LİKYA TURLARI Bayramlar 2021 (3 Gece Konaklamalı)

LİKYA TURLARI Bayramlar 2021 (3 Gece Konaklamalı)

 • MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL Y.P. Fethiye-Çalış Plajına Çok Yakın Mesafede
 • 4 Gün-3 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

 KURBAN BAYRAMI (3 Gece Konaklamalı)

 LİKYA TURU 

Harika bir bayram tatili sizleri bekliyor…

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL'de KONAKLAMA
(Fethiye-Çalış Plajına Çok Yakın Mesafede-Yepyeni Haliyle )

DALYAN TEKNE TURU - FETHİYE - ÖLÜDENİZ - SAKLIKENT - AKYAKA- KAPUTAŞ PLAJI - ÜÇAĞIZ 
KAŞ – ÇALIŞ- KEKOVA TEKNE TURU -GÖKOVA-AZMAKBAŞI - FETHİYE ADALAR TEKNE TURU 
 

     22-25 Temmuz (Kurban Bayramı) 
(4 Gün - 3 Gece) 

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

                     BATI AKDENiZ SAHiLLERİ Turu seçeneğimiz için yazıya tıklayınız

                       


1. Gün

Sabah saat 06:00 MAVİŞEHİR Mavibahçe Avm önü 06:05 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  06:10 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:15 KARŞIYAKA Anıt, 06:30 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:45  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  07.00’de ÜÇYOL (Terra Pizza Önü), 07.05 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:15 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp, (extra) AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden keyifli bir yolculuk sonrası, GÖKOVA’ya ulaşıyoruz. GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, ülkemizde gizli kalmış ve doğallığını koruyabilmiş ender yerlerden biri olan DALYAN’a doğru ilerliyoruz. Dalyan’a geldiğimizde önce öğle yemeğimizi alıyor, sonrasında da  DALYAN TEKNE TURU’na (ekstra) çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotograf çekimi yapacağımız TEKNE TURU’nda,  Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını gezerek arzu edenlerle yüzme molaları veriyoruz. Buradan, Fethiye Çalış’ta bulunan MENDOS GARDEN EXCLUSIVE otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra, isteyen konuklarımız  havuza veya otele çok yakın mesafede bulunan Çalış Plajından denize girme şansına sahip olacaklar. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, KAŞ’a hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda KALKAN’ı seyrederek, KAPUTAŞ PLAJI’nın muhteşem manzarasını  görebileceğimiz bir noktada, fotoğraf molası veriyoruz.  Akdeniz’in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti KAŞ’a ulaştığımızda, sokaklarında, çarşısında, sahilinde gezintiler yapıyor ve serbest zaman alıyoruz.  Fotoğraflarımıza harika kareleri ekledikten sonra, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’da, Tekne Turu'na çıkmak üzere yolumuza devam ediyoruz.  ÜÇAĞIZ’a ulaştığımızda, bizi bekleyen teknelere biniyor ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehri görüyoruz. Öğle yemeğimizi Tekne’de alarak, yüzme molaları veriyoruz. Geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından, SAKLIKENT’e hareket ediyoruz. Burada esrarengiz kanyonların ve deli çağlayanın seyrine doyum olmayacak… Kanyon içinde suyun serinliğinde yürüyüşlerimizi tamamlayıp, tekrar FETHİYE-Çalış’ta bulunan otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında, arzu eden konuklarımız Fethiye veya Çalış’ ta eğlence mekânlarında gönüllerince eğlenebilirler.

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, FETHİYE Limanı’na hareket ediyoruz. (Diğer konuklarımız tam gün otelin havuzundan aktivitelerinden faydalanabilir veya otele çok yakın çalış plajında denize girebilir, hoşça vakit geçirebilirler) İsteyen konuklarımızla birbirinden güzel koyları ve adaları göreceğimiz,  ADALAR TEKNE TURU’ na katılıyoruz. Yüzme molaları vererek, öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Keyfine doyamayacağınız bu tekne turu sonrası, FETHİYE mekezde mola veriyoruz. Sahilde yürüyüşlerimizi gerçekleştirip, MENDOS GARDEN EXCLUSIVE otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında çalış sahilinde akşam yürüyüşleri yapabilir, kafelerde keyifli zaman geçirebilirsiniz.  Konaklama otelimizde.

4. Gün

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ’e geçiyoruz. Uzun kumsalı, turkuaz renginde denizi, stresten arındıran havasıyla, Ölüdeniz’ in en gözde tatil merkezi olan BELCEKIZ Plajı’ nda yüzme molası veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ ya doğru yol alıyoruz. Burada mola verip, isteyen konuklarımızla Tekne Turu’ na katılıyoruz. AZMAKBAŞI Deresi’ nin, denizle buluştuğu noktayı görerek, yolda alacağımız molaların ardından, akşam saatlerin de İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not:İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenecek yasaklara göre, programımızda değişiklik yapılabilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL Y.P. (3 Gece)
 • 3 Sabah Kahvaltısı+3 Akşam Yemeği
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Tekne Turları
 • Otelde belirlenen ekstralar ve Otel dışındaki yapılan harcamalar

Tur Hareket Tarihleri

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Academic Tour  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda, sosyal mesafe uygulanarak 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

»Otel’de  sabah ve akşam yemekleri pandemi kuralları doğrultusunda set menü verilebilir.

»Pandemi veya mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu değildir. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI HAKKINDA BİLGİLENDİRME:

Aşağıdaki fiyatlar, her tarihte sınırlı kontenjan için geçerlidir. Kontenjan dolduktan sonra, fiyatlar KADEMELİ olarak artış göstererek,  normal ücretlendirme fiyatı uygulanır. Kayıt yaptırdığınız gün, KADEMELİ artış gösteren fiyatları, web sayfamızdan veya Acentamızdan tekrar teyit alınız.
TURUNUZU ERKEN ALIN, FİYATLARDA AVANTAJ KAZANIN!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

4 Gün-3 Gece

0.00
'den itibaren

Konaklama

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL Y.P. Fethiye-Çalış Plajına Çok Yakın Mesafede

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

GÖKOVA - DALYAN - İZTUZU PLAJI - ÇALIŞ - SAKLIKENT - ÜÇAĞIZ - KEKOVA TEKNE TURU - KAŞ - ÖLÜDENİZ -ADALAR TEKNE TURU - BELCEKIZ PLAJI - FETHİYE –AKYAKA

Tur Hakkında

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL Y.P. Çalış'ta konaklamalı

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Önü) (06:00)
 • KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) (06:05)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (06:10)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (06:15)
 • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (06:30)
 • ALSANCAK (Lozan-Atatürk Lisesi Önü) (06:45)
 • ÜÇYOL (Terra Pizza Önü) (07:00)
 • SUSUZDEDE PARKI (Durak Önü) (07:05)
 • ÜÇKUYULAR (Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) (07:15)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

399.00 EUR 'den itibaren
Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

529.00 EUR 'den itibaren
ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

749.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.