1-LİKYA TURU Göcek Konaklamalı (BAYRAMLAR)

4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (3 GECE) KONAKLAMALI

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (Göcek'te) Konaklama Ayrıcalıklı
Gezilecek Yerler:

DALYAN VE TEKNE TURU-GÖCEK TEKNE TURU-ÜÇAĞIZ-KEKOVA TEKNE TURU-KAŞ-KÖYCEĞİZ-AKYAKA-ULA GÖLETİ

Kalkış Noktaları: Sabah saat 06:40’da KARŞIYAKA (Mavişehir Mavibahçe Önü), 06:50’de KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) 06:55 KARŞIYAKA (Anıt) 07:00 KARŞIYAKA (Yunuslar) 07:20’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:35 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 07:50 ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü)
Geceleme: 4 Gün-3 Gece
Konaklama: 4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (3 GECE) KONAKLAMALI
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

 

 1-LİKYA TURU Göcek Konaklamalı (BAYRAMLAR) 

DALYAN VE TEKNE TURU-GÖCEK TEKNE TURU-ÜÇAĞIZ-KEKOVA TEKNE TURU-

KAŞ-KÖYCEĞİZ-AKYAKA-ULA GÖLETİ

4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (Göcek'te)

Tekne Turları ve Geziler ile Keyifli bir Bayram Tatili sizleri bekliyor !!!

1. TUR: 3-6 Haziran (Doldu)        2.TUR: 11-14 Ağustos (Kurban Bayramı)    4 GÜN-3 GECE

 ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!! 

ERKEN REZERVASYON, HER TARİHTE SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.

 

1. Gün:

Sabah saat 06:40’da KARŞIYAKA (Mavişehir Mavibahçe Önü), 06:50’de KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) 06:55 KARŞIYAKA  (Anıt)  07:00 KARŞIYAKA (Yunuslar) 07:20’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:35 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 07:50 ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü)’ nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp, (extra) AYDIN otobanından, ÇİNE baraj gölünü görerek DALYAN’ a hareket ediyoruz. Öğle yemeği sonrası, arzu eden konuklarımızla DALYAN TEKNE TURU’ na çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotoğraf çekimi yapacağımız TEKNE TURU’ nda,  Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını geziyoruz ve arzu edenlerle yüzme molaları veriyoruz. Daha sonra GÖCEK’ e hareket ediyoruz ve 4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL’ imize yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımızla, yemekten sonra, GÖCEK merkezinde, Marinaya doğru yürüyüşler yapıp, keyifli bir akşam geçiriyoruz. Konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, arzu edenlerle (gelmek istemeyenler, otelin keyfini sürebilirler ya da otele çok yakın olan plaja gidebilirler) GÖCEK tekne turuna katılıyoruz. Yat limanından, tam gün yemekli muhteşem bir TEKNE TURU’ na çıkıyoruz. Tekne turunda,  birbirinden güzel koyları gezerek, isteyenlerle turkuaz mavisi denizde yüzme molaları veriyoruz. Keyfine doyamayacağınız bu tekne turunun ardından,  Göcek merkezde kısa bir gezinti molası veriyoruz. Akşamüzeri tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, isteyen konuklarımızla ÜÇAĞIZ’ a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen teknelere binerek, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’'da, Tekne Turu'na çıkıyoruz. Kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir ’i, görüyoruz. Öğle yemeğimizi Tekne’ de alarak keyifli saatler geçiriyoruz. Ardından, Akdeniz’in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti, KAŞ’ a varıyoruz. Kaş sokaklarında, çarşısında ve sahilinde gezintiler yaparak, serbest zaman veriyoruz. KAŞ’ ta vereceğimiz mola sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, valizlerimizi toplayıp otelimizden ayrılıyoruz ve KÖYCEĞİZ’ e doğru hareket ediyoruz. Mis gibi kokan narenciye bahçeleri, köy evleri, yeşilin gölgesindeki durgun gölü, gölün çevresindeki sazlıklar, mordan maviye doğru renk değiştiren dağları ile göz kamaştıran KÖYCEĞİZ’ de yürüyüşlerimizi tamamlayarak, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ ya doğru yol alıyoruz. Akyaka’ da vereceğimiz serbest zaman esnasında, isteyen konuklarımızla Tekne Turuna katılıyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı Deresi’ nin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Geri dönüş güzergâhımızda ULA GÖLET’ e uğruyoruz. Oldukça keyif alacağınız bu ortamda, pırıl pırıl güneş, yeşil ve mavinin uyumu karşısında akşam kahvelerimizi içerek, uygun molalarla, İZMİR’ e varıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» 4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (3 GECE)
» LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
» PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
» SİGORTA
» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
» OTELDE BELİRLENEN HER TÜRLÜ EKSTRALAR
» ÖĞLE YEMEKLERİ
» YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI
» TEKNE TURLARI

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Academic Tour  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» LYKIA RESORT GÖCEK OTEL bölge mimarisinde, bloklar halindedir.

» Otelde akşam yemeği Açık Büfe veya Set Menü şeklinde verilecektir.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.

» Göcek konaklamalı LYKIA turumuz ‘‘Erken Rezervasyon, Bayram Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
UÇAKLA DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (İlave Tarih 23-28 Ağustos)
İlave Uzun Program !!!
2029.00 TL
'den itibaren
UÇAKLA DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (İlave Tarih 23-28 Ağustos)
Kafkasör ve Elevit Yaylalı İlave, Samsun Gidiş-Trabzon Dönüşlü Uzun Program...
6 Gün - 5 Gece / 23.08.2019
Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS TURU
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
1749.00 TL
'den itibaren
Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS TURU
İzmir’den Kars’a, Erzurum’dan İzmir’e Direkt Uçuş ve Kars-Erzurum Doğu Ekspres Treni Farkı İle…
4 Gün - 3 Gece / 13.12.2019
Uçakla Butik ANTAKYA ve GAZİANTEP (Lezzet ve Kültür Turu)
LEZZET ve KÜLTÜR TURU
1149.00 TL
'den itibaren
Uçakla Butik ANTAKYA ve GAZİANTEP (Lezzet ve Kültür Turu)
Adana Gidiş-Antep Dönüş, Lezzet ve Kültür Birarada...ERKEN REZERVASYON FIRSATI!!!
3 Gün 2 Gece / 01.11.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım