AZERBAYCAN-BAKÜ TURU

2 Gece 5 * Otel Konaklaması,Tüm Kültür ve Şehir Turları (130 € değerinde), Yemekli Azerbaycan Gecesi, Vergiler ve Sigorta Dahil !!!

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

HAZAR DENİZİ'NİN İNCİSİ AZERBAYCAN - BAKÜ -TÜM TURLAR DAHİL...
Gezilecek Yerler:

BAKÜ,ESKİ ŞEHİR,GOBUSTAN,ÇAMUR VOLKANLARI,ATEŞGAH

Kalkış Noktaları: ADNAN MENDERES HAVA LİMANI
Geceleme: 3 GECE 3 GÜN
Konaklama: 2 Gece 5 * Otel Konaklaması,Tüm Kültür ve Şehir Turları (130 € değerinde), Yemekli Azerbaycan Gecesi, Vergiler ve Sigorta Dahil !!!
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

Tüm Kültür ve Şehir Turları (160 € değerinde)  + Vergiler  
Yemekli Azerbaycan Gecesi + Sigorta Dahil !!!

* * * * * HAZAR DENİZİ'NİN İNCİSİ * * * * *

 VİZESİZ  AZERBAYCAN - BAKÜ 

BAKU – ESKİ ŞEHİR – KIZ KULESİ – ALEV KULELERİ – ÇAMUR VOLKANLARI

 GOBUSTAN – ATEŞGAH

ŞEHİTLER SOKAĞI ve ALEV KULELERİ DAHİL…

UNESCO KORUMASI ALTINDAKİ KIZ KULESİ DAHİL…

ÜNLÜ BUHARA VE MULTAN – KERVANSARAY DAHİL…

UNESCO KORUMASI ALTINDAKİ GOBUSTAN MİLLİ PARKI TURU  DAHİL…

DÜNYA’NIN DOĞAL GAZ CEBİ “ATEŞGAH” (ATEŞ TAPINAĞI) DAHİL…

ŞİRVANŞAH MÜZE RESTORANDA YEMEKLİ AZERBAYCAN GECESİ DAHİL !!!

5 YILDIZLI OTEL KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA...

PEGASUS HAVA YOLLARI ile İZMİR-BAKÜ / BAKÜ-İZMİR AKTARMASIZ UÇUŞ İLE… 

(Dolu dolu Bakü kenti Alış-Veriş ve Gezme  imkanı ile…)

TEK TARİH SINRILI KONTENJAN     19-23 Ekim    (3 GÜN 3 GECE) 

 

 

 

1. Gün: İZMİR - BAKÜ (Eski Şehir – Azerbaycan Ulusal Müzesi – Nizami caddesi)

Akşam  saat 21:30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki buluşmamızın ardından gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz ve Saat 23:45’de Pegasus Havayolları ile Azerbaycan – Bakü Haydar Aliyev Havaalanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel Saat 03:40’daki varışımızın ardından, bagajlarımızı alıp gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, bizi bekleyen aracımıza yerleşiyor ve uygun bir tesiste Serbest Sabah Kahvaltısı almak üzere yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik Kahvaltı molamızın ardından Hazar Denizi’nin İncisi BAKÜ Şehrinin en güzel manzarasının görülebileceği “Dağ Üstü” parkına doğru yol alıyoruz. Şehitler Sokağı ve Alev Kulelerinin muhteşem manzarasını fotoğraflayabileceğimiz bu turumuzda; 1918’de Nuri Paşa önderliğinde şehit düşen Türk ve Azerbaycan Türkü askerlerimizin anısına yaptırılmış “Şehitler Hıyabı’nı” da gördükten sonra şehrin Bakü şehrinin en ilgi çekici bölümü olan Eski Şehir; Azerbaycan söylemi ile “İçeri Şeher” turumuza başlıyoruz. Unesco Dünya Mirasları listesine dahil olan Kız Kulesi ve Şirvanşahlar Sarayı, eski Camii ve Hamamları, Minyatür Kitap Müzesi ve tarihi taş döşeli Sokaklarını gezdikten sonra BAKÜ’nün büyük bir alış-veriş caddesi olarak bilinen Nizami Caddesinde yürüyüş turumuzu gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin tavsiyeleri ve bilgilendirmeleri doğrultusunda öğle yemeği ve alış-veriş için serbest zaman alıyoruz. Rehberimizin belirlediği yer ve saatte buluşmamızın ardından AZERBAYCAN’ın en büyük Müzesi olan, Petrol Zengini ve ünlü hayırsever “Hacı Zeynelabidin Tagiyev’in” adını taşıyan Tagiyev sokağında bulunan Azerbaycan Ulusal Tarih müzesini ziyaret ediyoruz. İki ayrı bölümden oluşan bu komplekste ilk olarak arkeolojik ve etnografik malzemeleri görüp bilgilendirildikten sonra Tagiyev’in eski malikanesi olan kısıma geçip Milli ve Yöresel eşya,araç ve gereçleri görüyoruz. Müze ziyaretimizin ardından Bakü Bulvarına gidiyor ve hava ve deniz koşullarının uygunluğuna göre (rüzgarsız hava koşullarında) dileyen misafirlerimizle Hazar Denizi üzerinde keyifli bir Tekne turu gerçekleştiriyoruz.(ekstra) Gezintimizin ardından aracımızda yerlerimizi alıyor ve 5 yıldızlı Renaissance Palace Baku Otelimize geçiyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama 5* Renaissance Palace Bakü oteli.

Not: 2019 Yıl sonu bakım ve tadilat nedeniyle önceden belirlenemeyen ve haftanın bazı günlerinde hizmet verememe durumu olan Azerbaycan Ulusal Tarih müzesi iç kısmının ziyaret edilmesi mümkün olmaması halinde hemen yakınında bulunan Azerbaycan Milli İnce Sanatlar Müzesi gezi programımıza  dahil edilecektir.  Azerbaycan Ulusal İnce Sanatlar Müzesi için lütfen yazıya tıklayınız.


2. Gün: BAKÜ ( Gobustan Milli Parkı – Çamur Volkanları )

Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltımızın ardından bizleri Başkent Bakü’nün yaklaşık 65 km güneybatısında yer alan ve Unesco Dünya Mirasları listesine alınarak korunan ünlü Gobustan Milli Parkına götürecek olan aracımızda yerlerimizi alıyor ve yola koyuluyoruz. Tunç devrinden günümüze eserler barındıran ve 537 hektarlık bir alanda Dünya’nın en büyük antik mağara duvar yazılarını ve 6000 den fazla petroglifi görebileceğimiz bu gezimizin ardından yine Gobustan’a yakın mesafede bulunan Çamur Volkanları bölgesini gezmek üzere yola çıkıyoruz. Doğal kaynaklarıyla ünlü AZERBAYCAN, dünyada bulunan 700’ü aşkın Çamur Volkanlarının en büyükleri ve yarısına sahip olmasıyla bölge tursitik anlamda ilgi çeken ve oraya vardığınızda kendinizi Ay kraterleri arasında bulunuyormuşsunuz hissi veren bölgedeki rehber anlatımlarının ardından canlı Volkan hareketlerini de gözlemledikten sonra Bakü merkeze doğru yola koyuluyoruz. Şehir merkezinde alacağımız serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz. Konaklamamız 5* Renaissance Palace Bakü  otel'de.


3. Gün: BAKÜ ( Abşeron Yarımadası – Ateşgah – Haydar Aliyev Merkezi )

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltarak bizi bekleyen aracımıza yerleşiyor ve Abşeron yarımadası turumuzu gerçekleştirmek üzere merkeze yaklaşık 30 km mesafede bulunan Ateşgah ziyaretimizi gerçekleştirmek üzere yola koyuluyoruz. Manevi bir değer olarak Dünya’daki 3 Mecusi tapınağından bir tanesi olan Abşeron yarımadasındaki Ateşgah, mimari açıdan Hint mimarisini de içerisinde barındıran ve harmanlayan yapıda olmakla beraber merkezinde “sönmeyen ateş“  tabiriyle secdegahı bulunmaktdır. Zerdüştlerin Hac görevlerini tamamlarken konakladıkları odalar, ibadet yaptıkları kısımlar görebileceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin buradaki anlatım ve bilgilendirmelerinin ardından Şehir Merkezine doğru yol alıyor ve yerel rehberimizin tavsiyeleri doğrultusunda AZERBAYCAN mutfağını yakından deneyimleyebileceğimiz öğle yemeği için serbest mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından deniz kenarına çok yakın konuşlandırılmış olan Mikayil Hüseyinov Caddesinde bulunan 6000‘in üzerinde halının sergilendiği Kerimov Halı Müzesine gidiyoruz. Çeşitli dönemlere ait ve kendilerine has şekilleri ve desenleriyle 14. Yüzyıldan 20. Yüzyıla kadar el işçiliğini temsil eden müzedeki halılar; Kasımuşağı ve Karabağ gibi bölge bölge adlandırılarak  kronolojik sırasıyla sergilenmektedir. Müze ziyaretimiz sonrasında, mimarisiyle dikkatleri çeken ve yere bitişik kavisli yapısıyla 57.000 metre karelik alana kurulu bulunan, Bakü’nün simgesi haline gelmiş olan Haydar Aliyev Kültür Merkezini görmek üzere yola koyuluyoruz. Bakü’ye gelen hereksin mutlaka uğradığı ve “I love Bakü” yazısı önünde resim çektirdiği Kültür Merkezi aktif olarak çalışmalarını spor,eğitim ve sanatsal aktiviteler,projeler alanında sürdürmektedir. Merak edenlerin ziyaret edebileceği ve içeriden görebileceği kısımlar da mevcuttur. Burada geçireceğimiz güzel zamanına ardından misafirlerimiz ile birlikte Azerbaycan mutfağının lezzetli yemeklerinin tadına bakarken Azeri - Kafkas Dansı gösterisi ve Canlı Müziği ( Muğam-Saz ) eşliğinde sevdikleriyle hoşça vakit geçirmek üzere misafirlerimizle birlikte rezervasyonlarımızın yapıldığı Tarihi bir Hamamdan dönüştürülmüş ve Müze alanı olan, göz kamaştırıcı yöresel dekoruyla ünlü ŞİRVANŞAH Restoranına gidiyoruz. Birbirinden hoş anılarla Azerbaycan-Bakü ilinden ayrılacağımız saate dek, eğlenceli geçen gecemizin ardından bizi bekleyen transfer aracımızla Azerbaycan Haydar Aliyev Hava Limanına gidiyor ve Bagaj/check-in işlemlerimizin ardından saat 03:00’de uçuşu gerçekleşecek olan uçağımızda yerlerimizi alıyoruz. Pegasus Hava Yolları ile gerçekleştireceğimiz aktarmasız direkt uçuşumuzun ardından yerel saat ile 05:20‘de İzmir Adnan Menderes Hava Limanına varıyor ve güzel anılarımızla birlikte bir başka Academic Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Azerbaycan Gala Gecesi hakkında bilgi:

Eski Şirvanşah Hamamından Müzeye, daha sonra ise 20 ye yakın oda ve bölmeleriyle otantik tarihi dekoruyla Bakü’nün en gözde Müze- Restoranına dönüştürülen ve Azerbaycan Gala gecemizi geçireceğimiz son gecemizde;2 çeşit Ana yemek, 1 Çeşit sıcak başlangıç,4 Çeşit salata, çay ve alkolsüz içecekler, tatlı ve reçel çeşitleri ile bu size özel gecede  Program olarak Azerbaycan Dansı, Kafkas Dansı ve Muğam (Azerbaycan halk müziği) ve yerel canlı müzik programı sunulmaktadır..DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

* Pegasus Hava Yolları ile Aktarmasız İzmir – Bakü / Bakü – İzmir gidiş-dönüş Uçak Bileti

*Programda Belirtilen 200 € değerindeki tüm Turlar, Transfer ve Ulaşımlar

*Bakü Eski Şehir Turu

*Gobustan Milli Parkı ve Çamur Volkanları Turu

*Azerbaycan Ulusal Müzesi Turu

* Abşeron Yarımadası Turu

* Ateşgah ve Halı Müzesi Turu

* Şirvanşah Müze Restoranında Yemekli Yöresel Azerbaycan Gecesi

* Alan/Otel/Alan  transferleri

* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli  

* 5* Otelde 2 gcec Konaklama

* 5* Otelde 2 Sabah  Kahvaltısı

* 1 Akşam Yemeği (Gala Yemeği)

* Tüm Konaklama Turist Vergileri, Gümrük vergileri  ve Şehir giriş ücretleri

 *Tüm Otoyol ve Otopark Ücretleri 

*Türkçe Rehberlik ve Yerel Rehberlik Hizmetleri

* Zorunlu Seyahat Güvence Paketi Sigortası

*ACADEMİC TOUR GÜVENCESİ

 

*Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır yada havalimanında ödenir.)

*Öğle ve Akşam Yemekleri

*Müze ve Ören yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri

*Her türlü otel ekstraları ve keyfi harcamalar

*65 Yaş üzeri  yolcular için ek sürprim sigorta ücreti olarak 15 € fark alınır.

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

1- ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- AZERBAYCAN TURUNDA vizesiz geçiş uygulaması 1 Eylül tarihinden itibaren başlamıştır. Herhangi bir Vize başvurusu gerekmemektedir. Pasaport ile geçiş mümkün olmaktadır.

3-Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

4- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri,rötar veya gecikmelerden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

5- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 20 cm x 40 cm x 55 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

6- Geçerli yeni Çipli Kimliği veya Pasaportu olduğu halde ülkenin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

7- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

9- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

10-Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

11-Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 3* ve 4* Otel statüsü, ülkemiz 2* ve  3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

12-3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluş-tukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

13-Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior,suit,kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

14- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak, tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

15- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

17-Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

18-Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 yaş yolcularımız için çocuk araç koltuğu getirilmesi  zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

19-Seyahat edilecek ülkelerde tedarik edilen Araç koltuk numaraları satın alındığı gibi olsa dahi yön, yer veya konumu farklılık gösterebilmektedir. Mevcut ülkenin araç şartları doğrultunda yerleştirme yapılmaktadır.

20-Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro veya Dolar bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

21-Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

22-“Ukrayna Rüya Kentleri“ Turumuz ‘’ Uçakla / Özel  Ürün’’ kapsamındadır. 

23-İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, gibi durumlar girmektedir. Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

24-Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

25- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Kars'ta THE KARS PARK OTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 06.12.2019
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
2199.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Kars'ta WINTER CITY HOTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 21.02.2020
Uçakla Butik  VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
Van'ın Kış Güzellikleri
2099.00 TL
'den itibaren
Uçakla Butik VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
KARLAR ALTINDA VAN’IN, KIŞ GÜZELLİKLERİNİ KEŞFE GİDİYORUZ...
4 Gün - 3 Gece / 27.02.2020
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım