BATI KARADENİZ TURLARI 5* DEDEMAN OTEL (Klasik 2019)

5* DEDEMAN OTEL OTELDE Y.P. Konaklamalı

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

5* DEDEMAN OTEL Y.P. Konaklamalı (Zonguldak'ta)
Gezilecek Yerler:

Bolu, Abant Gölü, Mengen, Yedigöller, Devrek, Amasra, Safranbolu, Yenice Ormanları, Zonguldak, Ereğli, Cehennem Ağzı Mağarası, Akçakoca, Düzce, Maşukiye

Kalkış Noktaları: Akşam saat 19:30 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü) 19:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20:00 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 20:15 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı) 20:25 KARŞIYAKA (Anıt), 20:30 KARŞIYAKA (Yunuslar) 20:35 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önünden) 20:45 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 21:05 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:10 BORNOVA (Kampus Önü)
Geceleme: 3 Gün-3 Gece
Konaklama: 5* DEDEMAN OTEL OTELDE Y.P. Konaklamalı
629.00 TL'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

2019 SEZON BOYUNCA 3 GÜN-3 GECE

 KLASİK 

  BATI KARADENİZ TURU  

5* DEDEMAN OTEL Y.P. KONAKLAMA (Zonguldak’ta)

 BOLU-ABANT GÖLÜ-MENGEN-YEDİGÖLLER-DEVREK-AMASRA -SAFRANBOLU-YENİCE ORMANLARI-ZONGULDAK-

EREĞLİ-CEHENNEM AĞZI MAĞARASI-AKÇAKOCA-DÜZCE-MAŞUKİYE

1 TUR: 2-5 Mayıs           2 TUR: 4-7  Temmuz        3 TUR: 18-21 Temmuz         4 TUR: 22-25 Ağustos 
5 TUR: 5-8 Eylül          6 TUR: 26-29 Eylül        7 TUR: 31 Ekim-3 Kasım         8 TUR: 14-17 Kasım 

 ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI !!! 

HER TARİHTE SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR…KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA
FİYATLAR KADEMELİ ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR...

BATI KARADENİZ 4* EMİRGAN OTEL (Klasik 2019) Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !

BATI KARADENİZ (Abant Konaklamalı, Şile ve Ağva'lı) Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !
BATI KARADENİZ (Kurban Bayramına Özel) Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !
BATI KARADENİZ (Gündüz Çıkışlı, Abant Konaklamalı-Bayramlara Özel) Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !

1. Gün:

AKŞAM

Akşam saat 19:30 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü) 19:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20:00 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 20:15 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)  20:25 KARŞIYAKA (Anıt), 20:30 KARŞIYAKA (Yunuslar) 20:35 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önünden) 20:45 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 21:05 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:10 BORNOVA (Kampus Önü)’ nden hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak, MANİSA-AKHİSAR-BALIKESİR-BURSA  KOCAELİSAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından BOLU’ ya varıyoruz

 

SABAH

BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısının ardından, ülkemizin eşsiz yörelerinden biri olan, ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Gölün ve doğanın güzelliklerini seyredip, göl etrafında, yürüyüşler yapıyoruz. Buradan, MENGEN' e hareket ediyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle, YEDİGÖLLER’ e çıkıyoruz. SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa kalacağımız Yedigöller’de,  yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Güzel bir günün ardındanDEVREK’ te Baston Atölyelerine uğrayıp, alışveriş yaptıktan sonra, ZONGULDAK’ ta 5* DEDEMAN OTEL’ e  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, sarkıt, dikitleri ile görsellik ve doğallık açısından insanı büyüleyen GÖKGÖL MAĞARASI' nı geziyoruz. Gökgöl Mağarası turumuzu tamamladıktan sonra, Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’ ya giderek turumuza devam ediyoruz. Bu şirin, sahil kasabasında, ANADOLU’ da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı) geziyoruz ve BAKACAK TEPESİ’ nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimiz sonrasında, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz. Buradan, müze kent SAFRANBOLU’ ya geçiyoruz. SAFRANBOLU’ da göreceğimiz yerler; HIDIRLIK TEPESİ, KAYMAKAMLAR EVİCİNCİ HANIKÖPRÜLÜ CAMİİİZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU, ARASTA. Serbest zaman esnasında, bol bol fotoğraf çekimi ve lokum alışverişi yapabilirsiniz. Daha sonra,  KARABÜK üzerinden YENİCE ORMANLARI’ nın dünyada ender bölgelerde görülebilecek bir çoğu anıtsal boy ve kalınlığa ulaşmış, adeta bir ağaç müzesini andıran rengarenk ağaç türlerini keyifle seyrederek, ZONGULDAK’ ta ki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Kdz. EREĞLİ’ sine ulaşıyoruz. EREĞLİ’ de  tarihi çınar ağaçlarının altında vereceğimiz molanın ardından, Yunan Mitolojisinde Herkül' ün 12 görevinden birinin geçtiği rivayet edilen, Hristiyanlığın ilk dönemlerinde gizli ibadet yeri olarak kullanılan Ayazma Vadisi olarakta bilinen 3 adet mağaranın bulunduğu CEHENNEM AĞZI MAĞARASI’ nı ziyaret ediyoruz. Buradan, AKÇAKOCA’ ya hareket ediyoruz. Mavi bayraklı plajları, kıyıdan dağlara kadar uzanan yemyeşil bitki örtüsüne sahip olan bu yöremizde, Çınar Caddesini, farklı mimari tarzdaki AKÇAKOCA CAMİİSİ’ ni ve KONURALP BEY HEYKELİ’ ni görerek, fotoğraf molası veriyoruz. DÜZCE’ yi takiben, KARTEPE’ nin eteklerinde bulunan, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten Maşukiye’ de, KARTEPE eteklerinde, rehberimiz eşliğinde kısa yürüyüşler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların altında, suların şırıltısı ve kuşların cıvıltısı arasında, doğanın muhteşem görüntüsünü gözlemliyoruz. Burası Karadeniz’ in tüm yeşilliğini içinde barındıran ve de Türkiye’ nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Ardından, BURSA-BALIKESİR üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam geç saatler İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Çevre Gezileri

» İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmeti

» ZONGULDAK’ ta 2 Gece 5* DEDEMAN OTEL’ de Konaklama

» Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Yedigöller Girişi ve Minibüs ücretleri

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
31.10.2019729.00 TL
629.00 TL
829.00 TL
729.00 TL
729.00 TL
629.00 TL
0 - 6 Yaş 299.00 TL
7 - 12 Yaş 509.00 TL
Taksitler »
14.11.2019729.00 TL
629.00 TL
829.00 TL
729.00 TL
729.00 TL
629.00 TL
0 - 6 Yaş 299.00 TL
7 - 12 Yaş 509.00 TL
Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

31 Ekim • 14 Kasım

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» BATI KARADENİZ Turumuz ‘’Erken Rezervasyon ve Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

»  İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Kars'ta THE KARS PARK OTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 06.12.2019
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
2199.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Kars'ta WINTER CITY HOTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 31.01.2020
Uçakla Butik  VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
VAN'IN KIŞ GÜZELLİKLERİ
2099.00 TL
'den itibaren
Uçakla Butik VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
KARLAR ALTINDA VAN’IN, KIŞ GÜZELLİKLERİNİ KEŞFE GİDİYORUZ...
4 Gün - 3 Gece / 27.02.2020
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım