AZERBAYCAN-BAKÜ- ŞEKİ TURU

AZERBAYCAN-BAKÜ- ŞEKİ TURU

 • 4 Gece 5 * Otel Konaklaması,Tüm Kültür ve Şehir Turları (175 € değerinde), Yemekli Azerbaycan Gecesi, Vergiler ve Sigorta Dahil !!!
 • 5 GECE 5 GÜN
 • PEGASUS HAVA YOLLARI AKTARMASIZ UÇUŞ İLE...

 HAZAR DENİZİ'NİN İNCİSİ

 VİZESİZ  AZERBAYCAN - BAKÜ 

BAKU – ESKİ ŞEHİR – KIZ KULESİ – ALEV KULELERİ – ÇAMUR VOLKANLARI
 GOBUSTAN – ATEŞGAH – ŞAMAHİ – ŞEKİ

ŞEHİTLER SOKAĞI ve ALEV KULELERİ DAHİL…
UNESCO KORUMASI ALTINDAKİ KIZ KULESİ DAHİL…
DOĞAL GÜZELLİK NOHUR GÖLÜ GEZİSİ DAHİL…
UNESCO KORUMASI ALTINDAKİ GOBUSTAN MİLLİ PARKI TURU  DAHİL…
DÜNYA’NIN DOĞAL GAZ CEBİ “ATEŞGAH” (ATEŞ TAPINAĞI) DAHİL…
ZAMANIN VE BÖLGENİN EN BÜYÜK CAMİİ ŞAMAHI CUMA MESCİDİ GEZİSİ DAHİL !!!
BÜYÜLEYİCİ KONUMUYLA ŞEKİ HANLAR SARAYI GEZİSİ DAHİL !!!
UÇUŞ SONRASI VE ÖNCESİ OTELE ERKEN GİRİŞ-GEÇ ÇIKIŞ AYRICALIĞI İLE…
ŞİRVANŞAHLAR SARAYI YEMEKLİ AZERBAYCAN GECESİNE KATILMA İMKANIYLA…

5* OTEL KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE..

PEGASUS HAVA YOLLARI ile İZMİR-BAKÜ / BAKÜ-İZMİR AKTARMASIZ UÇUŞ 
(Dolu dolu Bakü kenti Alış-Veriş ve Gezme  imkanı)

Tüm Kültür ve Şehir Turları (175 € değerinde)+Vergiler+Şehir Giriş Ücretleri+Ulaşım ve Transferler Dahil!!!

 1.TUR: 7-12 Nisan      2.TUR: 8-13 Eylül     (5 GÜN 5 GECE) 


1. Gün

İZMİR - BAKÜ (Eski Şehir – Azerbaycan Ulusal Müzesi – Nizami caddesi)

Akşam  saat 21:00’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalindeki buluşarak, gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi takiben, saat 22:40’da Pegasus Havayolları ile Azerbaycan – Bakü Haydar Aliyev Havaalanına aktarmasız uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel Saat 02:35’deki varışımızın ardından, gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra, bizi bekleyen aracımıza yerleşiyor ve dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Rehberimizle önceden belirlediğimiz saatte, otelimizin lobisindeki buluşarak, güzel bir Azerbaycan kahvaltısı yapıyoruz. Daha sonra, Hazar Denizi’nin İncisi BAKÜ şehrinin en ilgi çekici bölümü olan Eski Şehir; Azerbaycan söylemi ile “İçeri Şeher” turumuza başlıyoruz. Unesco Dünya Mirasları listesine dahil olan Kız Kulesi ve Şirvanşahlar Sarayı, eski Camii ve Hamamları, Minyatür Kitap Müzesi’ni görerek, İçeri Şehrin tarihi taş döşeli sokakların’da keyifli yürüyüşlerimizle, Fevvareler Meydanı’na geliyoruz. BAKÜ’nün en önemli alış-veriş caddesi olarak bilinen Nizami Caddesi’nde rehberimizin bilgi ve yönlendirmeleriyle serbest zaman alıyoruz. Yeniden buluşmamızın ardından, AZERBAYCAN’ın edebiyatçıları, bilim adamları ve sanatçılarının ebedi istirahatgahları olan, adeta bir müze ve sanat merkezi estetiğine sahip etkileyici mekanı, Fahri Hıyabı’nı ziyaret ediyoruz. Kentin en güzel manzarasının görülebileceği “Dağ Üstü” parkından, Şehitler Sokağı ve Alev Kuleleri’nin muhteşem manzarasını fotoğrafladıktan sonra, 1918’de Nuri Paşa önderliğinde şehit düşen Türk ve Azerbaycan Türkü askerlerimizin anısına yaptırılmış Şehitler Hıyabı’na gidiyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgilerin ardından, füniküler ile kısa ve keyifli bir seyahat ile BAKÜ’nün bambaşka bir çehresini görme fırsatı buluyoruz. Füniküler gezintimizin bitiminde, kentin en popüler caddesi Bakü Bulvarı’na gidiyor ve akşam yemeği için serbest zaman alıyoruz. Buluşmamızın ardından otelimize geri dönüyoruz. Konaklama 5* Renaissance Palace Bakü Otel’de.

2. Gün

BAKÜ ( Abşeron Yarımadası–ATEŞGAH) - ŞAMAHI - ŞEKİ

Sabah kahvaltısının ardından, odalarımızı boşaltarak bizi bekleyen aracımıza yerleşiyor ve Abşeron yarımadası turumuzu gerçekleştirmek üzere, merkeze yaklaşık 30 km mesafede bulunan ATEŞGAH’ı ziyaret ediyoruz. Manevi bir değer olarak dünyadaki 3 Mecusi tapınağınaklarından biri olan Abşeron yarımadasındaki Ateşgah, mimari açıdan Hint mimarisini de içerisinde barındıran ve harmanlayan yapıda olmakla beraber merkezinde “sönmeyen ateş“ tabiriyle secdegahı bulunmaktadır. Zerdüştlerin Hac görevlerini tamamlarken konakladıkları odalar, ibadet yaptıkları kısımlar görebileceğimiz yerler arasındadır. Burada alacağımız fotoğraf karelerinin ardından, yaklaşık 1,5 saatlik kısa bir yolculuk ile Kafkas dağlarının güney-doğu yakalarına konuşlanmış, bir yanında Pirsaat, diğer yanında Pirdireyi nehri bulunan, doğasıyla hayrete düşürecek güzellikteki ŞAMAHI’ya ulaşıyoruz. Tarihi kentte sadece Azerbaycan’ın değil, Kafkasya’nın en büyük mescidi olan Cumaa Mescidi’ni ziyaret ederek, rehberimizden ilgili anlatımlarını dinliyoruz. Turumuzun devamında, 2 saatlik seyahat ile Güllüburun, Göydağ ve Yumru dağların arasında,  muhteşem manzarasıyla bilinen Qebele bölgesindeki Nohur gölüne ulaşıyor ve serbest zaman alıyoruz. Burada geçireceğimiz güzel zamanın bitiminde ŞEKİ’de Kafkas dağlarının adeta koynunda bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama 5* Marxal Resort & Spa Otel’de.

3. Gün

ŞEKİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, tarihi İpek yolunun en önemli şehirlerinden biri olan Şeki’deki gezimize başlıyoruz. Etrafındaki yemyeşil ormanları ve tarihi yerleriyle Azerbaycan turizminde her geçen gün adını daha fazla duyurmaya başlayan kentte ilk göze çarpan yapı olan Şeki Hanlar Sarayı ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Şirvanşahlar döneminden kalma, hanlığın yazlık sarayı olarak kullanılan, muhteşem işçiliği ve sanatsal detayları ile ilginize çekebilecek bu yapıyı gezerken, rehberimizin ilgili anlatımlarını dinliyoruz. Dış cephesinin eflatun ve firuze renkleri arasında görünmesinin en büyük etkeninin imalat esnasında hiç bir yerinde çivi ve tutkal kullanılmamasından dolayı olduğunu duyduğunuzda kulaklarınıza inanamayacaksınız. Bu güzel bölgede alacağımız öğle yemeği molamızın ardından, ikinci durağımız Etnografya Müzesi olacaktır. Ziyaretimizin bitiminde şehir merkezinde alış-veriş için serbest zaman alıyoruz.  Tekrar buluşmamızın ardından Tarih Müzesi’ne geçiyor ve bölge hakkında daha detaylı bilgilere sahip oluyoruz. O dönemlerin vazgeçilmez ticari merkezlerinden olan, 18 yüz yılda inşaatına başlanan ve iki bölümden oluşan (yukarı-aşağı Kervansaray) Şeki Kervansarayı’nı ziyaret ediyoruz.  Buradaki turumuzu tamamlayarak, başkent BAKÜ’ye doğru yol alıyoruz. Varışımızla beraber önce otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Azerbaycan mutfağının lezzetli yemeklerinin tadına bakarken, Azeri - Kafkas Dansı gösterisi ve Canlı Müziği (Muğam-Saz) eşliğinde hoşça vakit geçirmek üzere misafirlerimizle birlikte rezervasyonlarımızın yapıldığı, tarihi bir hamamdan dönüştürülmüş ve Müze alanı olan, göz kamaştırıcı yöresel dekoruyla ünlülerin tercih ettiği ŞİRVANŞAH Restoranına gidiyoruz. (ekstra 45 €) Burada geçireceğimiz güzel zamanın ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama 5* Renaissance Palace Bakü Otel’de. 

Azerbaycan Gala Gecesi hakkında bilgi:

Eski Şirvanşah Hamamından Müzeye, daha sonra ise 20’ ye yakın oda ve bölmeleriyle otantik tarihi dekoruyla, Bakü’nün en gözde Müze- Restoranına dönüştürülen, Azerbaycan Gala gecemizi geçireceğimiz son gecemizde; 2 çeşit Ana yemek, 1 Çeşit sıcak başlangıç,4 Çeşit salata, çay ve alkolsüz içecekler, tatlı ve reçel çeşitleri ile bu size özel gecede  Program olarak Azerbaycan Dansı, Kafkas Dansı ve Muğam (Azerbaycan halk müziği) ve yerel canlı müzik programı sunulmaktadır..

4. Gün

BAKÜ (Gobustan Milli Parkı - Çamur Volkanları) - TARGOVİ - BAKÜ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, başkent BAKÜ’nün yaklaşık 65 km güneybatısında ve Unesco Dünya Mirasları listesine alınarak korunan ünlü Gobustan Milli Parkına gitmek üzere, araziye uygun araçlarımızda yerlerimizi alıyor ve yola koyuluyoruz. Tunç devrinden günümüze eserler barındıran, 537 hektarlık bir alanda dünyanın en büyük antik mağara duvar yazılarını ve 6000 den fazla petroglifi görebileceğimiz bu gezimizin ardından, yine Gobustan’a yakın mesafede ki, Çamur Volkanları bölgesini gezmek üzere, yolumuza devam ediyoruz. Doğal kaynaklarıyla ünlü AZERBAYCAN, dünyada bulunan 700’ü aşkın Çamur Volkanlarının yarısına ve en büyüklerine sahip olmasından dolayı ilgi çeken ve oraya vardığınızda kendinizi Ay kraterleri arasında hissedeceğiniz en ilginç yerlerden biridir. Bölgedeki rehber anlatımlarının ardından, canlı Volkan hareketlerini de gözlemledikten sonra, Bakü merkeze doğru yola koyuluyoruz. Yolumuzda, Azerbaycan‘daki en önemli ziyaret noktalarından olan ve manevi değeri bulunan, Hz. Muhammed’in torunu, Bibi Heybet diye anılan (Hz. Fatimeyi Suğra) Hekime hanımın türbesinin de bulunduğu Bibi Heybet Camii’ne gidiyoruz. Manevi mekanı ziyaretimizin ardından, aynı adı taşıyan ve ilk kez sanayi usulü petrolün çıkarıldığı ve turistik etkinlik alanı haline getirilmiş bölgeyi geziyoruz. Sonrasında, mimarisiyle dikkatleri çeken, yere bitişik kavisli yapısıyla 57.000 metre karelik alana kurulu, Bakü’nün simgesi haline gelmiş olan Haydar Aliyev Kültür Merkezini görmek üzere yola koyuluyoruz. Bakü’ye gelen herkesin mutlaka uğradığı ve “I love Bakü” yazısı önünde resim çektirdiği Kültür Merkezi, aktif olarak çalışmalarını spor, eğitim ve sanatsal aktiviteler alanında sürdürmektedir. Merak edenlerin ziyaret edebileceği ve içeriden görebileceği kısımlar da mevcuttur. Burada geçireceğimiz güzel zamanına ardından, gece uçuşumuzu gerçekleştirmeden önce dinlenebilmek üzere 5* otelimize geçiyoruz. Gece saat 04:20’de gerçekleşecek olan uçuşumuz için buluşma saatine kadar odalarımızda dinleniyor ve rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Haydar Aliyev Hava Limanı’na Limanına transfer oluyoruz. Pegasus Hava Yolları ile gerçekleştireceğimiz aktarmasız direkt uçuşumuzun ardından, yerel saat ile 06:40‘da İzmir Adnan Menderes Hava Limanına varıyor ve güzel anılarımızla birlikte bir başka Academic Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları ile Aktarmasız İzmir – Bakü / Bakü – İzmir gidiş-dönüş Uçak Bileti
 • Programda Belirtilen 175 € değerindeki tüm Turlar
 • Transfer ve Ulaşımlar
 • Bakü Eski Şehir Turu
 • Gobustan Milli Parkı ve Çamur Volkanları Turu
 • Abşeron Yarımadası Turu
 • Ateşgah Turu
 • Şeki Turu
 • Şamahı Gezisi
 • Alan/Otel/Alan  transferleri
 • Havalimanı Vergileri ve Hizmetleri Bedeli  
 • 5* Otelde 4 Gece Konaklama (İlk Gün Erken Giriş-Son Gün Geç Çıkış)
 • 5* Otelde 4 Sabah  Kahvaltısı
 • Tüm Konaklama Turist Vergileri, Gümrük vergileri  ve Şehir giriş ücretleri
 • Tüm Otoyol ve Otopark Ücretleri 
 • ACADEMİC TOUR Türkçe Rehberlik ve Yerel Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • ACADEMİC TOUR GÜVENCESİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılır yada havalimanında ödenir.)
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Her türlü otel ekstraları ve keyfi harcamalar
 • Şirvanşahlar Sarayı Yemekli Azerbaycan Gecesi 45 €
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 15 € , 65 Yaş  üstü yolculardan 20 €  alınır..
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
08.09.2020549.00
499.00
689.00
639.00
549.00
499.00
0 - 2 Yaş 150.00
3 - 12 Yaş 449.00
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

08 Eylül

1- ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay ila 1 yıl arasında değişen geçerliliği olması gerekmektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine T.C Dışişleri Bakanlığı Resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 ay ila 1 yıldan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

3- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri, rötar veya gecikmelerden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

4- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 20 cm x 40 cm x 55 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Bazı uçuşlarda bu 15 kg ile sınırlandırılabilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

5- Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

6- Gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

7- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

9- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

10- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması ya da çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş ya da tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

11- Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülke ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

12- Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

13- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve

coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

14- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior, suit, kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

15- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

16- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

17- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

18- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

19- AZERBAYCAN için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize uygulaması yapılmamaktadır.

22- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

23- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Dolar bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

24- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir.

25- İptal-İade ve değişiklik şartları; ACADEMİC TOUR Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, Özel Seyahat, Sağlık, ve Güvence Sigortası yaptıran misafirlerimiz, MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller, kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. İptal ve iadeler, acentemiz nezdinde yapılmayıp, sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. 

26- Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır. 

27- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılırlar.        

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!                   

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Tur Süresi

5 GECE 5 GÜN

499.00
'den itibaren

Konaklama

4 Gece 5 * Otel Konaklaması,Tüm Kültür ve Şehir Turları (175 € değerinde), Yemekli Azerbaycan Gecesi, Vergiler ve Sigorta Dahil !!!

Ulaşım

PEGASUS HAVA YOLLARI AKTARMASIZ UÇUŞ İLE...

Gezilecek Yerler

BAKÜ,ESKİ ŞEHİR,GOBUSTAN, ÇAMUR VOLKANLARI, ATEŞGAH, ŞEKİ, TARGOVİ, ŞAMAHİ

Tur Hakkında

HAZAR DENİZİ'NİN İNCİSİ AZERBAYCAN'DA 5* OTEL KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • Adnan Menderes Hava Limanı Buluşma (21:00)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020/2021

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020/2021

399.00'den itibaren
Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

1899.00 TL 'den itibaren
2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020 / 2021

2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020 / 2021

449.00'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.