BODRUM TURU (Haziran Özel)

BODRUM TURU (Haziran Özel)

 • 5*Azure by Yelken Hotel (Turgutreis'te Denize Sıfır)
 • 3 Gün - 2 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Tur Süresi

3 Gün - 2 Gece


'den itibaren

Konaklama

5*Azure by Yelken Hotel (Turgutreis'te Denize Sıfır)

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Bodrum Merkez, Turgut Reis, D-Marin, Gümüşlük, Bafa Gölü

Tur Hakkında

Keyifli bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 

  BODRUM  TURU  

Keyifli bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor...

5*Azure by Yelken Hotel (Turgutreis'te Denize Sıfır)

Her Şey Dahil Konaklama 

 2-4 Haziran (3 Gün-2 Gece) 

   ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!    

1. Gün

Sabah saat 06:15 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 06:20 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü 06:25 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:30 KARŞIYAKA Anıt, 06:35 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (ALTINYOL)  06:50 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 07:00  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  07.10’da ÜÇYOL (Terra Pizza Önü), 07.20 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:25 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde kahvaltımızı (ekstra) aldıktan sonra SELÇUK, SÖKE, MİLAS güzergâhı üzerinden BODRUM’a hareket ediyoruz. Bodrum merkez’e ulaştığımızda, sahilinde yürüyüşler yaparak, Bodrum’a özgü hediyelik alışverişlerinizi yapabilmeniz için çarşı serbest zaman veriyoruz. Keyifli zaman sonrasında BODRUM TURGUTREİS  e geçiyor ve  deniz kıyısında  bulunan 5*Azure by Yelken Hotel’e yerleşiyoruz. Otelin Herşey Dahil konseptinden, aktivitelerinden, denizinden faydalanabilirsiniz. Konaklama Otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, öğle yemeğine kadar otelin keyfini sürüyoruz.. Ardından, arzu eden konuklarımızla beraber, Turgutreis’te Türkiye’nin en büyük marinalarından biri olan D-MARİN’e gidiyoruz.  Alışveriş merkezinden restoran ve kafeye, sinemadan spor salonlarına, amfi tiyatrodan gezi parkuruna kadar birçok yaşam alanı bulunan bu Marina’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında, (isteyen konuklarımız ekstra tekne turuna katılabilirler) tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemekten sonra, isteyen konuklarımız kendi imkanlarıyla BODRUM gece yaşantısını görmek üzere BODRUM MERKEZ’e gidebilir, gönüllerince eğlenebilirler. Konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, otelin bir süre daha denizinden havuzundan, aktivitelerinden faydalanıyoruz. Öğle yemeğimizi de alarak otelden ayrılıyor ve bu cennet yörenin en sevimli yerlerinden biri olan GÜMÜŞLÜK’e geçiyoruz. Balık restaurantları ile ünlü bu yöremizde, sahilinde yürüyüşler yapabilir, kafelerinde çay kahve içerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Daha sonra, unutulmaz anılarımızla  geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımızda BAFA GÖLÜ’ne uğruyarak beş çayımızı gölün manzarasını seyrederek içiyoruz.  Akşam saatlerinde, İZMİR’e varıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde görüşmek üzere siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 5*Azure by Yelken Hotel’de 2 Gece Konaklama
 • Herşey Dahil Konaklama 
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik 
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Academic Tour Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Müze Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Giderken Yolda Alınan Yiyecek ve İçecekler
 • Otelde Belirlenen Ekstra Harcamalar   
 • İsteğe Bağlı Tekne Turu

Tur Hareket Tarihleri

»Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

» Azure by Yelken Hotel için deniz veya kara  manzaralı ayrımı ve fiyat farkı olmadan satış yapılmaktadır. Otel müsaitlik durumuna göre kara veya deniz manzaralı oda dağılımını yapar.  Misafirlerimiz bu durumu bilerek satın almış sayılır.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat Sigortası ile, misafirlerimiz MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda 

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.