Uçakla KAPADOKYA (2019 Sezon Boyunca)

Uçakla KAPADOKYA (2019 Sezon Boyunca)

  • SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA Y.P. Konaklama
  • 3 Gün 2 Gece
  • Uçakla ve Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

(2019 Sezon Boyunca - 3 Gün 2 Gece)

  UÇAKLA KAPADOKYA TURU  

 SUHAN CAPPADOCIA HOTEL & SPA Y.P. KONAKLAMALI

KAPADOKYA’ da Görmediğiniz Yer Kalmayacak…

1.TUR:11-13 NISAN 2019  2.TUR:17-19 MAYIS 2019
3.TUR: 27-29 HAZİRAN 2019 (Perşembe/Cumartesi)   4.TUR: 18-20 TEMMUZ 2019 (Perşembe/Cumartesi)
5.TUR: 03-05 EKİM 2019(Perşembe/Cumartesi)   6.TUR: 17-19 EKİM 2019(Perşembe/Cumartesi)
7.TUR: 20-22 EKİM 2019 Pazar/Salı Günleri (Bu Tarihin Uçuş Saatini Not Bölümünden İnceleyiniz)
8.TUR: 8-10 Kasım Cuma/Pazar     9.TUR: 15-17 Kasım 2019 Cuma/Pazar
 10.TUR:22-24 Kasım Cuma/Pazar  11.TUR: 29 Kasım- 1 Aralık 2019 Cuma/Pazar  12.TUR: 6-8 Aralık 2019 Cuma/Pazar
13.TUR: 13-15 Aralık 2019 Cuma/Pazar (8-9-10-11-12 ve 13 Tur Cuma/Pazar Uçuş Saatlerini Not Bölümünden İnceleyiniz)

 KAYSERİ Gidiş - KAYSERİ Dönüş

  ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!  

SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK,
NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.

2019 Sezon Boyunca Otobüsle KAPADOKYA TURLARIMIZI görüntülemek için lütfen tıklayınız ! 

 


1. Gün

KAYSERİ-ÜRGÜP - ASMALI KONAK - TURASAN ŞARAP FABRİKASI - ÜÇGÜZELLER – DEVRENT VADİSİ -HAYAL VADİSİ - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - PAŞABAĞLARI

Sabah 07.45’ de Adnan Menderes Havalimanı’nda buluşarak,  09.10’ da kalkacak, PEGASUS Havayollarına ait, İZMİR KAYSERİ uçağımızın işlemlerini yapıyoruz. Saatimiz 10.15’ i gösterdiğinde KAYSERİ Havalimanına ulaşıyoruz. (20-22 Ekim tarihindeki Turumuzda saat 13:45 Havalimanında buluşarak, Pegasus Hava Yolları, İzmir-Kayseri saat 15:10 uçuşu ile gerçekleştirilecektir.  8-10 Kasım /15-17 Kasım /22-24 Kasım/ 29 Kasım- 1 Aralık/ 6-8 Aralık /13-15 Aralık Cuma/Pazar Tarihli turumuz Sunexpress havayolları ile Cuma sabah saat 6:50  Havalimanında buluşarak, İzmir-Kayseri saat 08:05 uçuşu ile gerçekleştirilecektir.) Bizi bekleyen aracımıza, eşyalarımızı yerleştirdikten sonra, KAYSERİ’ de ekstra kahvaltımızı alarak, ÜRGÜP' e hareket ediyoruz.  Bölgenin tanıtımına önemli katkısı olan aynı zamanda ÜRGÜP' ün büyük konaklarına örnek alarak görebileceğimiz ASMALI KONAK dizisinin çekildiği konağı ziyaret ediyoruz. Buradan, bölgede yaklaşık 4000 yıldır üretiminin yapıldığı, meşhur şaraplarının satışının yapıldığı TURASAN ŞARAP Fabrikası’ na uğruyoruz. Alışveriş molası sonrasında, Kapadokya'nın simgesi ÜÇ GÜZELLER' de (Üç güzel peri bacası) fotoğraf çekimi ile bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Öğle yemeğimizi, yöresel çömlek kebabından tatma şansımız olacak… Ardından, GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ’ ne gidiyoruz. Burada, Kaya kiliseleri, Rahipler Manastırı, Rahibeler Manastırı, Basil Kilisesi, Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Çarıklı Kilise, Yemekhane ve Kiler yapılarını  geziyoruz. Turumuzun devamında, DERVENT VADİSİ veya HAYAL VADİSİ ismi de yakıştırılan bölgede, neyi hayal ederseniz onu karşınızda görebileceğiniz etkileyici vadiyi fotoğraflıyoruz. Sonrasında, insanların, ancak perilerin yapabileceklerine inandıkları, volkanik yapılı kayaçları sel suları ve rüzgârın aşındırması sonucu oluşan PERİ BACALARI’ nı gözlemliyoruz ve PAŞABAĞLARI olarak bilinen bölgenin en büyük ve çok başlı peri bacalarının bir arada olduğu bu bölgede, isteyen konuklarımız Peri Bacalarının içine girerek,  keyifli yürüyüşler yapabilirler. Güzel bir günün sonunda, SUHAN OTEL’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

BALON TURU – ONYX - KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ - BELİSIRMA KÖYÜ - MELENDİZ ÇAYI – UÇHİSAR KALESİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ - MANZARA TEPESİ - TÜRK GECESİ

Sabah isteyenlerle BALON TURU’ na (extra hava koşulları müsait olursa) katılıyoruz. Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, yönümüzü ONYX ATÖLYELERİ’ ne çeviriyoruz. Burada KAPADOKYA bölgesinden çıkarılan değerli bir taş olan onyx taşını,  işin üstadı ustaların elinde nasıl şekillendiğine şahit olacaksınız. Dünyanın farklı yerlerinden getirilen taşlarında işlendiği ve değerli takılar haline getirilen bu atölyelerde, gezimiz sonunda dileyen konuklarımız alışveriş yapabilecek. Sonrasında, yaklaşık 5000 yıldır burada yaşayanların sığınak olarak kullandığı, 5000 kişiyi barındırabilecek kadar büyük olan dünya harikalarından bir tanesi KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ’ ni, rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Yeraltı şehrinde; Kilise, Erzak Depoları, Ahır, Mutfak, Şaraphaneler, Sürgü Kapılar, Havalandırma Bacaları görülecek yerler arasında… Yeraltı şehir turunu tamamlayıp, dünyanın en büyük kanyonlarından biri olan, IHLARA VADİSİ’ ne hareket ediyoruz. 105 kiliseyle ve içinden akan Melendiz Çayıyla doğa ve tarihi iç içe bulabileceğiniz ve hala içinde yaşayanların olması itibariyle, insana ayrı bir heyecan veren IHLARA VADİSİ’ ne ulaşıyoruz. Önce, AĞAÇALTI KİLİSESİ’ ni ziyaret edip, rehberimiz eşliğinde gezintilerimizi tamamlıyoruz. Daha sonra, kanyonun içerisinde yürüyüşler yaparak, Rum ve Türklerin tarihte birlikte yaşadığı BELİSIRMA köyündeki MELENDİZ ÇAYI kenarında, buz gibi akan suyun esintisi eşliğinde, mola veriyoruz. Ağaçların gölgesinde, kuş sesleri ve vadinin dinlendirici doğası içerisinde, keyifli dakikalar geçiriyoruz. Buradan, UÇHİSAR bölgesine doğru hareket ediyor ve GÜVERCİNLİK VADİSİ’ nin yeryüzünde benzerine çok az rastlanan doğa harikası oluşumlarını görerek, bölgenin en yüksek 3 noktasından biri olan UÇHİSAR KALESİ’ ni fotoğraflıyoruz. Son olarak Kapadokya’nın en güzel manzarasının izlendiği MANZARA TEPESİ’ nde (O Ağacın Altı) fotoğraf ve keyif dolu kahve molamızın ardından, akşamüzeri tekrar konaklama yapacağımız SUHAN OTEL’ imize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla, (ekstra) Kapadokya’ ya özgü mağaralara oyularak yapılan eğlence mekânlarında, müzikli unutamayacağınız bir TÜRK GECESİ’ ne katılıyoruz.

3. Gün

ÇÖMLEK ATÖLYELERİ - HACI BEKTAŞ - KAYSERİ

Sabah kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyor ve 4000 bin yıldır bölgede babadan oğula, dededen toruna Kızılırmak’ın toprağından yapılan Çömlekçilik sanatını görmeye ÇÖMLEK Atölyeleri’ ne gidiyoruz. Böylece bir tezgâhın başına oturup,ustanın yardımı ile kendi ellerinizle çömleğinizi yapma imkânınız olacak. Ardından, HACI BEKTAŞ' a doğru yolumuza devam ediyoruz. Türk ve İslam mutasavvıfı ünlü düşünür HACI BEKTAŞ-I VELİ ’nin Türbesini, Külliyesini ziyaret ederek,  Üçler Çeşmesi, Nadar Avlusu, Aslanlı Çeşme, Yemekhane, Meydan Evi, Mihman Evi, Balım Sultan Türbelerini görüyoruz. Turumuzun devamında, KAYSERİ' ye hareket ediyoruz. KAYSERİ KALESİ, SAAT KULESİ’ni görüyor ve Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan HUNAT HATUN KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz.  KAYSERİ’ nin meşhur mantısından (1 kaşıkta 40 mantı tanesi) tadarak, akşam yemeğimizi alıyoruz. Saat 18.30’da  Kayseri havalimanına hareket ediyoruz. Saat 20.05 uçağımıza binerek İZMİR’ e ulaşıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

NOT:

 ***20-22 Ekim tarihindeki Turumuzda saat 13:45 Havalimanında buluşarak, Pegasus Hava Yolları, İzmir-Kayseri saat 15:10 uçuşu ile gerçekleştirilecektir. Bu programımız Hacı Bektaş-ı Veli  programda olmayacak, ancak diğer gezilecek yerler tümü ile yukarıdaki şekliyle uygulanacaktır.

*** 8-10 Kasım /15-17 Kasım /22-24 Kasım/ 29 Kasım- 1 Aralık/ 6-8 Aralık /13-15 Aralık Cuma/Pazar Tarihli turlarımız Sunexpress havayolları ile Cuma sabah saat 6:50  Havalimanında buluşarak, İzmir-Kayseri saat 08:05 uçuşu ile gerçekleştirilecektir. Kayseri'den Dönüş Uçağı 23:20 de hareket edecektir

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» Lüks Ulaşım

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» SUHAN Otelde Y.P. Konaklama 2 Gece (Sabah+Akşam Yemekleri)

» Seyahat Sigortası Güvence Paketi

» Uçak Biletleri

» ACADEMIC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Geleneksel Türk Gecesi Eğlencesi

» İlk gün yolda alınan sabah kahvaltısı

» Otelde yapılan ekstra harcamalar.   

» BALON TURU (Hava Şartlarına Bağlı Olarak)

Tur Hareket Tarihleri

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. Academic Tour, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid edilir.

» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik no ibrazı şarttır.

» Araç kişi sayısına göre tutulur. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

» Uçakla Kapadokya Turumuz ‘’ Uçaklı ve Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

»  İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Tur Süresi

3 Gün 2 Gece


'den itibaren

Konaklama

SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA Y.P. Konaklama

Ulaşım

Uçakla ve Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Kapadokya ve Kayseri

Tur Hakkında

Kapadokya’ da Görmediğiniz Yer Kalmayacak… 5* SUHAN CAPPADOCIA HOTEL & SPA Y.P. KONAKLAMALI

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  • Adnan Menderes Hava Limanı Buluşma (08:00)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

LAVANTA HASADI -SALDA GÖLÜ - SAGALASSOS Şok Kampanya!!!

LAVANTA HASADI -SALDA GÖLÜ - SAGALASSOS Şok Kampanya!!!

399.00 TL 'den itibaren
LİKYA  TURU Kaçırılmaz Fırsat!

LİKYA TURU Kaçırılmaz Fırsat!

799.00 TL 'den itibaren
BOZCAADA - ASSOS TURLARI (Bozcaada Konaklamalı-2020)

BOZCAADA - ASSOS TURLARI (Bozcaada Konaklamalı-2020)

499.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.