Uçakla DOĞU AKDENİZ (KİLİKYA) Tur Programı

    UÇAKLA DOĞU AKDENİZ (KİLİKYA) TURU   

SUN EXPRESS Hava Yolları ile ADANA Gidiş, ANTALYA Dönüş    

ERKEN GİDİŞ-GEÇ DÖNÜŞ, Gün kaybı olmadan, Dolu dolu 4 GÜN    
26-29 Nisan 2018 (4 Gün-3 Gece)

TEK TARİH, SINIRLI KONTENJAN      

  !!! ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI İLE 949 TL !!!   

Adana-Tarsus-Mersin-Kanlıdivane-Kızkalesi-Korykos Ören Yeri-Cennet Cehennem Mağarası-
Silifke-Aya Thekla-Anamur-Alanya-Damlataş Mağarası-Kızılkule-Manavgat Şelalesi-Side-
Aspendos-Antalya-Perge -Kaleiçi-Antalya Müzesi-Düden Şelalesi 

BATI AKDENiZ SAHiLLERİ TURUMUZA göz atmaya ne dersiniz ?

Kalkış Yerleri: Sabah saat: 06:00’da Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşuyor, check-in işlemlerinden sonra SUN EXPRESS Hava Yollarına ait, saat 07:00 uçağı ile hareket ederek, saat 08:25’ de ADANA Havalimanına iniyoruz.
PROGRAM
1. Gün: ADANA - TARSUS - MERSİN
Sabah saat 06:00’da Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşuyor, check-in işlemlerinden sonra SUN EXPRESS Hava Yollarına ait, saat 07:00 uçağı ile hareket ederek, saat 08:25’ de ADANA Havalimanına iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşip, önce sabah kahvaltımızı alıyoruz.(Ekstra) Ardından Türkiye` nin  en büyük cami olma özelliğine sahip olan, SABANCI MERKEZ CAMİİ  rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Şehrin simgesi olan TAŞ KÖPRÜ` yü de fotoğrafladıktan sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle gezip, , ünlü Romalı komutan MARCUS ANTONİUS ile KLEOPPATRA arasında aşkın yaşandığı yer olan TARSUS’ a hareket ediyoruz.  Burada, bütün kutsal kitaplar da adı geçen, YEDİ UYURLAR MAĞARASI (ESHAB-I KEHF), NUSRAT MAYIN GEMİSİ ve KLEOPATRA KAPISI’ nı (Liman Kapısı) HZ. İSA’ nın Havarilerinden ST.PAUL KUYUSU’ nu ve Danyal Peygamber makamını ziyaret ediyoruz.  Sonrasında, Tarsus` un en önemli tarihi yapılarından biri olan KIRK KAŞIK BEDESTENİ geziyoruz ve BERDAN çayı üzerinde, 5 metrelik yükseklikten dökülen TARSUS ŞELALESİ ve ROMA MEZARLARI’ nı ziyaret ederek,  MERSİN’ e hareket ediyoruz.  Mersin sahil turu, BALIKÇI BARINAĞI ve LİMAN turumuzu gerçekleştirip, MERSİN’ de 4*  RAMADA MERSİN Otel’ imize yerleşiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün: KANLIDİVANE - KIZKALESİ - KORYKOS ÖREN YERİ - NARLIKUYU - CENNET - CEHENNEM MAĞARASI - SİLİFKE - AYA THEKLA ANAMUR - ALANYA
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, bugünkü turumuza KANLIDİVANE (Canytellis) ÖREN YERİ ve POMPEİOPOUS (VİRANŞEHİR) ANTİK kentlerini gezerek başlıyoruz. Sonrasında, muhteşem KIZ KALESİ’ ni ve  KORYKOS ÖREN YERİ’ ni görerek, lagos balığı ve kaya koruğu turşusu ile ünlü, NARLIKUYU BELDESİ’ ne geliyoruz. Burada, 3 GÜZELLER MOZAİK MÜZESİ, CENNET–CEHENNEM MAĞARASI-ASTIM DİLEK MAĞARASI, ZEUS TAPINAĞI ve KİLİSESİ’ ni ziyaret ediyoruz ve Öğle yemeğimizi Narlıkuyu’ da ki balık lokantalarında alıyoruz. Yemek sonrası, otobüsümüze tekrar binerek, keyifli ve manzaralı bir yolculukla SİLİFKE’ ye varıyoruz. Burada, SİLİFKE KALESİ tarihi GÖKSU KÖPRÜSÜ’ nü (SİLİFKE ) fotoğraflıyoruz ve Hıristiyanlıkta çok önemli yer olan AYA THEKLA Yeraltı Kilisesi’ ni görüyoruz. Devamında,  keyifli ve manzaralı bir yolculukla ANAMUR’ a varıyoruz. Burada, ANAMUR KALESİ’ ni fotoğraflayıp, muz bahçeleri arasında yaptığımız yolculuğun ardından Akdeniz kıyılarının incisi ALANYA’ ya ulaşıyoruz. ALANYA’ da 5* Grand Kaptan OTEL’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün: ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI - KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - SİDE - ASPENDOS - ANTALYA
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, DAMLATAŞ MAĞARASI’ nı ve Alaaddin Keykubad’ ın adına kurulan bu kentteki Selçuklu varlığının simgesi KIZILKULE’ yi geziyoruz. Sonrasında,  ALANYA KALESİ’ ni de görerek,  bir doğa harikası  olan MANAVGAT ŞELALESİ’ ne hareket ediyoruz. Bu etkileyici ortamda, fotoğraflarımızı anılarımıza ekleyerek, ülkemizin önde gelen turizm merkezlerinden biri olan SİDE’ ye geçiyoruz. Tarih ve denizin bir araya geldiği bu muhteşem antik kenti rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Antik Tiyatro, Agora, Side Arkeoloji Müzesi ve Apollon Tapınağı var. SİDE ÇARŞI’ nda alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman sonrasında,  Türkiye’ de ki en iyi korunmuş ve muhteşem bir mimariye sahip olan ASPENDOS TİYATROSU’ nu ziyaret ediyoruz.  Kısa bir yolculuk sonrasında ANTALYA’ ya ulaşıyoruz. Merkezde bulunan 4* Best Western Plus Khan  Otel’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemekten sonra, isteyen konuklarımız ANTALYA merkeze inebilir, yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler.

4. Gün: PERGE - KURŞUNLU ŞELALESİ - KALEİÇİ - ANTALYA MÜZESİ - DÜDEN ŞELALESİ - İZMİR
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından PERGE ANTİK KENTİ’ ni ziyaret ederek,  çam ormanları içerisindeki muhteşem doğası ile KURŞUNLU ŞELALESİ’ nde ferahlıyor ve ANTALYA KALEİÇİ’ ne geçiyoruz. Burada, YİVLİ MİNARE, SAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.  Sonrasında, Avrupa’ nın en iyi müzesi de seçilmiş olan ANTALYA ARKEOLOJİ MÜZESİ’ ni ziyaret ediyoruz. Müze ziyaretimizi takiben Düden Çayı’ nın denizle kavuştuğu noktada DÜDENBAŞI ŞELALESİ’ nin serinliğinde keyifli dakikalar geçirip, uçak saatimize göre Antalya’ nın meşhur alışveriş merkezi Terracity’ e uğrayıp akşam saatlerinde ANTALYA Havalimanın’ da oluyoruz. SUN EXPRESS Hava Yollarına ait,  saat 21:00 uçağıyla İZMİR’ e uçuyoruz. Saat 22:10’ da uçaktan inerek, bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

» SUN EXPRESS Uçak Bileti Gidiş+Dönüş
» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
» Çevre Gezileri ve İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
» 4* Otellerde Y.P. Konaklama (Sabah Kahvaltısı+Akşam Yemeği)
» Zorunlu Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

* ACADEMİC TOUR GüvencesiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» İlk Gün alınan Kahvaltı
» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
» Öğle Yemekleri
» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Son Gün Akşam YemeğiNotlar

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid edilir.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C.kimlik no ibrazı şarttır.
» Turumuz 26 kişi ile sınırlıdır.  Araç seçimi 29 veya 31 kişilik olacaktır. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
» Gezi süresi 4 GÜN-3 GECE’ dir. Otel konaklaması 3 GECE’ dir.
» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.


İptal Şartları
İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti.
Ataturk Cad. No: 270/A 1.Kordon-Alsancak
0232 463 25 25


Bu çıktı 14.12.2018 09:19 tarihinde verilmiştir. İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.