5* DELUXE CHARLES DICKENS NEHİR GEMİSİ ile ROMANTİK REN NEHRİ

5* DELUXE CHARLES DICKENS NEHİR GEMİSİ ile ROMANTİK REN NEHRİ

 • GEMİDE 5 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA
 • 6 GÜN 5 GECE
 • UÇAK - GEMİ

 

 5* DELUXE CHARLES DICKENS NEHİR   GEMİSİ ile

 ROMANTİK REN  NEHRİ 

FRANKFURT & MAINZ - MANNHEIM & SPEYER - STRASBOURG

 KARLSRUHE - RUDESHEIM & LORELEY PASAJI - KÖLN

 

 Sun Express Havayolları ile İzmir- Frankfurt / Köln - İzmir uçuşları fiyata dahil!!! 

 

5* DELUXE CHARLES DICKENS NEHİR GEMİSİNDE TAM PANSİYON KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE...

 

6 GÜN - 5 GECE          01.12.2019

 

 

 


1. Gün

FRANKFURT & MAINZ, ALMANYA

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat10:30'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 970 no’lu sefer ile 12:35’ de Frankfurt’a uçuş. Yerel saat ile14:00’da varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile, gemimize geçmeden önce, Frankfurt Şehir & Noel Pazarı turumuzugerçekleştireceğiz. Turun ardından Mainz limanına transfer ve gemiye giriş işlemleri. Gemimiz akşam yemeği sonrası saat 20.00’de Ren nehrinde seyrine başlayacak.

2. Gün

MENNHEIM & SPEYER, ALMANYA

Geceyarısından sonra saat 02.00’de Mannheim’a varıyoruz. Geceleme limanda. Kahvaltı sonrası saat 10.00’da Mannheim limanından ayrılıp 13.00’de Speyer’e varıyoruz. Gemimiz saat 20.00’ye kadar Speyer limanında demirli kalacaktır.   

 *Ekstra Mannheim & Heidelberg Turu; Kareler şehri olarak bilinen Mannheim’da yapacağımız panoramik turda Elector Sarayı ve Su Kulesi görüldükten sonra Almanya’nın en romantik şehri olarak bilinen Heidelberg’e hareket ediyoruz. Şehri ikiye bölen Neckar Nehri ve Palatine Kale Sarayı ile birlikte tablo güzelliğine sahiptir. Heidelberg Kale Sarayı, saray mahsenlerinde sergilenen dev boyutlardaki fıçı Grosses Fass, halk arasındaki adı ile Eski Köprü diye anılan Carl-Theodor Brücke ve Eski Şehrin tam ortasında yer alan Heiligegeistkirche(Tarihi Kilise) görülecek yerler arasındadır. Kilisenin hemen yan meydanında kurulan Noel alışveriş yapıp sıcak şarap yudumluyabilirsiniz..Heidelberg tarihi şehir içerisinde serbest zaman ve ardından Speyer’de bizi bekleyen gemimize dönüyoruz.

3. Gün

STRASBOURG, FRANSA

Sabah 08.00’de Strasbourg’a varacak olan gemimiz geceyarısı 23.59’a kadar limanda demirli kalacaktır.  

 *Ekstra Strasbourg & Colmar Turu; İlk olarak Fransa’nın tarih yüklü, 7.büyük şehri, 1988 yılında Unesco Dünya Kültür Mirası listesine alınan Strasbourg ziyaret edilecektir. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Avrupa Konseyi ve Avrupa Birliği Parlamento Binalarını, Cumhuriyet Meydanı, Opera Binası ve Üniversiteyi panaromik olarak ziyaret ediyoruz. Tarihi adadaki yürüyüş turumuz sırasında Notre Dame Katedrali, Kammerzehl Evi, Alışveriş Caddeleri ve Kleber Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından öğle yemeğimizi almak üzere gemimize dönüyoruz. Öğleden sonra Strasbourg’a 80 km uzaklıktaki Alsace Bölgesinin İncisi olarak kabul edilen Ren bölgesinin en güzel Noel pazarına evsahipliği yapan Colmar’a hareket ediyoruz. Özgürlük heykelinin mimarı Frederic Auguste Bartholdi eserleri, Küçük Venedik bölgesi ve Alman, Fransız mimarisi evleri gördükten sonra şehir merkezinde serbest zamanımız oluyor. Serbest zamanın ardından akşam yemeği için Strasbourg’a demirlemiş olan gemimize dönüyoruz.              

4. Gün

KARLSRUHE (Baden - Baden), ALMANYA

Sabaha karşı 04.30’da Karlsruhe’ye varacak olan gemimiz akşama kadar Karlsruhe’de demirli kalıp akşam 19.00’da tekrar Ren nehrinde seyrine devam edecektir.

*Ekstra Baden-Baden ve Karlsruhe Turu; Tarihi Kara Orman Bölgesinin incisi Baden Baden kenti, 18. yy sonrası Avrupa Aristokrasisi için vazgeçilmez bir zerafet ve dinlence merkezi olmuştur. Şehir turumuzda Dostoyevski’nin Kumarbaz Romanının geçtiği tarihi Casino Binası, bir zamanlar Rus Aristokrasisin doldurduğu Lichtentaller Allee Caddesi civarındaki zarif konaklar ve burada kurulan Noel Pazarı’nı ziyaret ettikten sonra Karlsruhe şehrine geçip şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz ve ardından gemimize dönüyoruz.

5. Gün

RÜDESHEIM & LORELEY PASAJI & KÖLN, ALMANYA

Sabaha karşı 04.30’da Unesco Dünya Mirası’na dahil olan aynı zamanda güzel Drosselgasse yoluyla ünlü, şirin, şarap üretici kasaba Rüdesheim’a varıyoruz. Saat 13.00’de Rüdesheim’den ayrılıyoruz ve Ren nehrinin ortalarında seyir halindeyken, ünlü Loreley Geçidi’nden panoramik olarak geçiyoruz. Gemimiz saat 21.00’de vardığı Köln’de bu gece demirli olacak.

*Ekstra Rüdesheim & Müzik Aletleri Müzesi Turu; “Winzerexpress” mini treniyle panoramik olarak Dünya’ca ünlü şarap bağlarını görüyoruz. Ardından kasabanın merkezine geliyoruz. Burada çok ilginç bir müze olan Siegfried’in Mekanik Müzik Müzesini ziyaret edip, şarap tavernalarıyla ünlü Drosselgasse’de yürüyüş yapıyoruz.

6. Gün

KÖLN, ALMANYA

Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Köln havalimanında yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1674 no’lu sefer ile saat 14:50’de İstanbul Atatürk Havalimanına uçuş. Saat 19:50 ’de varış ve turumuzun sonu.

*Ekstra Köln Turu; Dileyenler kahvaltı sonrası havalimanına transfer öncesi gerçekleştirilecek olan Köln Şehir Turuna katılabilirler. Şehir turunda eski şehirdeki yürüyüş sırasında Unesco Dünya Mirası listesindeki ve Dünyadaki en büyük 3. Katedral olan Köln katedralini de göreceğiz. Almanya’nın en büyük Noel Pazarlarından birini ziyaret sonrası Havalimanına transfer.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

•5* Deluxe Charles Dickens gemisinde 5 Gece 6 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
•THY ile İstanbul Atatürk – Frankfurt / Köln - İstanbul Atatürk havalimanı arası tarifeli seferler ile uçuşlar 
•Frankfurt Şehir & Noel Pazarı Turu
•Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
•5 çayı & yemeklerden sonra alınan çay/kahve ve geceyarısı ikramları
•Havalimanı liman arası transferler
•Türkçe rehberlik hizmeti 
•Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)

•Gemi liman & havalimanı vergileri (+300€

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

•Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 12 €)
•Türkçe rehber eşliğinde düzenlenecek ekstra turlar
•Kuru temizleme, alışveriş, içecekler gibi şahsi harcamalar
•Vize Ücreti (Schengen Vizesi)
•Yurtdışı çıkış harcı
NOT: Ekstra tur içerik ve sıralaması ile gemi liman saatleri bilgi amaçlı verilmiş olup; su seviyesi, Kaptan’ın gerekli duyması gibi durumlarda değişiklik gösterebilir.

İPTAL İADE ŞARTLARI

Konfirme itibarı ile iptal durumunda depozito rakamı iadesiz (non refundable)'dır. Tur hareketine 90 - 61 gün kala yapılan iptallerde ise toplam tur bedelinin %50'si, 60 - 31 gün kala %75'i, 30 - 0 gün kala %100'ü iptal cezası olarak tahsil edilir.

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Gemi Bilgileri

5* Deluxe Charles Dickens nehir gemisi 2015 yılında suya indirilmiştir. Sınıfındaki en güzel gemilerden birisi olan butik gemi; 142 yolcu kapasitelidir ve misafirlerine 35 personeli ile hizmet vermektedir. Bu programımızda Avrupa`nın en renkli dönemlerinden biri olan Noel Pazarları ile Noel zamanının renkli ve masalsı ortamları eşliğinde Romantik Ren Nehrinin en güzel limanlarını keşfedeceğiz

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Liman Bilgileri

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Tur Süresi

6 GÜN 5 GECE


'den itibaren

Konaklama

GEMİDE 5 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

UÇAK - GEMİ

Gezilecek Yerler

FRANKFURT & MAINZ, ALMANYA - MANNHEIM & SPEYER, ALMANYA - STRASBOURG, FRANSA - KARLSRUHE, ALMANYA - KÖLN, ALMANYA

Tur Hakkında

5* DELUXE CHARLES DICKENS NEHİR GEMİSİNDE 5 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  2020 CELESTYAL CRYSTAL 8 GÜN 7 GECE

  2020 CELESTYAL CRYSTAL 8 GÜN 7 GECE

  639.00'den itibaren
  2020 CELESTYAL OLYMPIA 4 GÜN 3 GECE ICONIC

  2020 CELESTYAL OLYMPIA 4 GÜN 3 GECE ICONIC

  299.00'den itibaren
  2020 CELESTYAL OLYMPIA 5 GÜN 4 GECE ICONIC

  2020 CELESTYAL OLYMPIA 5 GÜN 4 GECE ICONIC

  399.00'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.