5* MSC ORCHESTRA ile AKDENİZ RÜYASI

5* MSC ORCHESTRA ile AKDENİZ RÜYASI

 • 4 Gece (1 Gece Otel-3 Gece Gemi)
 • 5 GÜN 4 Gece
 • UÇAK / CRUISE

 

 MSC ORCHESTRA Gemisi ile AKDENİZ RÜYASI 

NICE - MONACO - MONTE CARLO - CENOVA - MARSİLYA

AİX EN PROVENCE - İBİZA - BARSELONA

1 Gece Nice'de (Fransa) OK Konaklama

3 Gece MSC Orchestra Gemisinde Tam Pansiyon Konaklama

TÜRK HAVA YOLLARI KONFORLU UÇUŞUYLA İZMİR'DEN NİCE'E / BARSELONA'DAN İZMİR'E

KABİNE KAHVALTI VE ÜCRETSİZ ODA SERVİSİ AYRICLIĞI İLE...

GÜNDE 20 SAAT HİZMET VEREN AÇIK BÜFE FARKI İLE...

HAVUZ,FİTNESS SALONU ve AÇIK HAVA SPOR FAALİYETLERİNE KATILMA İMKANIYLA...

ÜCRETSİZ ÖZEL ÇOCUK AKTİVİTELERİ FARKI İLE...

TEK TARİH KISITLI KONTENJAN İLE...

5 Gün 4 Gece (21-25 Eylül 2019)

 


1. Gün

İZMİR-İSTANBUL-NİCE-MONACO-MONTE CARLO

Gece yarısından sonra saat 02:45’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra, saat 03:50 Türk Hava Yollarına ait TK 2305 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz ve ardından 08:40’da İstanbul-Nice uçuşu ile Nice Cote’d Azur Havalimanına varıyoruz. Yerel saat ile 10:40’da inişimizin ardından, bagajlarımızı alıp pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, bizi bekleyen tur aracımıza yerleşiyor ve FRANSA kıyılarının Başkenti olarak anılan NİCE Panaromik Şehir turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Göz alıcı mimarisi ve tarihi yapısıyla tüm çekiciliğiyle dikkatleri üzerine toplayacak olan Nice turumuzun ardından Saleya çiçek ve Antikacılar Pazarını geziyoruz. Çiçek, meyve ,hediyelik eşya ve bölge has yiyeceklerin satıldığı turumuzun ardından öğle yemeği için (ekstra) Cote d’ Azur sahilinde bulunan restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeği için alacağımız serbest zamanın ardından Dünya’nın en küçük ikinci ülkesi olan Monaco’ya hareket ediyoruz. Merkezde yapacağımız panoramik turumuzun ardından başkent Monte Carlo’ya geçiyoruz. Otelleri ve kumarhaneleriyle ünlü bu kent merkezinde serbest zaman alıyoruz. Rehberimizin yönlendirmeleriyle ve belirttiği buluşma saatinin ardından Nice’de bulunan otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. Otele yerleşmemizin ardından dileyen misafirlerimiz dinlenebilirler, dileyenler ise rehberimizin yönlendirmeleri doğrultusunda Şehri keşfetmek üzere vakitlerini yakınları ve sevdikleriyle geçirmek üzere değerlendirebilirler. Konaklama Nice’deki otelimizde.

2. Gün

EZE - CENOVA - GEMİ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Fransız Rivierası’nın muhteşem doğa manzaraları ile süslü Ville franche, Eze kasabalarından geçerek Cenova’ya ulaşacağız. Cenova’ya varışta gerçekleştireceğimiz ve panoramik şehir turunda Piazza De Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Cenova limanına transfer. Gemi biniş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşme ve serbest zaman.  Gemimiz saat 17:00’da Cenova’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.

3. Gün

MARSİLYA - AIX EN PROVENCE - GEMİ

5 * MSC Orchestra Gemisinde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından saat 08:00’de Marsilya Limanına yanaşmış olan gemimizden ayrılıyor ve dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Aix en Provence turumuzu gerçekleştirmek üzere yola koyuluyoruz. Turumuzda ilk olarak Sainte-Victoire dağının eteklerinde yer alan şarap bağlarının bulunduğu bölgeyi geziyoruz. Burada bulunan aile işletmelerinde rehberlerimiz eşliğinde toprak, iklim, yerel üzüm çeşitleri ve şarap üretimi hakkında bilgi alıp tadımlarımızı yaptıktan sonra Provence bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Aix en Provence’e hareket ediyoruz. Ünlü ressam Cezanne’nin ve ünlü yazar Emile Zola'nın şehri Aix en Provence’i keşfediyoruz. Sanat ve ışığın kenti olan bu sevimli şehirde Dört Yunus Çeşmesi, Rahipşer Çeşmesi, Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, CoursMirabeau gibi şehrin önemli noktaları görülecek yerler arasındadır. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zaman sonrası Marsilya’ya dönüş. İsteğe bağlı düzenlenecek turumuza katılmak istemeyen misafirlerimiz Marsilya şehir merkezinde dilediğince vakit geçirebileceklerdir. Gemimiz saat 16:00’da Marsilya’dan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklamamız 5 * MSC Orchestra Gemisinde.

4. Gün

İBİZA - GEMİ

Gemimiz saat 10:00’da Ibiza Limanında olacaktır. Kahvaltımızı yaptıktan sonra ; Akdeniz’de yer alan Balear Adaları’nda bulunan, doğası ve kumsalları ile turistik bir cazibe merkezi İbiza’da ,eğlenceleriyle ünlü kumsallarında denize girerek geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz ekstra İbiza turumuza katılabilirler. İbiza turumuza 1000 yıldan beri ticaret merkezi haline gelen marina bölgesinden başlıyoruz. İlk durağımız adanın en eski fırını. Bu fırında üretilen ürünleri kahvemiz eşliğinde tatma fırsatımız olacak. Daha sonra İbiza gıda pazarına gideceğiz. Geleneksel etler ve peynirler satan tezgahlar arasında gerçekleştireceğimiz bu lezzet turumuzda yerel barlarda tapas ve atıştırmalıkları yerel içecekler tatma imkanı bulacağız. Bu lezzetli yürüyüş turumuzu adanın meşhur bir dondurmacısında sonlandıracağız. Bu keyifli ada turumuzun ardından İbiza’nın keyfini çıkarmak için serbest zaman veriyoruz.  Gemimiz saat 18:00’da İbiza’dan ayrılacaktır.Akşam yemeği ve konaklamamız MSC Orchestra Gemisinde.

5. Gün

BARSELONA - İSTANBUL - İZMİR

Gemimiz saat 07:00’de Barselona Limanında olacaktır. Kahvaltı sonrası gemimizden ayrılacağız. Rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Kristof Kolomb Heykeli, Kraliyet Sarayı, İspanya ve Katalunya Meydanı bulunmaktadır. Bu turumuzda Barselona’nın küçük bir Roma kentinden İmparatorluğun başkentine yükselişinin öğrenirken, aynı zamanda Barselona’nın en iyi tapaslarını geleneksel yerel içecekleri ile tatma imkanı bulacağız.  Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Check-in işlemlerinin ardından saat 19:05’de Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile 23:30’da İstanbul’a varışımızın ardından TK 2354 sefer sayılı Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağı ile İzmir’e uçuyoruz. Varışımızın ardından bir sonraki ACADEMİC TOUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Türk Hava Yolları tarifeli Seferi ile İzmir-İztanbul-Nice / Barselona-İstanbul-İzmir arası ekonomi sınıf uçak bileti

* Programda belirtilen tüm Transferler

* 1 Gece Nice'de 4* Novotel vb. Kahvaltı dahil Konklama

* 3 Gece MSC Orchestra Gemi'sinde tercih edilen Fantastica Sınıfı kabin Tipinde Tam Pansiyon Konaklama

* Gemi'de her gün ve gece düzenlenen Eğlence,Animasyon ve gösteriler.

* Gemi'de Kaptanın "Hoş Geldin" Partisi ve Gala Yemeği

* Nice Şehir Turu

* Monaco Şehir Turu

* Monte Carlo Şehir Turu

* Cenova Şehir Turu

* Barselona Şehir Turu

* Seyahat Sigortası

* Hava Limanı ve Liman vergileri (230 €)

* Tüm Tur boyunca Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Turlar esnasında alınacak Yemekler ve tüm yemeklerde alınacak içecekler.

* Müze ve Örenyeri giriş ücretleri

* Tüm Kişisel harcamalar (Güzellik merkezi,Spa,sağlık hizmetleri vb)

* Yurtdışı Çıkış Harcı (Yolcularımız Banka Şubelerine şahsi olarak yatırmaları gerekmektedir.)

* Schengen Vize Ücreti ve Hizmet bedeli

* Aix en Provine Turu (75 €)

* İbiza Turu (65 €)

* Gemi Servis Ücreti 3 gece için Toplam (30 €) 

* Fiyata dahil olarak belirtilmemiş tüm hizmetler 

1- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

2- Yeşil Pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur. Tur tarihine göre, pasaportunuzun ve Schengen vizenizin geçerlilik tarihini ve tura gerekli giriş-çıkış sayılarını (misafirin sorumluluğundadır) kontrol ediniz.

3- Shengen vizesi alacak yolcularımızın(bebek dahil) vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az  40-30 gün önce acenteye  teslim etmesi gerekmektedir. Ayrıca konsolosluk getirdiğiniz evrakların yanında, tur ücretinin tamamının yattığını gösteren belgeyi de istemektedir. Ödemenin tam yapılması durumunda Acentemiz, ödeme otel araç evraklarını vb. konsolosluğa sunacaktır. 

4- ACADEMIC TOUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak ACADEMIC TOUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.

5- Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.

6- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri, rötar veya gecikmelerden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

7- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 20 cm x 40 cm x 55 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

8- Vize olduğu halde ülkenin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

9- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

10- Tur programı MSC KRUVAZİYER GEMİ  Seyahat Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

11- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

12- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

13-  Seyahatiniz süresince konakladığınız oteli ve Gemiyi terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülke ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

14-  Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz ülkede 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

15- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Gemide ise ek yatak uygulaması bulunmamakta olup, üstten açılıp kapanan ranza tipi yatak bulunmaktadır.

16- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior,suit,kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

17- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

18- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

19- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

20- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

21- Araçlı Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

22- Araç Tipleri, gezilecek noktalar, kişi sayısı ve bölgeye göre ; Lüks Otobüs, Midibüs veya Minibüs şeklinde olabilmektedir.

23- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

24- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

25- Uçakla ve Gemiyle gerçekleşen “MSC Orchestra ile Akdeniz Rüyası turu ‘’ Özel  Ürün’’ kapsamındadır. 

26- İptal-İade ve değişiklik şartları; MSC Kruvaziyer Gemi Şirketi Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

27-  Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

28-  Rezervasyon iptali, şirkete veya Yolcunun Satış Acentesine yazılı olarak yapılmalıdır (taahhütlü posta, e-posta veya faks). Düzenlenen bütün biletler ve teyit faturası, iptal bildirimiyle birlikte iade edilmelidir.

29-  İptal nedeniyle doğan tahmini zararı karşılamak için şirket aşağıdaki skalaya göre iptal ücretleri uygulayacaktır. Hastalık, tedavi ve her türlü mücbir sebep nedeniyle olanlar da dahil yolcu tarafından rezervasyonun iptal edilmesi durumunda aşağıda belirtilen iptal cezaları uygulanacaktır. 

15 geceden daha az süreli turlarda

60 gün ve üzeri                         50€*

59 -  30 gün                                % 25

29 -  22 gün                                % 40

21- 15 gün                                   %60

14 -  6 gün                                   %80

5 -  0 gün                                   %100

28- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılırlar.

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Gemi Bilgileri

Ferah ve seçkin çizgilerin birleşimi ile ünlenmiş Musica sınıfımınızdan MSC Orchestra sizleri düşlerinizideki yolculuğua çıkartacak zira bu gemideki hayat tam olmasını istediğiniz gibi.

Eğer amaç rahatalamaksa, rüzgara kapalı geniş güneşlenme alanı, Body and Mind spa’sı, şımartan Türk hamamı, saunaları ve büyülü masajları, geniş spor salonu, 5 yüzme havuzu, koşu parkuru sizleri temiz deniz havası ile birlikte formda ve huzurlu tutacak.MSC Orchestra aynı zamanda Shanghai Chinese restaurant’ın dim dum lezzetleri, Four Seasons gurme’nin İtalyan tatları ve Napoli dışında bulabileceğiniz en iyi pizzaları ile sizleri bir damak yolculuğuna çıkaracak.

Bu çevre dostu geminin özel tasarım alanları var. Safari tarzında döşenmiş Savannah bar’da canlı müzik, Palm Beach Casino’da şansınızı denemek, Covent Garden Theatre’da canlı şahane şovları izlemek bu şahane gemide yapılabilecek diğer aktiviteler.

Çocuklar Jungle Adventure oyun odasında ve gençler Teen’s Club’da kendi dünyalarını yaşayacaklar.

Yaşınız ve düşleriniz ne olursa sizin ve dostlarınız için MSC Orchestra’da hepsinin gerçekleşeceğine emin olabilirsiniz.

Gemi Görselleri

 • MSC ORCHESTRA
 • MSC ORCHESTRA

Kabinler

 • MSC ORCHESTRA
 • MSC ORCHESTRA

Yeme ve İçme

 • MSC ORCHESTRA
 • MSC ORCHESTRA

Sosyal Aktiviteler

 • MSC ORCHESTRA

Eğlenceler

 • MSC ORCHESTRA

Liman Bilgileri

Port Cenova uzmanı İtalyan liman ve limanları ile rekabet içinde bulunuyor Marsilya ve Barcelona en büyük olmak Akdeniz'de . 51600000 ton ticaret hacmi ile, en yoğun limanı olan İtalya'nın kargo tonajı ile. Liman aynı zamanda bir sökme istasyonuna olarak kullanıldı ve liman olarak adlandırılmış olan Costa Concordia demonte edilmesi amaçlanmıştır.

Cenova Limanı deniz yollarından 47 km ve operatif iskele 30 km ile, kıyı şeridinde 22 üzerinde kilometrelerce uzanan arazinin yaklaşık 700 hektarlık ve su üzerinde 500 hektarlık bir alanı kaplamaktadır.

4 ana girişi vardır:

Tersane için ve Sampierdarena terminallerine eski liman Doğu girişi elde erişim ILVA iskelelerde gemilerin operasyonları tarafından en çok kullanılan Western (Cornigliano) girişi, Yağ terminallerinde çalışan gemilerin ve Multedo giriş, Fincantieri'nin tersaneler konteyner terminali çalışan gemiler için bağlantı batı ucunda Pra' girişi

 • Cenova Limanı
 • Cenova Limanı

Tur Süresi

5 GÜN 4 Gece


'den itibaren

Konaklama

4 Gece (1 Gece Otel-3 Gece Gemi)

Ulaşım

UÇAK / CRUISE

Gezilecek Yerler

Nice - Monaco - Monte Carlo - Cenova - Marsilya - Aix en Provence - İbiza - Barselona

Tur Hakkında

5 * MSC Orchestra Gemisi ile Akdeniz Rüyası...Gemide Tam Pansiyon konaklama...

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020/2021

  1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020/2021

  399.00'den itibaren
  Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

  Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

  1899.00 TL 'den itibaren
  2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020 / 2021

  2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020 / 2021

  449.00'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.