MARMARİS-DATÇA TURU ( Kurban Bayramı 5* Aqua Otel-3 Gece)

MARMARİS-DATÇA TURU ( Kurban Bayramı 5* Aqua Otel-3 Gece)

 • 5* AQUA OTEL (Marmaris-İçmeler)-HERŞEY DAHİL 3 GECE KONAKLAMA
 • 4 GÜN - 3 GECE
 • Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

KURBAN BAYRAMI ÖZEL 3 GECE KONAKLAMA

 MARMARİS-DATÇA TURU 

Bölgenin en iyi otellerinden biri olan

 5* AQUA OTEL Kalitesiyle Konaklama Ayrıcalığı ile (Marmaris-İçmeler) 

 HERŞEY DAHİL KONAKLAMA 

AKYAKA-MARMARİS-DATÇA-KIZKUMU-TURGUT ŞELALESİ-SELİMİYE

20-23 Temmuz KURBAN BAYRAMI  Özel 
(4 Gün-3 Gece)


1. Gün

Sabah saat 06:00 MAVİŞEHİR Mavibahçe Avm önü 06:05 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  06:10 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:15 KARŞIYAKA Anıt, 06:30 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:45  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  07.00’de ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 07.05 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:15 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde kahvaltımızı (ekstra) aldıktan sonra, AYDIN üzerinden, GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonları eşliğinde küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya ulaşıyoruz. Burada, isteyen konuklarımızla, Tekne Turuna katılıyoruz. AZMAKBAŞI deresinin, denizle buluştuğu noktayı gördükten sonra, MARMARİS’ e hareket ediyoruz. Merkez’de vereceğimiz serbest zaman sonrasında İÇMELER’de deniz kıyısındaki, 5* AQUA otelimize yerleşiyoruz. Herşey Dahil konseptinde olan otelimizde, isteyen konuklarımız akşam yemeğine kadar denizinden, otelin tüm aktivitelerinden faydalanabilirler… Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2. Gün

Sabah kahvaltısının ardından, bu güzel otelimizin herşey dahil konseptinden, aktivitelerinden, denizinden havuzundan tüm gün faydalanarak, keyifli bir bayram tatili geçiriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

Sabah kahvaltısının ardından, öğle yemeğine kadar bu güzel otelimizin tüm aktivitelerinden denizinden havuzundan faydalanıyoruz. Yemekten sonra, isteyen konuklarımızla beraber,  dağların arasından, kıvrılarak uzanan bir yoldan, çam, zeytin, badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek DATÇA’ ya ulaşıyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır’’  sözünde de dediği gibi, bu muhteşem güzellikteki şirin beldede, önce ESKİ DATÇA’ nın dar sokaklarında gezip tarihi dokusunu inceliyoruz. Sonrasında,  YENİ DATÇA gezimizi de tamamlayarak 5*AQUA OTEL’ imize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, öğleye kadar bu güzel otelimizin keyfini sürerek, öğle yemeğimizi aldıktan sonra köy turuna çıkıyoruz. ORHANİYE'de doğa güzellikleriyle göz kamaştıran KIZKUMU’na hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatacağı Kızkumunun efsaneleşmiş aşk hikayesini dinliyor ve bol bol fotoğraf çekimi yapıyoruz. Bir sonraki ziyaret noktamız olan TURGUT ŞELALESİ’ne doğru yolumuza devam ediyoruz. Cennetten bir köşe olan ve sığla ağaçların arasına gizlenmiş şelaleleri keyifle geziyoruz. Serbest zaman esnasında bal ve kekik alışverişleri yapma şansınız olacak… Buradan SELİMİYE’ye geçiyor ve sahilinde ve sokaklarında dolaşıp meşhur losta tatlısından tadıyoruz. Sonrasında unutulmaz anılarımızla geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not: İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenecek yasaklara göre, programımızda değişiklik yapılabilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 5*AQUA OTEL’de 3 Gece Herşey Dahil Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi
 • Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemeği
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otelde belirlenen ekstralar
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
20.07.20212.999,00 TL
2.799,00 TL
4.199,00 TL
3.999,00 TL
2.999,00 TL
2.799,00 TL
0 - 6 Yaş 449,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
0 - 6 Yaş 449,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

20 Temmuz

»Araçta,tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun    iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler.

»Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

»Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 19-27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.

»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz'un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanmaları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanun'un 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

»FİYATLAR OTELDE KARA MANZARALI ODA FİYATLARIDIR.KISMİ DENİZ MANZARALI ODA İSTEYENLER KİŞİ BAŞI 150 TL FARK ÖDER..

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

4 GÜN - 3 GECE

2799.00 TL
'den itibaren

Konaklama

5* AQUA OTEL (Marmaris-İçmeler)-HERŞEY DAHİL 3 GECE KONAKLAMA

Ulaşım

Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Gezilecek Yerler

AKYAKA- MARMARİS -DATÇA-KIZKUMU-TURGUT ŞELALESİ- SELİMİYE

Tur Hakkında

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL 3 GECE KONAKLAMA

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2021

  1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2021

  399.00 EUR 'den itibaren
  2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2021

  2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2021

  449.00 EUR 'den itibaren
  3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

  3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

  299.00 EUR 'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.