 yılından bu güne kadar 8 günübirlik,12 konaklamalı tura katıldık hemen hemen Türkiyenin çok yerini gezip gördük.Gerek otobüsler,kaptanlar,oteller ve rehberler hepsi harikaydı bu kadar çok tur yapmamızın nedeni tabiiki memnun olduğumuz için.Bırde ofisteki arkadaşlarıda unutmamak gerek onlarda güler yüzlü çok sevecen insanlar.academic tour a çok teşekkürler,başarılarınızın devamı dileğiyle.
19.12.2017
Ahmet Ergündüz
Sayın firma sahibine.03-10 Kasım 2017 tarihleri arasındaki Aydın çıkışlı GAP turuna eşimle katıldık.Gezi boyunca güvenli seyahatimizi sağlayan kaptanlarımıza ve bu tura vesile olan güvenimizi kazanan Hatice hanıma teşekkürler ediyoruz Rehberimiz Selda hanımın gezi süresince sergilediği enerjisine sabrına güler yüzüne hoşgörüsüne engin kültür birikimine hayran kaldık kendisini geç de olsa tanımaktan onur duyduk Tekrar birlikte olmak umuduyla teşekkürler ediyoruz Saygılarımla.
11.11.2017
Engin kuşçu
uşak ulubeyli turu çok iyidi yalnız konak sabancı dan tur a katılanlar HATAY Yeşilyurt tan geliyor bizler inönü caddesinden belli yerden tur a başlamak istiyoruz sabah ları ve gece yarıları inönü caddesi müsait saygılarımla
06.11.2017
Sevil Toygar
3-4Kasım2017 tarihinde katıldığım Sagalassos ve göller bölgesi turunda ,rehberimiz Şerif Bey'e verdiği bilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
06.11.2017
Güler
27-29 Ekim tarihinde katıldığımız uçaklı İstanbul turumuz da hiç bir sıkıntı yaşamadık her şey beklentimizin daha üstündeydi. Otelimiz çok güzeldi rehberimiz Ahmet Yekta bey çok bilgili ve güler yüzlüydü.Bi dahaki tura katılmak isteyen herkese tavsiye ederim... Teşekkurler Academic Tour
01.11.2017
halil ibrahim çalmanda
26 ekim batı karadeniz turuna eşimle katıldık.gerekse rehber GÜNGÖR bey gerekse kaptanımız abdullah abi ve nizam abi bize olan ilgi alaka hizmet süperdi.hepinize teşekkür ediyoruz..biz aile olarak çok mennun kaldık hemen tekrar turlarına baktık ve 10 aralıkta dostlarımızla beraber ŞEBİ ARUS turuna (KONYA) TUR SATIN ALDIK..tekrar işallah aynı kadroyu görmek ümidiyle teşekür ediyoruz..
30.10.2017
MUSTAFA BARTIK
26/29 Ekim batı karadeniz gezisine katıldım başta rehberimiz Hakan bey e teşekkür ediyorum.çok güzel bir guruptu kaptanlar iyi otel güzel di.başka bir seyahatte buluşmak üzere
30.10.2017
Hatice
27-29 ekim tarihleri arasında katıldığım istanbul turunda çok güzel vakit geçirdik; özellikle rehberimiz Ahmet Yekta Bey'e emeklerinden ve muhteşem bilgi birikiminden dolayı çok teşekkür ederim..
30.10.2017
BAHRI YUSUF ERGENÇ
KAYSERİ ÇANKIRI KIRSEHIR YOZGAT SIVAS PAKET PROGRAM TURU YANİ İÇ ANADOLU TURU YAPARSANIZ SEVINIZRIM KOLAY GELSIN
30.10.2017
BAHRİ YUSUF ERGENÇ
MERHABALAR KOLAY GELSIN İŞLERINIZDE EDIRNE TURUNU YAPTIK BITIRDIK ÇOK MEMNUN OLDUK NURETTIN HOCAYLA MEMNUN KALDIK KENDISI BIZLERE GUZEL BILGILER VERDI İŞİNİN USTADI EDIRNE ÇOK GUZEL BIR YER HER IZMIRLINN GORMESI GEREKEN BIR YER KUÇUK AVRUPA EDIRNE ESKI TARZ BULGAR YUNAN MIMARILERIDE ÇOK ILGINÇ ÇOK GUZEL BIR 29 EKIM GEZIZI YAŞADIK SIZLERE VEDE NURETTIN HOCAMA TEŞEKKUR EDEIZ HERZAMAN REHBERLERINIZ VEDE SIZLER DISIPLINLI IŞLER YAPIYORSUNUZ KALITE HEP YUKSEK KALDIGIMIZ OTELLERDE GUZELDI HERŞEY GUZEL
30.10.2017
nurcan Arkon
17 -25 ekim Balkan turuna 7 kişilik grupla katıldık . rüya gbi bir tatil geçirdik Başta rehberimiz Volkan Oltu' ya teşekkür etmek istiyorum son derece saygılı, sevecen kişiliği ve anlatımları bizim turdan memnun olmamızı sağladı teşekkürler volkan... Kaptanlarımız Hüseyin ve Taşkına ne desem azdır saygılılar sevecenler ve her konuda yardımcılar iyiki volkan , Hüseyin ve Taşkın beyler vardı hepsine teşekkürler...Bir dahaki seyahatimizde görüşmek üzere Akademik tura teşekkürler memnun kaldık....
28.10.2017
Fatih Dincel
30 eylülde rehberimiz Turgut bey ile Bulgaristan romanya turu yaptık. Aracımız çok iyi ve kaptanlarımız sıcakkanlı ilgili insanlardı.Rehberimiz Turgut bey anlatımları sayesinde çok değerli bilgiler edindik, heryeri zamanında görme fırsatımız oldu.emeği geçenlere teşekkür ederiz.
17.10.2017
SERDAR BİLGİN
7 -16 Ekim Balkan Turuna eşimle katıldım. Rehberimiz Murat Gün her açıdan çok donanımlı. İnsan olarak çok güzel. Gezi boyunca bilgi, yönetim, özveri, planlama ve diğer her konuda çok üstün özelliklerini gördük. Kendisinden çok istifade ettik. Her iki kaptanımız öncelikle sürüş güvenliği açısından takdire değerler. Diğer hizmetleri takdire değer. Teşekkürler Akademik Tur.
16.10.2017
mehmet çimenli
academic turla karadeniz turuna katıldım ilk orada tanıştım academic ile,turda kaptanlarımız ve rehberimiz harika insanlar idi alakaları gösterdikleri sıcak güleryüzlü davranışları ile kalplerimizi kazandılar,ve bugün academiden gap turu aldım ayfer hanım ve ekibine teşekkür ederim gerçekten muhteşemler eğer tura gidecekseniz academic tura uğramadan tura gitmeyiniz
07.10.2017
HASAN KÜÇÜKUYSAL
15 24 EYLÜL ORTA AVRUPA TURUNDA KAPTANLARIMIZ YUSUF VE TAYFUN BEYLERİN ILGISI REHBERİMİMİZ ŞERİF BEYİN ENGİN BİLGİSİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETTİ HEPSİNE TEŞEKKÜR EDERİM BAŞKA TURLARDA DA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE
29.09.2017
sermin sümer
Uçaklı Orta Avrupa turu mükemmeldi.Oteller şehir içinde ve ihtiyaçları karşılayacak niteliklteydi özellikle rehberimiz Murat Gün bey herşeyi en ince detayına kadar düşünen, kibar ve gezdiğimiz yerler hakkında doyurucu bilgiler verdi.Rehberimize ve Academic tura çok teşekkürler.Herkese tavsiye ediyorum.
25.09.2017
Berna Tekin
16-23.9.2017 uçaklı Orta Avrupa Turunuz muhteşemdi.Özellikle Rehberimiz Murat Bey sorumluluğu,haritalı coğrafyası,tarihi,istatistiki ve kültürel bilgileriyle tam akademikti.Otantik geceleri ve öğle yemeği ayrı bir lezzetti.Panoramik tekne turları büyüleyiciydi.Viyana daki konser mest etti.Tek kelimeyle Rüya gibiydi.Ekip de çok uyumluydu.Sonsuz teşekkürler. Yağmuru sevdiğim için o da sanki bize uyumluydu. İyiki katılmışım.Murat Beyli Turlarınızdan haberdar olursam çok memnun olurum.
25.09.2017
Berna Tekin
16-23.9.2017 uçaklı Orta Avrupa Turunuz muhteşemdi.Özellikle Rehberimiz Murat Bey sorumluluğu,haritalı coğrafyası,tarihi,istatistiki ve kültürel bilgileriyle tam akademikti.Otantik geceleri ve öğle yemeği ayrı bir lezzetti.Panoramik tekne turları büyüleyiciydi.Viyana daki konser mest etti.Tek kelimeyle Rüya gibiydi.Ekip de çok uyumluydu.Sonsuz teşekkürler. Yağmuru sevdiğim için o da sanki bize uyumluydu. İyiki katılmışım.Murat Beyli Turlarınızdan haberdar olursam çok memnun olurum.
25.09.2017
Berna Tekin
16-23 Eylül 2017 Uçaklı Orta Avrupa Turunuz muhteşemdi.Özellikle rehberimiz Murat Bey sorumluluğu,haritalı coğrafyası,tarihi,kültürü ve istatistiki bilgileri ile tam akademikti.Otantik geceler,öğle yemeği,panoromik tekne turları ayrı ayrı lezzetliydi.Rüya gibiydi sonsuz teşekkürler Murat Beyli turlardan özellikle haberim olsun.
25.09.2017
Feriha Cemal ALTAY
16-23.9.2017 Uçakla orta avrupa turu bilgi ve deneyimi çok çok iyi rehberimiz Murat GÜR İLE FEVKALADE GEÇTİ hele haritalı anlatımı diyalog ve yardımlarına çok teşekkürler her şey çok güzeldi.37
25.09.2017
Aylin Öz
16-23 Eylül tarihleri arasında katıldığım Mardinli Gap turumuz Rehberimiz Gökhan Beyin başarılı rehberliği ve sunumları ve kaptanlarımız Seyit ve İsmet Beyin güvenli sürüşleri sayesinde harika zaman geçirdim emeklerine sağlık Academic tour ailesine sonsuz teşekkürler.Tekrar görüşmek dileğiyle.
24.09.2017
GAMZE GÜNDOĞU
16-17 EYLÜL 2017 TARİHLERİNDE İKİ GÜNLÜK SAGALASSOS TURUNA KATILDIM. SİZİNLE DAHA ÖNCE DE SEYAHAT ETMİŞTİM. BU GEZİMDEN DE MEMNUN KALDIM. OTOBÜSÜMÜZ KONFORLU; KAPTANIMIZ HÜSEYİN BEY İSE ÇOK CANA YAKIN, YARDIMSEVER VE ESPRİLİYDİ. TEDİRGİNLİK YAŞATMADI BİZE. REHBERİMİZ NURETTİN BEY İSE ÖĞRETMEN DE OLMASI HASEBİYLE GAYET BİLGİLİ, ÇOK İNSANCIL, SAKİN, İLLE DE SABIRLI VE O ÇOK ARADIĞIMIZ PROGRAM HARİCİ SÜRPRİZLERİ İLE FARKINI YİNE HİSSETTİRDİ. HER İKİSİNE DE PEK ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERİM....
18.09.2017
Elif Yalçı
Academic turla 02-04 eylül tarihinde uçakla İstanbul turuna gittik ve donanımlı rehberimiz Ahmet Bey sayesinde çok güzel 3 gün geçirdik. Başta Ahmet Bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler...
12.09.2017
Emel Furan
Academic turla 2-4 eylül tarihinde uçakla Istanbul turuna gittik.Rehberimiz Ahmet Bey sayesinde çok güzel üç gün geçirdik. Otelimiz tur otobusumuz çok iyiydi.Academic tura çok teşekkür ederim.
09.09.2017
Bilgen Çitci
28 Temmuz rehberimiz Taliha hn. Likya turuna katıldım bu tur Academic tur ailesi olarak 3.turum çok memnunum ,herşeyden önemlisi verdikleri sözü yerine getiriyorlar;emeği geçen herkese çokk teşekkür ederim fakat nacizane küçük bir eleştirim olacak 3.gün sanki biraz boş geçti gibi İnlice plajı ve Köyceğizden sonra kalan saatlerimizde yolda idik,tekrar değerlendirirseniz çok sevinirim.Başarılar diliyorum ki zaten başarılısınız...
06.09.2017
kadriye aslan
31 ağustos-3 eylül batı karadeniz turunuza katıldım.Başta rehberimiz Fikriye hanım olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ederim.Çok güzel,eğlenceli bir gezi oldu.Herkese tavsiye ederim Academic Tur 'u ...Sevgiler
05.09.2017
Ömer Yılmaz
Sevgili Akademic Tour, 26.8.2017 turunuza eşimle birlikte katıldık. Size ve de özellikle Rehberimiz Volkan beye ve Kaptanlarımız Sezgin ve Bayram Beylere çok teşekkür ederim. Çok güzel bir gezi idi. Güzel dostluklar kurduk ve yeni dostlar kazandık sayenizde. Yeni yerlerde ve turlarda görüşmek ve buluşmak umuduyla hayırlı işler diliyorum.
04.09.2017
Ömer Yılmaz
Sevgili Akademic Tour, 26.8.2017 turunuza eşimle birlikte katıldık. Size ve de özellikle Rehberimiz Volkan beye ve Kaptanlarımız Sezgin ve Bayram Beylere çok teşekkür ederim. Çok güzel bir gezi idi. Güzel dostluklar kurduk ve yeni dostlar kazandık sayenizde. Yeni yerlerde ve turlarda görüşmek ve buluşmak umuduyla hayırlı işler diliyorum.
04.09.2017
Yusuf Tonka
11-20 Ağustos tarihlerindeki Balkanlar turuna katıldım.Tavsiye üzerine biraz da çekinerek acentanızı seçmiştim.Tur beklediğimden daha iyi geçti.Özellikle Rehberimiz Nevzade Hanımve kaptanlarımızın çabaları,özverili davranışları,kibarlıkları,çalışkanlıkları ,sabırları her türlü takdire şayan.Bu tur esnasında ön rezervasyon yaptırdığım 29 Eylül -1Ekim Çanakkale gezisine katılmaya kesin karar verdim...Teşekkürler Academik Tur...Kampanyalardan haberdar olmak isterim.Mail adresim tonkadost@hotmail.co
03.09.2017
ÖZEN ŞİRİN
23AğustosçıkışlıDoğuKaradeniz veyaylalar turunuza oğlumla katıldımBu bizim ilk turumuzdu Ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızıdüngezimiz bittiğinde anladk.Program çok doluydu çok güzeldi ama en önemlisi REHBERİMİZ SEVGİLİ TUĞBA mükemmeldi.Tüm misafirleriyle tek tek ilgilendi,rahatsızlananlara elleriyle ilaç verdi. Bölge hakkındaki tarihi, coğrafivesosyal yaşama kadar herşeyi okadardetaylıve anlaşılıranlattıki kendisine çok teşekkür ediyoruzKaptanlarımızadabaşta Alibeyolmak üzere teşekkürler
28.08.2017
İrfan Eker
19/21 Mayıs Tarihlerinde Kurtuluştan Kuruluşa gezisine katıldım.Güzergah olarak oldukça farklı olduğunu gördüğüm için katıldığım bu geziden çok memnun kaldım.Rehberimiz Nurettin bey ve Şoför arkadaşlarımızın özeni ayrı teşekkürü hak ediyor. Bu gezinin İzmir de yeterli bilinmediğini düşündüğüm için yazmaya karar verdim. Bu gezi programınızı önümüzdeki yıllarda yapmanızı öneririm.Gidenlerin beğenisiyle daha fazla talep olacaktır.
24.08.2017
İrfan Eker
05-07 Mayıs Rehber Sn Tuğba Hanım ile Trakya gezisi çok keyifliydi. İşlerine gerekli özeni gösteren Şoför arkadaşlarımıza ve rehberimize çok teşekkür ederim.Aynı programın uygulanmasını öneririm.
24.08.2017
Mustafa Deniz
Geçen hafta Likya turuna katıldım. Rehberimiz Taliha Özdemir akıcı anlatımıyla, deneyimi ve bilgisiyle turumuza ekstra renk kattı. Çok memnun kaldık. Şöforümüzde acil mola ihtiyaçlarında bile turdaki arkaşlarımıza destek oldu. Çok memnun kaldık. Sadece Ölü deniz ve saklı kent girişlerinde ekstra ücret ödemesi yapmamız beni biraz düşündürdü. Çünkü ana sayfada kontrol ettiğimde ekstra ücretlerde görünmüyordu.
22.08.2017
Mehmet İshak
19/20 Ağustos 2017 İzmir çıkışlı Eskişehir Turuna katıldık güzel geçti Özellikle Tur rehberimiz Gökhan Gelibolu ya eşsiz bilgilerini bizimle paylaştığı ve ilgisi için teşekkürü bir borç biliriz. Ayrıca bazı tur katılımcısının haksız ve hakarete varan eleştirilere karşı sabır ve olgunluk gösterdiği için Teşekkür ederiz. Tur Otobüsünü kullanan Kaptanımıza da kurallara uyup çok dikkatli araç kullanarak güvenli bir seyahat sağladığı için teşekkür ederiz.
22.08.2017
Seçil S.
Tatilin her türlüsü çok önemli,insan olarak hepimiz herşeyin kusursuz olmasını ve hayalimizdeki beklentilerimizin hep karşılanmasını isteriz.Academic Tour ile gerçekleştimiş olduğum seyahatlerım benim hep beklentilerimin üzerindeydi. Rehberlerinize,ofis personellerinize,kaptanlarınıza kısacası tüm Academic tour ailesine teşekkür ederim. Hep böyle kalın.. Sevgi ve Saygılarımla. Tüm Seyyahlara Nacizane Notum : Bir İnsan gittiği yeri önce kendi güzelleştirir. :)
21.08.2017
Seçil
Tatilin her türlüsü çok önemli,hepimiz herşeyin kusursuz olmasını isteriz.Hayalimizdeki beklentilerimiz karşılansın isteriz.Academic tour ile gerçekleştirmiş olduğum tüm seyahatlerim benim beklentilerimin üzerindeydi.Tüm Rehbelerinize, ofis personellerinize,kaptanlarınıza kısacası Academic Tour ailesine teşekkür ederim. Hep böyle kalın.. Sevgiler. Tüm Seyyahlara Notum : Bir insan gittiği yeri önce kendi güzelleştirir. :)
21.08.2017
yeliz Baş
Akyaka-Yuvarlakçay-Köyceğiz turunuza katıldım.Rehberimiz çok ilgiliydi.Benim önerim bu turdan Köyceğiz çıkarılıp Kız kumu iz tuzu gibi bir konum aktarılmalı yada Akyaka'da uzun süreli kalıp deniz molası verilmeli.
11.08.2017
sefıka senel
Şuan devam etmekte olan karadenİz turundayım rehberimiz Nurettin bey ile eşsiz bir gezi oluyor benim için. Program çok dolu, eğlenceli ve bol sürprizli. memnuniyetimi birkaç cümle ile belirtmek istedim. aynı zamanda 6 kişilik Dİkİlİ grubunun da düşüncelerini dİle getİriyorum. Academic toura ve rehberimiz Nurettin beye teşekkür ederim
09.08.2017
SADIK ULU
21/7/2017 Sofyalı balkan turuna katıldık. Gezi arkadaşlarımız ve rehberimiz TURGUT UYGUN - kaptanlarımız MUSTAFA ve YÜKSELbeyle keyifli bir geziyi tamamladık.Gezi başkanı sayın SUAT beye akedemik tur sorumlusu DUYGU Hanımada teşekkür ederiz.
09.08.2017
Aliseydi-Şadiye İnal
27/07/2017de Kosovalı Balkanlar turuna katıldık.Güzel bir ekiple turumuzu tamamladık.Rehberimiz Hüsnü Eryılmaz başta olmak üzere kaptanlarımız Sezgin ve Bayram Beylere teşekkür ederiz.On günlük bir gezinin içinde tabi ki ufak tefek istenmeyen şeyler olacak.Biz memnun kaldık herkese de tavsiye ediyorum.Bir daha ki turlarda buluşmak üzere.
08.08.2017
Seçil-Ulviye Pınarbaşı
23-30 Temmuz tarihleri arasında uçakla-Balkan turuna katıldık. Rehberimiz Esra Hanım'ın tarih bilgilerini hikaye anlatır gibi kendine özgü tatlılıkla anlatması (ve kahkahaları)müthişti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz güleryüzü ve samimiyeti için. Grupta keyifliydi. Tek sorun Balkan yemeklerinin aşırı tuzlu olması, ve sebze yemeği olmaması idi. Emeği geçen herkese teşekkürler.
02.08.2017
Macit Saygın
07.07.2017 tarihinde Orta Avrupa turuna katıldık.Genellikle memnun kaldık.Rehberimiz Murat Bey, Kaptanlarımız; Eşref ve Murat Beyler bizlere sıcak ilgi gösterdi.Tek sıkıntı öğlen ve akşam yemekleri idi.Şehirleri bilmediğimiz için pahalı yemekler yedik.Yine tura katılan bir arkadaşımız Selanik'de pasaportunu kaybetti, Rehberimiz Murat Bey yoğun çaba sarf ederek yardımcı oldu.Vizemiz bitmeden İtalya, Fransa ve İspanya'nın dahil olduğu bir tur bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler.Saygılar.
24.07.2017
Nalan Darıcı
İlk defa bir tura katıldım.Balkan turu(5). Çok memnun kaldım.Yeni yerler görürken yeni bilgiler de edindik rehberimiz sayesinde.RehberimizSabriye hanıma teşekkürler.Bize gösterdiği sabırdan ve tatlı dilinden dolayı.kaptanlarımıza da ayrıca teşekkürler.Önümüzdeki yıl Avrupa turunuza katılabilirim .Herkese tavsiye ediyorum.Emeğinize teşekkürler..
22.07.2017
Türker Erkli
8.7-16.7 2017 tarihleri arasında otobüsle özel Karadeniz Turuna Ailece katıldık.Rehberimiz Nurettin Bey kaptanlarımız Seyit ve İsmet bey ile tur arkadaşlarımızın birlik ve beraberliği sayesinde çok keyifli yoculuk yaptık.Bu tura katılanların özellikle ektraların hepsine katılmalarını tavsiye ederim.Çünkü Karadeniz'in tadının öyle çıktığını anladım.Özel Karadeniz turuna beni ikna ettiği ve Rehber olarakta Nurettin beyi bu tura verdiği için Ayfer hanıma,Akademik Tur Ailesine çok teşekkür ederim
18.07.2017
nihal balcı
07.07.2017 tarihli balkan turunuzdan bu sabaha karşı döndük. Öncelikle rehberimiz Ebru hanıma inanılmaz donanımı ve ilgisi için ayrıca kaptanlarımza da çok teşekkür ederim.
17.07.2017
Fatma ÇETİN
24.06.2017-02.07.2017 tarihleri arasında otobüsle Karadeniz Özel Turuna katıldım. Karadeniz çok güzeldi. Çok keyifli bir tur yaşadım. Nurettin KAHRAMAN'ın rehberliği ayrıcalıklıydı. Nurettin Bey'e özellikle yayla çıkışlarında bana verdiği destek için çok teşekkür ediyorum. Sayesinde o güzellikleri gördüm ve yaşadım. Kaptanlarımız Seyit ve İsmet Bey sayesinde seyahatimiz rahat geçti. Tur programının hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen Akademic Tur ailesine çok teşekkür ederim
05.07.2017
HARUN SÜĞÜN
24.07.2017-03.07.2017 tarihlerinde katıldığımız Karadeniz turunun hala etkisinden çıkamadık.Safranbolu'dan Batum'a kadar,bütün kıyı.İçimize sindire sindire. Karadenizimizin ve insanlarının kendine özgü güzelliği.Son yıllarda bu kadar eğlendiğimizi hatırlamıyorum.Son derece renkli ve donanımlı rehberimiz Nuretttin Kahraman'ın bu keyifteki yerini tek geçerim.Seyit ve İsmet kaptanlarımızın olumluluğu,hoşgörüleri de sıradışı olmuştur.Güzel anılar ve dostluklar.Unutmayacağız.Emre-Derya-Harun SÜĞÜN
04.07.2017
İSMAİL GÖNEN
24.06.2017-02.07.2017 tarihleri arası Balkan Turunuza katıldık.Her şey çok güzeldi ve mutlu olduk.Katılımcaların memnuniyeti için azami çabayı gösteren Saygın ve bilgili rehberimiz sn.Volkan OLTU ya çok teşekkür ederim.Yusuf Kaptan olağanüstü enerji ve dikkati ile süperdi.Keyif aldık.Bundan sonraki gezilerimizde de Academic Tour ilk tercihimizdir.İsmail-Şefika GÖNEN
04.07.2017
YILDIRAY YAŞAR
24.07.20117 -02.08.2017 tarihleri arasında aılemle karadeniz turuna katıldık. Gercekten cok guzel bır tur oldu tabıkı bu turun bu derece güzel olmasını sağlayan güzel insan Nurettin Beye borcluyuz kendisi gerek ınsan olarak gerekse bilgi olarak cok ıyıydı. Sıradan bir rehber gibi davranmayıp turdaki herkesle sıcak samımı bır dıyolaga gırerek guzel bir sinerji yarattı. Burdan kendısıne tekrar tesekkurlerımı arz ederim. Akademık tur aılesınede burdan sevgılerımı saygılarımı sunarım.
03.07.2017
YILDIRAY YAŞAR
24.07.20117 -02.08.2017 tarihleri arasında aılemle karadeniz turuna katıldık. Gercekten cok guzel bır tur oldu tabıkı bu turun bu derece güzel olmasını sağlayan güzel insan Nurettin Beye borcluyuz kendisi gerek ınsan olarak gerekse bilgi olarak cok ıyıydı. Sıradan bir rehber gibi davranmayıp turdaki herkesle sıcak samımı bır dıyolaga gırerek guzel bir sinerji yarattı. Burdan kendısıne tekrar tesekkurlerımı arz ederim. Akademık tur aılesınede burdan sevgılerımı saygılarımı sunarım.
03.07.2017
Emine örükoğlu
Biz kapadıkya turunuza katıldık bayramda dün gece döndük herşeyiyle çok çok güzel bir tatildi kaptanlarımız bülent bey ve ali bey rehberimiz güngör bey çok güleryüzlü ve ilgiliydiler programda süperdi özellikle türk gecesi muhteşemdi herkese tavsiye ederim
28.06.2017
Gülcan taşçı
20 mayıststa katıldığım Balkan turunda çok güzel bir gezi yaptık .öncelikle rehberimiz Hüsnü beye kaptanlara sonsuz teşekkürler
07.06.2017
Şehnaz Atmaca
Merhaba 27-28 mayıs Sakız adası turuna katıldık. Öncelikle Akademik Tur'dan sürekli sorularımıza cevap veren ve yardımcı olan hızlı Akay Bey'e, Dünya tatlısı ve kibar tur rehberimiz Ali Bey'e ve diğer tüm çalışanlara teşekkür ederim. Çok güzel ama çok hızlı geçen bir turdu. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle :) başarılarınızın devamını diliyorum
02.06.2017
Figen sekitmen
anneler gününde eskişehir gezisi çok güzeldi.Rehberimiz yiğit beye teşekkürler.Diğer gezilerde Görüşmek dileğiyle
31.05.2017
Yaşar Arslan
Geçen yıl balkan.bu yılda orta avrupa turuna katıldım.mükemmel turlardı.başarılı organizasyonları nedeniyle academic tura.kaptanlarına.rehberlerine çok teşekkürler.
29.05.2017
BETÜL GÜLTEPE
19-21 Mayıs 2017tarihli Kurtuluştan-Kuruluşa isimli(anlam ve önemi çok büyük olan) turunuza akrabamın tavsiyesi ile onunla beraber katıldım.Bölgenin zengin ve etkileyici tarihi,kültürü,doğası ve mitolojisini fevkalade güzel anlatan, tanıtan rehberiniz: Sayın Nurettin Kahraman'a çok teşekkür ederim.Tur aracı yeni ve rahattı.Kaptan Nejdet Bey çok profesyoneldi,kibardı,kendisine teşekkür ederim.Rüya kadar güzel geçen bu tur organizasyonunu gerçekleştiren Academic Tura çok TEŞEKKÜR ediyorum.
26.05.2017
mehmet al beycan
Eşimle birlikte 17-21 mayıs 2017 tarihli dogu karadeniz yayla konaklamalı turunuza katıldık.tur rehberimiz tuba hanım ile mukemmel bir masal gibi bir tur geçirdik.yeni arkadaşlıklar kurduk.inanın aklımız orda kaldı.tek kötü tarafı ayder yaylasındaki haşimoglu nun kötü yemekleri ve personeli.o kadar güzel bir otelin kötü aşçı ve personele sahip olması çk kötü.onun dışında harikaydı.konaklamalar yemekler,transferler .tur rehberimiz tuba hanımda bilgili deneyimli saygılı cana yakın ve samimi.sağol
24.05.2017
Nazan DİNER
19-21 Mayıs Çanakkale Gökçeada-Bozcaada gezisine 13 kişilik geniş aile olarak katıldık.Başta rehberimiz Basri Bey'e bölge ile ilgili engin bilgisi , konuya hakimiyeti ,misafirlerine saygısı,ilgisi için Kaptan şoförümüz Evliya Bey'e hizmeti için teşekkür ederiz.Yalnızca arabamız daha üst model ve konforlu olabilirdi.Teşekkürler.
22.05.2017
Nilüfer Ülker Celikcan
11 mayis Balkan turumuz Murat Beyin rehberliginde Kaptanlarimiz Habib Bey ve Bayram Bey sayesinde cok komforlu gecti.Emekleri icin tekrar rekrar tesekkür ederim. Organizasyon,güvenlik,dakiklik ,güleryüz,sabIr, anlayis.. dört dörtlük mükemmel bir hizmet ve 1 numara Akedemik Tur Canan Hanim, Murat Bey, Habib Bey ve Bayram Bey süper bir ekipsiniz sevgiler
22.05.2017
Şule Taşdelen
20-21 Mayıs tarihinde katılmış olduğumuz Eskişehir turumuz çok güzeldi. Rehberimiz Volkan Çimen Bey'e güler yüzlü ,esprili davranışları ve tüm yardımları için teşekkür ediyoruz.
22.05.2017
Serap Çatalyürek
20-21 Mayıs 2017 tarihli Eskişehir turunuzun dönüş yolundayız. Başta Rehberimiz Volkan Çimen olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ederiz. Herşey çok çok güzel
21.05.2017
Nesrin Dereli
11 Mayıs 21 Mayıs tarihinde İzmir den Balkan türüdür başladı. Gezdigimiz ülkelerin tanitimindan konakladigimiz otellerden memnun kaldım REHBERİMIZ MURAT GÜN sıkma dan sabırla bizlerle ilgilendi anlatımları çok iyiydi soforlerimiz de çok iyiydi .Hepinize tesekkur ederi.
20.05.2017
mustafa ceylan
28 nisan 2017 Kapadokya turuna eşim ile birlikte katıldık tur genelde REHBERİMİZ HAKAN beyin samimi ve espirili tavırları sayesinde güzel geçti sadece yemek mekanları ve otel seçimlerinde daha dikkatli olunursa başka tur şirketlerine hiç gerek görmem mutlaka BALKAN GAP VE KARADENİZ TURLARINIDA aynı seyehat acentasıyla katılmak isterim benim için gezdiğim yerlerin yöresel yemekleri lezzetleri çok önemli umarım buna dikkat edilir.
17.05.2017
Ayşe Alancık
3 mayıs - 11 mayıs Balkan turumuz mükemmeldi. Akademik tur gerçekten çok doğru bir seçim oldu bizim için.Programımız aksamadan çok keyifli geçti.Otobüsümüz konforluydu. Rehberimiz Yasin beye sonsuz teşekkürler.İşinde çok tecrübeli, güler yüzlü,hiçbir aksamaya fırsat vermeden tüm gezi boyunca bizlerin rahat bir tur geçirmemizi sağladı. Akademi tur ailesine çok teşekkürler. Bir başka turda yine birlikte olmak dileğiyle.
17.05.2017
levent ercüment selçuk
13-14 mayıs çanakkale-bozcaada gezimiz için rehberimiz Basri beye kaptanımız Murat beye teşekkürler.
15.05.2017
Özlem Arsoy
05-07 Mayıs Trakya gezimiz rehberi Tuğba hn ve otobus soforlerimiz sayesinde unutulmaz Trakya gezisi yaşadık..Herkese tesekkurler
13.05.2017
Cemile Senken
Orta Avrupa Turundan selamlar. Tur harika geçiyor. Murat Beye Academik Tura çok teşekkür ederiz.
07.05.2017
Elif Gürsoy
Bugün Çiğdem Hanım rehberliğinde Şirince turundaydık. Çok nazik ve ilgiliydi. Çok memnun kaldık. Firmanıza ve ekibinize teşekkür ederiz
06.05.2017
Seçkin şentürkün
28 Nisan -1mayıs kapadokya turuna 9 kişilik aile grubu olarak katıldık gezi programı çok iyiydi.otobüs temiz konforluydu.Rehberimiz Hakan Bey esprili bilgili çok sakin bir kişi.tur süresince bize çay kahve servisi bile yaptı çok teşekkür ederiz Tur grubu olarak Hakan beyin rehberliğinde diğer ğrogramlara katılmak istiyoruz
06.05.2017
Mine sen
Bursa turundan sevgilerimle mutlu neşeli bir yolculuğu musun devamını diliyorum dakika olamayan kişilerin nezaman hakli olduğu görülmüş ki ....Tura devam mine dilek mine semra serap semra
06.05.2017
Dilek Üner
Şu anda Bursa tur otobüsündeyim.Molada geç kalan misafirlerin tur rehberine yaptığı saygısızlığı kınıyorum.Haksız olduğu halde bağıran saygısız misafir.Geç kalanlar ne zamandan beri haklı kılıyor kendini.
06.05.2017
BAHADIR SAYGILI
BALKANLAR 22NİSAN 2017 Gezisine katıldık,Rehber MEHMET ÇAKIR, Kaptanlarımız Hüseyin bey ,ve Taşkın beye sonsuz teşekkürler.ACADEMİC TUR ailesine de çok teşekkürler.
02.05.2017
ALİYE YURTDAŞ
28 nisan 1 mayıs kapodakya turundan dün geldim güzel bir geziydi kaptanların ikisindende çok memnun kaldık çok saygılı ve kibardılar özellikle onlara teşekkür ediyorum.rehberimiz Güngör beyde çok kibar vesakindi fakat biraz soğuk ve keyifsizdi biz eğlenmek istediğimizde bize katılmadı sadece yapmak zorunda olduğu görevini yaptı
02.05.2017
Kamile Saygılı
22 Nisan 2017 tarihli BALKANLAR turuna bir grup arkadaşımla katıldık,çok memnun kaldık.Şöförlerimiz,Hüseyin bey,Taşkın bey ve rehberimiz MEHMET ÇAKIR a çok teşekkür ederiz.Rehberimiz sağlam bilgi birikimi ve düzgün diksiyonu ile bizleri bilgilendirdi,sağolsun.Ayrıca işlemler aşamasında bize çokyardımcı olan Duygu hanım ve Canan hanıma sonsuz teşekkürler.Birbaşka gezide görüşmek üzere.
02.05.2017
Ayten Erkan
Rehberimiz Mehmet Çakir' in onceki turlarimizda ki tavsiyesiyle katikdigimiz Klasik Balkan turundan cok memnun kaldik.Turumuz harika gecti kaptanlatimiza acentaya ama ozellikle muhtesem donanimli Balkanlari gözu kapali bilen super rehberimiz MEHMET ÇAKIR a sonsuz tesekkurler.Balkanlar Academic tur ve Mehmet cakir ile gezilirmis bunu anladik herkese tavsiye ederim
30.04.2017
Halil ibrahim AYDIN
Kasımda eşimle Kıbrıs turuna katildil. Ben hic ofislerine gitmedim tesadufen internette buldum aradim. Havale yaptim hersey adim adim sorunsuzca halloldu. ilk basta biraz tedirgin oldum ama gereksiz yere kuruntu yaptigimi ogrendim. Rehberleri cok ilgili. Harkeelket saatine degin surekli sizi bilgilendiriyorlar ve gittiginiz yerlerde ise sizi 1 dk bile yanliz birakmiyorlar. Kisacasi academic tour mukemmel bir secim.
29.04.2017
Süleyman ezer
25 27 mart2017 kıbrıs turu öncelikle rehberimiz mehmet beye şirin hanıma servis şöförümüz selçuk beye göstermis oldukları ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum her şey çok güzeldi organizasyon mükemmeldi teşekkürler academic-tour
01.04.2017
Özlem arsoy
Eskişehir gezisinde grubumuza eşlik eden rehberimiz Yiğit Taylan ve şöförümüz Mustafa Uysal 'a tüm gezi boyunca gösterdiklerimilgi ve nezaket için teşekürlwrimi sunarım Saygılarımla
26.03.2017
tahsin telli
19mart 2017 günü bergama turuna katıldım bu harika turda rehber hakan beye cansu hanıma acedemic tur ailesine çok teşekkürler ediyorum iyiki varsınız yenı turlarda görüşmek üzere eşim ve ben istanbuldan gönül dolusu selamlar gönderiyoruz
21.03.2017
TOYGAR UĞRAŞ
Temmuz 2016 da baştan sona karadeniz turuna katıldık ailece. Herşey mükemmel ötesi güzel idi akademi tur ve rehberimiz hakan ışık ve diğer tur görevlisi arkadaşlara teşekkür ederim.
14.03.2017
atıl erdem
27-29 ocak kapadokya turu, anlayışlı ve sabırlı deneyimli rehberimiz,çok güzel yeni aracımız ve kaptanları Tolga beye ve Şevket Beye teşekkürler
12.02.2017
Sedat Urcan
Ayfer Olman Patronların en güzeli en mütevazisi siz ve Akademic Tur ailesi artık bizimde ailemiz oldu. Rahatsızlık dolayısıyla katılamadığımız turun parasını hemen iade etmeniz tam size yakışır bir davranıştı.Buradanda tekrar teşekkür etmek istedim.Selam ve saygılarımla
08.02.2017
Aslıhan Çuhacı
3-5 Şubat Abant,kartaltepe,kartepe,uludağ turu.Tecrübeli şoförümüze,deneyimli ve içten rehberimiz Fikriye hanıma kucak dolusu teşekkür ediyorum.Otobüs ile gezmenin eziyet olmadığını ve tekrarlanması gerektiğini kanıtladılar.
08.02.2017
mehmet türkben
Mehmet çakırla gidilen her tur organisyanu ulaşılması çok zor olan huzuru hissediyorsunuz.MEHMET ÇAKIR süpersin,acedemik tour seninle zevk veriyor.
17.01.2017
Pelin Bıyıklı
17 Ekimde başlayan Balkan turuna ailece katıldık. Tereddütlerimiz vardı otobüsle yorucu olur mu? Güvenli olur mu? Oteller nasıl acaba? gibi... Ama harika vakit geçirdik. Rehberimiz Esra Hnma ve kaptanlarımız Cumhur Bey'e ve Hüseyin Bey'e çok canayakın ve profosyonel oldukları için teşekkür ederim. Rehberimiz Esra Hnm tarih ve coğrafya bilgisiyle bizi çok tatmin etti. Sonsuz teşekkürler, keyif alarak tatlı bir yorgunlukla turumuzu bitirdik. Enkısa zamanda Avrupa turuna da katılmayı arzu ediyoruz.
12.12.2016
SERAH GÜLCAN
26 27 kasım tarihleri arasında Akademik Tur ile Eskişehir turuna katıldım. Akademik TUR'dan çok memnun kaldım. Rehberimiz Yiğit Bey kaptanımız Ferudun Bey gayet tecrübeli bilgili nazik insanlardı.Otobüsümüz kaldığımız otel, gezdiğimiz yerler çok güzeldi. Her şey için çok teşekkürler.
28.11.2016
filiz yzgan
24 eylül-2 ekim arası kardeşimle birlikte katıldığımız balkan turunda rehberimiz Mehmet ÇAKIR'ın verdiği üstün bilgilerden,güler yüzünden ve yardımlarından dolayı şöförleriniz Hikmet Bey ve Sezgin Beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Görmediğimiz yerleri Academic Tour sayesinde görmüş ve bilgi sahibi olduk.Academic Tour'a teşekkür ederiz ve rehber Mehmet ÇAKIR'a başarılar dileriz.
27.11.2016
ÇETİN YILMAZ
18-20 KASIM BATUM TURUNA EŞİMLE KATILDIK.HİZMETLERİN TÜMÜNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.BAŞKA GEZİLERİNİZE DE KATILMAYI PLANLIYORUZ.İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUZ.
24.11.2016
Süleyman Bıyıklı
17.Ekim.2016 akşamı başlayan Balkan turuna katıldım.Çok memnun kaldım. Buram-buram tarih kokan yerleri gördükçe atalarımız gözümde daha bir değerlendi. Bizi bilgilendirmek için olağan üstü çaba gösteren rehberimiz Esra Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Allah yolunu açık etsin, ne muradı varsa versin. Kaptanlarımız Cumhur ve Hüseyin Bey'lere gösterdikleri dikkat,harcadıkları çaba için çok teşekkür ederim.Allah kazalardan, hatalardan korusun. Bundan böyle Akademik Turu yakınlarıma tavsiye edeceğim.
18.11.2016
m.attila lüleci
9 11 kasım tarihlerinde kıbrıs turunuza katıldık. daha önce sizin şirketinizden hiç tur satın almamış birisi olarak akrabalarımada ön ayak oldum toplam 8 kişilik grup olarak nazan hanımla başlayan planlama mehmet bey şirin hanım ve ali beyle sürdü her şey çok iyi düzenlenmişti çok memnun kaldık tekrar zevkle aynı turu satın almayı hedefledim otelin özellikle yemekleri inanın yerli ve yabancı çok 5 yıldızlıdanüstündü emeği geçen herkese teşekkürler.
12.11.2016
Serpil İpek Ferit İpek
27 ekim Istanbul keyf turuna eşimle katıldık.30 eylül Balkan turunda ki memnuniyetimiz ve rehberi yine Yasin Bey olması bizi bu tura da katılmanızın başlıca nedenidir.yine çok güzel ve eylenceli bir gezi oldu.senede en az iki kere gittiğimiz istanbula bu sefer Akademi turla gitmek ayrı bir keyf verdi. Öncelikle sevgili rehberimiz Yasin Bey olmak üzere Akademik tur personeline candan Teşekkürler. Başarılarınızın devamını dı lıyor başka bir gezide birlikte olmayı temenni ediyorum. Sevgiler
01.11.2016
ışık karakoç
28-30 ekim Kuruluştan Kurtuluşa gezimizde Nurettin beyin rehberliğinde tarihi değeri çok önemli olan bu turda doğal güzellikleri de doyasıya gördük.Bu gezide programda görülmemesine rağmen rehberimizin çok güzel bir planlamasıyla Şehit sancaktar Mehmet anıtını,Zafer anıtını ve Metris tepe Şehitliğini de ziyaret etme fırsatı yakaladık gezinin anlamını dahada güzelleştirdi.Rehberimize ve bizi sağlıkla dikkatle götürüp getiren kaptanımıza teşekkür ederim yeni turlarda görüşmek dileğiyle
31.10.2016
Osman AYDOĞMUŞ
11 Ekim akşamı Simav/Kütahya'dan Haydar İMİR Abi'mizin organize ettiği Simav'a özel Balkan Turuna katıldık. Tur süresince bizlerden birisi gibi olan tecrübeli kaptanımız Habib kaptan'a, evladımız, kardeşimiz yerine koyduğumuz güleryüzlü Aydın TAŞKALDIRAN Kaptanımıza, istirahat zamanlarında bile bizlerle ilgilenen, bilgilendiren, hep yanımızda olan ve anlatımlarıyla bizleri aydınlatan güleryüzlü, hiç bıkkınlık göstermeyen yardımsever rehberimiz Hüsnü EROĞLU'na çok teşekkürler.
31.10.2016
seval turen
Kapadokya çok görmek istedigim yerlerden biriydi. 29 elinde gittim çok guzel yerlerdi ve çok guzel bir turdu Tesekkurler Ayfer hanım Teşekkürler Academic Tur ailesi.
31.10.2016
Serpil İpek Ferit İpek
30 eylül Balkan turunda eşimle birlikte rüya gibi bir gezi yaptık . Özellikle rehberimiz Yasin Özkök olmak üzere kaptanlarımıza Tayfun Bey ve Fikret Bey olmak üzere harika bir ekiple gezmek mükemmeldi. Yasin beyin bilgi kültür ve Beyefendi liği takdire şayan dı. Kaptanlarımız bizleri rahat ettirmek Için çırpındılar. Oteller beklentimizin çok üstündeydi. Başta Akademi tur sahibi Ayfer hanım olmak üzere tüm personele çoook kk Teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim
27.10.2016
Serpil İpek Ferit İpek
30 eylül Balkan turunda eşimle birlikte rüya gibi bir gezi yaptık . Özellikle rehberimiz Yasin Özkök olmak üzere kaptanlarımıza Tayfun Bey ve Fikret Bey olmak üzere harika bir ekiple gezmek mükemmeldi. Yasin beyin bilgi kültür ve Beyefendi liği takdire şayan dı. Kaptanlarımız bizleri rahat ettirmek Için çırpındılar. Oteller beklentimizin çok üstündeydi. Başta Akademi tur sahibi Ayfer hanım olmak üzere tüm personele çoook kk Teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim
27.10.2016
LEYLA-RAŞİT ÖZTÜRK
31 AĞUSTOS-4 EYLÜL ARASI UÇAKLI KARADENİZ TURU MUHTEŞEM GEÇTİ.REHBERİMİZ MUHAMMET BEY VE KAPTANIMIZ NECMİ BEY GERÇEKTEN ÇOK PROFESYONELDİLER.KENDİLERİNE VE ACADEMİC TUR A TEŞEKKÜRLER.
25.10.2016
EROL TORUSDAĞ
AİLECE 14 EKİM BALKAN TURUNA KATILDIK. BAŞTA REHBER MURAT GÜN OLMA ÜZERE HER ŞEY GÜZELDİ. TEŞEKKÜRLER ACADEMİC.
25.10.2016
ULGEN YALCINDAG VE ESI
21/23 MARMARIS TURUNDA BIZLERDEN GULER YUZU VE ILGISINI EKSIK ETMEYEN REHBERIMIZ FIKRIYE HANIMA VE KAPTANIMIZ HUSEYIN BEYE COK TESEKKUR EDERIZ.AYRICA BIZLERE SUPER TATIL IMKANI SUNAN AQUA OTEL SAHIBI DOGAN BEY VE TUM NAZIK CALISANLARINA TESEKKUR EDERIZ.
24.10.2016
ERCAN YÖNGÜL
Balkan turu rehberimiz Esra hanım mükemmel bir kişilik 4/4 lük bir rehber mutlaka esra hanımla çıkılmalı bu tura.
18.10.2016
Handan Akyol
Rehberiniz Yiğit Taylan ile hafta sonu BURSA turumuz çok güzel geçti.Ailemle birlikte çok güzel bir kültür turu ve hafta sonu tatili yapmış olduk. Teşekkürler Academic Tour
11.10.2016
Cihan Taşçı
Sahibi Ayfer Olman Hanımın güleryüzünün etkisiyle Akademic Turla seyahat etmeye başladım. En son turumuzuda Sagalassos gezisiyle tamamladık. Herşey yine çok güzeldi. Rehberimiz Esra Hanım ve kaptanımız Necdet beye ayrıca teşekkür ederiz. Başarılarınızın daim olsun Academic Tur. Ayfer Hanıma selamlar
11.10.2016
Tuncel Bayraktar
9.10.2016 tarihinde efes meryemana turuna katıldık.çok güzeldi.özellikle tur rehberimiz güngör beye teşekkür ediyoruz.bilgisi sempatisi fevkalede idi.sürüş ve kibarlığı ile kaptan ahmet beyede teşekkür ediyoruz.bir sonraki turlardada onlarla birlikte olmak isteriz.
10.10.2016
Gülser Çağ
Rehberiniz Yasin Özkök ile Kurban Bayramında İstanbul turu mükemmeldi.Akademik turla kendimizi güvende hissediyorum.Sitenizde yazdığınız slogan gibi tatilin en güvenilir adresi.Teşekkür etmeyi bir borç bildim.
02.10.2016
Zeynep Uluer
Otobüsle bir tur'a katılacağım için endişelerim vardı. Ama bu turu çok beğendim. Özellikle rehberimiz Mehmet Çakır ve kaptanlarımıza misafir perverlikleri ve profosyonellikleri için teşekkür ediyorum.
02.10.2016
Leyla Yalçındağ
8 eylül çıkışlı balkanturunuza katıldım organizasyon otobüsümüz kaptanlarımız rehberimiz Mehmet Çakır şahaneydi turunuzdan çok memnun kaldım özellikle aynı rehberle başka turlarınızada katılmak istiyorum.Teşekkürler.
01.10.2016
ASLIHAN GÜNÖREN
Kurban Bayramında Balkan Turunuzda bende vardım.Balkan ülkelerinde tam 9 tane balkan otobüsünüze tanık oldum.Ne kadar kendinizle gurur duysanız hakkınızdır. Heryerde Akademic tour vardı. İzmir firması olarak bizde gururlandık doğrusu.Kutluyorum sizleri.Başarı tesadüf değildir gerçekten. Helal olsun tüm emeği geçenlere.
01.10.2016
HANDAN ŞAFAK
399 Euroya Balkan turundan yeni geldim. Çok gezen bir bilinçli müşteri olarak bu turu hazırlayan şirket sahibi hanımefendiyi kutlamak istiyorum. Oteller konusunda çok yüksek beklentili olmamama rağmen,dört yıldız katagorisinde oldukça iyiydi. Rehberimiz Yasi bey çok başarılı, kültürlü, aynı zamanda beyfendiliği ile herkezi büyüledi.Otobüsümüz son model olmakla beraber kaptanlarımız saygılı ve yolları çok iyi bilen arkadaşlardı. Bu geziyi ve sizleri herkeze anlatıyorum ve tavsiye ediyorum.
28.09.2016
Oya Hülagü
Uzun ve yorucu olduğunu düşündüğüm bu tura,kafamdaki çeşitli soru işaretleri içinde heyecanlı bir şekilde katılmıştım,fakat su gibi akıp gitti. Öncelikle Rehberimiz sevgili Yasin güleryüzü,pozitifliği,tura sahiplenmesi,bilgisi,entellektüelliği ve Atatürkçülüğü ile hepimizin kalbini kazandı. Geleceği aydınlık olsun.Tur boyunca bize gösterdiği ilgi ve bilgi için çok teşekkürler. Kaptanlarımız Tayfun'a veFikret Abiye mesleklerindeki profesyonellikleri yanında insani ilişkilerindeki yaklaşımları içinde çok teşekkürler. Yolları açık , kazasız belasız olsun Ayrıca,uzun saatleri birlikte geçirdiğimiz grubun birbirleri ile uyumu da mükemmeldi Çok güzel ve dolu dolu bir Balkan turu yaptık,emeği geçen herkese teşekkürler. Bir başka gezide buluşmak üzere.
27.09.2016
ertan alkan
Eşim ve ben harika bir Balkan turunu tamamladık. çok güzel hazırlanmış bir turdu. Rehberimiz Mehmet Çakır çok iyiydi.Samimiyeti,güler yüzü,tarih bilgisi mükemmel bir rehberdi.Mehmet Çakırla hazırlanacak bir Orta Avrupa turunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Saygılarımızla....
26.09.2016
Necati Akçınar
2 eylül çıkışlı balkan turuna Adana'dan katıldık.Çok memnun kaldık.Rehberimiz Esra hanım ve şoförlerimize çok teşekkürler.Bizim için harika bir gezi oldu.
26.09.2016
fugen kabay
13ağustosta balkan turuna katıldık .rehberimiz sabriyanıma ve şoferlerimize çok teşekkür ederim gezimizde her gezide olduğu gibi çok güzeldi sonsuz teşekkürler
25.09.2016
ADİL ÇIMAN
İzmirde çok tur şirketleri ile geziye katıldım ancak Akademik Tur ile ilk defa Erdek Avşa Turuna gitmek nasip oldu.Seyahat Acentasına girdiğim anda diğerlerinden farklı bir görüntü ile karşılaştım. Sıra sıra dizilmiş genç elemanlar sizi güler yüzle karşılıyor. Kulaklıklarla telefona cevap verirken bile profesyonelliklerini görüyorsunuz.Kayıt anından turun bitimine kadar gördüğüm hizmet çok başarılıydı.İzmirde böyle tur şirketi olmasına çok mutlu oldum. Şirketin sahibine tebriklerimi gönderirim.
24.09.2016
Ertan alkan
Bu gune kadar bir çok tura katıldım Balkan turunda da rehberimiz Mehmet Çakır di harika bir gezi oldu kaçıranlar için üzgünüm...
22.09.2016
nermin alkan
Balkan turumuz çok güzel geçiyor rehberimiz Mehmet Çakır'ın payı çok büyük dört dörtlük bir rehber işini layıkıyla yapan başka bir rehber tanımadim.Onunla tur yapmak çok eglenceli ve çok dolu Teşekkürler academik tur çok teşekkürler Mehmet ÇAKIR
22.09.2016
Kemal aktosun
Acadamik tour. Gezilecek tek bir sirket kurban bayramı 8 günlük Doğu Karadeniz özel turuna gittik ve hayran kaldık tabi ki bunda emeği geçen herkese teşekkür ederim en başta rehberimiz Nesime Erdoğmuş kaptanlarimiz Somer ve Mehmet birde ankarada katılan Ayhan kaptana çok teşekkürler ederiz acadamik sizleri seviyoruz
18.09.2016
hafize badem
Kurban Bayram'ı tatilinde düzenlemiş olduğunuz Kapadokya turuna katıldım ve oldukça memnun kaldım.Bu nedenle teşekkürlerimi iletmek istedim. rehberimiz Hakan Bey'e de sonsuz teşekkürler tanıtımları bilgileri ve göztermiş oldugu özeni takdire şayandı.ve tabii otobüsü kullanan kaptanlarımız onlara da tşkler.herkes elinden geldiğince özenli ve nazikti. tüm bunlar için firmanız ve çalışanlarınıza teşekkürlerimi iletmek istedim.Başarılarınızın devamını dilerim.
16.09.2016
Ruşen Ağaçe
Kurban Bayram'ı batı Karadeniz turunda rehberimiz Fikriye Deniz ile çok keyifli bir tatil geçirdik .Doğal ve sempatik davranışlarıyla gönlümüzü fethetti.Kendisine ve Academic tur a çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının devamını diliyoruz
15.09.2016
Hayal Bayac
12-14 eylul 2016 Kurban bayramı uçakla istanbul turu.academic tür ile süperdi. Programi 1 dakika bile aksatmayan rehberimiz Ahmet beyin engin bilgisi sevecen yaklaşımı ve herşeye hakim oluşuyla çok güzel bir tatil geçirdik. 11 yaşındaki oğlumun ilk tur deneyimi rehberimiz sayesinde şahane geçti. Herşey için ayfer hanima kaptanımıza ve rehberimiz Ahmet bey e sonsuz teşekürler. Suan havaalanindayiz. Uçağı beklerken yeni tur programlarını inceliyoruz.herkese tavsiye ediyorum.kalite süper. .
14.09.2016
A.Ezel BAŞKANOĞLU
3-11 Eylül -2016 Balkan turuna ,Rehberimiz Yasin ÖZKÖK,Kaptanlarımız Önder ve Ayhan Bey ile harika bir grup ile başladık ama bitmesini hiç istemediğimiz bir tur oldu.Bizim kahrımızı çeken ve hiç bir zaman ilgilerini eksik etmeyen Rehberimiz ve kaptanlarımızın yüreğine sağlık.Tabii ki ilk müracaattan itibaren bizden ilgisini esirgemeyen Canan Hanıma da sonsuz teşekkürler. Ekonumik ve çok güzel düzenlendiği içinde siz firma yöneticilerine teşekkür ederiz.Başka bir turda sizlerle olmak dileği ile
13.09.2016
HASAN ŞÜKRÜ SERPER
27 AĞUSTOS-4 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDAKİ BALKAN TURUNA KATILDIK.EŞİM VE BEN ÇOK KEYİF ALDIK.REHBERİMİZ NEVZADE ORHON HANIM; BİLGİSİ,ANLATIMI VE SEVECENLİĞİ İLE TÜM TURA KATILANLARIN SEVGİSİNİ VE TAKDİRİNİ KAZANDI.NEVZADE HANIM REHBERLİĞİNDE GEZİ YAPMANIN BİR AYRICALIK OLDUĞUNU KEŞFETTİK. KAPTAN ŞOFÖRLERİMİZ; SEZGİN VE HİKMET BEYLER DE GÜVENLE BİZE YOLCULUK YAPTIRDI.TÜM EMEĞİ GEÇENLERE EŞİM VE BEN TEŞEKKÜR EDERİZ.
07.09.2016
Ceyhun caniz
Academic Turun başarısı bence Ayfer hanımın başarısıdır. Akıllı ve başarılı bir iş kadını olmakla beraber son derecede insani ve mütevazi tavırları ile taktire şayan bir kişiliktir.Kendisinin ailece hayranıyız. Başarılarının devamını dileriz. Selamlar.
06.09.2016
YONCA İRİK
26-02 EYLÜL ARASI KARADENİZ TURUNA KIZIMLA KATILDIK .GEREK OTOBÜS YOLCULUĞUMUZ GEREKSE OTELDE KONAKLARIMIZ REHBERMİZ NESİME HANIM KAPTANLARIMIZ YAŞAR VE İBRAHİM BEYLE HARİKA BİR TUR GEÇİRDİK.YAYLALARA HAYRAN KALDIK.TURA GELEN HARİKA İNSANLARLA DA TANIŞMAMIZA VESİLE OLDUKLARI İÇİN ACADEMİC TURA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ . REHBERİMİZ PROFOSYONEL,İŞİNİ SEVEN,TATLI DİLLİ NESİME HANIMA DA SAYGILARIMIZI SUNUYORUZ.ÇOK MEMNUN KALDIK YİNE NESİME HANIMLA BİR TUR DAHA KATILMAK İSTERİZ.TEŞEKKÜRLER ACADEMİC TUR
06.09.2016
ibrahim şarap
31-04 Eylül Uçaklı Karadeniz turumuz Rehber Muhammet bey ve Kaptanımız Necmi bey ile güzel insanların katılımıyla harika geçmiştir Macahel i herkesin mutlaka görmesini dilerim.Teşekkürler Academic Tour ailesi
05.09.2016
hayat albayrak
2-4 Eylül tarihli Likya turu organizasyonu,otel seçimi ve tekne anlaşmaları ile çok başarılı idi.Fakat en önemlisi rehberimiz Taliha(Talya) hnm ve şöförümüz Hasan bey mükemmel kişilikler.Onların olduğu turlara özellikle gitmek gerek...Acenteden güler yüzlü Cansu hnm'a ve Arzu hnm'a ayrıca teşekkürler...
05.09.2016
SEMRA AYDAN
Hafta sonu katıldığım Likya Turumuz harika geçti. Özellikle Ayfer Hanıma buradan çok teşekkür etmek istiyorum. Bizi tura alabilmek için özel olarak 50 kişilik araç sağladı. Herzamanki zerafeti, ilgisi güleryüzü ile bizi yine mest etti. Akademik Tur ekibine çok teşekkür ederiz. Değişmez turizm şirketimiz.
04.09.2016
Şerife Balcı
Çok araştırarak ve isteyerek satın aldığımız Karadeniz turuna elimizde olmayan sebeplerden dolayı katılamadı k.Bize hiç bir zorluk cikarmayarak iade konusunda yardımcı olan,doğru bir firma tercih ettiğimizi gösteren Academic tura teşekkür ederiz.
02.09.2016
safiye korkmaz
19 ağ.5 günlük doğu karadenizbatumlu keyif turuna katıldık.Bir gezi bu kadar mı güzel olur .yaşamım da iyi ki yapmışım dediğim listenin en üstüne oturdu.Özellikle rehberimiz yiğit beye kaptanımız efendiliğiyle sabrıyla ve tam şöforlüğüyle tüm yıldızları topladı Coşkun beyler.seneye batı karadeniz turuna şimdiden 10 kişiyiz .herkese anlatıyorum.gelemeyenler bin pişman.Tüm AKADEMİC TOUR en üstten enalta ekibinize teşekkürler .Ayrıca otel seçimleriniz harika.daha ne olsun selamlar
25.08.2016
gönül çekiçci
12/8/2016 balkan turu nevzade hanımla çok güzel gezi yaptık sabrına engin bilgisine hanfendeligine çok teşekkürler kaplarımız Mehmet b. ergin beye çok teşekkürler akademik tur teşekkürler
23.08.2016
halit sun
bayramdan sonra eylül ayı bitmeden bi edirne istanbul dönüşte de bir gün bursa birde rehber mehmet çakır eşliğinde bir tur düzenleseniz de 15 kişi kadarız katılsak...
23.08.2016
Kerime Altınelli
19 Ağustos tarihili Göcek konaklamalı turunuza katıldık.Şu an dönüş yolundayız.Turdan memnun kaldık.Özellikle rehberimiz Taliha Hanım'a çok teşekkür ederiz.Sevecen,sıcakkanlı,samimi,güleryüzlü ve çok ilgili.Özellikle alanında uzman,konusuna hakim,donanımlı biri.Bundan sonraki turlarda da tercihimiz ondan yana.Ayrıca şoförümüz Mustafa Bey de güleryüzlü ve işini iyi yapan biri.Taliha. Hanım ve Mustafa Bey 'e teşekkürler.
21.08.2016
Nur Kayanselçuk
13 -21 Ağustos Karadrniz turuna katıldım .Rehberim Nesibe hanım idi.Tur rehberinden ve turdsn çok memnun kaldım.Akademi tur bu işte gerçektende profosyenel her gittiğiğim tesis çok güzel temizdi.Kaldığımız oteller çok güzel o yörenin en güzel otelleriydi.Rehberim bzi gittiğimiz her yore hakkında bilgilendirdi.Turumuzda araçımızda iki şofor vardı.Biriçok agradif sinirli idi.Bizlere davranışları saygısızca idi.nerdeyse dövecek gibi davrsnıyordu.(İlyas şöför)
21.08.2016
sabriye yeter akca
1-10 temmuz arası gerçekleştirilen turunuz oldukça iyi organize edilmiş ve fiyatı da iyiydi.Bu fiyatla çok iyi otellerde kaldık ayrıca otobüsünüzün 2016 model oması seyahat esnasında hiç yormadı bizi.Rehberimiz işini çok iyi yapmaktadır.
11.08.2016
Engin ÖZÇİFT
07.08.2016 tarihli Kazdağları turunda bizlere ilgi, alaka ve güler yüzünü eksik etmeyen rehberimiz Sabriye Hanıma çok teşekkür ediyorum..
08.08.2016
levent ercüment selçuk
eşim ve kızımla katılmış olduğum 29-31 temmuz likya turu için akademik tura,rehberimiz Yasin beye ve kaptanımız Mustafa beye çok teşekkürler
01.08.2016
Filiz ÜLKÜ
Hafta sonu günü birlik Meryemana Şirince turunuza katıldık. Güzel bir geziydi. Özellikle rehberimiz Sabriye Hanıma çok teşekkürler. Herkesle ilgili ve pozitifti.
31.07.2016
Mustafa özgüven
29/31 temmuz likya turundan şuan dönüyoruz. Proğram başlarken klasik bir tur zihniyeti ile başladım ama bir tur proğramı bu kadar gūzel geçer.güzel geçmesinin sebebi ise kaptanīmızın ve rehberimiz Yasin beyin işlernde titiz güler yüzlü davranmaları. Bir daha ki tura katılacağımız zaman ilk sorum (rehberimiz kim olacak) şu an bitmesini hiç istemiyoruum. Kaptanımıza çok teşekkür eder kazasız belasız günler diler, Yasin beyede çok teşekkür ağzına yüreğine sağlık.
31.07.2016
Ece Dizbay
Karadeniz özel programa katildik. Programla ilgili bir aksaklik yasamadik. Rehberlerimize ve kaptanlarimiza cok tesekkur ederiz. Kaldigimiz oteller guzel secilmisti ve ozellikle ek turlarda gidilen yerler gorulmeye degerdi. Tur otobusu yeniydi ancak bu kadar uzun bir yolculuk icin yeterince konforlu degildi.Samsun, Sinop, Amasra, Ordu merkez, Kastamonu gibi yerler programdan cikartilarak dogu Karadenizdeki yaylalarda daha uzun vakit gecirmek guzel olabilir. Emegi gecen herkese tesekkurler..
25.07.2016
Ebru Azık
merhaba, 12/07-20/07 2016 tarihlerinde olan Balkan Turu'na katıldık başta firmanıza, bizi büyük bir nezaket ve güleryüz çerçevesinde ağırlayan kaptanlarınıza,özellikle de rehberiniz Mehmet Çakır'a çok teşekkür ediyoruz. İyi Çalışmalar.
23.07.2016
emine ulku durmus
13_17 temmuz. Rehberimiz Yigit Bey ile unutulmayacak yagissiz bir Dogu Karadeniz turu yaptik ulkemin guzelliklerine bir kez daha hayran kaldim sevgili kaptanimiz Ali Bey e de bileklerine saglik tesekkurler academic tur
22.07.2016
Derya ozsaylan
Turu bitirmeden geziyi ovmek belki size sacma gelebilir ama bu tur hakkinda herkesin kafasindaki soru soru isaretlerini kaldirmak ve tura tesvik etmek icin bir yolcu olarak yazmak istedim. Su an 6.gundeyiz bu zamana kadar hicbir sıkınti yasamadik. Ilk duragimiz Amasra oldu cok sirin bir sahil kasabasiydi daha sonra Kastamonu'ya gectik ogle yemegimiz tamamen yoreseldi restoran muduru cok ilgiydi gerek ikramlari gerek yore hakkinda anlattiklariyla bizi cok bilgilendirdi. Daha sonra Sinop'a gectik cezaevi insani cok etkileyen yerlerden biriydi ve Sinop kalesi'nde mukemmel bir manzara vardi, aksam Samsunda Serra otelde kaldik her sey cok guzeldi. Ikinci gun Samsun'da Ataturk heykelini ve Bandirma vapurunu gorduk. Giresunda Akcaabat koftesi yedik yaninda gelen laz boregini kesinlikle tavsiye ederim, daha sonra Trabzonda Ataturk Kosku'ne gittik ardindan gumus ve telkari satin aldik. Malesef Sumela Manastiri tadilatta oldugu icin cikamadik ustune hava da sisli olunca uzaltan bile eselalesiu. Aksaminda da Ay meydanı yayla otelinde kaldik tura ailemle katildim 6 kisiydik bu yuzden bungalov da konakladik otelin biraz yaninda kaliyo ama korkmanizi gerektircek hicbir durum yok cok rahattik. Bizi fikralariyla kahkahalara bogan Arslan abiyle sohbet etmenizi oneririm. 3. Gun Uzungol'e gittik ekstra olarak gecen Lustra ve Karaster yaylalarina gittik uzungol ne kadar sehirlesmisse bu yaylalar o kadar dogalligini korumustu. Kisa bir yuruyus yaptiktan sonra tekrar uzungole geldik ve cevresinde dolastik. Burada yedigimiz ogle yemeginde karalahana corbasini kesinlikle oneriyorum cok farkli bir lezzetti. Hapsiyas koprusunu gordukten sonra Rize'ye gectik Firtina Deresinde Zipline yaptik cok eglenceliydi grubumuzda yas farki gutmeden cogu kisi yapti. Ayder yaylasinda Umit otelde 2 gun kaldik. Otelin sahibi de Izmirliydi burada elestirebilecegim sey kaldigimiz 2gunde de yoresel yemeklerin 1-2 yi gecmemesiydi aslinda bu elestirim gezi boyunca kalinan yerlede de gecerliydi o yuzden ogle yemeklerinizde toresel seyleri yerin derim. Aksam horon ekibiyle tulum esliginde eglenceli bir gece gecirdik. Ayderdeki 2.gunumuzde ekstra olarak gecen Kackarlar- Asagi yukari Kavrunlara gittik. buna turdan sadece 6kisi katildi yolu sarsintili fakat zirveyi gordugunuzde yolun herseye degdigini goruyorsunuz kesinlikle mukemmeldi hatta bu turda en cok begendigim yerlerin basinda geliyor. Burada yuruyus yaptik tirmandik yuruyus sirasinda dusmeme ragmen kalici bir seyim yok ve duserken bile eglendim diyebilirim. Zirvede sicacik sutu ictikten sonra ekstra olan diger tura da katildik burada Zilkale, koyler ,Elevit yaylasi, palovit selalesi ve dunyada tek olan Simsir Ormanlarini gorduk. Elevit yaylasi sansimiza sisliydi, Palovit selalesinde merdivenlerden inip yaklasma firsatimiz oldu. Simsir ormanlar gercekten aklimdan cikmicak yerlerden biriyde kendimi fantastik bir filmin ortasinda gibiydik. Otele donerken isteyenlerle firtina deresinde rafting yaptik, yuzduk.Deniz ve dalga korkum olmasina ragmen Karadenize gelmisken rafting yapmadan gidemezdim gercekten cok farkli bir deneyimdi. Aksam ise tum turlara ve aktiviyelere katildigimiz icin eglenceye gidemedik. Dun Batum'a gecicektik fakat ulkemizin durumundan dolayi geciler yasakti o yuzden Artvin'i gezdik. Karagolde cok guzel bir doga yuruyusu yaptik.Turkiyedeki en buyuk Ataturk heykelini gorduk. Aksamda col guzel bungalov evlerde kaldik burda tavsiyem bundan sonraki turlarda da burda kalinirsa yasi ileri olanlarin daha onceden bungalovlarda asagi katlarda kalmak istediklerini belirmeleri gerekiyor, genc olmama ragmen ben de yorulmadim diyemem. Bu sabahta kahvaltimizi yaptik ve su an Arhavi'ye dogru yola ciktik. Genel olarak Academic tour'a yapacagik elestiri ise otobuslerin durumu. Koltuklarda sarj bolumu yok, wifi bulunmamakta ve de koltuklar cok rahat degil otobuslu bir turun bunlara daha cok dikkat etmesi gerektigini dusunuyorum. Simdi gelelim genel tavsiyelere: yaniniza bolca yedek bluz alin, abartilacak bir soguk yok, yagmurlugunuz mutlaka olsun yaylalarda ve karagolde semsiyeden daha cok ise yariyor. Yedek ayakkabi sart dun Karagol'de teyzemin ayakkabisinin tabani cikti ve yollar camurlu oldugu icin ayakkabilar taninmaz hale geliyor. Bu turu guzel yapan eksta yayla turlari tavsiyem hepsine katilmaniz yoksa Karadenizin tadina varamazsiniz.
22.07.2016
ibrahim şarap
Şeker bayramı Balkan turunda bize zevkli bir tatil yaşatan Rehber Murat Gün beye ve Kaptanlarımız Hüseyin ve Ferudun beye teşekkür ederim. Akademic turu böyle kişilerle çalıştığı için tebrik ederim
20.07.2016
Yaren Nas ŞANAL
08-16 temmuz karadeniz turuna katıldım.Her şey mükemmeldi.Her gittiğimiz yer bir önceki günün yorgunluğunu aldı.Harika bir programdı.Özellikle Rehberimiz Nurettin Bey in bilgisi ve bitmeyen enerjisi ile bizlere çok güzel dakikalaryaşattı.Her yere ait tarihi bilgisi,öyküleri fıkraları şarkılarıyla bilgilendik çok eğlendik.Nurettin beye çok teşekkür ederim.Veysel Evliya Kaptana güleryüzüvehizmetleri için teşekkür ederim.Eğer turunuz academi tur Rehberiniz Nurettin Beyise çok şanslısınız.
19.07.2016
Sibel çolak
Şuanda dogu karadenıze dogru academıc tur farkıyla yola cıktık rehberımız nesime hanım harıka guler yuzlu bı ınsan keyıflı bı yolculugumuz var umarım boyle devam eder
15.07.2016
ZEYNEP YALÇIN
REHBERİMİZ NURETTİN BEY VE ACADEMİC TURA, HALA DEVAM ETMEKTE OLAN UNUTAMAYACAGIMIZ GEZİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ!
14.07.2016
timur ercan
1-10 temmuz balkan turunda kaptanlarımız Hüseyin ve Feridun beylerin güleryüzlü sempatik yardımsever tavırları rehberimiz Murat beyin bilgisi, 1 dakika şaşmaz dakikliği, anlatımı ile ve misafilerin müthiş uyumuyla unutulmaz bir tur geçirdik.Herkese teşekürler...
11.07.2016
julide kavasgil
5-7 Temmuz Bozcaada-Gökçeada turuna ilk kez Akademic turla katıldık. Herşeyden önce Akademik turu kutlamak isterim böylesine iyi bilgili bir rehber ve kaptan ile çalıştıkları için... Rehberimiz basri bey gerçekten her turda görmek istediğimiz kibar bilgili ve dikkatli biri.Umarım daha farklı turlarda da birlikte oluruz.kaptanımız tamer bey kadar sabırlı efendi biri az bulunur.Trafik konvoyundaki sabrı kibarlığını anlatmak yetmez yaşamak gerekir.Akademik tur artık bizim tur şirketimiz. Teşekkürle
11.07.2016
Semra&Taner EROL
Ramazan Bayramı ÇANAKKALE turumuz dolu dolu geçti Rehberimiz Basri beye çok teşekkür ederiz aynı zamanda kaptanımız Tamer beye de. Otelden çok memnun kaldık hizmet ve yemekler çok güzeldi. academic turu herkese tavsiye ediyoruz iyiki akademik tur var herşey için teşekkürler.
10.07.2016
Muharrem Cem Geniş
1-10 temmuz tarihlerinde ailemle balkanlar turuna katıldık. Kaptanlarımız Huseyin ve Feridun beylerin nezaketi ve dikkatleri,rehberimiz Murat Gün beyin tarih bilgisi ve organizasyon yeteneği,dolu dolu keyifli harika vakit geçirmemizi sağladı.Son gún Selanik de Atamızın evinin ziyareti duygusal anlar yaşattı.Academic tura çok teşekkürler.
10.07.2016
Özcan ARSLAN
4-7 temmuz İstanbul keyif turu rehberimiz Hakan bey sayesinde keyifli bir şekilde bitti.Rehbermiz Hakan beye teşekkür ediyorum.Konusuna son derece hakim,gurubun istekerine saygılı demokratik bir şekilde turdan keyif almamızı sağlamıştır.Akademic tura teşekkür ediyorum.Ancak turlarda aşırı yaşlıların ayrı bir gurup olarak değerlendirilmesi faydalı olabilir.
09.07.2016
Beril - Özlem Arslan
4-7 temmuz 2016 İstanbul keyif turu ndan çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Hakan bey son derece bilgili konusunda tecrübeli bir rehberdi grubu isteklerine ve olanaklara göre gayet iyi bir organizasyon yaparak herkesin keyifli bir tur geçirmesini sağladı ancak grupta bulunan 2yaşlı bayananın bitmek bilmeyen haksız kusur aramalarına ve rehberimizi zor durumda bırakmalarından dolayı zaman zman ufak tatsızlıklar yaşandı bilginize. Academic tour a teşekkürler
09.07.2016
Selmin ENOL
Sevgili Academic tur ekibini kutluyorum! Rezervasyon sürecinden, tur bitimine dek profesyonel bir yaklaşımla 5-7 Temmuz Adalar gezisini keyifle tamamladık. Değerli rehberimiz Basri beye teşekkürler; engin bilgileriyle bizi bilgilendirdiği gibi her katılımcı için aynı hassasiyeti sergiledi, çözümsüz sorunumuz olmadı. Kaptanımız Tamer bey, yol boyunca hiç bir trafik kuralını ihlal etmeden ve dingin bir anlayışla yolculuğumuzun tamamlanmasını sağladı, çok teşekkürler. Sürekliliğini diliyorum...
08.07.2016
Feriha Altay
21-29 Haziran Balkan turu güzel geçti rehberimiz Zeynep(Almıla)hanım çok iyiydi enerjisi sevecen ve güleryüzü bizlerle tek tek ilgilenmesi çok teşekkürler hep böyle rehberlerimiz olur inşallah şöförler otobüs misafirler çok iyiydi inşallah bundan böylede sağlıklı güzel gezilerimiz olur.
02.07.2016
SELİM ÖZKUL
Balkan turundan yeni döndüm.Eşimle gezmeyi çok seviyoruz.İmkanlarımız doğrultusundada hep sizi tercih ediyoruz. Bu sefer Fiyat olarak bize çok uygun gelen Balkan turunu tercih ettik. Murat Gün Bey mükemmel bir rehber. Kaptanlarımızda hizmetlerini çok iyi verdiler. Oteller beklediğimizin çok üstündeydi.İyiki varsınız ACADEMİK TUR.Şirketinizi senelerdir tanıyor ve geziyoruz. Size zaten güvenimiz sonsuzdur.Çok çok teşekkür ederiz.
16.06.2016
Ayhan Bozalan
2 Haziran Balkan turunuza katıldım.Firmanıza Academic Tour ailesine ve Süper Rehberimiz Mehmet Çakır'a sonsuz Teşekkürler..Bir Başka Turunuzda görüşmek umuduyla...Her Kese Gözü kapalı tavsiye ediyorum....
15.06.2016
Selma Baylan
12 haziranda gerceklesen tire gezisi mukemmeldi. Ozellikle rehber Nurettin beye verdigi mukemmel rehberlik hizmetinden dolahi tesekkur ediyorum
13.06.2016
MÜFİT ÇALI
4-5 HAZİRAN ESKİŞEHİR TURU İLE İLK KEZ ACADEMİC TUR İLE TURA KATILDIK. BUNDAN SONRAKİ DEĞİŞMEZ TURUMUZ OLACAĞI KESİN. REHBER YİĞİT BEYE VE KAPTANIMIZ FERİDUN BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER
07.06.2016
Yaşar Arslan
25 mayıs-2 haziran 2016 tarihleri arası balkan turuna katıldım.rehber nesime hanım. Kaptanlar feridun ve hüseyin beyler görevlerini profesyonce yaptılar.ilgi ve alakaları mükemmeldi.bugüne kadar katıldığım turlar içinde en iyisi diyebirim.bu nedenle personelinize ve firmanıza sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.yaşar arslan
04.06.2016
Gülsen Saim Köroğlu
27 mayıs 4 haziran balkan turuna NANE gurubu olarak kadıldık firmanın hazırlamış olduğu kitapcık mükenmeldi kaptanlarımız BÜLENT ve MEHMET bey teşekkür ederiz hanımefendi kişiliği ve engin bilgisiyle bizi bilgilendiren sevgili rehberimiz EBRU İRGEL sonsuz teşekkürler firmanıza teşekkürler
04.06.2016
Nergis-Necat Demirtürk
24.05.2016 tarihli Balkan turunuza katıldık.Tur olarak hazırladınız proğramı ve rehberimiz Almila Zeynep Başkal'ınsunduğu dört dörtlük tur rehberliğini çok begendik. Yılmaz ve Kazım kaptanların bizlere yardımcı olmalarından dolayıbaşta turunuz ve rehberiniz Almila Zeynep BAŞKAL ve kaptanlarınıza çok teşekkür ederiz.
04.06.2016
Nadire Eğilmez
21 Mayıs tarihli Balkan Turunuza rehberinz Hüsnü Beyle katıldım. Rehberimizin bilgisi kültürü beyefendiliği bizi çok mutlu etti.Dağıttığınız kitapçıklar organizasyon oteller rehber kaptan hepsi mükemmeldi. Teşekkürler ACADEMİK TUR
03.06.2016
Arzu Özcan
27.5-4.6.2016 balkan turu misafiri olarak rehberimiz Ebru hn ve kpt Mehmet Koca bey ile yrd.kpt. 8 günlük seyehatimiz boyunca yaptıkları ev sahipliğine,kaprislerimizi anlayışla karşılamalarına,işlerini titizlikle yapmalarına sonsuz teşekkürler..Acedemik tur olarak işinin uzmanı eleman seçip güzel ve uygun program hazırladığınız için sizede teşekkürler..tebrikler..başarılar..
03.06.2016
Gülsen saim KÖROĞLU
27 mayıs 4 haziran balkan turu kaptanlarımız BÜLENT VE MEHMET bey sevgili REHBERİMİZ EBRU İRGEL ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
01.06.2016
Orhan KARASU
Karadeniz turu için bir kaç firmanın internet sayfasını inceledim. Özellikle Palovid vadisini içermesi dolayısiyle Academic Tur'u seçtim. İyi ki de seçmişim. Özellikle ilgisi ve bilgisi ile bizlere muhteşem bir tatil yaşatan rehberimiz Nurettin beye çok teşekkür ederim. Arkadaşlarıma özellikle önereceğim. Bundan sonraki gezilerimde Academic Tur öncelik alacaktır. Katılacağım turlarda rehberimin Nurettin Bey olmasını da özellikle isteyeceğim. Çok teşekkür ederim.
31.05.2016
Sermin Tosunoğlu
Karadeniz turumuzun son günündeyiz bize fotoğraf makinelerinin ve kameraların yetersiz kaldığı bu muhteşem güzellikleri yaşattığı için önce academic toura sonra rehberimiz nurettin beye sonsuz teşekkürler
29.05.2016
Zuhal gorel
Academic tour 'a rehberimiz Nurettin Bey'e bizi elevit yaylasına götüren Şamata turizm den Hüseyin Bey e sonsuz teşekkürler. Sevim - Nevin - Zuhal
29.05.2016
Zuhal gorel
Academic tour ile baştan başa Karadeniz turuna katıldık. Bu akşam Kayabaşı yaylakent evlerinde konaklıyoruz. Güzel yurdumun güzel insanları bizi çok büyük coşkuyla karşıladı. Volkan Bal her yöreden Ezgilerle bizleri coşturdu. Gezdiğimiz her yer o kadar birbirinden farklı o kadar güzel. ancak bizi en çok etkileyen yer Zilkale, Polavit vadisi ve şelalesi, Çad vadisi , Şimşir Ormanları,elevit yaylası, Mençune Şelalesi oldu. Karadenize gidipte buraları görmeden dönerseniz bizce çokbüyükeksikliktir.
29.05.2016
levent selçuk
20 mayıs 2016 tarihinde uçaklı istanbul turunuza eşim ve kızımı gönderdim.Bu onların ilk tur deneyimleriydi.Tur sürecinde ve konaklamalarda çok memnun kalmışlar.Başta Akademik tur ailesine ve rehber Ahmet beye sonsuz teşekkürler.
25.05.2016
Serpil Güneç
Hala devam etmekte olan Karadeniz turundayız. Hayatımın en önemli "iyi ki" lerinden. Tek kelime ile muhteşem. Rehberimiz Nurettin Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum. Hem gezdiriyor, hem bilgilendiriyor, hem de eğlendiriyor. Teşekkürler Academic Tur, teşekkürler Nurettin Bey.
25.05.2016
Nazan DİNER
20-21-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Eskişehir-Beypazarı gezimizde bize eşlik eden kaptanlarımıza , rehberimiz Yiğit Taylan a ve bize bu güzel tatili yaşatan Academic Tur ailesine teşekkürler.Rehberimize saygısı sevecenliği ve bölge bilgisine ve bu bilgiyi aktarmasına, bize karşı yaklaşımına sonsuz teşekkürler.Gurup arkadaşlarıma da sevgi saygılar
24.05.2016
Nevin Akçor
21-28 tarihleri arasında hala devam etmekte olan Karadeniz turumuz tek kelime ile harika geçiyor buna vesile olan Nurettin Kahraman beye engin bildilerinden, güler yüzlü ve hoşgörülü olmasından, saygılı davranışlarından kendisine çok teşekkür ederim iyiki varsınız Academic Tour iyiki varsınız Nurettin bey.
24.05.2016
Zuhal gorel
21.05.2016 Karadeniz turumuzun 2.günü bu geziden son derece keyif almamızı sağlayan kaptanlarımız ve rehberimiz Nurettin Beye planlı huzurlu mükemmel boyutta hlzmet anlayışından dolayı ne kadar teşekkür etsem az. Zuhal Görel
23.05.2016
SEBAHAT ÖZÜN
18 MAYIS 2016 TARİHİNDE ÇIKTIĞIMIZ DOĞU KARADENİZ VE YAYLARI PROGRAMINDA BİZE EŞLİK EDEN SEVGİLİ REHBERİMİZ EBRU DİREK'E BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU SEVGİ SAYGI VE HOŞGÖRÜ NEDENİYLE BİRKEZ DAHA GRUP ARKADAŞLARIM ADINA TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.BİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDİP TÜM DETAYLARI İLE ANLATIP HAYATIMIZA RENK KATTIĞI VE KARADENİZİ TANITTIĞI BİLGİ PAYLAŞIMLARINI EN YOĞUN ŞEKİLDE PAYLAŞTIĞI İÇİN MÜTEŞEKKİRİZ.ACADEMİC TOUR AİLESİNE AYRICA TEŞEKKÜRLER.SEBAHAT-GÜLSEREN-FATMA-GÜLSÜM-NEZAHAT AİLESİ.
23.05.2016
ibrahim şarap
19-22 Mayıs Batı Karadeniz turunda bize keyifli günler sağlayan Rehberimiz Kadir Akhan beye güvenli ulaşımımızı sağlayan Kaptanlarımız Ahmet bey ve Veli beye teşekkür ederim Akademic Tour u bu organizasyonu ve çalışanları için kutlarım
23.05.2016
Kutlay
18-21 Mayıs Kapadokya Turu için rehberimiz Hakan Bey ve otobüs kaptanlarına çok teşekkür ederiz. Keyfine doyamadığıımız bir gezi oldu.
22.05.2016
Bengül Gülen
13-22.5.2016 otobüsle Balkan turuna katıldık.Şoförlerimiz Mehmet ve Erhan beye,üstün özellikli rehberimiz Mehmet beye teşekkürler.Her yönüyle mükemmel organizasyondu.Academic turu kutluyorum
22.05.2016
Sevinç ünverici
19 mayıs gezisine katılmak istiyorum
18.05.2016
ERDİNÇ ÇOKTU
14-15.05.2016 ESKİŞEHİR turunuza katıldık. Rehberimiz yiğit bey den çok memnun kaldık . Güzel bir gezi oldu academi turu tebrik ederim böyle güzel turlar düzendiğiniz için
18.05.2016
Emel yenigelen
13 mayis 2016 tarihinde balkan turuna kaldim..turumuz hala devam etmwkte .tura cikmadan once rehber konusunda huzursuzlugum vardi.. lakin mehmet cakiri taniyinca oh be boyle rehberlerde varmis dedim..muhtesem turumuz devam etmekte okadar yol katettik ama rehmwrimiz mehmet cakir sayesinde hic yorulmadik..bu kadar donanimli bu kadar guler yuzlu bu kadar isini seven insanlari seven bir rehberle birlikte olmaktan mutluluk duydumm..Cok tsk ler academic tur cok tsk ler mehmet cakir..
17.05.2016
Nilden kuman
399 Euroluk Balkan turunuza 13 arkadaş olarak geldik. Sizinle hiç seyahat etmemiştim.Doğrusu fiyat çok ucuz olduğu için korktum.Ama arkadaşlarım hiç korkma bu firma izmirin en sağlam firmasıdır biz senelerdir geziyoruz dediler.Tedirgin olarak gittiğim bu turdan çok çok memnun olarak döndüm. Tur boyunca otellerde karşılaştığımız firmaların müşterileriyle konuştuk 600-700 Euroya gelmişler.Size helal olsun. Bu kadar uygun fiyatla bu kadar insanı gezdirdiğiniz için.Herkeze anlatacağım bunu.
17.05.2016
aynur kömürlüoğlu
15.05.2016 günü birlik kozak yaylası turuna katıldım harika bir gezi oldu tebrik ederim
17.05.2016
eşref ertaş
15.05.2016 günübirlik bergama-kozak yaylası turuna katıldım.Özellikle rehber Nurettin Bey ve ekibini tebrik ederim, harika ve özel bir gezi oldu...yürüyüş çok güzeldi...
16.05.2016
nejla geçit
7mayıs tarihinde kazdağları turuna grup olarak katıldık rehberimiz tuğba hanım sayesinde güzel bir haftasonu geçirdik bizi çok güzel bilgilendirdi 20 temmuzda karadeniz turuna grup olarak gidiyoruz sizlerden ricamız mümkünse rehberimiz tuğba hanım olabilirmi şimdiden çok tşkler academic tour olarak sizleri kutluyoruz
11.05.2016
SEDA GENÇ
30 Nisan-08 Mayıs tarihleri arasında "Otobüsle Balkanlar" turunu katıldık. Rehberimiz Mehmet Çakır'a, Hüsnü Bey'e ve kaptanlarımıza sizin nezdinizde çok teşekkür ederiz. Bizim için harika bir deneyimdi, bu gezi güzelse en çok da rehberimiz sayesindedir. Mehmet Bey'in herkes için paylaşacak bir bilgisi, anlatacak bir hikâyesi mevcut. Hayatımıza kattığımız güzel insanlar ve güzel anılar ile sağ salim evimize döndük. Tekrar teşekkür ederiz. Mehmet Bey'in olduğu her tura gelmeye hazırız:) Sevgiler..
09.05.2016
FARUK ÖZGEÇEN
Hafta sonu CUNDA KAZDAĞLARI turunuza tavsiye üzerine gittik.İlk defa katıldığım turunuzdan çok memnun oldum. Rehberimiz Melek Hanıma kaptanlarınıza çalışanlarınıza çok teşekkür ederiz. Sayenizde çok güzel bir hafta sonu geçirdik
02.05.2016
yusuf çakır
uçaklı kopadakya turu kurban bayramında düzenlenecek mi.14 yada 15 eylül tarihleri kurban bayramını 1 ve 2 gününden sonra yani bayramın 3 ve 4 günleri yapılacak uçaklı kopadakya turları rağbet görür diye düşünüyorum
02.05.2016
NEVZAT SAYILGAN
Balkan rüyamızı Akademik tur ve rehberimiz Esra Aksungurla gerçekleştirdik. Bilgisi duruşu, aklı selim davranışı, ve kültürüne hayran kaldık.Kendisine çok teşekkür ederiz.Programın uygulanması, konakladigimiz tesisler ve bu hizmeti bize mükemmel bir şekilde sunan akademik turada ayrıca teşekkürlerimi bildiririm.
01.05.2016
Halime ÖZEL AYDIN
Akademik Tur Ailesi ne 16.04.2016 İzmir Balkan turu Sevgili Rehberimiz MEHMET , Kaptanlarımız MEHMET VE BİROL beyler in katkıları ile çok keyifli bir gezi oldu,Sizlerle yurt içi turlarda bulundum ilk kez yurt dışı turu yaptım ve Sevgili MEHMET in harika iletişimi, bilgisi, nüktesi, çok ama çok akıcı anlatımı ve güzel Türkçe mizi harika kullanması bu geziyi bizim için unutulmaz kıldı. Ekip ve yolcuların uyumu, otellerimizin kalitesi bir de BALKANLAR HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER SİZE VE EKİBİNİZE.
29.04.2016
Şule - Celal EREL
Balkan Turuna otobüs ile çıkarken yaklaşık 4000 km lik güzergah nedeni ile bir takım endişelerimiz vardı. Fakat tur boyunca rehberimiz Mehmet Çakır ın şiirler lede süslediği şiir gibi anlatımları ile kaptanlarımızın dikkatli araba kullanışları ile yolları çok rahat geçtik. Muhteşem doğa yı ve tarihi eserleri gördükçe turun bitmesini hiç istemedik. Emeği geçenleri kutlar, başarılarınızın devamını dileriz. Turu herkese öneririz.
29.04.2016
Ümit Birsen
Akademik Tur a ve rehberimiz Mehmet Çakır a çok teşekkür ediyoruz . Bu güzel yerleri Mehmet Çakır ın anlatımıyla çok daha anlamlı ve güzel ve eğlenceli ve seviyeli bir şekilde dolaştık bilgilendik . Böyle bilgili Kaliteli rehberle tanıştığımızda seyahat ettiğimiz için çok mutluyuz.Acentenize çok teşekkür ederiz.Ayrıca Kaptanlarımızda çok beyefendi ve güvenilir kişilerdi.Saygılarımızla Ümit-Okan Birsen Ailesi
29.04.2016
YAŞAR TÖZGEN
Harika bir balkan turu yaptık. Emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.
27.04.2016
RABİA ERTAN
16 Nisan çıkışlı Balkan turunuzdan yeni döndük.Rehberimiz Mehmet Çakırla rüya gibi bir tur geçirdik.Hem bilgilendik hemde eğlendik. Gerçekten sizleri tebrik etmek istiyorum. Verdiğimiz paranın çok çok üstünde bir hizmet aldık.Herkeze düşünmeden bu tura katılmalarını tavsiye ederim.
26.04.2016
Fatma Meral Mısır
Yıllardır sizle birçok tura katıldım. 17nisanda kaz dağları turunuza gittik yeni katılan arkadaşlarımla.Rehber zamanı daha iyi kullansa izmire daha erken gelip eve ulaşımda zorluk yaşamazdık.Akçayda mola çok gereksizdi.izmirden çıkışda ilk mola verilen yer çok küçük ve hizmete yetişemiyorlar trakya turuna giderken de aynı yerde durmuştuk.yine zorluk yaşamıştık.lütfen daha büyük bir yerde mola verseniz de kuyruk eziyeti yaşamasak
18.04.2016
Ferda Hünler
Batı Karadeniz turunuza katılmak istiyoruz ama geçen sene olduğu gibi Şileli Ağvalı Batı Karadeniz turunuzu bu seneki tur programınızda göremedik.Bu seneki programlarınızda görebilmek dileğiyle..
17.04.2016
Nur Polat
9 Nisan Alaçatı, Çeşme,Ildırı turu ile 10 Nisan Tire, Şirince,Meryem Ana turunuza katıldık. Doğa muhteşemdi.Rehberimiz Nurettin Bey kısa zamanda pekçok yeri bize tanıttı. Biz çok eğlendik. Teşekkürler
10.04.2016
Nagehan Kolsar
Akademik Tur yetkilisi Balkan Turlarınıza mayısta ilave tur açmanızı bekliyoruz.Biz 5 kişiyiz. Haziran bize uymuyor.Buraya yazanlardada aynı talepler var.Dikkate almanızı rica ediyorum.
08.04.2016
ilbay güleç
yurtiçi tur programının büyük bir kısmına sizin aracılığınızla katıldım.geçen yılda karadeniz turuna 2.kez katıldım.karadenizin muhteşem doğal güzelliklerini hayranlıkla izledim.ancak tur programında batum günübirlik gezisine ne yazıkki alternatif sunulamadığı için katılmak zorunda kaldık ve sınır geçişinde stresli ve zor bir gün geçirdik.şimdi programlarınızı incelediğimde tümünde batum gezisi var.oysa ki batum gezisine katılmak istemeyenler için mutlaka alternatif oluşturulmalı.
08.04.2016
SİNEM TAYAR
Ofisiniz çok güzel olmuş.Turlarınızı sürekli takip ediyor ve fırsat buldukça katılıyorum. Her geçen gün her anlamda kalitenizi yükselttiğinizi gözlemliyorum.Academic tour ailesini kutluyorum.
05.04.2016
Erdal aykin
Akademic tur ile calismis bir kaptan olarak hem sizlere hemde misafirlerinize tesekkuru borc bilirim.
05.04.2016
Oya Kömüksu
Ailece, Bursa turunu memnuniyetle tamamladık. Rehberimiz TUĞBA Hanım,yüksek yaş ortalamamızı zorlamadan, uygun molalarla gayet planlı ve dakik bir şekilde,güzel bilgiler vererek bizi gezdirdi.Şoförümüz beyefendi de güvenli,huzurlu bir yolculuk yapmamızı sağladı. Her ikisine de başarılı ve özverili çalışmaları,kibarlıkları için çok teşekkür ederim. Academic tura da bünyesindeki tüm değerli insanlarla bu işi olması gerektiği gibi yapıp,bize gezebilme imkanı verdiği için çok teşekkür ederim.
04.04.2016
Ayşe Merice
Annemi babamı güvenle teslim ettiğim ailemizin tur şirketi.Bu sitede yazdığı gibi tatilin en güvenilir adresi.Herkeze tavsiye ederim.
28.03.2016
Elfiye Duran
Academic Turun müdavimi olarak sizi kutluyorum. Dün acentaya uğradım.Acentanızı komple değiştirmişsiniz. Mükemmel bir görüntüye sahip ofis olmuş.Kaliteniz ofise yansımış.Herşey son sistem. İzmire yakışır modern bir acenta. Çalışan zarif bayanlar.Başarılar bol müşteriler.
22.03.2016
KADER UYSAL
Batum turumuz çok güzel geçti.Leogrand otel ve rehberimiz esra hanım harikaydı.Hrşeyiçin çok teşekkür ederiz.Turlarınızı takip ediyorum.Ayrıca Antalya turunuza katılacağım. selam ve sevgilerimle.
04.03.2016
Müzeyyen Esenler
Balkan turlarınızda nisan mayısta hiç yer kalmamış.Yedeklere aldınız ama hala açılma olmamış.Benim gibi çok bekleyen olduğunu söylediniz. sizden ricam lütfen ilave tarih açın.Başka tur şirketiyle gitmek istemiyoruz.
03.03.2016
Müzeyyen Esenler
Balkan turlarınızda nisan mayısta hiç yer kalmamış.Yedeklere aldınız ama hala açılma olmamış.Benim gibi çok bekleyen olduğunu söylediniz. sizden ricam lütfen ilave tarih açın.Başka tur şirketiyle gitmek istemiyoruz.
03.03.2016
ertugrul karaüzümlüler
yurt içi turlarınızı kıredi kartına bolünüz
02.03.2016
bahri yusuf ergenç
kolay gelsın ışleınızde kolaylıklar dılıyorum.bursa cumalı kazık vede çevresı butun bursayı kaplıyan vede edirneyı butunu anlamında bursa edırne turu duzenlenersınız sevınırız
23.02.2016
İbrahim Günalan
Karadeniz turlarınızı bekliyorum.İzmirde en güzel yaylalı turları siz yapıyormuşsunuz.Erken rezervasyon olacakmı? beni haberdar ederseniz çok memnun olurum.
21.02.2016
özlem arıkan
batum turnuzu mayıs ve haziran aylarındada yapmanızı rica ediyorum program çok güzel mayıs olursa katılacağım
18.02.2016
NEFİSE TOKERLER
Geçtiğimiz yıl arkadaşımla balkan turunuza katılmıştım.Turun planlanlamasından otellerinizden rehberimiz mehmet beyden çok memnun kalmıştık. Bu sene balkan turunuzu çok ucuz yapmışsınız.Açıkçası mehmet bey gidiyorsa balkan turuna tekrar gitmeyi düşünüyoruz.Yeşil pasaportumuz var.Bu konuyla ilgili bizi arayıp bilgi verirseniz seviniriz.
15.02.2016
Zerrin Gülay Akbulut ve Olcay Akbulut
Rehberiniz Nesime Hanım'ın sade ve hoş anlatımıyla dünkü Ödemiş gezisi bizim için çok keyifli oldu.Akademik tura ve ayrıca inceliğinize çok teşekkürler.
15.02.2016
İbrahim Şarap
Bursa Uludağ programında aileme dörtdörtlük 3 gün yaşatan Academic Tour yetkililerine ve Rehberimiz Yiğit beye çok teşekkür ederim.
07.02.2016
EMİNE GÜRLER
acedemic tour ile tanışmamız bir akrebe sayesinde oldu..hayatımız boyunca unutamıyacağımız bir tatil yaşattığı için nurettin kahraman beyefendiye sonsuz teşekkürler ...o sadece rehberlik yapmayıp görevi dışında yaptırdığı doğa yürüyüşleri ve ylocularla bire bir ilgisi muhteşem...ayrıca ayfer hanımda işinin erbabı ..enson gittiğim uludağ gezisindeki yardımları ve inanılmaz rehberliği için acedemic tour ailesine teşekkürlerimizi sunarız...KARADENİZ DEMEK ACEDEMİC ..DEMEK NURETTİN KAHRAMAN DEMEK
04.02.2016
Faruk Aktüccar
30.31/01/2016 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Eskişehir turu için başta rehberimiz Nurettin Bey ve taşıma firmasının değerli kaptanı olmak üzere bizimle tura katılan uyumlu misafirlere ve ayrıca Akademik tur yöneticilerine eşimle birlikte çok teşekkür ederiz.
03.02.2016
SEBAHAT ÖZÜN
ESKİŞEHİR TURU VE REHBERİMİZ YİĞİT KONAKLADIĞIMIZ OTEL ACADEMİCTOUR HERŞEY SÜPERDİ TEŞEKKÜRLER.TEKRAR YENİ BİR TURDA BULUŞMAK TEMENNİSİYLE.
29.01.2016
zehra ekenli
Rehber Mehmet çakır bey ile yaptığımız karadeniz turundan inanılmaz memnun kalmış ve çok keyif almıştık.Academic turu o kadar güzel temsil ediyor ki anlatamam tekrar kendisine teşekkur edıyoruz ve Mehmet Beyin nezaretinde Balkan Turlarınıza katılmak istiyoruz.Academic turu da cok seviyoruz.karsıyaka da bulunan tum şirketleri gezdim ama sizin kadar güvenli bir şirket görmedim.sizinle gezmeye devam edicez ama rehberimiz mehmet bey olsun izteriz
18.01.2016
bahri yusuf ergenç
akedemı turla tanışmamız teyzem kuzenım vede enıştemın ılk batı karadenız turuna gıtmesıyle tanıştık teyzem çok memnun kaldıgını bana resımlerle gosterdı.daha sonra ben gıtıım batı karadenız turuna sevgılı muzuk hocamız mustafa turhan beyın lıderlıgınde harıkaydı yolda hep bıze turkuler şarkılar soyledı çok eglencelıydı.daha sonra annem vede ablamı karadenız turu sonra gap turuna gonderdım onlarda çok memnun kaldılar.bu yıl çok istedğim şebı aruza hakan beyle gıttık.dısıplınlı bır fırma çokguzel
07.01.2016
KADER ÇEKİN
2015 YILBAŞI KAPODOKYA PROGRAMINIZA KATILDIK KALDIĞIMIZ OTELSUHAN GEZDİĞİMİZ VE TURUN DAVETLERİ HARİKAYDI ÖZELLİKLE REHBERİMİZ HAKAN BEYE SONSUZ TEŞEKKÜRLER GRUBUMUZ TEKRAR AYNI REHBERLE OLMAK ŞARTIYAL BİR BAŞKA ACADEMİC TURDA BULUŞMAK ÜZERE AYRILDIK TEŞEKKÜRLER
05.01.2016
Hatice Ayyaz
2016 Academic Turla Didim Venosa Otelde girdik.Her yeni yıla ailece sizin yaptığınız organizasyonla giriyoruz. Bize uğur getirdiğinizi düşünüyoruz:) Venosa Otel harikaydı rehberimiz Mehmet Çakır dahada güzeldi. Muhteşem eğlendik. Teşekkürler Academic Tur. 2016 yılı sizlerede uğur getirsin başarılarınızın devamını dileriz. Ayyaz ailesi
02.01.2016
Melahat Güzeltepe
Merhaba. Konya mevlana şebi arus gezinize Esra kızımızla gittik.Bilgi düzeyinin oldukça yüksek olması ve pozitif enerjisiyle bütünleşen rehberliği sayesinde çok güzel bir tur geçirdik.O kadar yolu nasıl gitiik geldik anlayamadık. Bizi bu anlamlı turda donanımı ile aydınlatan Esra kızımıza ve Academic Tour ailesine tekrar tekrar teşekkür ederim.
16.12.2015
SELAHATTİN ATAL
8 ARALIK KONYA TURUNUZA AİLEMLE GİTTİK.REHBERİMİZ MEHMET ÇAKIR BEYFENDİDEN ŞOFÖRLERİNİZDEN OTELİNİZDEN HERŞEYDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. İLK DEFA ACADEMİK TURLA SEYAHAT ETTİK AMA METH ETTİKLERİ KADAR VARMIŞ.REHBERİNİZ MEHMET BEY DERYA GİBİ BİLGİYE SAHİP.HAYRAN KALDIK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.
13.12.2015
ZÜHRE ŞENARABACI
2016 Balkanlar turunuzu bekliyoruz.
09.12.2015
Zümrüt Kestan
Turcum Mükemmelsiniz.
06.12.2015
NAZMİ BERBER
5 kez doğu karadeniz turuna katıldığımız turizm acentası.Defalarca gitmeye doyamadığım karadenizin bütün güzelliklerini akademic turla gezdim.Her defasınnda memnun kaldım. Nilay Nurettin Esra Nazlı rehberleriniz birbirinde profesyonel. Bu seneki programlarınızı heyecanla bekliyorum. Kısmet olursa tekrar katılacağım.Akademic turun önemli değeri Ayfer hanımın atlamak istemem. Kendisine sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.
30.11.2015
TÜRKSEL MANALP
Balkan turlarını uçak ile gidiş ve dönüş olarak yapınız. Öyle yapıldığı zamanda haberim olursa sevinirim.
30.11.2015
NİL KARVUN
22 kasım gurup olarak kazdağları gezinizdeydik. Hep akademik turla gezilere gidiyoruz.Bu hafta rehber fikriye hanım geldi.Fikriye hanımıda çok çok beğendik.Harika vakit geçirdik.Akademik tura sevgiler selamlar.
24.11.2015
MUSTAFA ESER
15.11. KAZDAĞLARI GEZİSİ, PAZAR GÜNÜ REHBER YİĞİT BEY İLE YAPTIĞIMIZ GEZİ ÇOK MÜKEMMELDİ. KENDİLERİNE VE SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİZ. FOTOĞRAFLARI SİTEYE KOYDUM DEDİ. ANCAK BİZ GÖREMEDİK. YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
17.11.2015
ayten tutkuğ
Academic tur ile iki kez tur a katıldım çok memnun oldum huzurlu planlı mükemmel boyutunda , başka tur lar ile katıldım kıyaslamak bile gereksiz.Mehmet Çakır rehberinizin samimi bilgi dolu güler yüzü daha da vazgeçilmez kılıyor. sizlerle bir çok turlara katılmak istiyorum saygılar.
11.11.2015
CENGİZ ERDAĞ
29 Ekim Marmaris Turumuz çok harika geçti. Karşıyakada oturuyorum. Karşıyakada bütün tur şirketlerini dolaştım.Çoğunluk sağlanamamış hepsi iptal etmiş.Sonra gazetede sizi buldum.İyikide bulmuşum. Tüm oteli akademick tur doldurmuş.Doğrusu hayret ettik, bu kadar çok seveniniz olmasına. Otelde tertiplediğiniz 29 ekim coşkulu eğlence de bize süpriz oldu. Herşey mükemmeldi.Tebrik ederiz. Bundan sonra tur şirketi aramayacağız. Vapura binip Alsancağa geleceğiz.
10.11.2015
NUR KARAKAYA
Yarın 10 Kasım Yunanistan turunuza katılıyoruz. Umarım buraya yazan kişiler kadar mutlu döneriz. Academik Tura selamlar.
05.11.2015
FUNDA ELİN
29 EKİMDE ANNEMLE BABAMI TRAKYA TURUNUZA YOLLADIM. OTELLERİNİZDEN REHBERİNİZ NURETTİN BEYDEN ÇOK MEMNUN KALMIŞLAR. SÖZLÜ OLARAK BU MEMNUNİYETİMİZİ TELEFONLA BİLDİRDİM. BURAYADA YAZMAK İSTEDİM. AİLEMİ MUTLU ETTİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.EN YAKIN ZAMANDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.
04.11.2015
HÜLYA YAĞIZ
Senelerdir turlarınıza katılıyoruz. Sayenizde güzel memleketimizi tanıdık Yurt dışı turlarınada başlamanız bizi çok mutlu etti.Academik Turla heryere varız:)
27.10.2015
İnci Güner
Mehmet Çakır rehberle Sagalassos turunuza katıldık.Akademik turu seviyoruz güveniyoruz. Gözümüz kapalı hiçbir tura bakmadan sizi tercih ediyoruz. Bu 6 turumuz sizinle. Bizi yine yanıltmadınız. Herşeyden çok memnun kaldık. Otel rehber otobüs mükemmeldi. Akademik tura sevgiler.
25.10.2015
Serap Gürbüzoğlu
Ekim ayında balkan turunuza iştirak ettik. Turun başından sonuna kadar ilgisiyle bilgisiyle bize çok güzel günler yaşatan Mehmet Çakır rehbere, şoförlere, şirketinizde bizi aydınlatan Yeliz Hanıma çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.
21.10.2015
NALAN DEMİRLER
Academic Turun hep ismini duyardım ama turlarına gitmek nasip olmamıştı. Ancak turlarına katıldıktan sonra, müşteri kalitesini, rehberlerini ve hizmetini gördükten sonra, önceden katıldığım tur şirketlerinin hiçbir anlamı olmadığını farkettim. İyiki sizleri tanımışım. Bundan sonraki tek adresim Academic Turdur
19.10.2015
Aslı Dokuzer
Ayfer Hanımın gülen yüzü ve muhteşem pozitif enerjisi sayesinde tanıştığım Akademik Tur ile GAP ve Eskişehir turlarına katıldım. Her defasında da çok memnun kaldım. Rehberlerimiz, şöförlerimiz, kaldığımız oteller, programlar herşey çokk güzeldi. En kısa sürede başka programlarda birlikte seyahat edebilmek dileğimle!
18.10.2015
ÜLKÜ ARAN
ACADEMİK TURLA BOZCAADA GÖKÇEADA ÇANAKKALE TURUNA 4 ARKADAŞ KATILDIK.TURUNUZA İLK DEFA KATILDIM AMA HEMEN FARKINIZI FARKETTİK. REHBERİN BİLGİSİNE EFENDİLİĞİNE HAYRAN KALDIK.REHBERİMİZ BASRİ BEYE KAPTAN SERKAN BEYE SELAMLAR.
17.10.2015
Dilek Sezginler
Bu yaz sizinle doğu karadeniz turuna katıldım. Tavsiye üzerine katıldığım turunuzdan çok mutlu ayrıldık. Rehberimiz Esra Hanımdı. Hayalimizi en güzel şekilde gerçekleştirdiniz.Esra hanıma Akademik Tura çok teşekkür ederiz.
16.10.2015
Nihavent Longa
'Bizi kıskananların sayısı, becerilerimizi doğrular'sözüne bayılırım. Hep başarılarınızı takip ediyoruz. İşi gücü bırakıp hergün sitenizde tura çıkıyoruz:)) İyilikler, güzellikler sizinle olsun.:)
14.10.2015
NEJDET ÖZÇELİK
siteniz çok güzel tebrikler renkler daha göz alıcı olabilirdi tur esnasındaki hizmeti gözden geçitmenizi tavsiye eder başarıların en güzeline layiksiniz tebrikler
14.10.2015
ELİF DİNÇEL
Fırsat buldukça sitenize giriyorum.Facebooktanda takip ediyorum.Güvendiğim beğendiğim bir tursunuz.Siteniz gerçekten çok güzel olmuş. Tebrik ederim.
13.10.2015
MERVE bal
akademikle temmuzda karadeniz turunuza gittik harikaydı herşey artık tek adresimizsiniz
13.10.2015
AYSEL SÖZEN
YENİ SİTENİZ DAHA KAPSAMLI DAHA ŞIK OLMUŞ ÇOK BEĞENDİM SİZDENDE BU BEKLERNİRDİ ZATEN .HER ZAMAN TAKİPÇİNİZİZ..
13.10.2015
Cihan Düzgünsıvacı
Yeni web sayfanızı beğendik,Academic Tur'a yakışır olmuş .İyi çalışmalar dileriz... TAKİPTEYİZ :)
13.10.2015
AHSEN SANCAK
Vallahi gözümüz gönlümüz açıldı.Yeni sitenizi çok beğendik.Her zaman 1 numarasınız. Konya turunuza katılacağız. Arkadaşlarla görüşüyoruz.Akademic Tura selamlar.
12.10.2015
SEBAHAT ÖZÜN
YENİ SİTE COK GÜZEL OLMUŞ HAYIRLISI OLSUN
12.10.2015
SAİT GÜVENÇ
Böyle web sayfası Academic Toura yakışır.
11.10.2015
Selma Tan
Yeni siteniz çok güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.
11.10.2015
RAŞİT KONUK
YENİ SİTENİZ ÇOK BAŞARILI TEBRİKLER
10.10.2015