Uçakla KAPADOKYA (Kayseri ve Erciyesli) Kış Sezonu Özel 2020

Uçakla KAPADOKYA (Kayseri ve Erciyesli) Kış Sezonu Özel 2020

 • SUHAN CAPPADOCIA & SPA HOTEL 2 GECE Y.P. KONAKLAMALI (Avanosta)
 • 3 Gün - 2 Gece
 • Uçakla ve Lüks Otobüsle konforlu bir seyahat

 

2020 KIŞ SEZONU 
   UÇAKLA KAPADOKYA TURU   

 ERCİYES KAYAK MERKEZİ VE KAYSERİ'Lİ KIŞ SEZONUNA ÖZEL 

SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA Y.P 

  (Avanos'ta Merkezi Konaklama)

Keyifli bir hafta sonu kış tatili sizleri bekliyor…

Sun Express Havayolları ile KAYSERİ Cuma Gidiş – KAYSERİ Pazar Dönüş

(Gün Kaybı Olmadan Dolu Dolu 3 Gün - 2 Gece)

Kapadokya’nın, Olmazsa Olmazı IHLARA VADİSİ ve YERALTI ŞEHRİ  Programa Dahildir…

1 TUR:24-26 Ocak 2020 (Sömestre)   2 TUR: 31 Ocak-2 Şubat 2020 (Sömestre)  3 TUR: 14-16 Şubat 2020 (Sevgililer Günü)

4 TUR:21-23 Şubat 2020    5 TUR:6-8 Mart  2020 (Kadınlar Günü)  6 TUR: 20-22 Mart 2020

 


1. Gün

KAYSERİ, ERCİYES KAYAK MERKEZİ, KAPADOKYA

Sabah 06:50’ de Adnan Menderes Havalimanı’nda buluşarak, 08:05’ de kalkacak, Sun Express Havayollarına ait, İZMİR-KAYSERİ uçağımızın işlemlerini yapıyoruz. 09:35’ de, KAYSERİ Havalimanına ulaşıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza, eşyalarımızı yerleştirerek KAYSERİ şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Uygun bir yerde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra, KAYSERİ KALESİ, SAAT KULESİ’ ni görerek, Anadolu Selçuklu’ nun yaptığı İlk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan HUNAT HATUN KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz. Ardından, Kayseri’ nin ünlü çarşısı PASTIRMACILAR ÇARŞISI’ nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra, Türkiye’ nin en gözde Kayak Merkezlerinden biri olan, ERCİYES KAYAK MERKEZİ’ ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenler de kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise ERCİYES KAYAK MERKEZİ’ nde bulunan otellerin cafe ve restaurantlarında kar manzarası eşliğinde kahvelerini keyifle içebilirler. Daha sonra, ‘’güzel atlar diyarı’’ KAPADOKYA' ya hareket ediyoruz ve AVANOSTA’ ki SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA Otel’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

BALON TURU, IHLARA VADİSİ, KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ, GÜVERCİNLİK VADİSİ, MANZARA VADİSİ (O Ağacın Altı) ONYX ATÖLYELERİ, TÜRK GECESİ

Sabah isteyenlerle BALON TURU’ na (ekstra hava koşulları müsait olursa) katılıyoruz. Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, dünyanın en büyük kanyonlarından biri olan, Kapadokya Turu’ nda mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında bulunan, IHLARA VADİSİ’ ne hareket ediyoruz. 105 kiliseyle ve içinden akan Melendiz Çayı’ yla doğa ve tarihi iç içe bulabileceğiniz ve hala içinde yaşayanların olması itibariyle insana ayrı bir heyecan veren IHLARA VADİSİ’ ne ulaşıyoruz. Önce, AĞAÇALTI KİLİSESİ’ ni ziyaret edip, rehberimizden bilgi aldıktan sonra, MELENDİZ ÇAYI kenarında yürüyüşlerimizi tamamlayıp, KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ’ ne hareket ediyoruz. Kaymaklı Yeraltı Şehri; yerin altında 7 kat olarak inşa edilmiş ve %15’ i ziyarete açık olan bu yer altı şehrine dar koridorlardan giriyoruz. Kiliseler, şapeller, şıra haneler, erzak depoları, mutfak gibi sosyal yaşam alanlarını geziyor rehberimizden bilgi alıyoruz. Bu büyüleyici ortamdan sonra, GÜVERCİNLİK VADİSİ’ ne gidiyoruz. Yeryüzünde benzerine çok az rastlanan doğa harikası oluşumları görerek, MANZARA VADİSİ’ ne (O Ağacın Altı) yönümüzü çeviriyoruz. Muhteşem manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumladıktan sonra, ONYX ATÖLYELERİ’ ne uğruyoruz. Burada KAPADOKYA bölgesinden çıkarılan değerli bir taş olan onyx taşını,  işin üstadı ustaların elinde nasıl şekillendiğine şahit olacaksınız. Dünyanın farklı yerlerinden getirilen taşlarında işlendiği ve değerli takılar haline getirilen bu atölyelerde, gezimiz sonunda dileyen konuklarımız alışveriş yapabilecekler. Akşamüzeri tekrar Otel’ imize geçiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla (ekstra) Kapadokya’ ya özgü mağaralara oyularak yapılan eğlence mekânlarında, müzikli unutamayacağınız bir TÜRK GECESİ’ ne katılıyoruz.

3. Gün

GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ, ÜÇ GÜZELLER, TURHASAN ŞARAP FABRİKASI, ÜRGÜP, ASMALI KONAK, DEVRENT, PAŞABAĞLARI, ÇÖMLEK ATÖLYELERİ, KIZILIRMAK NEHRİ YÜRÜYÜŞ

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ’ ne hareket ediyoruz. Burada, Kaya Kiliselerini; Rahipler Manastırı, Rahibeler Manastırı, Basil Kilisesi, Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Çarıklı Kilise, Yemekhane ve Kiler yapılarını, geziyoruz. Ardından, ÜRGÜP merkezine geçiyor ve Bölgenin tanıtımına önemli katkısı olan aynı zamanda ÜRGÜP' ün büyük konaklarına örnek alarak görebileceğimiz ASMALI KONAK dizisinin çekildiği konağı ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında, bölgede yaklaşık 4000 yıldır üretiminin yapıldığı, meşhur şaraplarının satışının yapıldığı TURHASAN ŞARAP FABRİKASI’ na uğruyoruz. Dileyen konuklarımız alış veriş yapabilecekler. Buradan, Kapadokya'nın simgesi ÜÇ GÜZELLER' de (Üçgüzel peri bacası) fotoğraf molası verip, DERVENT VADİSİ veya HAYAL VADİSİ ismi de yakıştırılan bu bölgede, neyi hayal ederseniz onu karşınızda görebileceğiniz etkileyici vadiden güzel anılarla ayrılıyoruz. Sonrasında, insanların, ancak perilerin yapabileceklerine inandıkları, volkanik yapılı kayaçları sel suları ve rüzgârın aşındırması sonucu oluşan PERİ BACALARI’ nı gözlemliyoruz ve PAŞABAĞLARI olarak bilinen, bölgenin en büyük ve çok başlı peri bacalarının bir arada olduğu bu bölgede, isteyen konuklarımız Peri Bacalarının içine girerek,  keyifli yürüyüşler yapabilirler. Ardından, 4000 bin yıldır bölgede babadan oğula, dededen toruna Kızılırmak’ ın toprağından yapılan Çömlekçilik sanatını görmeye ÇÖMLEK Atölyeleri’ ne uğruyoruz. Böylece bir tezgâhın başına oturup, ustanın yardımı ile kendi ellerinizle çömleğinizi yapma imkânınız olacak. Günün sonunda, KIZILIRMAK NEHRİ’ nin kenarında keyifli yürüyüşler yaptıktan sonra, kış sezonuna özel hazırlanmış kapsamlı ve doyurucu bir KAPADOKYA gezisini tamamlıyor ve ‘’güzel atlar diyarı’’ ndan ayrılarak,  KAYSERİ' ye hareket ediyoruz. Uçak saatimize göre, KAYSERİ AVM’ de alışveriş için serbest zaman sonrasında, akşam saat 23:20 uçağımıza binerek, İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

»  İzmir-Kayseri / Kayseri-İzmir Uçak Biletleri

»  Lüks Ulaşım ve Çevre Gezileri

»  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

»  SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA Y.P. Konaklama 2 Gece (Sabah+Akşam Yemekleri)

»  Seyahat Sigortası Güvence Paketi

(65 Yaş üstü ek sürprim öder)

»  ACADEMIC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

»  Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

»  Öğle Yemekleri

»  İlk Gün Uçaktan indikten sonra alınan sabah kahvaltısı ve Dönüş günü Uçağa binmeden önce alınan Akşam Yemeği

»  Otel’de belirlenen ekstralar ve tüm içecekler

»  Molalarda Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

»  Türk Gecesi Eğlencesi

»  Balon (Hava şartlarına göre)

»  65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti 20 TL fark alınır.

Tur Hareket Tarihleri

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, TC. Kimlik no ibrazı şarttır.

» Uçaklı Turlarımız,  her tarihte 25-27 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. Uçaktan indikten sonraki turlarımız, Sprinter, Prestij, Sultan,Turkuaz vb. marka, 27-31 kişilik lüks midibas,  veya kişi sayısına göre 12-18 Kişilik Mercedes, Volkswagen Volt  vb. Klimalı, araçlar ile yapılmaktadır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

» Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenlerin dışında, herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi mümkün değildir.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Tur Süresi

3 Gün - 2 Gece


'den itibaren

Konaklama

SUHAN CAPPADOCIA & SPA HOTEL 2 GECE Y.P. KONAKLAMALI (Avanosta)

Ulaşım

Uçakla ve Lüks Otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Kapadokya, Kayseri, Erciyes Kayak Merkezi

Tur Hakkında

SUHAN CAPPADOCIA & SPA HOTEL Y.P. Avanos' ta Merkezi Konaklama

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  İDA`NIN KÖYLERİ VE ASSOS

  İDA`NIN KÖYLERİ VE ASSOS

  599.00 TL 'den itibaren
  Sadece Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

  Sadece Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

  1899.00 TL 'den itibaren
  Sezon Boyunca ESKİŞEHİR TURLARI 2020

  Sezon Boyunca ESKİŞEHİR TURLARI 2020

  579.00 TL 'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.