UÇAKLA DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (İlave Tarih 23-28 Ağustos)

UÇAKLA DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (İlave Tarih 23-28 Ağustos)

 • 1 Gece Otel, 4 Gece Yayla Konaklamalı
 • 6 Gün - 5 Gece
 • Uçakla ve lüks otobüsle konforlu bir seyahat

 

23-28 Ağustos Özel Samsun Gidiş-Trabzon Dönüş UZUN PROGRAM

 UÇAKLA DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU 

KAFKASÖR VE ELEVİT YAYLALI...(6 Gün-5 Gece)

Karadeniz'in büyülü güzellikleri yaylalarda keşfedilir... 1 GECE OTEL, 4 GECE YAYLA KONAKLAMALI !!!

1 Gece Samsun’da  5* SERRA OTEL Y.P.

1 Gece Akçaabat’ta  KAYABAŞI YAYLA TESİSLERİ’ nde Y.P.

1 Gece Uzungöl-Çaykara- ÇAYKARA PARK OTEL Y.P.

1 Gece Kafkasör Yaylası  KOLİVA YAYLA  OTELİ’ nde Y.P

1 Gece Ayder Yaylası,  KALEGON YAYLA TESİSLERİ’ nde Y.P.

 


1. Gün

İZMİR-SAMSUN

Akşam saat 16:20’ de Adnan Menderes Havalimanın’ da oluyoruz. 17:35’ de kalkacak SUN EXPRESS Havayolları İZMİR-SAMSUN uçuşumuzun işlemlerini yaptırarak, 19:10’ da SAMSUN’ a varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek, SAMSUN’ un en güzel otellerinden biri olan, 5*SERRA Otel’imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

SAMSUN-ÜNYE-FATSA-ORDU-BOZTEPE-GİRESUN- KAYABAŞI YAYLASI-ATEŞ PARTİSİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, milli mücadelenin başlatıldığı şehir SAMSUN’ da, Avusturyalı meşhur Heykeltıraş KRİPPEL’ in dünyaca ünlü ATATÜRK HEYKELİ’ ni, ve Atatürk’ ün Samsun’a çıktığı BANDIRMA VAPURU’ nu geziyoruz. Karadeniz’ in Paris’i olarak adlandırılan bu şehirde, rehberimiz eşliğinde gezimizi tamamladıktan sonra, Hekimoğlu’ nun vatanı FATSA üzerinden, ORDU’ ya varıyoruz. Bu mükemmel kenti doyasıya seyredebilmek için, adına türkülerin yakıldığı BOZTEPE’ ye teleferik ile çıkıyoruz. Bir tarafında Ordu manzarası, bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra, sahil yolundan mavi ve yeşilin muhteşem tonları eşliğinde, GİRESUN ADASI’ nı (ARETİAS) denizden gözlemleyerek, GİRESUN’ u takiben,  AKÇAABAT’ a ulaşıyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle,  geniş ladin ormanları ve geleneksel yayla evleriyle bezenmiş, yeşilin her çeşidini görebileceğimiz, en çok tercih edilen mesire yerlerinden biri olan KAYABAŞI YAYLASI’ na hareket ediyoruz. Doyumsuz manzaralar eşliğinde, HIRSALA, BÜYÜKOBA, İSKOBEL YAYLALARI’ nı görerek, ahşap bungalov evlerden oluşan, KAYABAŞI YAYLA KENT evlerine yerleşiyoruz. KAYABAŞI YAYLASI etrafında, yapacağımız kısa yürüyüşlerde, büyüleyici doğasını keşfederken, bulutlara bu denli yakın olmanın verdiği keyif ve heyecanı anlatmaksa kelimelerin kifayetsiz olduğu anların içinde kalıyor.  Akşam yemeği ve konaklama yayla tesisimizde. Yemekten sonra (hava şartları müsait olursa) dışarıda, ATEŞ PARTİSİ’ ne katılıyoruz. Alevlerin dansı ile horon dansının bütünleştiği, unutamayacağımız bir KARADENİZ GECESİ sizleri bekliyor…

3. Gün

TRABZON SOĞUKSU SEMTİ-ATATÜRK KÖŞKÜ-SÜMELA MANASTIRI-SÜRMENE- UZUNGÖL YAYLASI

Yayla tesisimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, TRABZON, SOĞUKSU semtinde bulunan, Atatürk’ ün Trabzon’ a geldiğinde konakladığı ve sonrasında müze haline getirilerek, eşyalarının sergilendiği ATATÜRK KÖŞKÜ’ nü geziyoruz. Ayrıca GÜMÜŞ ve TELKARİ sanatı hakkında bilgi alıp, gümüş el dokuma hasır takımlar ve yine yöreye özgü gümüş takunya ve telkârinin ortak işlendiği çeşitli hediyelik eşya ve takı alışverişleri yapıyoruz. Buradan, MAÇKA ALTINDERE VADİSİ’ ne geçiyoruz ve yerel minibüslerle ekstra MS 385 yılında kayalara oyularak yapılan, görenleri hayretler içinde bırakan, eşsiz güzellikteki SÜMELA MANASTIRI’ nı gezmeye gidiyoruz. Rehberimizden bilgi alarak, manastır gezimizi tamamlıyoruz ve yönümüzü, SÜRMENE’ ye çeviriyoruz. Burada, meşhur bıçak atölyelerinde kısa bir alışveriş molası sonrasında, OF üzerinden, UZUNGÖL YAYLASI’ na ulaşıyoruz. Vadinin ortasında bulunan ve yamaçlardan düşen kayaların HALDİZEN Deresi’ nin önünü kapatmasıyla oluşmuş olan bu göl, muhteşem orman örtüsü ile Alplerin güzelliğini kıskandıracak derecede. Göl etrafında keyifli yürüyüşler yaparak, serbest zaman veriyoruz. Güzel bir günün ardından UZUNGÖL-Çaykara’da ÇAYKARA PARK OTEL’imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün

UZUNGÖL YAYLASI-HAPSİYAŞ KÖPRÜSÜ–RİZE–ARHAVİ-HOPA -BATUM- KAFKASÖR YAYLASI

Sabah yayla otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, kiremitli bir çatı ile kapatılmış, bölgedeki tek örnek olan HAPSİYAŞ KÖPRÜSÜ’ nün güzel görüntüsünü fotoğraflarımıza ekliyor ve yağmur şehir RİZE’ ye hareket ediyoruz. Şirin Rize’ yi panoramik gördükten sonra, yöreye özgü dokuma çeşidi olan RİZE BEZİ (feretiko) atölyesine uğrayıp, hem bilgi alıyoruz hem de alışveriş yapma imkânı buluyoruz. Daha sonra, ARHAVİ-HOPA üzerinden TÜRKİYE-GÜRCİSTAN sınırımızı oluşturan, SARP SINIR KAPISI’ nda, pasaporta ihtiyaç olmadan sadece kimliklerimizle, GÜRCİSTAN-BATUM’ a geçiyoruz. Karadeniz sahili boyunca ilerleyerek, güzel deniz manzaraları eşliğinde, BATUM’ un doğasını gözlemliyoruz. Zengin Gürcü kültürünü tanımak üzere turumuza başlıyoruz. Önce, evli çiftlere şans getirdiğine inanılan SAINT ANDREW HEYKELİ, ÇORUH NEHRİ, GONİO KÖPRÜSÜ’ , Roma döneminden kalma GONIO APSAROS KALESİ’ ni ve farklı mimarileri ile dikkat çeken TERS BİNA, ADALET BİNASI önünde, fotograf çekimi yapıyoruz. Buradan, Osmanlılardan tek yadigâr ORTA CAMİİ’ ni BATUM LİMANI, SAAT KULESİ, ALFABE KULESİ’ ni görerek, şehir merkezine geçiyoruz. Merkezde TAÇSIZ KRAL olarak anılan Şair İLYA ÇAVÇAVADZE’ nin heykeli, TİYATRO BİNASI, POSEİDON HEYKELİ,  PİAZZA KULESİ, HÜKÜMET BİNASI, KAMU BİNALARI ve Avrupa Meydanı’ nda bulunan, MEDEA HEYKELİ gibi görkemli yapıtları görüyoruz. BATUM SAHİL PARKI’ nda vereceğimiz molanın ardından, BORÇKA BARAJ GÖLÜ’ nün güzel manzarası eşliğinde,  kartal yuvasını andıran ARTVİN’ e ulaşıyoruz. ARTVİN şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan KAFKASÖR YAYLASI’ na hareket ediyoruz. Boğa güreşleri şenliğiyle de tanınan, 1250 m. yükseklikteki yaylaya ilerlerken,  ladinleri, çamları, şırıl şırıl akan dereleri,  otlayan hayvanları gözlemleyerek, yeşilin tam ortasında KOLİVA YAYLA OTEL’ ine yerleşiyoruz. Tertemiz havası, göz kamaştıran doğal güzelliğiyle bizi etkileyecek olan bu ortamda, doğanın kollarında olmanın keyfini yaşayacaksınız. Akşam yemeği ve konaklama Yayla Otelimizde. www.kolivaotel.com

5. Gün

ARTVİN–AYDER YAYLASI-GELİNTÜLÜ ŞELALESİ-FIRTINA DERESİ-ZİPLİNE

Yayla otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ARTVİN’ de Seyir Terası’ na geliyoruz. LİVANE KALESİ’ ni (Artvin Kalesi)  ve Atatepede Kahvecioğlu Vakfınca yaptırılan 22 metre yüksekliğindeki Türkiye’ nin en büyük ATATÜRK HEYKELİ’ ni panoramik olarak görüp fotoğraflarımıza ekliyoruz.  Daha sonra, BORÇKA güzergâhından, bizi bekleyen minibüslerle ekstra, KARAGÖL’ ü keşfe gidiyoruz. Dev ladin ağaçları ve minik şelalelerin güzel görüntülerini izleyerek, KARAGÖL YAYLASI’ na ulaşıyoruz. Etrafındaki orman örtüsü ve büyüleyici renkleriyle etkileyici bir yer olan, KARAGÖL’ de yürüyüşler yapıyoruz. Ağaçların rengârenk görüntüsünün göle yansıyan uyumunu hayranlıkla izledikten sonra, dünyanın korumada öncelikli 200 ekolojik bölgesinden biri olan FIRTINA VADİSİ’ nin göz kamaştıran doğa manzaraları eşliğinde, FIRTINA DERESİ kenarında isteyen konuklarımız ekstra EĞLENCELİ ZİPLİNE AKTİVİTESİ’ ne katılabilirler.

İSTEĞE BAĞLI ZİPLİNE AKTİVİTESİ

Yediden yetmişe her yaş gruptaki misafirlerimizin kolaylıkla deneyebilecekleri bir aktivite… Çelik halatlarla bağlı bulunan sistem üzerinden, mekanik makaralar sayesinde, yetmiş metre uzunluluktaki halatlardan fırtına deresinin üstünde,  adeta uçarcasına karşıdan karşıya geçiyorsunuz. Kahkahalar, eğlence dolu anlar sizleri bekliyor!

Keyifli bir günün devamında, AYDER YAYLASI'nda, büyüleyici güzellikteki GELİNTÜLÜ ŞELALESİ’ ni gördükten sonra, yaylada KALEGON Yayla Tesisine yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. Gün

ÇAMLIHEMŞİN-ŞENYUVA KÖYÜ ve KÖPRÜSÜ-ZİLKALE-PALOVİT ŞELALESİ-ŞİMŞİR ORMANLARI -ELEVİT YAYLASI-ÇAY FABRİKASI

Yayla tesisimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, KARADENİZ Turumuzda, en keyif alacağınız, hafızalarınıza kazınacak bir gün yaşayacaksınız. Bugünkü tam gün turumuz, yorucu olmayan, minibüsler eşliğinde kısa yürüyüşlerle yapılan bir programdır. Bizi bekleyen minibüslerle ekstra, rüya gibi bir doğa turuna daha çıkıyoruz. ÇAMLIHEMŞİN’ den SEVDALUK’ dizisinin çekildiği bölgeye doğru yol alıyoruz. Önce, ŞENYUVA KÖYÜ’ nü gördükten sonra, ŞENYUVA KÖPRÜSÜ’ nde (ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ) hatıra fotoğrafı çekimi yapıyoruz. Ardından, bir tepe üzerinde kurulmuş ZİLKALE’ ye ulaşıyoruz. Yeşillikler arasında, tüm ihtişamıyla yükselen bu tarihi yapıtta mola veriyoruz. Tekrar, minibüslerimizle, şelaleler vadisi olarak bilinen PALOVİT VADİSİ’ ne doğru yol alıyoruz. Bu olağanüstü ortamda, asırlık porsuk ağaçları arasında yorucu olmayan keyifli yürüyüşlerle, ünlü  PALOVİT ŞELALESİ’ ne ulaşıyoruz.. Yaklaşık on beş metreden direk düşen su kütlesinin, müthiş görüntüsünü hayranlıkla izliyoruz. Farklı bir güzergâhtan pek çok irili ufaklı şelaleler, dereler, çağlayanlar ve ormanlarla kucaklaşacağımız, ÇAT VADİSİ’ ne geliyoruz. VADİ ‘’ülkemizde böyle doğa güzellikleri var mıydı?’’ diyeceğiniz muhteşem bir bölge… KIR KAHVESİ’ nde çaylarımızı yudumlayarak,  ÇAT YAYLASI’ nda rengârenk çiçekler arasında kısa yürüyüşleri yapıyoruz. Aynı güzergâhtan minibüslerimizle, YOLKIRI KÖYÜ, ÇAT KÖYÜ, ŞENKÖY’ ün eski ahşap evlerinin ve konaklarının süslü ve etkileyici görselliğini gözlemleyerek, dünyada tek olma özelliğine sahip, asırlık ŞİMŞİR ORMANLARI’ nı gezme ve görme şansına da yine bu turda sahip olacaksınız… Bu ormanın, olağanüstü güzelliğinde,  bol bol fotoğraf çekmenizi öneririz. Sonrasında, ELEVİT YAYLASI’ na ulaşıyoruz. Mis gibi havası ve tablo gibi manzarasıyla göz kamaştıran bu yaylada YOK YOK BAKKALİYESİNE uğruyoruz. Öğle yemeğimizi barbekü şeklinde ya da bir yayladaki köy evinde alıyoruz. Köyün ortasında dağlardan süzülerek gelen bir akarsu bulunmakta. Ayakkabılarımızı çıkarıp, buz gibi suyun içinde hatıra fotoğrafları çektiriyoruz. Yaylada, dağlara karşı, kendinizi horon teperken bulabilirsiniz. Rüya gibi bir günün sonunda,  herkesin görme şansına sahip olamadığı, bu muhteşem doğa güzelliklerini görmenin ve gerçek bir KARADENİZ ve YAYLA TURU’ na çıkmanın vermiş olduğu hazla, bugünkü turumuzu tamamlıyor ve geri dönüş yol güzergâhımızda, ÇAY FABRİKASI’ na uğruyoruz. Dalından koparılan çayın geçirdiği evrelerini görerek, yetkililerden bilgi alıyoruz, bizlere ikram edilen çaylarımızdan yudumlayarak, alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonra Trabzon Havalimanına hareket ediyor,  SUNEXPRESS 20:10 uçağı ile, 22:20’ de İZMİR’ e ulaşıyoruz... Güzel anılarımızla, bir başka ACADEMİC TOUR gezisinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» 5 Gece Yaylalarda ve Otelde Y.P  Konaklama

(Sabah+Akşam Yemekleri)

» Profesyonel Rehberlik Hizmeti

» Ulaşım ve Çevre Gezileri

(Minibüs Gerektirmeyen Yerlerdeki Ulaşım)

» Sun Express Hava Yolları İle

 (Gidiş+Dönüş Direk Uçuş)

» Milli Park Giriş Ücretleri

» Yöresel Eğlenceler

» Seyahat Sigortası Paketi

» Academic Tour Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Teleferik  Ücreti

» Öğle Yemekleri ve Dönüş Günü Akşam Yemeği

» Yurt Dışı Çıkış Harcı

» Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler

» 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

» BATUM Turu (İsteğe Bağlı) 70 TL

» AYDER YAYLASI Zilkale+Köyler+Palovit Şelalesi+Şimşir Ormanları+Elevit Yaylası (İsteğe Bağlı) 70 TL

» KARAGÖL TURU (İsteğe Bağlı) 45 TL

» Kayabaşı Yaylası Minibüs Ücreti  (Zorunlu) 35 TL

Tur Hareket Tarihleri

* Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. Academic Tour, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten,rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.
* Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu değildir.Rehber programda  hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

* Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 

* Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu,tekrar teyid edilir.

* Tur programı İZMİR ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

* Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, tc kimlik no ibrazı şarttır. Acente bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

* Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.

Uçaklı Turlarımız,  her tarihte 25-30 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. Uçaktan indikten sonraki turlarımız, Sprinter, Prestij, Sultan,Turkuaz vb. marka, 27-31 kişilik lüx midibas,  veya 12-18 Kişilik Mercedes, Volkswagen Volt  vb.Klimalı, araçlar ile yapılmaktadır

* Gezi süresi 6 GÜN- 5GECE’dir. Otel konaklaması 5 GECE’dir.

* Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İZMİR ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.Turun iptali durumunda İZMİR ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

* Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklar yaşanabilmektedir.Bundan dolayı Academic Tour sorumlu tutulamaz.

Academic Tour teknik sebeplerden dolayı otel değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Uçakla Karadeniz Turumuz ‘’ Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  
 

GÜRCİSTAN-BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

TÜRKİYE ile GÜRCİSTAN arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları BATUM' a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır.Yanınıza almayı unutmayınız!!!

* TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır.

Anne ve Baba ile aynı anda seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’A geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Sadece annesi veya sadece babası ile katılan 18 Yaş altı kesinlikle geçiş yapamaz. Bu durumda Noter onaylı Muvafakatname şarttır.

* Nüfus cüzdanları yıpranmamış olmalı ve veriliş tarihinin 10 yılı aşmamış olması gerekiyor.

* 2 yaş üzeri çocukların kimliğinde fotoğraf olması gereklidir. 

* Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır. 

* Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Academic Tour sorumlu tutulamaz.

* Yurt dışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne göre vizeli – vizesiz geçiş sağlanacaktır. 
* KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye’ye dönebilmek için çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir. 

* Sınır Kapısında görevli Türk ya da Gürcistan pasaport polislerinin sizi ilgili ülkeye sokmama, çıkarmama yetkileri vardır. Her ne sebepten olursa olsun yurt dışına çıkamama durumundan Academic Tour sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk yolcuya aittir. 

* Gürcistan’a ağrı kesiciler başta olmak üzere ilaç sokmak kesinlikle yasaktır. Bu konuyla ilgili rehberimiz  turda bilgilendirme yapacaktır.

* Yeni Kimlik Kartına başvuran misafirlerimizin eski Kimlikleri iptal olduğu için, geçerli değildir. Bu yüzden yeni çipli kimlikleri gelene kadar Batum’a geçiş yapamamaktadırlar.
 
TUR HAKKINDA ÖNERİLER
Konuklarımıza sağlıklı yürüyüşler için rahat ayakkabı, kolay giyilip çıkarılabilen pamuklu giysiler, spor kıyafetler, akşamları serin olabileceği düşünülerek polar türü kazak ve hırka, ayrıca şapka, güneş gözlüğü, yaylalarda rahat yürüyüşler için küçük bir sırt çantası veya el çantası, terlik, mayo, şemsiye, yağmurluk,  fotoğraf ve video için, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek   bulundurmanızı öneririz.

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Tur Süresi

6 Gün - 5 Gece


'den itibaren

Konaklama

1 Gece Otel, 4 Gece Yayla Konaklamalı

Ulaşım

Uçakla ve lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Samsun'dan Batum'a Doğu Karadeniz

Tur Hakkında

Kafkasör ve Elevit Yaylalı İlave, Samsun Gidiş-Trabzon Dönüşlü Uzun Program...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  İDA`NIN KÖYLERİ VE ASSOS

  İDA`NIN KÖYLERİ VE ASSOS

  599.00 TL 'den itibaren
  Sadece Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

  Sadece Size Özel KARADENİZ YAYLA TURU

  1899.00 TL 'den itibaren
  Sezon Boyunca ESKİŞEHİR TURLARI 2020

  Sezon Boyunca ESKİŞEHİR TURLARI 2020

  579.00 TL 'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.