AFYON TERMAL TURU - 5*MAY THERMAL&SPA Tur Programı

 AFYON TERMAL TURU 

5* MAY THERMAL RESORT&SPA HOTEL

Konaklama Ayrıcalığını Yaşayın...

Bu muhteşem otelin, hem keyfini çıkaracak,

Hem de termal sularda ruhunuz ve bedeniniz için şifa bulacaksınız… 

25-27 OCAK 2019 Sömestre  (3 Gün – 2 Gece)

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!! 

Kalkış Yerleri: 06:45 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhane Önü) 07:00 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 07:15 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 07:40 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:45 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 08:05 BORNOVA (Kampus Önü)
PROGRAM
1. Gün:

Sabah saat 06:45 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhane Önü) 07:00 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 07:15 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı),  07:40 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:45 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü)  08:05 BORNOVA (Kampus Önü)’ nden siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA, UŞAK üzerinden, AFYON’ a varıyoruz. Öğle yemeğimizi Afyon İkbal Tesislerinde aldıktan sonra, 5* May Thermal&Spa Otel’ imize ulaşıyoruz. Akşam yemeğine kadar otelin tüm termal aktivitelerinden yararlanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.academic-tour.com2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, akşam saatlerine kadar zengin ve şifalı sularla dolu açık-kapalı havuzların keyfini çıkarıyoruz.  Gün boyu yorgunluğumuzu atıyoruz ve dinleniyoruz. 5*May Thermal&Spa Hotel’ in keyfini sürüyor, havuzlardan, hamamına kadar akşam saatlerine kadar tesisten faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.academic-tour.com3. Gün:

Açık büfe kahvaltımızın ardından, otel aktivitelerinden yararlanıp öğleye doğru bu güzel tesisten istemeyerek ayrılıyoruz. Afyon Merkeze gidiyoruz. Eski tarihi evlerle dolu sokaklarında geziyor ve öğle yemeğimizi serbest olarak bir tesiste aldıktan sonra, kente özgü kaymak, sucuk, lokum gibi yiyecekler için alışveriş yapma imkânı buluyoruz. Bu güzel turumuzu burada sonlandırıp, UŞAK üzerinden, uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. www.academic-tour.com

ÜCRETSİZ HİZMETLER:

Otel’de bay, bayan ve ortak kullanım termal havuzlar, bay bayan Jakuzili termal havuzlar, bay bayan Türk hamamı, bay bayan ve ortak kullanımlı saunalar, açık ve kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, kum odası, saman odası, odalarda çay seti, oyun salonu, TV odası,Fitness, aletli aletsiz egzersizler, sinema salonu, çocuk kulübü, disko (giriş ücreti alınmaz,içecekler ücretlidir) www.academic-tour.comÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

» Lüks Araçlarla Otele Transfer

» 5*May Thermal&Spa Otel’ de Y.P. Konaklama  (Afyon-Sandıklı)

   (Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği)

» Seyahat Sigortası

» Termal Havuz ve Hamam Kullanımı

» Rehberlik Hizmetleri

» ACADEMİC TOUR GüvencesiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Öğle Yemekleri

» Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

»  Otelde belirlenen ekstralar.Notlar

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.

» ACADEMİC TOUR programlarda her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Transfer 27-31-35 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. 


İptal Şartları
İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti.
Ataturk Cad. No: 270/A 1.Kordon-Alsancak
0232 463 25 25


Bu çıktı 24.05.2019 02:19 tarihinde verilmiştir. İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.