Otobüsle ERCİYES KAYAK MERKEZİ VE KAYSERİ'Lİ KAPADOKYA TURU 2019

5* SUHAN CAPPADOCIA & SPA HOTEL 2 GECE Y.P. KONAKLAMALI (Avanosta)

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

5* SUHAN CAPPADOCIA & SPA HOTEL 2 GECE Y.P. KONAKLAMALI (Avanosta)
Gezilecek Yerler:

Kapadokya, Kayseri, Erciyes Kayak Merkezi

Kalkış Noktaları: Akşam saat 18:30 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) 18:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 19:05 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 19:25 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 19:30 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 19:35 MAVİŞEHİR EGEPARK ÖNÜ 20:00 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)
Geceleme: 3 Gün 3 Gece
Konaklama: 5* SUHAN CAPPADOCIA & SPA HOTEL 2 GECE Y.P. KONAKLAMALI (Avanosta)
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

Sevgililer Gününe Özel ERCİYES KAYAK MERKEZİ VE KAYSERİ'Lİ

 OTOBÜSLE KAPADOKYA TURU 

5* SUHAN CAPPADOCIA & SPA HOTEL Y.P. KONAKLAMALI

(Avanos'ta Merkezi Konaklama) 

24-27 Ocak 2019     /     26- 29 Ocak 2019     /     31 Ocak-3 Şubat 2019     /     14-17 Şubat 2019

(3 Gün-3 Gece) AKŞAM ÇIKIŞLI

Ihlara Vadisi-Derinkuyu Yeraltı Şehri-Güvercinlik Vadisi- Onyx Atölyeleri-Manzara Tepesi- Paşabağları-Devrent Vadisi (Hayal Vadisi)-Balon Turu-Kayseri-Erciyes Kayak Merkezi-Göreme Açık Hava Müzesi-Üç Güzeller-Ürgüp-Asmalı Konak-Turasan-Çömlek Atölyeleri-Sultanhanı Kervansarayı 

 ŞOK FİYATLA SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL 499TL !!!

Sömestre ve Sevgililer Günü Özel UÇAKLA KAPADOKYA Turlarımızı incelemek için lütfen buraya tıklayınız !

1. Gün:

AKŞAM:

Akşam saat 18:30 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) 18:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 19:05 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 19:25 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 19:30 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 19:35 MAVİŞEHİR EGEPARK ÖNÜ 20:00  BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’dan hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak UŞAK-AFYON-KONYA üzerinden, güvenli bir yolculukla  AKSARAY’ a ulaşıyoruz.

1.GÜN SABAH:

Sabah rehberimizin belirlediği uygun bir yerde kahvaltımızı aldıktan sonra, dünyanın en büyük kanyonlarından biri olan, , IHLARA VADİSİ’ ne hareket ediyoruz.  105 kiliseyle ve içinden akan Melendiz Çayıyla doğa ve tarihi iç içe bulabileceğiniz ve hala içinde yaşayanların olması itibariyle insana ayrı bir heyecan veren IHLARA VADİSİ’ ne ulaşıyoruz. Önce, AĞAÇALTI KİLİSESİ’ ni ziyaret edip, rehberimiz eşliğinde buradaki gezimizi tamamlıyoruz.  Yönümüzü, KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ’ ne çeviriyoruz... Kaymaklı Yeraltı Şehri; yerin altında 7 kat olarak inşa edilmiş ve %15’ i ziyarete açık olan bu yer altı şehrine dar koridorlardan giriyoruz. Kiliseler, şapeller, şıra haneler, erzak depoları, mutfak gibi sosyal yaşam alanlarını geziyor rehberimizden bilgi alıyoruz. Ardından, GÜVERCİNLİK VADİSİ’ nde yeryüzünde benzerine çok az rastlanan doğa harikası oluşumları görerek, bölgenin en yüksek 3 noktasından biri olan UÇHİSAR KALESİ’ ni fotoğraflıyoruz. Daha sonra, ONYX ATÖLYELERİ’ ne uğruyoruz.. Burada KAPADOKYA bölgesinden çıkarılan değerli bir taş olan onyx taşını,  işin üstadı ustaların elinde nasıl şekillendiğine şahit olacaksınız. Dünyanın farklı yerlerinden getirilen taşlarında işlendiği ve değerli takılar haline getirilen bu atölyelerde, gezimiz sonunda dileyen konuklarımız alışveriş yapabilecek. Sonrasında, Kapadokya’nın en güzel manzarasının izlendiği MANZARA TEPESİ’ nde (O Ağacın Altı) fotoğraf çekiyoruz. Devamında da, PAŞABAĞLARI olarak bilinen , bölgenin en büyük ve çok başlı peri bacalarının bir arada olduğu bu bölgede, isteyen konuklarımız  Peri Bacalarının içine girerek,  keyifli yürüyüşlerle güzel anlar yaşayacaklar.. Daha sonra, DERVENT VADİSİ veya HAYAL VADİSİ ismi de yakıştırılan bu bölgede, neyi hayal ederseniz onu karşınızda görebileceğiniz etkileyici vadiyi fotoğraflıyoruz. Akşam AVANOSTA’ ki 5* SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Sabah, erken saatlerde isteyen konuklarımızla, BALON TURU’ na (hava şartları uygun olursa, ekstra) katılıyoruz. Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, KAYSERİ’ ye hareket ediyoruz. Türkiye’nin en gözde Kayak Merkezlerinden biri olan, ERCİYES KAYAK MERKEZİ’ ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise ERCİYES KAYAK MERKEZİ’ nde bulunan otellerin cafe ve restaurantlarında kar manzarası eşliğinde kahvelerini keyifle içebilirler. Daha sonra, öğle yemeği için KAYSERİ’ nin meşhur mantısından (1 kaşıkta 40 mantı tanesi) tadarak, KAYSERİ şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. KAYSERİ KALESİ, SAAT KULESİ’ ni görüyoruz ve Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan HUNAT HATUN KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz. Ardından, Kayseri’nin ünlü çarşısı PASTIRMACILAR ÇARŞISI’ nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Kapadokya’ ya geri dönerken KIZILIRMAK kenarında yürüyüşler yaparak, keyifle akşam kahvelerimizi yudumluyoruz. Bugünkü turumuzu tamamlayıp 5* SUHAN OTEL’ imize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla, (ekstra) Kapadokya’ ya özgü mağaralara oyularak yapılan eğlence mekânlarında, müzikli unutamayacağınız bir TÜRK GECESİ’ ne katılıyoruz.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ’ ne gidiyoruz. Burada, kaya kiliselerini; Rahipler Manastırı, Rahibeler Manastırı, Basil Kilisesi, Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Çarıklı Kilise, Yemekhane ve Kiler yapılarını, geziyoruz.  Kapadokya'nın simgesi ÜÇ GÜZELLER' de (Üç güzel peri bacası) fotoğraf molası verip, bölgenin tanıtımına önemli katkısı olan aynı zamanda ÜRGÜP' ün büyük konaklarına örnek alarak görebileceğimiz ASMALI KONAK dizisinin çekildiği konağı ziyaret ediyoruz. Ardından, bölgede yaklaşık 4000 yıldır üretiminin yapıldığı, meşhur şaraplarının satışının yapıldığı TURASAN ŞARAP FABRİKASI’ na uğruyoruz. Dileyen konuklarımız alış veriş yapabilecekler. Turumuzun devamında, 4000 bin yıldır bölgede babadan oğula, dededen toruna Kızılırmak’ ın toprağından yapılan Çömlekcilik sanatını görmeye ÇÖMLEK Atölyelerine gidiyoruz. Böylece bir tezgâhın başına oturup, ustanın yardımı ile kendi ellerinizle çömleğinizi yapma imkânınız olacak. Öğle yemeğimizi,  kaya içerisine oyulmuş otantik bir restaurantta yöreye has ÇÖMLEK KEBABI’ ndan yiyerek alıyoruz. Kapadokya’ ya veda ederek, yol güzergâhımızda, tarihi ipek yolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğü olan SULTANHANI KERVANSARAYI’ nı görüyoruz. Burada vereceğimiz mola sonrası, güzel bir turun ardından uygun molalarla, gece yarısı geç saatlerde İZMİR’ e dönüyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» 2 Gece 5*SUHAN Otelde Y.P. Konaklama

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» Sigorta

» Academic Tour Güvencesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Geleneksel Türk Gecesi Eğlencesi

» İlk gün yolda alınan sabah kahvaltısı

» Otelde yapılan ekstra harcamalar.   

» BALON TURU

» 65 Yaş üstü misafirlerimiz için, ek sürprim sigorta ücreti  15 TL fark öder.

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İZMİR ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda İZMİR ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Otobüsle Sömestre ve Kış Sezonu Erciyes Kayak Merkezi ve Kayseri’ li Kapadokya Turumuz ‘’Promosyon Ürün’’ kapsamındadır. ACADEMİC TOUR, Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 

»Yolculuk esnasında otobüste emniyet kemerinin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

İptal-İade ve Değişiklik Hakkında

* İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

* Tur iptal ve iadesi katılımcının MUCBİR sebep göstermesiyle sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına '' katılımcının vefatı, ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi'' gibi durumlar girmektedir.   

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 23.09.2019
Özel Karadeniz ve Yaylaları (İlave Tarih 19-26 Temmuz)
ERKEN REZERVASYON FIRSATI !!!
1499.00 TL
'den itibaren
Özel Karadeniz ve Yaylaları (İlave Tarih 19-26 Temmuz)
Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir… 3 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program...
8 Gün 8 Gece / 19.07.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım