3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

 • 4* BÖLGENİN SEÇKİN OTELLER KALİTESİYLE Y.P KONAKLAMA
 • 5 GÜN - 5 GECE
 • HİJYEN KURALLARINA UYGUN LÜKS OTOBÜSLERLE SEYAHAT
BALKAN TURLARINDA, TÜRKİYE'DE REKORLAR KIRAN “ACADEMİC TOUR” KALİTESİ VE GÜVENCESİ İLE

  BALKAN YILDIZLARI TURU  

BÖLGENİN SEÇKİN 4* OTELLER KALİTESİYLE Y.P. KONAKLAMA

BALKANLAR'da  3 ÜLKE , 4 ŞEHİR ve 4 KONAKLAMA Ayrıcalığıyla
YUNANİSTAN – MAKEDONYA – BULGARİSTAN

KAVALA - SELANİK - MANASTIR - RESNE - OHRİD – KALKANDELEN (TETOVO) - ÜSKÜP - SOFYA – FİLİBE (PLOVDİV)

ACADEMIC TOUR AYRICALIKLARINI SİZDE KEŞFEDİN !!!

GELENEKSEL BALKAN GECESİ FİYATA DAHİL !
TURİST VERGİLERİ FİYATA DAHİL !
ŞEHİR GİRİŞ ÜCRETLERİ FİYATA DAHİL !
DOĞA HARİKALARI LİSTESİNE GİREN MATKA KANYONU FİYATA DAHİL!!!
SELANİK – OHRİD – ÜSKÜP – FİLİBE(PLOVDİV) KONAKLAMA FARKIYLA !!!
TÜM ŞEHİR VE KÜLTÜR TURLARI DAHİL !!!
MAKEDONYA’NIN İNCİSİ OHRİ GÖLÜ TEKNE GEZİSİ İMKANI İLE  !
SELANİK’TE YUNAN TAVERNA EĞLENCESİ YEMEKLİ-LİMİTLİ İÇKİLİ  İMKANI İLE !

 (5 Gün-5 Gece)

TUR TARİH TUR TARİH
1 20 - 25 NİSAN 2021 5 24 - 29 AĞUSTOS 2021
2 11 - 16 MAYIS 2021 (BAYRAM) 6 7 - 12 EYLÜL 2021
3 29 HAZİRAN - 4 TEMMUZ 2021 7 5 - 10 EKİM 2021
4 20 - 25 TEMMUZ 2021 (BAYRAM) 8 16 - 21 KASIM 2021 (YARIYIL)

 


1. Gün

İZMİR - İPSALA - NEA KARVALİ - KAVALA - SELANİK

AKŞAM: Akşam saat 16:50 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı Pamukkale Yazıhanesi önü), 16:55 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak,  17:05 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü), 17:20 LOZAN (Fuar Lozan Kapısı Önü),  17:35 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü),  17.45 BAYRAKLI (Üst Geçit Durak Önü), 17:55 KARŞIYAKA (Anıt),  18:00 KARŞIYAKA (Yunuslar), 18.10 BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü),  18:15 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm karşısından) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, Ayvalık ve Edremit üzerinden, Çanakkale-Eceabat veya Lapseki-Gelibolu hattını kullanarak karşıya geçiyoruz. Sabah saatlerinde İpsala Sınır Kapısı`nda oluyor, pasaport ve gümrük işlemlerini takiben YUNANİSTAN`a hareket ediyoruz.

 Turumuza Foça, Aliağa, Dikili, Salihleraltı, Ayvalık, Gömeç, Ören, Burhaniye, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Ezine, Çanakkale, Keşan ve İpsala Yol Ayrımlarından Katılabilirsiniz.

SABAH: Dedeağaç (Aleksandroupoli), Gümülcine (Komotini), İskeçe (Ksanthi) hattında ilerleyerek, KAVALA`nın kurabiyeleriyle ünlü NEA KARVALİ kasabasına geliyoruz, kahvaltı ve kurabiye alışverişi için mola veriyoruz. Kahvaltı molamız sonrasında, KAVALA` ya ulaşıyor ve kısa yürüyüş turumuza başlıyoruz. Liman, Su Kemerleri, İbrahim Paşa Camii, 19. yy. Neo Klasik yapıları, İmarethane, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykelini göreceğimiz turumuzu tamamlayarak, alışveriş ve fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Kavala turumuzun ardından, Selanik yönünde doğru hareket ediyoruz. İki saatlik keyifli bir yolculuğun ardından, öğle saatlerinde SELANİK` e ulaşıyoruz. Önce şehir merkezinde, yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Venizelos Heykeli,  Bedesten, Hamza Bey Camii, Osmanlı dönemi Hükümet Konağı, Aziz Dimitri Kilisesi görülerek, Atatürk`ün Evi`ni ziyaret ediyoruz. Devamında, panoramik şehir turumuza devam ediyoruz. Hamidiye Hastanesi, Osmanlı döneminin ilk Jandarma Süvari Okulu, Aristoteles Üniversitesi, Şadırvan, Rotonda, Galerios`un Zafer Takı, Osmanlı Gümrük Binası, Aristoteles Meydanı görülerek, turumuzun sonunda, kentin sembol yapısı olan Beyaz Kulede fotoğraf molası veriyoruz. Tarihi şehrin zengin bölgelerindeki neoklasik konak ve malikâneleri görerek  SELANİK otelimize geliyoruz. Akşam yemeğimizin ardından, rehberimizin belirlediği saatte otelimizin lobisinde buluşarak, dileyen misafirlerimizle keyifli bir gece geçirmek üzere SELANİK`teki taverna eğlencesine gidiyoruz.(ekstra) Programımızın ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama Selanik merkezdeki 4* otelimizde.

2. Gün

SELANİK - MANASTIR - RESNE - OHRİ

Otelimizde alacağımız sabah erken kahvaltının ardından, kentten ayrılıyor ve günlerce kıvrımları arasında dolaşacağımız Dinar Alpleri`nin vadilerinde keyifli bir yolculuğun ardından Yunanistan - Makedonya sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayarak MAKEDONYA`ya geçiyor ve MANASTIR`a ulaşıyoruz. ATATÜRK`ün okuduğu Askeri İdadiyi (Askeri lise) ziyaret ederek,Şirok Sokakta Osmanlı`dan kalan Orduevi, Eleni`nin Evi, Saat Kulesi, Manolya Meydanı, İshakiye Camii, Yeni Camii gibi yapı ve eserleri göreceğimiz yürüyüş turumuzu, ünlü türküye ilham olan havuz ve çeşmeyi görerek tamamlıyoruz. Manastır`dan ayrılıyor, II. Abdülhamid`in meşrutiyeti yeniden ilan etmesiyle sonuçlanan Jön Türk Devriminin öncülerinden Niyazi Bey`in memleketi olan RESNE`de,Resneli Niyazi Bey Sarayı` nı görerek, OHRİ`ye ulaşıyoruz. Büyüleyici bir tablo görüntüsündeki Mavi İnci adıyla bilinen OHRİD GÖLÜ`nde Fiyata Dahil Tekne Turuna çıkıyoruz.  Osmanlı` nın Balkanlar` da ki önemli üslerinden biri olmuş , Ohridlilerin ``Tanrı cenneti çamurdan yaparken, bir parça kopup Ohrid`in üzerine düşmüş`` tanımlaması ile ünlü tarihi OHRİD şehrinde yürüyüş turu yapıyoruz. Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Ayasofya Kilisesi, Kiril Alfabesini bulan Kiril ve Methodi kardeşlerinin heykelleri,  Asırlık Çınar Ağacı, Ali Paşa Camii, Halvetiye Tekkesi, Türk Çarşısı`nı geziyor ve meşhur sedef-inci takılardan alışverişler yapıyoruz. Doğal güzelliğiylede göz kamaştıran, Unesco`nun Kültür Mirası Listesi`ndeki bu güzel şehirde otelimize yerleşiyoruz.  Akşam yemeğimizin ardından, Balkan müzikleri ve folklor gösterileri eşliğinde keyifli bir GELENEKSEL BALKAN GECESİ (Fiyata Dahil) eğlencesi yaşıyoruz. Konaklama  otelimizde.

3. Gün

OHRİ - KALKANDELEN (Tetovo) - MATKA KANYONU - ÜSKÜP

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında,Şar Dağı`nın eteklerinde bulunan KALKANDELEN`e (Tetovo) ulaşıyor ve burada Osmanlı`nın Balkanlarda inşa ettiği camiiler arasında sanatsal değeri açısından öne çıkan Alaca Camii ziyaret ediyoruz. Ardından, Üsküp`ün yaklaşık 15 km güneybatısında, Treska Nehri`nin Vardar Nehri ile buluştuğu alanda yer alan ve Dünyanın 100 doğa harikaları listesinde kendisine yer bulan Matka Kanyonu`na doğru yola çıkıyoruz. Sakinliğinin yanında, muhteşem doğasında büyüleneceğiniz Kanyon, eşsiz doğa güzellikleri ve bine yakın farklı bitki çeşidiyle saklı bir cenneti andırıyor. Bu muhteşem doğaya sahip kanyonda, fotoğraf çekimi ve keyifli yürüyüşlerimizi tamamlayarak kafelerinden içeceğimiz çaylarımızın ardından, kısa bir yolculuk ile Vardar Nehri`nin iki kıyısına kurulu, Yahya Kemal`in şehri MAKEDONYA`nın başkenti ÜSKÜP`e geçiyoruz. Kentin ana meydan ve bulvarlarını, Üsküp 2014 Projesi çerçevesinde yapılan sayısız heykel ve neo-klasik binaları görerek yapacağımız panoramik turun ardından, Üsküp Kalesi önünden yürüyüş turumuza başlıyoruz. Önce Mustafa Paşa Camii, Sulu Han, Murat Paşa Camii, Çifte Hamam, Eski Türk Çarşısı, Kapan Hanı, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü gibi Osmanlı yapısı eserlerini görüyor ve eski Türk Çarşısı`nda serbest zaman veriyoruz. Ardından Makedonya Meydanı`nda, Makedon tarihinin önemli kişilerine ait birçok heykelle birlikte Çar Samuil, Jüstinyen, II. Philip, Kraliçe Olympia, B. İskender Heykelleri, Rahibe Teresa Anı Evi görülerek, Üsküp`te otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde veya yerel restoranda alınacaktır. Konaklama otelimizde.

4. Gün

ÜSKÜP - SOFYA - FİLİBE (PLOVDİV)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, SOFYA yönünde ilerliyoruz. Kriva Palanka üzerinden BULGARİSTAN sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından, kısa sürede ülkenin başkenti SOFYA`ya ulaşıyoruz.  Panoramik olarak kenti tanımamızı takiben, şehir merkezinde Aleksander Nevski Meydanına ulaşıyoruz. Balkanların en büyüğü olan Aleksander Nevski Katedrali`ni ziyaret ediyoruz. İsimsiz Asker Anıtı` nı ve şehre adını veren Ayasofya Kilisesini görerek, turumuza devam ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk`ün Sofya`da askeri ataşelik yaptığı dönemde Yeniçeri kıyafetiyle katıldığı balonun düzenlendiği Orduevi`ni, Rus Kilisesi`ni, ülkenin başkentinde bulunan Parlamento ve Elçilikler gibi resmi binalarını, bugün Arkeoloji Müzesi olarak faaliyet gösteren Mahmut Paşa Camii ve Roma dönemi Serdica kentinin kalıntılarını ilgili anlatımlar eşliğinde görerek, şehrin merkezi meydanı olan Nezavisimost (Bağımsızlık) Meydanı`na ulaşıyoruz. Sveta Petka Kilisesi, Banyabaşı Camii, Avrupa`nın üçüncü büyüğü olan Sofya Sinagogu, Sveta Sofya Anıtı, Sveta Nedelya Kilisesi ve Aziz George Kilisesini (Rotonda), görerek turumuzu tamamlıyor ve kentin "İstiklal Caddesi`ne" benzer modern mağazaları ve kafeleriyle ünlü Vitoşka Caddesi` nde gezinti ve alışveriş için serbest zaman veriyor ve ardından SOFYA`dan ayrılıyor ve Rodopoi Dağı`nın eteklerinde keyifli bir güzergahta yapacağımız kısa bir yolculuk ile 2019 yılı Avrupa Kültür Başkenti ilan edilen, Meriç`in iki yakasına kurulu, güzelliği ile tarihte seyyahları ve günümüzde turistleri büyülen FİLİBE`ye (Plovdiv) varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. Gün

FİLİBE - KAPIKULE - İZMİR

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Sosyal Mesafe ve Hijyen Kurallarına Uygun Lüks Otobüs ile Ulaşım

 1 Akşam Geleneksel Balkan Gecesi

 Programdaki Tüm Şehir ve Kültür Turları

 Ücrete Dahil Matka Kanyonu Turu

 4* Otellerde 4 Gece Otel Konaklaması

 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği

 Otobüsteki ikramlar

 Turist Vergileri

 Tüm Otoban, Otopark ve Check-Point Ücretleri

 Şehir Giriş Ücretleri

 Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Yerel Rehberlik Hizmetleri

 Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

 ACADEMİC TOUR GÜVENCESİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Schengen Vize ve Servis Hizmeti(135 €)  Ücreti  (Yeşil Pasaporta Vize Yoktur)

 Yurtdışı Çıkış Harç Bedeli. - Misafirler Tarafından Turdan Önce İlgili Bankalara Pasaport Numarası ile Yatırılır.

 Öğle Yemekleri ve Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler

 Müze ve Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri

 Ohrid Gölü Tekne Gezisi (isteğe bağlı)

 Yunan Taverna Eğlencesi (iseğe bağlı)

 Her Türlü Otel Ekstraları ve Yerel Eğlence Mekanında Alınan Tüm İçecekler

Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası  15 € ,65 Yaş  üstü yolculardan 20 €  alınır.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
20.04.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »
11.05.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »
29.06.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »
20.07.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »
24.08.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »
07.09.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »
05.10.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »
16.11.2021399,00
299,00
479,00
379,00
399,00
299,00
0 - 2 Yaş 169,00
3 - 12 Yaş 269,00
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

20 Nisan • 11 Mayıs • 29 Haziran • 20 Temmuz • 24 Ağustos • 07 Eylül • 05 Ekim • 16 Kasım

1-ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Yeşil Pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur. Tur tarihine göre, pasaportunuzun ve Schengen vizenizin geçerlilik tarihini ve tura gerekli giriş-çıkış sayılarını (misafirin sorumluluğundadır) kontrol ediniz.

3- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine T.C Dışişleri Bakanlığı Resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

4- Shengen vizesi alacak yolcularımızın(bebek dahil) vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az  40-30 gün önce acenteye  teslim etmesi gerekmek-tedir. Ayrıca konsolosluk getirdiğiniz evrakların yanında, tur ücretinin tamamının yattığını gösteren belgeyi de istemektedir. Ödemenin tam yapılması durumunda Acentemiz, ödeme otel araç evraklarını vb. konsolosluğa sunacaktır. 

5- ACADEMIC TOUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak ACADEMIC TOUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.

6- Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.

7- Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

8- Vize olduğu halde ülkenin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

9- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

10- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentası  kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

11- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz. Otoritelerin, Pandemi sonrası ülke/şehir giriş-çıkışlarından talep edecekleri ek ücretler program fiyatlarına dahil değildir.   

12- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

13-  Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

14-  Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

15- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

16- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior,suit,kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

17-  Tüm yolcular bindikleri noktaya bırakılacaktır. Geri dönüşte, misafirlerimizin farklı duraklarda indirme talebi yapmamaları rica olunur.

18- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

19-  Yoğun sezonda, sınır kapılarında ve  feribot yoğunluğundan dolayı İzmir’e varış saatimiz tahmin edilen saatten geç olabilir. İzmir dışından gelen misafirlerimiz dönüş planlarını bu olasılığı göre planlamalıdırlar.

20- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

21- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

22- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

23- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılması zorunludur. 0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik ceza veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

24- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

25- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

26- İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Gerekçesiz iptallerde iade hakkı yoktur. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

27- Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda  geri  ödemesi yapılır.

28-Oteller de, aynı kategoride olması koşulu ile Academic Tour değişiklik yapma hakkına sahiptir.

29- Bu  tura katılan misafirlerimiz, Sağlık Bakanlığı uyarınca belirlenen hijyen kurallarına uymayı , seyahat öncesinde talep edilmesi halinde sağlık raporunu sunmayı, ülkeler arası geçişlerde talep edilmesi halinde teste tabi olmayı ve bundan dolayı doğacak maddi  yükümlülükleri kabul  etmiş sayılır.

30- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

5 GÜN - 5 GECE

299.00
'den itibaren

Konaklama

4* BÖLGENİN SEÇKİN OTELLER KALİTESİYLE Y.P KONAKLAMA

Ulaşım

HİJYEN KURALLARINA UYGUN LÜKS OTOBÜSLERLE SEYAHAT

Gezilecek Yerler

KAVALA-SELANİK-MANASTIR-RESNE-OHRİD-KALKANDELEN (Tetovo)-ÜSKÜP-SOFYA-FİLİBE (Plovdiv)

Tur Hakkında

SELANİK'TE KONAKLAMA - GELENEKSEL BALKAN GECESİ VE MATKA KANYONLU ÖZEL PROGRAM !

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • ÜÇKUYULAR (Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) (16:50)
 • HATAY (17:00)
 • ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü) (17:05)
 • ALSANCAK ( Lozan-Fuar Kapısı Önü) (17:20)
 • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (17:35)
 • BAYRAKLI (Altınyol-Üst Geçit) (17:50)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (18:00)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (18:00)
 • KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) (18:05)
 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Karşısı) (18:15)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

299,00'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.