Otobüslü GAP TURLARI (2021)

Otobüslü GAP TURLARI (2021)

 • 5* ve 4* Otellerde Konaklama
 • 7 Gün-7 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

ACADEMİC TOUR  Kalitesi, Güvencesi ve Tecrübesi ile, 2021 yılında da sizler için en iyisi hazırlandı... 

 OTOBÜSLÜ GAP TURLARI 

BÖLGENİN EN SEÇKİN 5* VE 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA
DİYARBAKIR PROGRAMA DAHİL
ANTAKYA’da KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE
TAM GÜN GAZİANTEP GEZİSİ AYRICALIĞI İLE
MARDİN veya MİDYAT KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE
KAHRAMANMARAŞ   PROGRAMA DAHİL 

Adana - İskenderun - Antakya - Harbiye – Gaziantep(Tam Gün)  - Halfeti - Harran - Göbeklitepe - Şanlıurfa - Mardin - Midyat - Hasankeyf - Diyarbakır, Atatürk Baraj Göleti- Nemrut - Adıyaman - Kahramanmaraş

7 GÜN-7 GECE TUR SÜRESİ (5 GECE OTEL KONAKLAMALI)  2021 SEZON BOYUNCA

  11.TUR:  25 Eylül–2 Ekim   12.TUR: 2-9 Ekim   13.TUR: 9-16 Ekim  14.TUR: 16-23 Ekim 
15.TUR: 23-30 Ekim   16.TUR: 30 Ekim-6 Kasım   17.TUR: 6-13 Kasım
    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

1. Gün

AKŞAM

Saat 16:25 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 16:35 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  16:45 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü)  17:00 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  17:15  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   17:25 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 17:35 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 17:45 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   18:05 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 18:10 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. KULA - AFYON - KONYA güzergâhından POZANTI’ ya ulaşıyoruz.

2. Gün

ADANA - İSKENDERUN - ANTAKYA

Sabah saatlerinde POZANTI yakınlarında kahvaltımızı yapıp (ekstra) tur programımıza başlıyoruz. GÜLEK BOĞAZI'ndan geçerek, TOROS DAĞLARI'nı aşıyoruz ve TEKİR YAYLALARI’nı panoramik olarak görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında bereketli topraklar olan SEYHAN ile CEYHAN nehrinin çocuğu diye adlandırılan ÇUKUROVA’ya ve onun parlayan yıldızı olan ADANA'ya ulaşıyoruz. Türkiye'nin  en büyük 2.ci camii olma özelliğine sahip SABANCI MERKEZ CAMİİ’ni  rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Şehrin simgesi TAŞ KÖPRÜ'yü fotoğrafladıktan sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle geziyoruz. Buradan hareketle tarihin en kadim topraklarına doğru yol alıyoruz.  Çukurova’nın eşsiz güzelliğini seyrederek, bir zamanlar Büyük İskenderin de ünlü İssos Savaşına giderken kullandığı rotayı takip ediyor ve Hatay Dörtyol, İskenderun, Belen’den geçerek amik ovası manzarası eşliğinde rehberimizin bilgilendirmeleriyle ÇAN - EZAN - HAZAN sesinin birlikte duyulduğu kent HATAY’a (Antakya)  ulaşıyoruz.  Gezimize ANTAKYA ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ, Hristiyanlık kelimesinin ilk defa telafuz edildiği ST. PIERRE KİLİSESİ ni ziyaret ederek başlıyoruz. Öğle yemeğinde ANTAKYA MUTFAĞI’nın muhteşem yemeklerinin ve Künefesinin tadına bakma şansına sahip olacaksınız. Yemek sonrasında, şehri ikiye ayıran ve mitolojik hikâyelerde ORONTES diye bilinen (ASİ) Nehri’ni görüp, Eski Antakya Evleri’nin bulunduğu sokakta yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş turunun ardından, alışveriş için meşhur ANTAKYA UZUN ÇARŞI’da serbest zaman veriyoruz. HABİBİ NECCAR CAMİİ’ni görüp, gezimizin devamında Defne’nin gözyaşları şeklinde anılan,  HARBİYE ŞELALELERİ’nde ruhumuzu dinlendiriyoruz.  Akşam tur tarihimize göre   4* GRAND BOĞAZİÇİ OTEL veya ANEMON ANTAKYA OTEL (vb.) geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.  

3. Gün

GAZİANTEP - ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ - GAZİANTEP ÇARŞILARI (TAM GÜN)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ANTAKYA’ya veda ederek, ŞAHİN BEY`in memleketi GAZİANTEP`e hareket ediyoruz. Fabrikalarıyla, geniş ve düzenli caddeleri, parkları, bulvarları, meydanları ile gerçekten metropol olmaya aday GAZİANTEP’te, panoramik şehir turu yapıyoruz. Bu esnada KALE`yi  ve şehrin önemli yapılarını görebilme şansına sahip olacaksınız. Daha sonra, dünyanın en büyük mozaik müzesi olan ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ`ni rehberimiz eşliğinde gezmeye gidiyoruz. Zeugma mozaik müzesindeki mozaikler sizi rüya gibi bir gezintiye çıkaracak. Kendinizi Zeugmalı asillerin villalarını dolaşırken bulacaksınız. Öğle yemeğimizi dünyaca ünlü ve Unesco Gastromi Şehri ünvanlı ANTEP’te yöresel tatları deneyimleyerek alıyoruz. Buradan,  Çarşılar bölgesine geliyoruz ve  ZİNCİRİYE BEDESTENİ, BÜYÜK PASAJ, ALMACI PAZARI, BAKIRCILAR ÇARŞISI ve İMAM ÇAĞDAŞ’ta serbest zaman alıp baklava, hediyelik eşya ve Antep fıstığı alışverişlerimizi yapıyoruz. 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içine kahve-kütüphane olarak kullanılan ve günümüzde TAHMİS KAHVESİ olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç kahvelerimizi içerek, keyifle günümüzü sonlandırıyoruz. Gaziantep’te tur tarihimize göre THE GREEN PARK, ŞİREHAN OTEL vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

4. Gün

HALFETİ - HARRAN - GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında,  büyüleyici güzellikte KARAGÜL diye tabir edilen HALFETİ` ye geçiyoruz.  Birecik Baraj Gölü üzerinde bir saat sürecek muhteşem bir TEKNE Turuna (ekstra) çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz SAVAŞAN KÖYÜ’nü geziyoruz. Güneydoğu’nun bu saklı cennetinde geçireceğimiz güzel saatlerin ardından,  HARRAN’a doğru ilerliyoruz. Sizi uçsuz bucaksız düzlükteki Harran Ovası kucaklayacak… Binlerce yıl boyunca ipek yolu seyyahlarının kullandığı bu yolu kullanarak Harran’a ulaştığımızda, İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen HARRAN ÜNİVERSİTESİ, HARRAN ULU CAMİİ, HARRAN HÖYÜK, HARRAN KALESİ ve dünyada sadece Harran’da ve Italya Matera ve Alberobello kasabalarında görebileceğimiz kendine özgü mimarisi ile HARRAN KONİK KUBBELİ EVLERİ’ni gezeceğiz. Yerel halkla sohbet edebileceğimiz çay ve fotoğraf molamızın ardından, ŞANLIURFA merkeze geçiyoruz. Ateşin suya ve yanan tahtaların ise kutsal balıklara dönüştüğü BALIKLI GÖL ve AYN ZELİHA GÖLÜ’nü ve Hz.İbrahim Peygamberin doğduğu mağarayı görüyoruz. Ayn-el Zeliha gölünde beyaz balığı aramayı unutmayın ve eğer görürseniz mutlaka dilekte bulunun…Öğle yemeğimizi yöresel yemeklerden tadarak, GÖBEKLİTEPE’ye doğru yola çıkıyoruz. Dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan, 11.500 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan 1000 sene sonra üstü esrarengiz bir şekilde orayı inşa eden insanlar tarafından kapatılmış olan dünyanın ilk tapınağı - yaşamsal kült alanı GÖBEKLİTEPE ‘yi ziyaret ediyoruz.. Rehberinizin anlatımıyla ve göreceğiniz eserlerle birlikte zamanda yolculuk yapmaya hazırlanın. Zihniniz sizi güzel bir yolculuğa çıkaracak. İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir. Göbeklitepe turumuzu tamamladıktan sonra,  ŞANLIURFA’ da tur tarihimize göre  5* DEDEMAN OTEL, 5* NEVALİ OTEL , 4* HARRAN OTEL,  5*EL-RUHA OTEL,  vb. yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra) Urfa kültürünün bir parçası olan, yemekli SIRA GECESİ eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

5. Gün

MARDİN - MİDYAT TAM GÜN

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Mezopotamya kültürlerinin ve medeniyetlerinin bir harmonisi niteliğindeki rüya şehir MARDİN’e ulaşıyoruz. Önce, Süryanilerin bölgedeki dinsel ve kültürel var oluşlarının tarihsel bir simgesi olan DEYR-UL ZAFARAN MANASTIRI’nı ziyaret ediyoruz. Mardin merkeze geçtiğimizde, ULU CAMİİ, KASIMİYE MEDRESESİ’ni görüyor Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş yapılarını gezip, MARDİN’in dar sokaklarını ve taş mimarisini keşfediyoruz. Kulaklarınızı çocuk seslerine ve ara ara duyacağınız nal seslerine verin ve dar sokaklarda yürürken mutlaka elleriniz yüzlerce yıllık serin duvarlara dokunsun, işte o zaman Mardin’le biraz daha bütünleşmiş olacaksınız. Mardin çarşısında vereceğimiz serbest zamanda, yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tesbihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri,  badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar (Gümgüm) gibi hediyelik eşya alışverişleri yapabilirsiniz. Daha sonra MİDYAT’a hareket ediyoruz. Orta Doğu  ve Anadolu medeniyetlerinin mistik mimari dokusunu burada farklı bir tonda ve renkte hissedeceksiniz. Midyat; mimari alanda bölgenin lideri konumunda. Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki, insan burada kendini adeta bir Orta Çağ kentinde gibi hissediyor ve bir an kendinizi film setinden bir sahnede hissedebiliyorsunuz. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin taş ustalarının incelikli becerileri Midyat`a bir Açık Hava Müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca, Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerek, alışverişler yaptıktan sonra ‘’Sıla’’ ‘’ Hercai ‘’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi’ni geziyoruz. Tur tarihimize göre  Mardin yada Midyat’ta, 5* MATİAT OTEL, HOTEL DELUX KATORİ, 4*MESOPOTAMİA GARDEN OTEL, KASR-I NEHROZ BUTİK OTEL, vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. Gün

HASANKEYF - DİYARBAKIR – ATATÜRK BARAJ GÖLETİ- NİSSİBİ KÖPRÜSÜ- KAHTA - NEMRUT - ADIYAMAN

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında HASANKEYF’e geçiyoruz. Ardından Güneydoğu Anadolu projesi kapsamında Ilısu Barajı nedeniyle bir bölümü sular altında kalan, 12 bin yıllık geçmişe sahip Hasankeyf’te rehberimizin anlatımlarıyla ziyaretimizi tamamlayıp fotoğraf molası veriyoruz.  Buradan, Güneydoğu Anadolu bölgesinin metropol şehri DİYARBAKIR’a doğru yola çıkıyoruz. Karacadağ’ın binlerce yıl önce patlamasından sonra etrafta beliren onlarca kilometrelik taş ve kaya denizi manzarasıyla, rengi kırmızıya yakın bereketli topraklarda yolumuza devam ediyoruz. DİYARBAKIR’a ulaştığımızda Diyarbakır Ulu Cami’ni, Cahit Sıtkı Tarancı Evi ve Müzesi’ni, Hasan Paşa Hanı, Sülüklü Hanı, Deliller Hanı, Diyarbakır Surları’nı, Hevsel Bahçeleri’ni, Mardin Kapısı’nı ve Hz.Adem ile Hz.Havva’nın indirildiğine inanılan Kırklar Dağı’nı görüyoruz. Daha sonra, ATATÜRK BARAJ GÖLET manzarası eşliğinde,  NİSSİBİ Köprüsünden geçiyor ve  KAHTA’ ya ulaşıyoruz.  Bizi bekleyen minibüslerle (ekstra)  NEMRUT a çıkıyoruz. Doğu ve Batı Medeniyetlerinin 2150 m. yükseklikte muhteşem bir piramitteki kesişme noktası, Dünyanın sekizinci harikası ve ‘’Kralların Tahtı’’ olarak adlandırılan NEMRUT; yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle, UNESCO Dünya Kültür  Mirasında yer almaktadır. Dünyada güneşin en güzel battığı noktada muhteşem gün batımını seyrettikten sonra yine minibüslerle tur tarihimize göre 4*GRAND İSİAS OTEL, 4*RABAT RESORT OTEL vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

(Nemrut Dağı çıkışı hava şartlarının müsaitlik durumuna göre gerçekleşir. Ayrıca günlerin kısa olduğu aylarda Gün Batımı yerine Gün Doğumu olarak rehberimiz değişiklik yapılabilir.)

7. Gün

ADIYAMAN- KAHRAMANMARAŞ -KONYA - AFYON- İZMİR

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, milli mücadelemizdeki başarılarından dolayı Kahraman unvanıyla anılan kentimizKAHRAMANMARAŞ’a doğru yola çıkıyoruz. Önce BAKIRCILAR ÇARŞISI ve SÜTÇÜ İMAM HEYKELİ’ ni görüyor ve alışveriş için serbest zaman alıyoruz.Sonrasında, meşhur dövme dondurmamızı  Yaşar Pastanesi’ nde yedikten sonra,  Adana - Pozantı -Konya - Afyon - Kula-Uşak-Salihli-Turgutlu üzerinden sabaha karşı İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

65 YAŞ ÜSTÜ MİSAFİRLERİMİZ SEYEHAT YOL İZİNLERİNİ E-DEVLET SAYFASI LİNKİNE TIKLAYARAK ALABİLİRLER.

HES KODU ALMAK ÇOK KOLAY...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüsle ile Ulaşım 
 • Çevre Gezileri ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 5* ve 4* Otellerde 5 Gece Konaklama 
 • Otellerde 5 Gece Sabah Kahvaltısı+ 4 Gece Akşam 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 •  ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Kahvaltı
 • Son Gün yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Halfeti Tekne            
 • Nemrut Minibüs ücretleri
 • Urfa Sıra Gecesi Yemekli 
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
25.09.20212.099,00 TL
1.699,00 TL
2.549,00 TL
2.149,00 TL
2.099,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 699,00 TL
7 - 12 Yaş 1.299,00 TL
Taksitler »
02.10.20212.099,00 TL
1.699,00 TL
2.549,00 TL
2.149,00 TL
2.099,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 699,00 TL
7 - 12 Yaş 1.299,00 TL
Taksitler »
09.10.20212.099,00 TL
1.699,00 TL
2.549,00 TL
2.149,00 TL
2.099,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 699,00 TL
7 - 12 Yaş 1.299,00 TL
Taksitler »
16.10.20212.099,00 TL
1.699,00 TL
2.549,00 TL
2.149,00 TL
2.099,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 699,00 TL
7 - 12 Yaş 1.299,00 TL
Taksitler »
23.10.20212.099,00 TL
1.699,00 TL
2.549,00 TL
2.149,00 TL
2.099,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 699,00 TL
7 - 12 Yaş 1.299,00 TL
Taksitler »
30.10.20212.099,00 TL
1.699,00 TL
2.549,00 TL
2.149,00 TL
2.099,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 699,00 TL
7 - 12 Yaş 1.299,00 TL
Taksitler »
06.11.20212.099,00 TL
1.699,00 TL
2.549,00 TL
2.149,00 TL
2.099,00 TL
1.699,00 TL
0 - 6 Yaş 699,00 TL
7 - 12 Yaş 1.299,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

25 Eylül • 02, 09, 16, 23, 30 Ekim • 06 Kasım

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Gezi süresi 7 GÜN-7 GECE’ dir. Otel konaklaması 5 GECE’ dir. 
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
»Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, öngörülemeyen durumlar vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu tutulamaz.
»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

TUR HAKKINDA ÖNERİLER:

Öncelikle Nemrut Dağı  çıkışı için yanınıza mutlaka, rahat yürüyüş ayakkabısı, termal  kıyafet  ve ceket almanızı öneririz. Ayrıca bu gezi için  kolay giyilip çıkarılabilen pamuklu giysiler, spor kıyafetler, şapka, güneş gözlüğü, küçük bir sırt çantası, el çantası, terlik,  fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri , düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

7 Gün-7 Gece

1699.00 TL
'den itibaren

Konaklama

5* ve 4* Otellerde Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Adana - İskenderun - Antakya - Harbiye – Gaziantep(Tam Gün) - Halfeti - Harran - Göbeklitepe - Şanlıurrfa - Mardin - Midyat - Hasankeyf - Diyarbakır, Atatürk Baraj Göleti- Nemrut - Adıyaman - Kahramanmaraş

Tur Hakkında

5* ve 4* Otellerde Konaklamalı, Kültür Dolu GAP Turu

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • ÜÇKUYULAR (Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) (16:25)
 • SUSUZDEDE PARKI (Durak Önü) (16:35)
 • ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü) (16:45)
 • ALSANCAK ( Lozan-Fuar Kapısı Önü) (17:00)
 • BAYRAKLI (Altınyol-Üst Geçit) (17:15)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (17:25)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (17:25)
 • BOSTANLI İSKELE (Konak İstikameti) (17:35)
 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Karşısı) (17:45)
 • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (18:05)
 • BORNOVA (Osman Kibar Meydanı-Kampüs Girişi) (18:10)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

399.00 EUR 'den itibaren
Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

529.00 EUR 'den itibaren
ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

749.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.