ASSOS-TRUVA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER (2019) Tur Programı

 

 2019 SEZON BOYUNCA 

  ASSOS-TRUVA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER  

3* HELEN PARK VEYA HELEN HOTELDE Y.P. KONAKLAMALI

(Yenilenmiş Hali ve Çanakkale'de Merkezi Konaklama Ayrıcalığıyla)

1 TUR: 23-24 Mart          2 TUR:  6-7 Nisan        3 TUR:  13-14 Nisan     4 TUR:  22-23 Nisan    
5 TUR:  11-12 Mayıs   6 TUR:  25-26 Mayıs    7 TUR:  15-16 Haziran   8 TUR 9-10 Kasım    9 TUR: 16-17 Kasım

(2 GÜN-1 GECE)

  ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN !!!  

ERKEN REZERVASYON, HER TARİHTE SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.


BOZCAADA ve ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !
GÖKÇEADA-BOZCAADA ve ÇANAKKALE Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !

Kalkış Yerleri: Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 06:30 Alsancak LOZAN (Fuar Kapısı Önü) 06:35 Alsancak (Gar Önü) 06:40 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı) 06:50 KARŞIYAKA (Anıt) 06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar) 07:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:10 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı Eski Carrefour Önü
PROGRAM
1. Gün:

Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 06:30 Alsancak LOZAN (Fuar Kapısı Önü) 06:35 Alsancak (Gar Önü) 06:40 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)  06:50 KARŞIYAKA (Anıt) 06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar) 07:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:10 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı Eski Carrefour Önü nden siz değerli konuklarımızı alarak,  hareket ediyoruz. Sabah kahvaltı molası sonrasında,  uygun molalarla, ÇANAKKALE’ ye hareket ediyoruz. ÇANAKKALE’ den feribotla, ECEABAT’ a geçerek, 1.Dünya Savaşı’nın en önemli zaferleri arasında yer alan, ÇANAKALE Muharebelerinin yaşandığı topraklarda, KİLİTBAHİR KALESİ, NAMAZGÂH TABYASI’ nı görerek, SEYİT ONBAŞI ANITI, MECİDİYE TABYASI’ nı geziyoruz. Bir sonraki durağımız, ŞAHİNDERE SARGI YERİ ŞEHİTLİĞİ ve Çanakkale savaşlarında, şehirlerimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER ABİDESİ olacak… Devamında,  SEDDÜL BAHİR, ERTUĞRUL TABYASI, EZİNELİ YAHYA ÇAVUŞ ve arkadaşları için yapılmış olan ŞEHİTLİK ve ANITI, ERTUĞRUL KOYU ziyaretlerimizden sonra,  ALÇITEPE KÖYÜ’ nde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, MEHMETÇİĞE SAYGI ANITI, KANLI SIRT YAZITI,  ANZAK LONE PINE ANITI, ARIBURNU Yarlarını, ANZAK KOYU’ nu, 57. ALAY ŞEHİTLİĞİ, KESİKDERE ŞEHİTLİĞİ, CONKBAYIRI, KEMAL YERİ görerek, gezilerimizi tamamlıyoruz.  Daha sonra, ÇANAKKALE’ de merkezde bulunan 3* HELEN/HELEN PARK OTEL’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, tarihte doğu ile batı arasında yapılan ilk savaşa konu olan TRUVA (Troya ) ANTİK KENTİ’ ne hareket ediyoruz. 5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip, tarihin en uzun savaşlarından birisi olan, Truva Savaşı' nda savaşan Truvalılar' ın efsanelere konu olan halkının, yaşam yeri olan Antik Kent’te önce, TAHTA ATI görerek gezimize başlıyoruz. 9 Kez yakılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan Antik Şehri, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra, 2018 Troya Yılı’ nda yapımı biten TROYA MÜZESİ’ ni geziyoruz. Müzede, Troya ve Troas kentlerinden elde edilen ererleri gezerken oldukça etkileneceksiniz… Buradan,  Antik dönemin en güzel kentlerinden olan ASSOS’ a doğru yol alıyoruz. Assos Antik Kenti’ni rehberimizin bilgilendirmeleriyle geziyor ve Ege Denizi’ nin muhteşem nefes kesici manzarasını izleyerek, fotoğraflarımıza ekliyoruz.  Sonrasında, BEHRAMKALE KÖYÜ’ nü gezerek karadut suyunun tadına bakıyoruz. Bölge halkının el işi göz nuru işlemeleri ve yöresel limon kekiği alışveriş yaptıktan sonra, AKÇAY YASA TESİSLERİ’ nde mola vererek,  akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

»  3* HELEN PARK veya HELEN OTEL’ DE Y.P.  1 GECE

»  LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

»  PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

»  SEYAHAT SİGORTASI GÜVENCE PAKETİ

»  FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ

»  ACADEMİC TOUR GÜVENCESİFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

»  MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

»  OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER

»  ÖĞLE YEMEKLERİ

»  YOLDA ALINACAK YİYECEK ve İÇECEKLERNotlar

» ARAÇTA VE TESİSLERDE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.

» REHBER; HAVA, YOL VE KONAKLAMA ŞARTLARINA UYGUN OLARAK, TURDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.

» ÇOÇUK İNDİRİMLERİ 2 YETİŞKİN İLE BİRLİKTE KONAKLAMAK ŞARTI İLE GERÇEKLEŞTİRİLİR.

» TURLARIMIZ TALEPLER DOĞRULTUSUNDA 27 VEYA 46 KİŞİLİK ARAÇLARLA GERÇEKLEŞTİRİLİR. TURU SATIN ALIRKEN BU ŞART KABUL EDİLMİŞ SAYILIR.

» YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞINDA, TURU 1 GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI ACADEMİC TOUR’ DA SAKLIDIR. ACADEMİC TOUR İPTALİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR.

» MÜZE KART ALMANIZI ÖNERİRİZ.

» Assos-Truva ve Çanakkale Şehitlikler Turumuz ‘' Promosyon Ürün’’ kapsamındadır.  

 

İptal-İade ve Değişiklik Hakkında

*** İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Özel ve Uçaklı Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

*** Tur iptal ve iadesi katılımcının MUCBİR sebep göstermesiyle sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına '' katılımcının vefatı, ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi'' gibi durumlar girmektedir.   

   Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.


İptal Şartları
İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti.
Ataturk Cad. No: 270/A 1.Kordon-Alsancak
0232 463 25 25


Bu çıktı 06.12.2019 10:43 tarihinde verilmiştir. İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.