ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

 • Eskişehir’ de 4* CAPELLA OTEL’ de ve Beypazarı' nda BEYPALAS OTEL’ de Konaklama
 • 3 Gün-2 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

 ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURU 

  GÜNDÜZ ÇIKIŞLI  

1 Gece; Eskişehir’ in En Merkezi ve Yeni Otellerinden biri olan 4* CAPELLA OTEL' de Konaklama  ve 
1 Gece; Beypazarı’ nın En Güzel Oteli BEYPALAS OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’ nda BAĞ EVİ’ nde  Yöresel Eğlence ve Yemek Fiyata Dahil !!!

             (3 Gün-2 Gece)

  8 Tur:28-30 Ağustos
9 Tur:17-19 Eylül  10 Tur:1-3 Ekim    11 Tur:15-17 Ekim
12 Tur:29-31 Ekim  13 Tur:19-21 Kasım  

 ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!! 


1. Gün

Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  06:05 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  06:15 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  06:30 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  06:45 KARŞIYAKA (Anıt),  06:50 KARŞIYAKA (Yunuslar),  06:55 BOSTANLI (Bostanlı İskele-İskelenin Karşısı),  07:00 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  07:20 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 07:25 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz.  Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ya ulaşıyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI’na gidiyor ve hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR’e varışımızla beraber Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi,  25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu gibi birçok yeri görüyoruz.  Akşamüzeri Eskişehir’in en yeni, en modern oteli olan 4* CAPELLA HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için gece turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eskişehir’ in en merkezi lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek gezintiler yapabilme şansına sahipsiniz. İsteyen konuklarımız, şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan DOKTORLAR CADDESİ, ESPARK AVM, PORSUK ÇAYI çevresinde hareketli yaşantısı ile ünlü ADALAR BÖLGESİ, HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve BARLAR SOKAĞI’ nda keyifli saatler geçirebilirler. Konaklama otelimizde. http://www.capellaotel.com

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Eskişehir’e ulaştığımızda  TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ne geçiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf çekimlerimizi tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ni ziyaret ediyoruz. Burada birçok sanatçının eserlerini görme şansına sahip olacaksınız. Daha sonra, ATLIHAN’da Eskişehir el sanatlarının en önemli örneklerinden olan LÜLETAŞI çeşitlerini görmeye gidiyoruz. El sanatları çarşısında alışveriş için serbest zaman takiben, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ni geziyoruz. Ardından BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra,   ESKİŞEHİR’in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’na yol alıyoruz. Beypazarı’na vardığımızda, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Buradan, BEYPALAS Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur BAĞEVİ’ nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Unutamayacağınız keyifli bir gece sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİ, İNCİRLİ CAMİİ, TAŞMEKTEP’i görüp, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü Deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ’ne gidiyoruz. Bu güzel vadide manzara seyrimizi de gerçekleştirerek, BEYPAZARI’ na veda ediyoruz. Geçirdiğimiz bu keyifli gezinin ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. POLATLI-AFYON-UŞAK güzergahı ile kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR’e varıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
 • Çevre Gezileri ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
 • Beypazarı’nda Bağ Evi’nde Yöresel Eğlence Eşliğinde 1 akşam yemeği
 • Beypazarı’nda Beypalas Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)
 • Eskişehir’de 4* Capella Hotel’de Y.P. Konaklama ( 1 Gece)
 • Seyahat Sigorta
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Porsuk Çayında Gondol Gezisi
 • Yolda alınacak sabah kahvaltısı
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
01.10.2021999,00 TL
749,00 TL
1.249,00 TL
949,00 TL
999,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 649,00 TL
Taksitler »
15.10.2021999,00 TL
749,00 TL
1.249,00 TL
949,00 TL
999,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 649,00 TL
Taksitler »
29.10.2021999,00 TL
749,00 TL
1.249,00 TL
949,00 TL
999,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 649,00 TL
Taksitler »
19.11.2021999,00 TL
749,00 TL
1.249,00 TL
949,00 TL
999,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 649,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

01, 15, 29 Ekim • 19 Kasım

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

3 Gün-2 Gece

749.00 TL
'den itibaren

Konaklama

Eskişehir’ de 4* CAPELLA OTEL’ de ve Beypazarı' nda BEYPALAS OTEL’ de Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Beypazarı ve Eskişehir

Tur Hakkında

BEYPAZARI KONAKLAMA AYRICALIĞI ve BAĞ EVİ’ nde YÖRESEL EĞLENCE ve YEMEK BU PROGRAMDA...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • ÜÇKUYULAR (Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) (06:00)
 • SUSUZDEDE PARKI (Durak Önü) (06:05)
 • ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü) (06:15)
 • ALSANCAK ( Lozan-Fuar Kapısı Önü) (06:30)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (06:45)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (06:50)
 • BOSTANLI İSKELE ( Mavişehir İstikameti) (06:55)
 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Önü) (07:00)
 • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (07:20)
 • BORNOVA (Osman Kibar Meydanı-Kampüs Girişi) (07:25)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

399.00 EUR 'den itibaren
Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

529.00 EUR 'den itibaren
ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

749.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.