LİKYA TURU (2 Gece Konaklamalı)

LİKYA TURU (2 Gece Konaklamalı)

 • MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL'de Y.P. Konaklama
 • 3 Gün-2 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Tur Süresi

3 Gün-2 Gece

1699.00 TL
'den itibaren

Konaklama

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL'de Y.P. Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

GÖKOVA – DALYAN – İZTUZU PLAJI –ÇALIŞ – SAKLIKENT –ÜÇAĞIZ –KEKOVA TEKNE TURU –KAŞ –ÖLÜDENİZ BELCEKIZ PLAJI – FETHİYE –AKYAKA

Tur Hakkında

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL-Harika bir hafta sonu tatili...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 (3 Gün-2 Gece)

  LİKYA TURLARI  

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL'de KONAKLAMA
(Fethiye-Çalış Plajına Çok Yakın Mesafede-Yepyeni Haliyle )

GÖKOVA – DALYAN – İZTUZU PLAJI –ÇALIŞ – SAKLIKENT –ÜÇAĞIZ –KEKOVA TEKNE TURU –KAŞ
ÖLÜDENİZ - BELCEKIZ PLAJI – FETHİYE –AKYAKA  

1-3  Temmuz  (3 Gün-2 Gece)

     ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   


1. Gün

Sabah saat 06:10 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 06:15 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  06:20 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:25 KARŞIYAKA Anıt, 06:40 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:55  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  07.10’de ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 07.20 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:25 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp, (extra) AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden keyifli bir yolculuk sonrası, GÖKOVA’ya ulaşıyoruz. GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, ülkemizde gizli kalmış ve doğallığını koruyabilmiş ender yerlerden biri olan DALYAN’a doğru ilerliyoruz. Dalyan’a geldiğimizde önce öğle yemeğimizi alıyor, sonrasında da  DALYAN TEKNE TURU’na (ekstra) çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotograf çekimi yapacağımız TEKNE TURU’nda,  Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını gezerek arzu edenlerle yüzme molaları veriyoruz. Buradan, Fethiye Çalış’ta bulunan MENDOS GARDEN EXCLUSIVE otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra, isteyen konuklarımız  havuza veya otele çok yakın mesafede bulunan Çalış Plajından denize girme şansına sahip olacaklar. Akşam yemeği  sonrasında, isteyen konuklarımız Çalış Sahilinde yürüyüşler yapabilir, eğlence mekanlarında gönüllerince eğlenebilirler. konaklama otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, KAŞ’a hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda KALKAN’ı seyrederek, KAPUTAŞ PLAJI’nın muhteşem manzarasını  görebileceğimiz bir noktada fotoğraf molası veriyoruz.  Akdeniz’in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti KAŞ’a ulaştığımızda, sokaklarında, çarşısında, sahilinde gezintiler yapıyor ve serbest zaman alıyoruz.  Fotoğraflarımıza harika kareleri ekledikten sonra, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’da, Tekne Turu'na çıkmak üzere yolumuza devam ediyoruz.  ÜÇAĞIZ’a ulaştığımızda, bizi bekleyen teknelere biniyor ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehri görüyoruz. Öğle yemeğimizi Tekne’de alarak, yüzme molaları veriyoruz. Geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından, SAKLIKENT’e hareket ediyoruz. Burada esrarengiz kanyonların ve deli çağlayanın seyrine doyum olmayacak… Kanyon içinde suyun serinliğinde yürüyüşlerimizi tamamlayıp, tekrar FETHİYE-Çalış’ta bulunan otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında, arzu eden konuklarımız Fethiye veya Çalış’ ta eğlence mekânlarında gönüllerince eğlenebilirler.

3. Gün

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ’e geçiyoruz. Uzun kumsalı, turkuaz renginde denizi, stresten arındıran havasıyla, Ölüdeniz’in en gözde tatil merkezi olan BELCEKIZ plajında yüzme molası veriyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında  FETHİYE merkez’e  hareket ediyoruz. Sahilinde yürüyüşler yapıp, keyifli zaman geçiriyoruz.  Dönüş güzergahımızda küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya uğruyoruz. Burada mola verip, isteyen konuklarımızla Tekne Turuna katılıyoruz. AZMAKBAŞI deresinin, denizle buluştuğu noktayı görerek, yolda  alacağımız molaların ardından, akşam saatlerin de İZMİR’e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL Y.P. (2 Gece)
 • 2 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam Yemeği
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Tekne Turları
 • Otelde belirlenen ekstralar ve Otel dışındaki yapılan harcamalar
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
01.07.20222.199,00 TL
1.699,00 TL
2.649,00 TL
2.149,00 TL
2.199,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 749,00 TL
7 - 12 Yaş 1.249,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

01 Temmuz

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Academic Tour  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda, sosyal mesafe uygulanarak 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’da saklıdır.

»Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

»Otel’de akşam yemekleri Set Menü verilebilir.

»Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

»Otel’de  sabah ve akşam yemekleri pandemi kuralları doğrultusunda set menü verilebilir.

»Pandemi veya mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu değildir. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» İptal-İade Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %35 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı  gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez ve ücret iadesi gerçekleşmez.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.