8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL 5*ARIA CLAROS BEACH&SPA Tur Programı

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL

GÜNÜBİRLİK

URLA - SEFERİHİSAR SIĞACIK - ÖZDERE TURU ve

 5* ARiA CLAROS BEACH&SPA RESORT OTEL 

Kalitesiyle Muhteşem Eğlence Sizleri Bekliyor…

CANLI MÜZİKLİ EĞLENCE ve GALA YEMEĞİ DAHİL 125 TL

Kalkış Yerleri: 07:20 Karşıyaka (Bostanlı İskele), 07:30 Karşıyaka (Yunuslar), 07:35 Karşıyaka (Anıt), 07:45 Bayraklı (Altınyol Üstgeçit), 08:00 Bornova (Ege Ünv.Hastanesi Önü), 08:15 Alsancak Lozan (Atatürk Lisesi Önü), 08:30 Üçyol (Pizza Pizza Önü), 08:40 Hatay (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 08:50 Üçkuyular (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)
PROGRAM
Günübirlik Program

07:20 Karşıyaka (Bostanlı İskele), 07:30 Karşıyaka (Yunuslar), 07:35 Karşıyaka (Anıt), 07:45 Bayraklı (Altınyol Üstgeçit), 08:00 Bornova (Ege Ünv.Hastanesi Önü), 08:15 Alsancak Lozan (Atatürk Lisesi Önü), 08:30 Üçyol (Pizza Pizza Önü), 08:40 Hatay (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 08:50 Üçkuyular (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’ nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. İZMİR şehir merkezine yaklaşık yarım saatlik bir mesafede bulunan, doğanın ve tarihin kucaklaştığı URLA İSKELE’ ye doğru hareket ediyoruz. Buranın meşhur Katmeriyle sabah kahvaltımızı deniz kenarındaki uygun bir yerde alıyor ve tertemiz havası ile bu güzel güne keyifle başlıyoruz. Daha sonra, Türkiye'nin ilk Citta-slow'u yani "Yavaş Şehri " SEFERİHİSAR' ın gözbebeği SIĞACIK’ a geçiyoruz. Mandalina kokulu sokakları, tarihi taş evleri, bakir koyları, doğası ile huzur dolu bu şirin kasabada, rehberimizle birlikte gezintiler yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Ardından, ÖZDERE’ de bulunan Aria Claros Beach & Spa Resort Otel’ imize gidiyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel düzenlediğimiz programda, CANLI MÜZİK eşliğinde, muhteşem bir eğlence ile GALA Yemeğimizi alıyoruz. Akşamüzeri eğlence ve keyif dolu bu turumuzu tamamlayarak,  geri dönüşe geçiyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere, siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

 

OTELDE GALA YEMEĞİNDE ÖĞLE YEMEĞİ MENÜSÜ

** Mercimek Çorbası

** Mevsim Salata

** Piliç Roti, Pirinç Pilavı, Patates Tava

** Sebze Buketi

** Tatlı Tabağı

** Kişi başı 1 Meşrubat

** Her masada 1 şişe Su

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

» Lüks Araçlarla Ulaşım  ve Çevre Gezileri

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri  

» Aria Claros Beach & Spa Resort Otelde

   Öğle Yemeği ve Canlı Müzik

» ACADEMİC TOUR GüvencesiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Yolda alınan ilk sabah kahvaltısı

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri 

» Programda belirtilen Gala Yemeği menüsü dışında, alınan yiyecek ve içecekler

» Otelde ve molalarda yapılan ekstra harcamalarNotlar

İptal Şartları
İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti.
Ataturk Cad. No: 270/A 1.Kordon-Alsancak
0232 463 25 25


Bu çıktı 22.07.2019 13:11 tarihinde verilmiştir. İZMİR ACADEMİC TOUR İzmir Egetur Turizm Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.