Uçakla ve Doğu Ekspresi Treni ile Kars-Doğubayazıt-Van Turu

Uçakla ve Doğu Ekspresi Treni ile Kars-Doğubayazıt-Van Turu

 • 2 Gece KARS’ta 4* The Kars Park Otel Y.P. Konaklama, 1 Gece VAN’da Ramada by Wyndham Y.P. Konaklama
 • 4 Gün - 3 Gece
 • Uçakla - Doğu Ekspres Treni ve Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Tur Süresi

4 Gün - 3 Gece

5.199,00 TL
'den itibaren

Konaklama

2 Gece KARS’ta 4* The Kars Park Otel Y.P. Konaklama, 1 Gece VAN’da Ramada by Wyndham Y.P. Konaklama

Ulaşım

Uçakla - Doğu Ekspres Treni ve Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Gezilecek Yerler

Kars, Ani Harabeleri, Sarıkamış, Sarıkamış Kayak Merkezi, Doğu Bayazıt, İshakpaşa Sarayı, Van, Akdamar Adası

Tur Hakkında

Uçakla ve Doğu Ekspresi Treni ile KARS- SARIKAMIŞ-DOĞUBAYAZIT-VAN

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


Uçakla ve Doğu Ekspresi Treni ile (4 Gün-3 Gece)

 KARS-DOĞUBAYAZIT-VAN TURU 

İzmir-Kars Direkt Uçuş / Kars-Sarıkamış Doğu Ekspres Treni ile/ Van-İzmir Direkt Uçuş

2 Gece KARS’ta 4*The Kars Park Otel  Konaklama
1 Gece VAN’da Ramada by Wyndham Van Konaklama

OTELLERDE SABAH AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL

Kars, Sarıkamış Şehitler Anıtı ve Sarıkamış Kayak Merkezi, Katerina Av köşkü, Ani Harabeleri, 
Çıldır Gölü, Doğubayazıt, İshakpaşa Sarayı, Muradiye Şelalesi, Van, Akdamar Adası

ACADEMİC TOUR AYRICALIĞI İLE YÖRESEL KARS EĞLENCELERİ VE ATEŞ PARTİSİ İMKANI
Kafkas oyunları, canlı müzik ve Kars ozanlarının iştirak edecekleri AŞIK ATIŞMASI,
Varil ateşi başında Akordeon eşliğinde ATEŞ PARTİSİ eğlencesi

 KARS Gidiş - VAN Dönüş, 4 Gün 3 Gecelik Program 

1 Tur:21-24  Aralık    2 Tur:23-26 Aralık  3 Tur:11-14 Ocak  4 Tur: 22-25  Ocak   
5 Tur: 28-31 Ocak  6 Tur: 29 Ocak-1 Şubat   7 Tur: 10-13 Şubat  8 Tur: 12-15 Şubat 
 9 Tur: 17-20 Şubat  10 Tur: 24-27 Şubat  11 Tur: 26 Şubat-1 Mart  
12 Tur: 5-8 Mart  13 Tur: 12-15 Mart  14 Tur: 19-22 Mart  

UÇAKLA VE DOĞU EKSPRESİ İLE YILBAŞI TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


1. Gün

İZMİR - KARS MERKEZ - ANİ ANTİK KENTİ

Sabah Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde buluşuyor, 10:00’da kalkacak Sun Express Havayollarına ait, İZMİR - KARS uçuşumuzun check-in işlemlerini yaptırıyor ve saat 12:10 de, ünlü Puşkin’in şiirlerine ilham veren şehir   KARS’a varıyoruz.. Bizi bekleyen aracımıza yerleştikten sonra, önce Kars’ın yöresel lezzetlerini tadabileceğiniz restoranımızda öğle yemeğimizi alıyor ve turumuza geçmişte birçok kültürün ve dinin bir arada yaşadığı, bugün UNESCO Dünya Kültür Miras listesinde yer alan ANİ ANTİK KENTİ’ni karlar altındaki  büyüleyici görüntüsü ile gezmeye başlıyoruz. Arpaçay Nehri’nin kıyısında ve Ermenistan sınırında bulunan bu tarihi kentte Tarihi Surlar, Surp Amena Prkıtch Kilisesi, Tigran Honents Kilisesi, İpek Yolu Köprüsü, Ebu’l Menüçehr Camii, Büyük Hamam, Abughamrends (Polatoğlu Kilisesi), Ateşgede Tapınağı ziyaret noktalarımızdır. Ani Antik Kenti’ni gezerken Bakireler Manastırı(Surp Hripsime Manastırı), İçkale, Kızlar Kalesi, Selçuklu Kervansarayı, Kral Gagik Kilisesi, Gürcü Kilisesi ise panoramik olarak göreceğimiz yerlerdir. Bu etkileyici ören yerinde rehberimizin bilgilendirmelerini dinledikten sonra,  fotoğraflarımızla bu muhteşem kenti hatıralarımıza ekliyoruz. Buradan KARS’a geçiyor ve  4*The Kars Park Otel’imize yerleşiyoruz.  Akşam yemeğinin Konaklama otelimizde.

2. Gün

KARS’tan DOĞU EKSPRES TRENİ YOLCULUĞU ile SARIKAMIŞ- SARIKAMIŞ ŞEHİTLER ANITI- KATERİNA AV KÖŞKÜ-SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ- ÇILDIR GÖLÜ- KARS MERKEZ GEZİSİ- KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ

Erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Doğu Ekspres Treni ile (Pulman Koltuk) doğanın muhteşem manzaraları eşliğinde keyifli bir yolculukla SARIKAMIŞ’a hareket ediyoruz. İlçe merkezinde kısa bir tanıtım turu yaparak, Ruslar döneminde çar ve ailesi için yaptırılan ve halk arasında KATERİNA KÖŞKÜ olarak adlandırılan AV KÖŞKÜ’nü görüyor ve  Obsidyen Taşı'nın işlenmesiyle yapılan hediyelik eşya alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Ardından, kristal kar olarak adlandırılan, dünyada kaymak için en iyi yerlerden biri olan  SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ’ne geçiyoruz. Serbest zaman esnasında beyaz kış görüntülerini fotoğraflayıp, karlar üzerinde eğlenceli anlar yaşıyoruz. Unutulmaz güzel anılarımızla Sarıkamış Kayak Merkezinde ayrılarak, Doğu Anadolu'da Osmanlının Ruslara karşı mücadelesinde tarih sayfalarına 22 Aralık 1915 Sarıkamış Harekâtı olarak geçen ve 90 bin Mehmetçiğimiz anısına düzenlenmiş Şehitliği ziyaret ediyoruz. Buradan hareketle kışın tamamen buz tutan ÇILDIR GÖLÜ’nü görmeye gidiyoruz. Buz tutmuş ÇILDIR GÖLÜ üzerinde AT KIZAĞI keyfini yaşıyoruz. (Gölde buzlar erimişse gezintimiz göl kenarında olacaktır) Göl üzerinde,  çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında KARS merkez’e geçiyoruz. Geçmişte kırk yıl Ruslara ev sahipliği yapmış bu şairane şehrin sokaklarında dolaşırken, Rus mimarisinin izlerini görüpte etkilenmemek elde değil... KAFKAS TARİHİ HARP MÜZESİ, KARS KALESİ, ONİKİ HAVARİ KİLİSESİ,  TAŞ KÖPRÜ,  FETHİYE CAMİİ ve NAMIK KEMAL EVİ’ni ziyaret aderek rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Ardından Rus Dönemi yapılarından olan DEFTERDARLIK BİNASI, SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ve BELEDİYE BİNASI gibi şehrin orijinal mimarisini inceledikten sonra, meşhur Kars Gravyeri ve Kaşar peyniri alışverişlerimizi yapıyor ve tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla ekstra KAFKAS DANS GÖSTERİSİ, yörenin müzikleri, Kars aşıklarının atışmaları ve varil başında Akordeon eşliğinde ATEŞ PARTİSİ ile harika bir gece geçirmek için  Kars merkezde bulunan eğlence mekanına gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

KARS -IĞDIR - DOĞUBAYAZIT ( İSHAK PAŞA SARAYI ) - MURADİYE ŞELALESİ - VAN

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, Türkiye’nin en doğusunda ki şehir, Doğu’nun Çukurova’sı IĞDIR üzerinden DOĞUBAYAZIT’a hareket ediyoruz. Doğunun en nefes kesici yapısı İSHAK PAŞA SARAYI’nı gezmeye başlıyoruz. Bir kartal yuvasının yüzlerce kez büyütülmüşü gibi duran, taşa oyulmuş İSHAKPAŞA SARAYI’nı görüp mistik havasında büyüleneceksiniz… Osmanlı İmparatorluğu'nun Lale Devrindeki son büyük anıt yapısının tarihçesi ve mimarisi hakkında rehberimizden bilgi aldıktan sonra öğle yemeği için Doğubayazıt Çarşısında mola veriyoruz. 5137 m yüksekliği ile ülkemizin en büyük dağı olan Kutsal Ağrı Dağı’nın büyüleyici etkisi altına girerek yolumuza devam ediyor ve TENDÜREK DAĞI eteklerine yakın bir noktada binlerce yıl önce patlamış ve A tipi lav akıntısının o esrarengiz renklerine ve şekillerine şahitlik ediyoruz. Bu ilginç görüntü ve manzara sizlerde bilim kurgu filmindeki bir gezegeni ziyaret ediyormuş hissiyatı uyandıracak. Yol güzergahımız olan ÇALDIRAN OVASI’ndan ilerliyerek  MURADİYE ŞELALESİ’ne ulaşıyoruz. Ülkemizde en önemli doğa harikalarından birisi olan Muradiye Şelalesi’nin muhteşem görüntüsü ve suyun kudretini teninizde ve ruhunuzda hissedeceksiniz. Şelalede vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında, VAN’a hareket ediyoruz. Ülkemizin en büyük Van Gölü’nün kıyısına kurulmuş olan dağların çevrelediği ‘’GÜNEŞ ÜLKESİ’’ Urartuların Başkenti eski VAN Şehrinde gezintimize başlıyoruz. Urartu krallığının başkentinin kurulduğu (Eski Van)  TUŞPA KALESİ’nin eteklerinde rehberimizden bu uygarlıkla ilgili bilgiler alarak Pers, Urartu, Ermeni, Selçuklu ve Osmanlı Kültürüne tanıklık ediyoruz. Ardından Van'ın önemli bir değeri olan bir gözü sarı bir gözü mavi özel Kedilerin soylarının devam ettirilmeye çalışıldığı Van Kedi Evini ziyaret ediyoruz.  Ziyaret sonrası Arubani Art Gezisi ile  turumuza devam ediyoruz. (Urartu Gümüş Sanatı ve Ermeni Savat Gümüşü…) alışveriş için serbest zamanın ardından, Ramada by Wyndham Van vb. otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün

AKDAMAR ADASI VE KUTSAL HAÇ KİLİSESİ-VAN-İZMİR

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, GEVAŞ’tan tekneye (ekstra) binerek AHTAMAR ADASI’na geçiyoruz (Hava Şartlar Uygunluğuna Göre) Ada üzerinde efsanelere konu olmuş, dünyada ilk Papaz yetiştiren okullardan biri olan AHTAMAR KİLİSESİ ziyaretimizde, rehberimizin anlatımlarını dinliyor ve Kilisenin dış duvarları üzerindeki İncil, Tevrat ve Kur’an-ı Kerim’den alıntı sahnelerin ve  mitolojik olayların taş kabartmalarını dikkatle inceliyoruz. Fotoğraflar molasının ardından şehir merkezinde Van Otlu Peyniri,  Van Balı gibi yöresel ürünleri satın alarak bu harika turumuzu sonlandırıyoruz. Unutamayacağımız anılarımızla  VAN Havalimanına geçiyor ve 14:45  uçağına binerek, 17:10’da İZMİR’e varıyoruz. Bir başka Academic Tour gezisinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.  

Not: 
*Uçuş saatinden 2 saat önce Havalimanında bulunmanız gerekmektedir.
*28-31 Ocak  tarihli turumuz alınan kararla 1 Ekim tarihinden itibaren İshakpaşa Sarayı pazartesi günleri kapalı olduğu için dışarıdan rehberimizin anlatımlarıyla panoramik gezilerek, fotoğraf çekimi yapılacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  İzmir-Kars Gidiş, Van-İzmir Dönüş Uçak Biletleri
 • Kars-Sarıkamış Doğu Ekspresi  Tren Bileti
 • Belirtilen Oteller de  2 Gece KARS+ 1 Gece VAN ( 3 Gece Konaklama)
 • Otellerde Sabah+ Akşam Yemekler Dahil
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti ve Çevre GezileriI
 • Lüks Araçla Ulaşım
 •  Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMIC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze-Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Otelde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
 • Çıldır Gölü Kızak Keyfi
 • Sarıkamış Telesiyej Ücreti
 • Öğle Yemekleri
 • İsteğe Bağlı, Kafkas Gecesi Eğlencesi
 • Akdamar Adası Tekne Ücreti
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
21.12.20226.999,00 TL
5.199,00 TL
7.999,00 TL
6.199,00 TL
6.999,00 TL
5.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.099,00 TL
7 - 12 Yaş 4.299,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.099,00 TL
7 - 12 Yaş 4.299,00 TL
Taksitler »
23.12.20226.999,00 TL
5.199,00 TL
7.999,00 TL
6.199,00 TL
6.999,00 TL
5.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.099,00 TL
7 - 12 Yaş 4.299,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.099,00 TL
7 - 12 Yaş 4.299,00 TL
Taksitler »
11.01.20236.999,00 TL
5.599,00 TL
7.999,00 TL
6.599,00 TL
6.999,00 TL
5.599,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.199,00 TL
7 - 12 Yaş 4.699,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.199,00 TL
7 - 12 Yaş 4.699,00 TL
Taksitler »
22.01.20236.999,00 TL
6.199,00 TL
7.999,00 TL
7.299,00 TL
6.999,00 TL
6.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 5.299,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 5.299,00 TL
Taksitler »
28.01.20236.999,00 TL
6.199,00 TL
7.999,00 TL
7.299,00 TL
6.999,00 TL
6.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 5.299,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 5.299,00 TL
Taksitler »
29.01.20236.999,00 TL
6.199,00 TL
7.999,00 TL
7.299,00 TL
6.999,00 TL
6.199,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 5.299,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 5.299,00 TL
Taksitler »
10.02.20236.999,00 TL
5.899,00 TL
7.999,00 TL
6.999,00 TL
6.999,00 TL
5.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.999,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.999,00 TL
Taksitler »
12.02.20236.999,00 TL
5.899,00 TL
7.999,00 TL
6.999,00 TL
6.999,00 TL
5.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.999,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.999,00 TL
Taksitler »
17.02.20236.999,00 TL
5.799,00 TL
7.999,00 TL
6.899,00 TL
6.999,00 TL
5.799,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
Taksitler »
24.02.20236.999,00 TL
5.799,00 TL
7.999,00 TL
6.899,00 TL
6.999,00 TL
5.799,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
Taksitler »
26.02.20236.999,00 TL
5.799,00 TL
7.999,00 TL
6.899,00 TL
6.999,00 TL
5.799,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
Taksitler »
05.03.20236.999,00 TL
5.799,00 TL
7.999,00 TL
6.899,00 TL
6.999,00 TL
5.799,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
Taksitler »
12.03.20236.999,00 TL
5.799,00 TL
7.999,00 TL
6.899,00 TL
6.999,00 TL
5.799,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
Taksitler »
19.03.20236.999,00 TL
5.599,00 TL
7.999,00 TL
6.699,00 TL
6.999,00 TL
5.599,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.699,00 TL
0 - 2 Yaş 400,00 TL
3 - 6 Yaş 3.299,00 TL
7 - 12 Yaş 4.699,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

21, 23 Aralık • 11, 22, 28, 29 Ocak • 10, 12, 17, 24, 26 Şubat • 05, 12, 19 Mart

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan, seyahat esnasında yapacak olduğunuz alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili doğabilecek şikâyetlerden ACADEMİC TOUR kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Hava şartlarından, uçak rötarlarından veya farklı nedenlerden dolayı programda yazdığı halde gerçekleştirilemeyen turdan ACADEMİC TOUR sorumlu tutulamaz.

» TCDD tarafından yapılacak saat değişiklikleri, iptal veya rötardan acentamız sorumlu değildir. Bunun gibi durumlarda acentamız Kars-Erzurum arasını aracımızla devam edecektir.

»  Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Tren’de koltuklar yan yana  veya aynı vagon denk gelmemesi durumunda acentamız sorumlu tutulamaz.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

» Tur programı, ACADEMİC TOUR Tur Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Butik Turlarımızda katılan kişi sayısı doğrultusunda araç seçimi (9 ,16, 27 veya 31 kişilik) yapılmaktadır. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

»Akdamar Adasına kış sezonunda Teknelerin kalkmaması durumunda, Van Urartu Müzesi gezilecektir.  

» Gezi süresi 4 GÜN-3 GECE’ dir. Otel konaklaması 3 GECE’ dir.

» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.

»Yerel otoriteler tarafından veya yasaklar, pandemi, kısıtlamalar dolayısıyla gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi, tur, restoran, eğlence mekanları veya müze aktiviteleri yapılamaz.. Bu gezi veya turların yapılamamasından Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat Sigortası ile, misafirlerimiz MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

»Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.  

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. Atkı, bere, eldiven ve termal içlik bulundurmanızı öneririz.

ÖNEMLİ NOT:

*Kars-Sarıkamış Doğu Ekspresi Treninde, numaralı yer olmaması durumunda trenin numarasız vagonunda veya restoran bölümünde yolculuk yapılacaktır. Trende hiç yer olmaması durumunda ise Kars’tan Sarıkamış’a  güzel manzaralar eşliğinde araç ile seyahat edilecektir

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.