Uçakla BUTİK VAN TURU Tur Programı

Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın !!!

 UÇAKLA BUTİK VAN TURU 

Bölgenin En İyi Otellerinden Biri Olan,
5*ELİTE WORLD HOTEL Y.P. Konaklama Ayrıcalığı ile...

  2-4 Kasım 2018   ve 23-25 Kasım  SON YERLER !!!(3 Gün-2 Gece)

SINIRLI KONTENJAN !!!

Kalkış Yerleri: Siz değerli misafirlerimizle sabah saat 10:30’ da Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşup, Check-in işlemlerimizi tamamlayarak SUN EXPRESS Hava Yollarına ait 12:00 uçağı ile hareket ediyoruz.
PROGRAM
1. Gün:

Siz değerli misafirlerimizle sabah saat 11:0’ de Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşup, Check-in işlemlerimizi tamamlayarak SUN EXPRESS Hava Yollarına ait 12:20 uçağı ile hareket ediyoruz ve VAN Ferit Melen Havalimanına iniyoruz. Bizi bekleyen aracımıza yerleşip, bölge insanının Deniz diye tabir ettikleri, Van Gölü’nde Tekne turumuza başlıyoruz Önce, AKDAMAR ADASI’ na geçiyoruz. Ada üzerinde efsanelere konu olmuş, dünyada ilk Papaz yetiştiren okullardan biri olan, Kralı I. Gagik tarafından, Keşiş Manuel' e yaptırtılan muhteşem kabartmalarıyla göz kamaştıran, AKHTAMAR KİLİSESİ’ ni ziyaret ediyoruz. Rehberimizin anlatımlarını dinleyip, Kilisenin dış duvarları üzerindeki İncil, Tevrat ve Kur’an-ı Kerim’  den alıntı sahnelerin ve mitolojik olayların taş kabartmalarını dikkatle inceliyoruz. Güzel ve etkileyici bir günün ardından,   Van merkezde yer alan ve bölgenin en nezih otellerinden biri olan 5* Elite World Hotel’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, DOĞUBAYAZIT’ a hareket ediyoruz. Yol güzergâhımızda, Bendi Mahi Çayı üzerinde bulunan MURADİYE ŞELALESİ’ ne uğruyoruz. Doğal asma köprüden geçerek, sade güzelliği ile, büyüleyici bu yerde, şelalenin akışını izliyoruz. Çay ve fotoğraf molası sonrası,  Çaldıran üzerinden, panoramik olarak, Tendürek Volkanik Dağı' nın sönmüş lavlarını 2644 rakımda fotoğraflayıp,  görkemli AĞRI DAĞI (Ararat) manzarası eşliğinde DOĞUBAYAZIT' a varıyoruz.  Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından, efsanevi aşk hikâyelerinde, Aslı ile Kerem’ in aşkının geçtiği yer olan, KEŞİŞ’ in Bahçesini otobüsümüzden görerek,  Topkapı Sarayı’ ndan sonra ikinci büyük yapılar topluluğu olan ve Lale Devrinin en büyük anıtsal yapısı olarak kabul edilen, ayrıca yapımı 99 yıl süren İSHAK PAŞA SARAYI’ nı geziyoruz. Kalorifer tesisatının ilk döşendiği bu saraydan, etkileyici anılarla ayrılarak, yöreye özgü halı ve kilimlerin en güzel örneklerini göreceğimiz Urartu Halı Kilim Mağazası’ nı ziyaret ediyoruz.  Akşamüzeri tekrar otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından,   dağların çevrelediği ‘’GÜNEŞ ÜLKESİ’’ Urartuların başkenti VAN’ da, ESKİ VAN  (Tuşba) gezisiyle turumuza devam ediyoruz. Pers, Urartu, Ermeni, Selçuklu ve Osmanlı Kültürüne tanıklık ederek, Van Kalesi Gezisi, Argişti Mezar Odasını ve Van Kültür Evini ziyaret ediyoruz. Ardından,  Arubani Art Gezisi ( Van Kedi Evi, Urartu Gümüş Sanatı ve Ermeni Savat Gümüşü Modelleri…) gezileri ve alışveriş sonrasında, unutamayacağımız anılarımızla VAN’ a veda ediyoruz. VAN Ferit Melen Havalimanından Sun Express Havayollarının 15:10 Kalkış-İzmir Varış 17:45. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde tekrar buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

» Van Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
» 5* Elite World Hotel’  de 2 Gece Konaklama
  (2 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam Yemeği)

» Lüks Araçlarla Ulaşımlar ve Şehir Turları
» Çevre Gezileri ve İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
» Zorunlu Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
» ACADEMİC TOUR GüvencesiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
» Öğle Yemekleri
» Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Akdamar Adası Geçiş ÜcretiNotlar

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır.  ACADEMİC TOUR,  uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, TC. Kimlik no ibrazı şarttır.
» Uçaklı Turlarımız, 27-31 kişilik lüks midi bus,  veya 12-18 Kişilik klimalı araçlar ile yapılmaktadır.
» Gezi süresi 3 GÜN-2 GECE ’ dir. Otel konaklaması 2 GECE’ dir.
» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.


İptal Şartları
İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti.
Ataturk Cad. No: 270/A 1.Kordon-Alsancak
0232 463 25 25


Bu çıktı 21.02.2019 19:27 tarihinde verilmiştir. İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.