DUBAİ TURU 2020

DUBAİ TURU 2020

 • 4* RADİSSON BLU HOTEL DUBAİ MEDİA CENTER OK KONAKLAMA
 • 4 GÜN 4 GECE
 • PGS / AIR ARABIA HAVA YOLLARI

  DUBAİ  TURU   

Dünyaca Ünlü Otel Zincirlerinden olan

4* RADİSSON BLU HOTEL DUBAI MEDİA CİTY KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA…

DİKKAT !!!  TÜM ŞEHİR ve KÜLTÜR TURLARI + ŞEHİR GİRİŞ VERGİLERİ + TURİST KONAKLAMA VERGİLER
SİGORTA VE  UÇAK BİLETLERİ DAHİL!!!

DHOW CRUİSE YEMEKLİ TEKNE GEZİSİ DAHİL !!!
DUBAİ ESKİ ÇARŞILAR TURU DAHİL !!!
BAE’NİN BAŞKENTİ ABU DHABİ TURU (Açık Büfe Yemekli-Sınırsız Soft İçecekli) DAHİL !!!
DÜNYA’NIN EN BÜYÜK CAMİİ’LERİNDEN SHEIK ZAYED CAMİİ GEZİSİ DAHİL !!!
DÜNYA’NIN EN YÜKSEK GÖKDELENİ BURJ KHALİFA’NIN PARÇASI DUBAİ MALL DAHİL !!!
DÜNYA’NIN EN GÖRKEMLİ ÇEŞMESİ (FOUNTAIN) GÖSTERİSİNİ DAHİL !!!
 DÜNYA’NIN EN BÜYÜK ÇERÇEVESİNDE (DUBAİ FRAME) GEZİSİNE KATILMA İMKANIYLA…
YEMEKLİ-DUBAİ ÇÖL SAFARİ TURUNA KATILMA İMKANIYLA…
MİRACLE BAHÇELERİ & BURJ KHALİFA TURU İMKANIYLA…
 

1.TUR: 22-26 OCAK 2020 (Gerçekleşti)    2.TUR. 9-13 NİSAN 2020 ( 4 Gün 4 Gece )

PEGASUS ile İZMİR-İSTANBUL /İSTANBUL-İZMİR    AİR ARABİA ile İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN-DUBAİ-İSTANBUL

   ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN !!!   

Belarus- Minsk Tur Programımızı İncelemek isteyen misafirlerimiz bu linke tıklayabilirler.


1. Gün

İZMİR - İSTANBUL - DUBAİ

Akşam:

Öğleden sonra saat 15:10’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. PEGASUS Hava Yollarına ait tarifeli uçuş ile İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanına hareket etmek üzere gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra, saat 16:40 İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Saat 17:40’daki varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde bavullarımızı alarak Dış Hatlar Terminali AİR ARABİA Hava Yolları Kontuarına gidiyor ve DUBAİ turu öncesi genel bilgilendirme ve check-in işlemlerimiz için işlemlerimize başlıyoruz. G9 284 Sefer sayılı uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere uçağımızdaki yerlerimizi alıyor ve saat 00:30’da hareket ederek yaklaşık 4,5 saatlik bir gece uçuşunun ardından sabah saat 06:10’da Arap Yarımadasında bulunan yedi emirlikten biri olan ve zenginliğin emsali DUBAİ’ye varıyoruz.

Sabah:  DUBAİ PANAROMİK ŞEHİR TURU- FOUNTAİN SHOW-DUBAİ MALL TURU

Pasaport kontrol işlemlerimizden sonra valizlerimizi de alarak bizleri bekleyen aracımıza yerleşiyoruz ve uygun bir restoranda Kahvaltı için mola veriyoruz. Molamızın ardından Panoramik Şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere yola koyuluyoruz. Görebileceğimiz ilk yerler arasında, DUBAİ yerleşim alanlarının içlerine kadar uzanan ve gelgit etkileşimleriyle bilinen tuzlu su koyu,Emirates Towers,dünyanın tek gerçek yedi yıldızlı Oteli Burj Al Arab,harika manzaralarını fotoğraflayabileceğiniz ünlü Jumeirah Palmiye adası  ve birbirinden farklı ürünlerin satışa sunulduğu Souk Medinat Çarşıları yer almaktadır. Gezimizin ardından Jumeirah Palmiye adasına,merkeze ve plaja çok yakın mesafede bulunan 4* Radisson Blu Hotel Dubai Media City‘de bize ayrılan odalarımıza yerleşip dinlenmek üzere serbest zaman alıyoruz. Dinlenmemizin ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşuyoruz ve Dünya’nın en büyük fıskiye gösterisi olarak bilinen ve  12 hektarlık yapay göl üzerinde gerçekleştirilen müzikli-ışıklı muhteşem su gösterisine tanıklık ediyoruz. Bu gösterinin ardından dileyen misafirlerimiz Dünya’nın en büyük gökdeleni Burj Khalifa’nın bir uzantısı olan Dubai Mall mağazalarında serbestçe zaman geçirebilir, alış-veriş yapabilir ve akşam yemeklerini alabilirler. Serbest zamanın ve turun ardından rehberimizle buluşuyoruz ve otelimize geçiyoruz. Konaklamamız 4* Radison Blu Dubai Media City’de.  

2. Gün

DUBAİ FRAME GEZİSİ – YEMEKLİ ÇÖL SAFARİ TURU (ekstra)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında dileyen misafirlerimiz sevdikleri veya aileleriyle otelin aktivitelerinden veya çok yakın mesafede bulunan otel çevresi aktivite, alış-veriş alanlarından veya plajlardan faydalanabilirler. Serbest zaman almak istemeyen ve gününü dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin geçmişinden geleceğine doğal bir atmosferde görmek ve o çerçevenin modern dizayn edilmiş zirvesinde camdan tabanında yürürken adrenalinin nasıl yükseldiğini hissetmek isteyen misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenleyeceğimiz Dubai Frame gezisine katılabilirler. Bu gezide DUBAİ’nin küçük bir kasaba halinden şimdiki zenginliğine kronolojik bir gezinti yaparken çerçevenin iç kısmında dolaşırken en yüksek binaları bile üsten fotoğraflayabilirsiniz. 3 Boyut teknolojisi ile hazırlanmış Sine gösteriler ile muhteşem görsel efektlerle yaşayacağınız deneyimlerden sonra Dubai Frame gezimizin ardından rehberimizin yönlendirmeleri ve eşliğinde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz. Misafirlerimiz ile buluşmamızın ardından öğleden sonra dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan, 4x4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşamak üzere Yemekli Çöl Safari turumuza katılıyoruz.(ekstra) Gün batımını çölde yaşayabileceğimiz heyecanlı bir sürüş serüveninin ardından Akşam yemeğimizi de çölde bizler için hazırlanmış olan geleneksel alanda müzik ve gösteriler eşliğinde alıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar çölde geçireceğimiz hoş ve eğlenceli bir akşamın bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama 4* Radison Blu Dubai Media Center Otel’de.

3. Gün

DUBAİ – YEMEKLİ ABU DABİ – SHEIKH ZAYED CAMİİ – YEMEKLİ DHOW CRUISE TURU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz ve 7 emirlikten oluşan Birleşik Arap Emirlikleri’nin Başkenti olan Abu Dabi’yi (Abu Dhabi) gezmek üzere yola çıkıyoruz. Ada olmasına rağmen köprüler ile ana karaya bağlanmış bu kentin tarihi geçmişinin, Arkeolojik kalıntılar göz önünde bulundurulduğunda MÖ 3. Yüzyıla dayandığını bilmekteyiz. Dilden dile dolaşan bir efsaneyle bütünleştirilen Abu Dabi’nin kuruluş hikayesi aslında Arapça kelime karşılığı ile örtüşmekte olan “Ceylan toprakları” anlamını taşımaktadır. Temiz suya giden yolu bir kavme önderlik ederek gösteren o Ceylan’a atfedilmiştir. Rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğinde tarihi yapılarını, müze ve Modern mimari yapılarını görebileceğiniz bu turumuzda çeşitli tema ve hobi parklarına rastlayabilirsiniz. Abu Dabi turunun ardından hep birlikte limitsiz soft içecekli ve açık büfe olarak bizlere sunulan yemek molamızı veriyoruz. (fiyata dahil) Kentin lezzetlerinin de tadına baktıktan sonraki durağımız Dünya’nın “en” leri ünvanına sahip Sheik Zayed Camii ziyaretiyle devam ediyoruz. 40.000 kişiye ibadet imkanı sunan ve dünya’nın en büyük camii ünvanına sahip olan bu yapının, en büyük el yapımı halısı, 12 ton ağırlığındaki en büyük avizesi , iç ve dış tasarım harikası mimarisiyle başlıca özellikleri arasında yer almaktadır. Sheikh Zayed Camii ile ilgili rehberimizin anlatımlarının ardından vereceğimiz serbest sonrasından Akşam yemeğimizi almak üzere Dhow Cruise Teknesine geçiyoruz.(fiyata dahil) Dubai’nin gece ışıkları altındaki harika manzarası eşliğinde yemeklerimizi yerken sevdiklerimizle güzel bir vakit geçiriyoruz ve Akşam Programımızdan sonra DUBAİ’deki otelimize geri dönüyoruz. Konaklama 4*Radison Blu Dubai Media Center Otel’de.

4. Gün

DUBAİ – ESKİ ÇARŞILAR TURU - İSTANBUL - İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından eşyalarımızı da alarak resepsiyonda çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve otelden ayrılıyoruz. Turumuza Ortadoğu’nun en modern kenti halini almış DUBAİ’nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine; Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğimiz gezimize rehberimiz eşliğinde abralara (yöresel küçük tekne)binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı,Elektronik Pazarı,Et-Balık Pazarı,Hediyelik Pazarı, Parfüm ve Baharat pazarlarını gezip gördükten; alış-veriş için serbest zaman aldıktan sonra  kentin modern kısmını keşfetmeye devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu son günümüzde Burj Khalifa ve Miracle Garden gezisine katılabilirler, dileyenler ise hava Limanına gitmek üzere rehberimizin belirteceği saate kadar sevdikleriyle vakit geçirebilirler. Dünya’nın en yüksek gökdeleni olma özelliğine sahip Burj Khalifa ziyaretimizle başlayan bu ekstra turumuza 45 milyondan fazla çiçek kullanılarak dizayn edilmiş Masal Şehri Miracle Garden’ı ziyaret ile devam ediyoruz. Guinnes Rekorlar Kitabına girmiş olan Dünya’nın en büyük çiçek bahçesinde tamamı çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus ‘dan birbirinden ilginç objeleri gördüğünüzde hayranlık duyacaksınız. Çölün ortasında adeta dev masalsı çiçek bahçesi gezisinin ardından serbest zaman alan diğer misafirlerimizle de buluşarak Bagaj ve Bilet işlemlerimizi yapmak üzere Hava Limanına hareket ediyoruz. Akşam saat 20:50 Air Arabia G9 283 tarifeli sefer sayılı uçağı ile Sabiha Gökçen hava limanına uçmak üzere yerlerimizi alıyoruz. Gece yarısını geçtikten sonra saat 23:40 ‘daki varışımızın ardından rehberimizle birlikte Pasaport ve Bagaj işlemlerimizi gerçekleştirip Bizi İzmir’e ulaştıracak uçağımız olan Pegasus Hava Yolları kontuarına geçerek eşyalarımızı teslim ediyoruz ve Sabahın erken saatlerinde gerçekleşecek olan tarifeli uçağımızla İzmir Adnan Menderes Hava Limanına varıyor, bir daha ki Academic Tour Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

***Dubai Vizesi online olarak alınmaktadır. Pasaportunuzda İsrail giriş-çıkış kaşesi bulunmamalıdır.

***Abu Dhabi turunda erkeklerin şort kadınların ise mini etek, tayt,askılı ve açık kıyafet giymemeleri gerekmektedir. Camii ziyareti için ise yanınızda başörtüsü ve uzun kolu hırka bulundurmanız gerekmektedir.

***Çöl Safari turuna katılacak misafirlerimizin rahat spor ayakkabı ve akşam için hırka almaları; Turdan önce fazla ve yağlı yemek yememeleri,çok sıvı tüketmemeleri önerilir. Hamilelik, bel veya boyun fıtığı, mide rahatsızlığı ve benzeri şikayetleri bulunan misafirlerimizin tur öncesinden rehberimize bilgi vermeler gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • AIR ARABIA Hava Yolları ile İstanbul – Dubai / Dubai-İstanbul Gidiş-Dönüş Uçak biletleri
 • Pegasus Hava Yolları ile İzmir-İstanbul/İstanbul –İzmir Uçak Biletleri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Tüm Şehir Turları
 • Dubai’de 4* Radison Blu Dubai Media City Hotel  de 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • 1 Akşam Yemeği (Dhow Cruise)
 • 1 Öğle Yemeği /Abu Dhabi turu)
 • Panoramik Dubai Şehir Turu
 • Dubai Mall ve Fountain Gezisi
 • Abu Dhabi Turu (Açık Büfe Yemekli ve limitsiz soft içecekli)
 • Sheikh Zayed Camii Gezisi
 • Yemekli Dhow Cruise (Tekne Gezisi)
 • Dubai Eski Çarşılar Turu
 • Otele gecelik ödenmesi gereken Turist konaklama vergisi (12 $)
 • Lokal Rehberlik Hizmeti
 • Tecrübeli ACADEMİC TOUR Rehberlik Hizmetleri,
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası 
 • Havalimanı ve Şehir giriş Vergileri
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi    

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yerleri ve Saray Girişleri
 • Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek 4 x 4 Çöl Safari Turu (Yemekli) (85 €)
 • Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Dubai Frame Gezisi (45 €)
 • Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Miracle Garden & Burj Khalifa turu (90 €)
 • 1. Varış günü Serbest alınacak sabah kahvaltısı
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları ve bahşişler
 • 65-79 Yaş arası yolcular için ek sürprim 15 € , 80 yaş üstündeki yolcularımız için sigorta 20 €  fark alınır
 • Yurtdışı çıkış harcı (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır!)
 • Dubai Vize ve Servis Hizmeti 80 €  Ücreti (Şahsi başvuru gerektirmemektedir.) Yeşil Pasaporta Vize gerek yok.

Tur Hareket Tarihleri

1- ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Yeşil Pasaport sahiplerinin vize almalarına gerek yoktur. Tur tarihine göre, pasaportunuzun ve vizenizin geçerlilik tarihini ve tura gerekli giriş-çıkış sayılarını (misafirin sorumluluğundadır) kontrol ediniz.

3- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli veya İsrail giriş-çıkış kaşesi bulunan pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

4- Vize alacak yolcularımızın(bebek dahil) vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az  20 gün önce acenteye  teslim etmesi gerekmektedir. Ayrıca konsolosluk getirdiğiniz evrakların yanında, tur ücretinin tamamının yattığını gösteren belgeyi de istemektedir. Ödemenin tam yapılması durumunda Acentemiz, ödeme otel araç evraklarını vb. konsolosluğa sunacaktır. 

5- ACADEMIC TOUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak ACADEMIC TOUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.

6- Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.

7- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri, rötar veya gecikmelerden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

8- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 55 cm x 35 cm x 25 cm boyutlarını ve 7 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı iç hat uçuşunda 15 kg, dış hat uçuşunda ise maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

9- Vize olduğu halde ülkenin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

10- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

11- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

12- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

13- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

14-  Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

15- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluş-tukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

16- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior,suit,kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

17- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak, tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

18- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir. Şirketimiz aracılığıyla vize işlemi gerçekleştirilen misafirlerimiz vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını acentemize ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluğa harç, vergi vb tutarlar haricinde kalan tutarı iade alabilir. Misafir kendi imkanı ile veya başka bir aracı firma ile vize almışsa acentemizden herhangi bir aide talep edemez. 

19- 18 yaş altı, reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin (İngilizce olarak), Doğum Belgelerinin (İngilizce olarak Nüfus Müdürlükleri tarafından ücretsiz verilen belgenin arkasında İngilizce-Fransızca ve Almanca olarak tercümeleri bulunmaktadır), anne veya babalarının pasaportu seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

20- 18 Yaşa altı reşit olmayan yolcularımızdan anne ve babalarının pasaportları, İngilizce Muvafakat nameleri ve doğum belgeleri (İngilizce olarak) istenebilmektedir. (Doğum Belgelerini Nüfus Müdürlüklerinden ücretsiz temin edebilirler. Belgelerin 2. Sayfalarında İngilizce, Almanca ve Fransızca açıklamaları mevcuttur. Kontrol edilmelidir.)

21- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

22- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 yaş yolcularımız için çocuk araç koltuğu getirilmesi  zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

23- Seyahat edilecek ülkelerde tedarik edilen Araç koltuk numaraları satın alındığı gibi olsa dahi yön, yer veya konumu farklılık gösterebilmektedir. Mevcut ülkenin araç şartları doğrultunda yerleştirme yapılmaktadır.

24- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

25- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

26- Sömestr Dubai Turumuz ‘’ Uçakla / Özel  Ürün’’ kapsamındadır. 

27- İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

28-  Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

29- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Tur Süresi

4 GÜN 4 GECE


'den itibaren

Konaklama

4* RADİSSON BLU HOTEL DUBAİ MEDİA CENTER OK KONAKLAMA

Ulaşım

PGS / AIR ARABIA HAVA YOLLARI

Gezilecek Yerler

DUBAİ - ABU DHABİ & SHEIKH ZAYED CAMİİ - DHOW CRUISE (Yemekli) - ESKİ ÇARŞI

Tur Hakkında

Yarı Yıl Tatiline Özel Tek Tarih ve Sınırlı Kontenjan ile... 4* Radison Blu Dubai Media City Konaklama...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  UÇAKLI GAP TURLARI (2020)

  UÇAKLI GAP TURLARI (2020)

  2249.00 TL 'den itibaren
  1-Uçaklı BÜYÜK GAP VE DOĞU ANADOLU (Adana Gidiş-Kars Dönüş)

  1-Uçaklı BÜYÜK GAP VE DOĞU ANADOLU (Adana Gidiş-Kars Dönüş)

  3449.00 TL 'den itibaren
  2-Uçaklı BÜYÜK GAP VE DOĞU ANADOLU (Kars Gidiş-Adana Dönüş)

  2-Uçaklı BÜYÜK GAP VE DOĞU ANADOLU (Kars Gidiş-Adana Dönüş)

  3449.00 TL 'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.