Uçakla DOĞU AKDENİZ (KİLİKYA) 2019

Otellerde Y.P. Konaklama Ayrıcalıklı...

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

Gün kaybı olmadan, Tek Tarih, Sınırlı Kontenjan ile KİLİKYA' yı keşfe gidiyoruz...
Gezilecek Yerler:

Adana-Tarsus-Mersin-Kanlıdivane-Kızkalesi-Korykos Ören Yeri-Cennet Cehennem Mağarası-Silifke-Aya Thekla-Anamur-Alanya-Damlataş Mağarası-Kızılkule-Manavgat Şelalesi-Side-Aspendos-Antalya-Perge – Kurşunlu Şelalesi-Kaleiçi-Antalya Müzesi-Düden Şelalesi

Kalkış Noktaları: Sabah saat 06:00’ da Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz.
Geceleme: 4 Gün - 3 Gece
Konaklama: Otellerde Y.P. Konaklama Ayrıcalıklı...
1399.00 TL'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

 UÇAKLA DOĞU AKDENİZ (KİLİKYA) TURU 

SUN EXPRESS Hava Yolları ile ADANA Gidiş, ANTALYA Dönüş

BÖLGENİN SEÇKİN OTELLERİNDE Y.P. KONAKLAMA

ERKEN GİDİŞ-GEÇ DÖNÜŞ, Gün Kaybı Olmadan, Dolu Dolu 4 GÜN    

Adana-Tarsus-Mersin-Kanlıdivane-Kızkalesi-Korykos Ören Yeri-Cennet Cehennem Mağarası-Silifke-Aya Thekla-Anamur-Alanya-Damlataş Mağarası-Kızılkule-Manavgat Şelalesi-Side-Aspendos-Antalya-Perge – Kurşunlu Şelalesi-Kaleiçi-Antalya Müzesi-Düden Şelalesi

2- 5 Mayıs 201916-19 Mayıs 2019 /3-6 Ekim 2019  (4 GÜN-3 GECE )  

 !!! ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN!!!  

BATI AKDENiZ SAHiLLERİ TURUMUZA göz atmaya ne dersiniz ?

1. Gün: ADANA - TARSUS - MERSİN

Sabah saat 06:00’ da Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşuyor, check-in işlemlerinden sonra SUN EXPRESS Hava Yollarına ait, saat 07:00 uçağı ile hareket ederek, saat 08:25’ de ADANA Havalimanı’ na iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşip, önce sabah kahvaltımızı uygun bir yerde (ekstra) alıyoruz. Ardından, Türkiye' nin  en büyük camisi olma özelliğine sahip olan, SABANCI MERKEZ CAMİİ’ ni  rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Şehrin simgesi olan TAŞ KÖPRÜ' yü de fotoğrafladıktan sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle geziyor ve ünlü Romalı komutan MARCUS ANTONİUS ile KLEOPPATRA arasında aşkın yaşandığı yer olan TARSUS’ a hareket ediyoruz. Burada, bütün kutsal kitaplar da adı geçen, YEDİ UYURLAR MAĞARASI (ESHAB-I KEHF), NUSRAT MAYIN GEMİSİ ve KLEOPATRA KAPISI’ (Liman Kapısı) HZ. İSA’ nın Havarilerinden ST.PAUL KUYUSU’ nu ve Danyal Peygamber Makamını ziyaret ediyoruz. Tarihi ve kültürel dokusuyla ilgi çeken Tarsus Evleri’ni rehberimiz eşliğinde gezerek, Tarsus'un tarihsel birikiminin kanıtlarını gözlemliyoruz. Sonrasında, Tarsus' un en önemli tarihi yapılarından biri olan KIRK KAŞIK BEDESTENİ’ ni geziyoruz ve BERDAN ÇAYI üzerinde,5 metrelik yükseklikten dökülen TARSUS ŞELALESİ ve ROMA MEZARLARI’ nı ziyaret ederek,  MERSİN’ e hareket ediyoruz. Mersin sahil turu, BALIKÇI BARINAĞI ve LİMAN turumuzu gerçekleştirip, MERSİN’ de RAMADA BY WYNDHAM vb.otelimize yerleşiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: KANLIDİVANE - KIZKALESİ - KORYKOS ÖREN YERİ - NARLIKUYU - CENNET - CEHENNEM MAĞARASI - SİLİFKE - AYA THEKLA ANAMUR - ALANYA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, bugünkü turumuza KANLIDİVANE (Canytellis) ÖREN YERİ ve POMPEİOPOUS (VİRANŞEHİR) ANTİK kentlerini gezerek başlıyoruz. Sonrasında, muhteşem KIZ KALESİ’ ni ve KORYKOS ÖREN YERİ’ ni görerek, lagos balığı ve kaya koruğu turşusu ile ünlü, NARLIKUYU BELDESİ’ ne geliyoruz. Burada, ÜÇ GÜZELLER MOZAİK MÜZESİ, CENNET–CEHENNEM MAĞARASI-ASTIM DİLEK MAĞARASI, ZEUS TAPINAĞI ve KİLİSESİ’ ni ziyaret ediyoruz ve öğle yemeğimizi Narlıkuyu’daki balık lokantalarında alıyoruz. Yemek sonrası otobüsümüze tekrar binerek, keyifli ve manzaralı bir yolculukla SİLİFKE’ye varıyoruz. Burada SİLİFKE KALESİ’ ni, tarihi GÖKSU KÖPRÜSÜ’ nü fotoğraflıyor ve Hıristiyanlıkta çok önemli yer olan AYA THEKLA Yeraltı Kilisesi’ ni görüyor ve keyifli ve manzaralı bir yolculukla ANAMUR’ a varıyoruz. Burada, ANAMUR KALESİ’ni fotoğraflayıp, muz bahçeleri arasında yaptığımız yolculuğun ardından, ANAMUR’da 4*PRINCESS OTEL’e yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (2-5 Mayıs tarihli turumuzda Alanya’da 4*Grand Okan Otel’de konaklama)

 


3. Gün: ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI - KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - SİDE - ASPENDOS - ANTALYA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Akdeniz kıyılarının incisi ALANYA’ ya ulaşıyoruz. DAMLATAŞ MAĞARASInı ve Alaaddin Keykubad’ ın adına kurulan ALANYA’daki Selçuklu varlığının simgesi KIZILKULE’ yi geziyoruz. Sonrasında, ALANYA KALESİ’ ni de görerek,  bir doğa harikası  olan MANAVGAT ŞELALESİ’ ne hareket ediyoruz. Bu etkileyici ortamda, fotoğraflarımızı anılarımıza ekleyerek, ülkemizin önde gelen turizm merkezlerinden biri olan SİDE’ ye geçiyoruz. Tarih ve denizin bir araya geldiği bu muhteşem antik kenti rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Antik Tiyatro, Agora, Side Arkeoloji Müzesi ve Apollon Tapınağı var. SİDE ÇARŞI’ nda alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman sonrasında,  Türkiye’ deki en iyi korunmuş antik tiyatrolardan biri olan ve muhteşem bir mimariye sahip olan ASPENDOS TİYATROSU’ nu ziyaret ediyoruz. Kısa bir yolculuk sonrasında ANTALYA’ ya ulaşıyor VE 4* BEST WESTERN PLUS KHAN Otel’ imize yerleşiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: PERGE - KURŞUNLU ŞELALESİ - KALEİÇİ - ANTALYA MÜZESİ - DÜDEN ŞELALESİ - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından PERGE ANTİK KENTİ’ ni ziyaret ederek,  çam ormanları içerisindeki muhteşem doğası ile KURŞUNLU ŞELALESİ’ nde ferahlıyor ve ANTALYA KALEİÇİ’ ne geçiyoruz. Burada YİVLİ MİNARESAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, Avrupa’ nın en iyi müzesi de seçilmiş olan ANTALYA ARKEOLOJİ MÜZESİ’ ni ziyaret ediyoruz. Müze ziyaretimizi takiben Düden Çayı’nın denizle kavuştuğu noktada DÜDEN ŞELALESİ’ nin serinliğinde keyifli dakikalar geçirip, uçak saatimize göre Antalya’ nın meşhur alışveriş merkezi Terracity’ e uğrayıp akşam saatlerinde ANTALYA Havalimanı’nda oluyoruz. SUN EXPRESS Hava Yollarına ait, saat 21:00 uçağıyla İZMİR’ e uçuyor ve saat 22:10’ da uçaktan inerek, bir başka ACADEMIC TOUR seyahatinde sizlerle buluşmak üzere vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» SUN EXPRESS Uçak Bileti Gidiş+Dönüş

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» Otellerde Y.P. Konaklama

Sabah Kahvaltısı+Akşam Yemeği (Set Menü veya Açık Büfe)

» Zorunlu Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

» Academic Tour Güvencesi
 

» İlk Gün alınan Kahvaltı

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Son Gün Akşam Yemeği

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
03.10.20191399.00 TL1629.00 TL 1399.00 TL2 - 6 Yaş 699.00 TL
7 - 12 Yaş 979.00 TL
Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

03 Ekim

TUR NOTLARI

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid ediniz.

» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Turlarımızda katılan kişi sayısı doğrultusunda araç seçimi yapılmaktadır. (16-18-27.31.46 kişilik) Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

» Gezi süresi 4 GÜN-3 GECE’ dir. Otel konaklaması 3 GECE’ dir.

» Bazı otellerde akşam yemekleri, yoğunluk durumuna göre, Set Menü veya Açık Büfe olarak verilebilir.

» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Uçakla Doğu Akdeniz Kilikya Turumuz ‘’Uçaklı, Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1749.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 09.09.2019
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 5 Gece
1949.00 TL
'den itibaren
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li UZUN Program(Cuma SAMSUN Gidiş-Çarşamba TRABZON Dönüş)
6 Gün-5 Gece / 30.08.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım