Uçakla ve Doğu Ekspresi Treni ile Van-Doğubayazıt-Kars-Erzurum-Palandöken Turu

Uçakla ve Doğu Ekspresi Treni ile Van-Doğubayazıt-Kars-Erzurum-Palandöken Turu

  • VAN’da Ramada by Wyndham / KARS'ta The Kars Park Otel/ PALANDÖKEN'de Palan Hotel Ski&Convention Resort
  • 5 Gün 4 Gece
  • Uçakla - Doğu Ekspres Treni ve Lüks Araçlarla Konforlu Bir Seyahat

Tur Süresi

5 Gün 4 Gece

6.799,00 TL
'den itibaren

Konaklama

VAN’da Ramada by Wyndham / KARS'ta The Kars Park Otel/ PALANDÖKEN'de Palan Hotel Ski&Convention Resort

Ulaşım

Uçakla - Doğu Ekspres Treni ve Lüks Araçlarla Konforlu Bir Seyahat

Gezilecek Yerler

Van, Van Urartu Müzesi,Tuşpa Kalesi(Eski Van)-Arubani Art Gezisi, Doğubayazıt, Muradiye Şelalesi, İshakpaşa Sarayı, Kars, Kars Kafkas Gecesi Eğlencesi, Ani Antik Kenti, Çıldır Gölü, Kars Merkez Gezisi, Kars Peynir Alışveriş, Kars’tan Erzurum’a Doğu Ekspres Treni, Palandöken Kayak Merkezi,Erzurum Gezisi

Tur Hakkında

İzmir- Van Direkt Uçuş / Kars-Erzurum Doğu Ekspres Treni İle / Erzurum- İzmir Direkt Uçuş

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


Uçakla ve Doğu Ekspresi Treni ile (5 Gün-4 Gece)

 VAN-DOĞUBAYAZIT-KARS-PALANDÖKEN-ERZURUM 

İzmir- Van Direkt Uçuş / Kars-Erzurum Doğu Ekspres Treni İle  / Erzurum- İzmir Direkt Uçuş

Van, Van Urartu Müzesi,Tuşpa Kalesi(Eski Van)-Arubani Art Gezisi, Doğubayazıt, Muradiye Şelalesi,
İshakpaşa Sarayı,Kars, Kars Kafkas Gecesi Eğlencesi, Ani Antik Kenti, Çıldır Gölü, 
Kars Merkez Gezisi, Kars Peynir Alışveriş,Kars’tan Erzurum’a Doğu Ekspres Treni, 
Palandöken Kayak Merkezi,Erzurum Gezisi

ACADEMİC TOUR AYRICALIĞI İLE YÖRESEL KARS EĞLENCESİ VE GECE ATEŞ PARTİSİ İMKANI

Kafkas oyunları, canlı müzik ve Kars ozanlarının iştirak edecekleri AŞIK ATIŞMASI,
Varil ateşi başında Akordeon eşliğinde ATEŞ PARTİSİ eğlencesi

1 Gece VAN’da  Ramada by Wyndham Konaklama   
2 Gece KARS'ta The Kars Park Otel  Konaklama
1 Gece PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ'nde Palan Hotel  Ski&Convention Resort Konaklama

OTELLERDE SABAH+AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL

 VAN Gidiş - ERZURUM Dönüş, 5 Gün 4 Gecelik Program 

1 Tur:7-11 Ocak    2 Tur: 14-18 Ocak  
3 Tur: 25-29 Ocak  (Sömestr) 4 Tur: 26-30 Ocak (Sömestr)   5 Tur: 1-5 Şubat (Sömestr) 
6 Tur: 9-13 Şubat  7 Tur: 15-19 Şubat  
8 Tur: 22-26 Şubat  9 Tur: 25 Şubat-1 Mart  10 Tur: 8-12 Mart  

UÇAKLA VE DOĞU EKSPRESİ İLE YILBAŞI TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


1. Gün

İZMİR – VAN-VAN URARTU MÜZESİ- TUŞPA KALESİ (ESKİ VAN)-ARUBANİ ART GEZİSİ

Sabah Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde saat10:00’da  buluşuyor ve saat 12:00’de kalkacak Sun Express Havayollarına ait  İZMİR – VAN uçuşunun check-in işlemlerini yaptırarak, (9 Tur: 25 Şubat-1 Mart  İzmir-van uçuşu sabah saat 06:40 /4 Tur: 26-30 Ocak  /6 Tur: 9-13 Şubat  tarihlerinde İzmir-Van uçuşu sabah saat 10:15’dir) VAN Havalimanına iniş yapıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza yerleştikten sonra, önce; yaklaşık 3000 yıl öncesinde bu coğrafyanın hakimi olmuş Urartu Uygarlığından kalan eserlerin Hakkari ve tüm Doğu Anadolu bölgesinden gelen birçok dönem eserinin interaktif bir şekilde sergilendiği, son dönem müzecilik sisteminin en güzel örneği olan VAN URARTU MÜZESİ’ni geziyoruz. Müze içinde gezerken tarihin farklı dönemlerine şahit edip, sergilenen eserlerin büyüsüne kapılacaksınız. Daha sonra, ülkemizin en büyük Van Gölü’nün kıyısına kurulmuş olan dağların çevrelediği ‘’GÜNEŞ ÜLKESİ’’ Urartuların Başkenti eski VAN Şehrinde gezintimize başlıyoruz. Urartu krallığının başkentinin kurulduğu (Eski Van)  TUŞPA KALESİ’nin eteklerinde, rehberimizden bu uygarlıkla ilgili bilgiler alarak Pers, Urartu, Ermeni, Selçuklu ve Osmanlı Kültürüne tanıklık ediyoruz. Van gezimizde, Van'ın önemli bir değeri olan bir gözü sarı bir gözü mavi özel Kedilerin soylarının devam ettirilmeye çalışıldığı Van Kedi Evini ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası Arubani Art Gezisi ile  turumuza devam ediyoruz. (Urartu Gümüş Sanatı ve Ermeni Savat Gümüşü…) alışveriş için serbest zamanın ardından Ramada by Wyndham Van vb. otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

VAN-DOĞUBAYAZIT - MURADİYE ŞELALESİ - İSHAKPAŞA SARAYI – KARS - KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, DOĞUBAYAZIT’a hareket ediyoruz. Yol güzergâhımızda bulunan MURADİYE ŞELALESİ’ne uğruyoruz. Ülkemizde bulunan en önemli doğa harikalarından birisi olan Muradiye Şelalesi’nde suyun kudretini teninizde ve ruhunuzda hissedeceğiniz bu büyüleyici manzarada mola veriyoruz. Doğal asma köprüden geçerek, coşkulu bir biçimde köpürerek dökülen şelalenin  akışını seyrederek, çay kahve içebilir, bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Daha sonra, Osmanlılarla Safevi Devleti arasında olan Çaldıran Savaşı'nın yapıldığı ovayı geçip panoramik olarak Tendürek Volkanik Dağı'nın sönmüş lavlarını 2644 rakımda fotoğraflayıp, Ağrı Dağı(Ararat) manzarası eşliğinde DOĞUBAYAZIT'a varıyoruz. Ağrı Dağını fotoğraflamak için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğini aldıktan sonra, Topkapı Sarayı’ndan sonra ikinci büyük yapılar topluluğu olan ve Lale Devrinin en büyük anıtsal yapısı olarak kabul edilen, yapımı 99 yıl süren İSHAK PAŞA SARAYI nı geziyoruz. Rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğinde gezimizi tamamlayıp, tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyor ve Türkiye’nin en doğusundaki şehir, Doğu’nun Çukurova’sı IĞDIR üzerinden KARS’a ulaşıyoruz. KARS’tae  4*The Kars Park Otel’imize yerleşiyoruz.  Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla ekstra KAFKAS DANS GÖSTERİSİ, yörenin müzikleri, Kars aşıklarının atışmaları ve varil başında Akordeon eşliğinde ATEŞ PARTİSİ ile harika bir gece geçirmek için Kars merkezde bulunan eğlence mekanına gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

ANİ ANTİK KENTİ-ÇILDIR GÖLÜ- KARS MERKEZ GEZİSİ-KARS PEYNİRİ ALIŞVERİŞ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından, geçmişte birçok kültürün ve dinin bir arada yaşadığı, bugün UNESCO Dünya Kültür Miras listesinde yer alan ANİ ANTİK KENTİ’ni karlar altındaki  büyüleyici görüntüsü ile gezmeye başlıyoruz. Arpaçay Nehri’nin kıyısında ve Ermenistan sınırında bulunan bu tarihi kentte Tarihi Surlar, Surp Amena Prkıtch Kilisesi, Tigran Honents Kilisesi, İpek Yolu Köprüsü, Ebu’l Menüçehr Camii, Büyük Hamam, Abughamrends (Polatoğlu Kilisesi), Ateşgede Tapınağı ziyaret noktalarımızdır. Ani Antik Kenti’ni gezerken Bakireler Manastırı(Surp Hripsime Manastırı), İçkale, Kızlar Kalesi, Selçuklu Kervansarayı, Kral Gagik Kilisesi, Gürcü Kilisesi ise panoramik olarak göreceğimiz yerlerdir. Bu etkileyici ören yerinde rehberimizin bilgilendirmelerini dinledikten sonra,  fotoğraflarımızla bu muhteşem kenti hatıralarımıza ekliyoruz. Buradan hareketle, kışın tamamen buz tutan ÇILDIR GÖLÜ’nü görmeye gidiyoruz. Buz tutmuş ÇILDIR GÖLÜ üzerinde AT KIZAĞI keyfini yaşıyoruz. (Gölde buzlar erimişse gezintimiz göl kenarında olacaktır) Göl üzerinde,  çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında KARS merkez’e geçiyoruz. Yöresel öğle yemeğimizi aldıktan sonra, KARS gezimize devam ediyoruz. Geçmişte kırk yıl Ruslara ev sahipliği yapmış bu şairane şehrin sokaklarında dolaşırken, Rus mimarisinin izlerini görüpte etkilenmemek elde değil... Rehberimizin anlatımları eşliğinde KAFKAS TARİHİ HARP MÜZESİ, KARS KALESİ, ONİKİ HAVARİ KİLİSESİ,  TAŞ KÖPRÜ,  FETHİYE CAMİİ ve NAMIK KEMAL EVİ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Rus Dönemi yapılarından olan DEFTERDARLIK BİNASI, SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ve BELEDİYE BİNASI gibi şehrin orijinal mimarisini inceledikten sonra, meşhur Kars Gravyeri ve Kaşar peyniri alışverişlerimizi yapıyor ve  tekrar Kars’ta otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği  ve konaklama otelimizde.

4. Gün

KARS- DOĞU EKSPRES TRENİ YOLCULUĞU ile ERZURUM-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ

Erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Doğu Ekspres Treni ile  (Pulman Koltuk) Doğu Ekspresinin en güzel rotası olan Kars-Erzurum arası yolculuğumuza başlıyoruz. SARIKAMIŞ güzergahında şehitlerimizi anarak, doğanın muhteşem manzaraları eşliğinde keyifli bir yolculukla Dadaşlar Diyarı ERZURUM’a ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizi meşhur Cağ Kebabı’ndan aldıktan sonra Erzurum ilimizin el sanatlarının öncelikli örneği olan Oltu Taşı’ndan üretilen hediyelik eşyaların sergilendiği Taşhan (Rüstem Paşa Kervansarayı)’nda serbest zaman  veriyoruz. Daha sonra dünyaca ünlü Palandöken Kayak Merkezinde konumlanan PALAN OTEL’imize geçiyoruz. Giriş işlemlerinin ardından dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkarak kayak keyfi veya  karlar üzerinde eğlenceli anlar yaşayabilirler. Güzel anılarımızla  Palandöken Kayak Merkezinde bulunan otelimize dönerek günün yorgunluğunu atıyoruz.Akşam yemeğimizi ve konaklama otelimizde.

5. Gün

ERZURUM - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, ERZURUM’a geçiyor ve yakın tarihimizde çok önemli bir yere sahip olan ERZURUM Milli Mücadele Kongre Binasını ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Ardından Şehrin simgesi haline gelmiş olan Üç Kümbetler, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden olan Çifte Minareli Medrese, Ulu Cami, Aziziye-Mecidiye Tabyalarını(uzaktan),  ilgi çekici çinileriyle ön plana çıkan Yakutiye Medresesini ve Lala Mustafa Paşa Camii’ni gördükten sonra  Eski Erzurum Evlerinde çay molası veriyoruz. Buradan Havalimanına gidiyor ve  12:40 Erzurum-İzmir uçağına binerek, 14:55’de İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka Academic Tour gezisinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not:

*Uçuş saatinden 2 saat önce Havalimanında bulunmanız gerekmektedir.

*9 Tur: 25 Şubat-1 Mart  İzmir-van uçuşu sabah saat 06:40 /4 Tur: 26-30 Ocak (Sömestr) /6 Tur: 9-13 Şubat  tarihlerinde İzmir-Van uçuşu sabah saat 10:15’dir  

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

»  İzmir-Van Gidiş, Erzurum-İzmir Dönüş Uçak Biletleri
»  Kars-Erzurum Doğu Ekspresi  Tren Bileti 
»  Belirtilen Oteller de  1 Gece VAN+ 2  Gece KARS+1 GECE PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ ( Toplam 4 Gece Konaklamalı)
» Otellerde Sabah+ Akşam Yemekler Dahil 
»  Profesyonel Rehberlik Hizmeti ve Çevre GezileriI
»  Lüks Araçla Ulaşım
»  Zorunlu Seyahat Sigortası
»  ACADEMIC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

»  Müze-Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
»  Otelde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
»  Çıldır Gölü Kızak Keyfi 
»  Telesiyej Ücretleri-Kayak Kiralalama 
»  Öğle Yemekleri
»  İsteğe Bağlı, Kafkas Gecesi Eğlencesi

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
07.01.20238.699,00 TL
6.899,00 TL
9.999,00 TL
8.199,00 TL
8.699,00 TL
6.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.499,00 TL
7 - 12 Yaş 5.699,00 TL
Taksitler »
14.01.20238.699,00 TL
6.899,00 TL
9.999,00 TL
8.199,00 TL
8.699,00 TL
6.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.499,00 TL
7 - 12 Yaş 5.699,00 TL
Taksitler »
25.01.20238.699,00 TL
7.199,00 TL
9.999,00 TL
8.499,00 TL
8.699,00 TL
7.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.599,00 TL
7 - 12 Yaş 5.999,00 TL
Taksitler »
26.01.20238.699,00 TL
7.199,00 TL
9.999,00 TL
8.499,00 TL
8.699,00 TL
7.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.599,00 TL
7 - 12 Yaş 5.999,00 TL
Taksitler »
01.02.20238.699,00 TL
6.999,00 TL
9.999,00 TL
8.299,00 TL
8.699,00 TL
6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.599,00 TL
7 - 12 Yaş 5.799,00 TL
Taksitler »
09.02.20238.699,00 TL
7.199,00 TL
9.999,00 TL
8.499,00 TL
8.699,00 TL
7.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.499,00 TL
7 - 12 Yaş 5.999,00 TL
Taksitler »
15.02.20238.699,00 TL
6.999,00 TL
9.999,00 TL
8.299,00 TL
8.699,00 TL
6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.599,00 TL
7 - 12 Yaş 5.799,00 TL
Taksitler »
22.02.20238.699,00 TL
6.999,00 TL
9.999,00 TL
8.299,00 TL
8.699,00 TL
6.999,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.599,00 TL
7 - 12 Yaş 5.799,00 TL
Taksitler »
25.02.20238.699,00 TL
6.899,00 TL
9.999,00 TL
8.199,00 TL
8.699,00 TL
6.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.599,00 TL
7 - 12 Yaş 5.699,00 TL
Taksitler »
08.03.20238.699,00 TL
6.799,00 TL
9.999,00 TL
8.099,00 TL
8.699,00 TL
6.799,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.499,00 TL
7 - 12 Yaş 5.599,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

07, 14, 25, 26 Ocak • 01, 09, 15, 22, 25 Şubat • 08 Mart

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan, seyahat esnasında yapacak olduğunuz alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili doğabilecek şikâyetlerden ACADEMİC TOUR kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Hava şartlarından, uçak rötarlarından veya farklı nedenlerden dolayı programda yazdığı halde gerçekleştirilemeyen turdan ACADEMİC TOUR sorumlu tutulamaz.

» TCDD tarafından yapılacak saat değişiklikleri, iptal veya rötardan acentamız sorumlu değildir. Bunun gibi durumlarda acentamız Kars-Erzurum arasını aracımızla devam edecektir.

»  Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Tren’de koltuklar yan yana  veya aynı vagon denk gelmemesi durumunda acentamız sorumlu tutulamaz.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

» Tur programı, ACADEMİC TOUR Tur Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Butik Turlarımızda katılan kişi sayısı doğrultusunda araç seçimi (9 ,16, 27 veya 31 kişilik) yapılmaktadır. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

» Gezi süresi 5 GÜN-4 GECE’ dir. Otel konaklaması 4 GECE’ dir.

» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.

»Yerel otoriteler tarafından veya yasaklar, pandemi, kısıtlamalar dolayısıyla gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi, tur, restoran, eğlence mekanları veya müze aktiviteleri yapılamaz.. Bu gezi veya turların yapılamamasından Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat Sigortası ile, misafirlerimiz MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

»Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.  

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.

ÖNEMLİ NOT:

*Kars-Erzurum Doğu Ekspresi Treninde, numaralı yer olmaması durumunda trenin numarasız vagonunda veya restoran bölümünde yolculuk yapılacaktır. Trende hiç yer olmaması durumunda ise Kars’tan Erzurum’a  güzel manzaralar eşliğinde araç ile seyahat edilecektir.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.