UÇAKLI GAP TURLARI (2020)

UÇAKLI GAP TURLARI (2020)

 • Bölgenin en iyi 5* ve 4* Otellerinde Konaklama Ayrıcalıklı
 • 5 Gün-4 Gece
 • Uçakla ve lüks otobüsle konforlu bir seyahat

ACADEMİC TOUR  Kalitesi, Güvencesi ve Tecrübesi ile, 2020 yılında da sizler için en iyisi hazırlandı...

  UÇAKLI GAP TURLARI  

BÖLGENİN EN İYİ 5* VE 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞI
MARDİN'DE KONAKLAMA AYRICALIĞI
DİYARBAKIR PROGRAMA DAHİL
ACADEMİC TOUR PROFESYONEL REHBER KADROSU EŞLİĞİNDE

Adana, Antakya (Hatay), Halfeti, Atatürk Barajı, Adıyaman (Nemrut Dağı, Gün Batımı), Diyarbakır, Hasankeyf, Midyat, Mardin, Göbeklitepe, Şanlıurfa (Sıra Gecesi), Harran, Gaziantep

(5 GÜN-4 GECE) 2020 

1.TUR: 14-18 Ekim    2.TUR: 21-25 Ekim     3.TUR: 25-29 Ekim   4 TUR :28 Ekim-1 Kasım
5 TUR:4-8 Kasım  6 TUR: 16-20 Kasım  7 TUR:18-22 Kasım
  

   ŞOK KAMPANYA UÇAK DAHİL 1.499 TL  


1. Gün

İZMİR-ADANA-HATAY (ANTAKYA)-GAZİANTEP

Siz değerli misafirlerimizle, sabah Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşup, Check-in işlemlerimizi tamamlayarak SUN EXPRESS veya PEGASUS hava yolları ile (Tur katılım tarihinize göre, hava yolları ve kalkış saatleri aşağıda belirtilmiştir) ADANA Havalimanına iniyoruz.(Havalimanı veya Uçak içerisindeki kahvaltı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz) Aracımıza yerleşip, Türkiye`nin  2.ci en büyük camii olma özelliğine sahip SABANCI MERKEZ CAMİİ’ni ve şehrin simgesi olan TAŞ KÖPRÜ`yü panoramik olarak gördükten sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle geziyoruz.Yönümüzü tarihin en kadim topraklarına çeviriyoruz. Çukurova’nın eşsiz güzelliğini seyrederek ve bir zamanlar Büyük İskenderinde ünlü İSSOS savaşına giderken kullandığı bu rotayı takiben Hatay Dörtyol, İskenderun ve Belen  üzerinden Amik Ovası manzarası eşliğinde ÇAN-EZAN-HAZAN sesinin birlikte duyulduğu HATAY’a (Antakya) ulaşıyoruz. Burada  ANTAKYA ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ, Hıristiyanlık kelimesinin ilk defa telafuz edildiği ST. PIERRE KİLİSESİ ni ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğinde ANTAKYA MUTFAĞI’ nın muhteşem yemeklerinin ve Künefesi’nin tadına bakma fırsatı buluyoruz. Şehri ikiye ayıran ve mitolojik hikâyelerde ORONTES diye bilinen ASİ Nehri’ni görüp, eski Antakya Evlerinin bulunduğu sokakta yürüyüşler yapıyoruz. Alışveriş için meşhur ANTAKYA UZUN ÇARŞI’da serbest zaman verdikten sonra GAZİANTEP’e doğru yol alıyoruz. Tur tarihimize göre Gaziantep’ te, 4*Shimall Otel, 4*Şirehan Otel 4* Met Gold Otel vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

HALFETİ- ATATÜRK BARAJI-ADIYAMAN ( NEMRUT DAĞI )

Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltının ardından, Gaziantep’e tekrar dönmek üzere veda ederek,  tarihi ve doğası ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan, KARAGÜL dizinin de çekildiği HALFETİ`ye geçiyoruz. Birecik Baraj Gölü üzerinde, 1 saat sürecek muhteşem bir Tekne Turuna (ekstra) çıkıyoruz.  Gözlerinizi kapatıp rüzgarın kollarınızın arasından size dokunarak geçmesine izin verin... Yüzünüzü usulca okşayan serin bir rüzgarla birlikte zamanın yavaşladığını ve geçmişe doğru aktığını hissedeceksiniz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri  büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gezdikten sonra, Halfeti’yi geride bırakarak, istikametimizi ATATÜRK BARAJI’na doğru çeviriyoruz. Güneydoğu Anadolu Projesinin kalbi ve Türkiye’nin en büyük bu barajını görerek, rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Büyük Önder Atatürk’ün projelerinden biri olan bu muhteşem eseri kahvelerimizi yudumlarken seyrediyoruz. Adına yakışır görkemli barajı geride bırakarak, ADIYAMAN’a geçiyoruz. Adıyaman’da öğle yemeğimizi yemek için serbest zaman aldıktan sonra, bizi bekleyen dolmuşlara binerek NEMRUT DAĞI’na  doğru yola çıkıyoruz. Doğu ve Batı Medeniyetlerinin, 2150 m. yükseklikte muhteşem bir piramitteki kesişme noktası, Dünyanın sekizinci harikası ve ’Kralların Tahtı’’ olarak adlandırılan NEMRUT; yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle, UNESCO Dünya Kültür Mirasında yer almaktadır. Dünyada güneşin en güzel battığı noktada, muhteşem gün batımını seyrettikten sonra, yine minibüslerle tur tarihimize göre 4*Grand İsias Otel, Hilton Garden Inn Otel vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

DİYARBAKIR - HASANKEYF – MİDYAT-MARDİN

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Güneydoğu Anadolu bölgesinin metropol şehri DİYARBAKIR’’a doğru yola çıkıyoruz. Karacadağ’ın binlerce yıl önce patlamasından sonra etrafta beliren onlarca kilometrelik taş ve kaya denizi manzarasıyla, rengi kırmızıya yakın bereketli topraklarda yolumuza devam ediyoruz. Diyarbakır’a vardığımızda,  Diyarbakır Ulu Cami’ni, Cahit Sıtkı Tarancı Evi ve Müzesi’ni, Hasan Paşa Hanı, Sülüklü Hanı, Deliller Hanı, Diyarbakır Surları’nı, Hevsel Bahçeleri’ni, Mardin Kapısı’nı ve Hz.Adem ile Hz.Havva’nın indirildiğine inanılan Kırklar Dağı’nı görüyoruz. Buradan, HASANKEYF’e geçiyoruz. Güneydoğu Anadolu projesi kapsamında Ilısu Barajı nedeniyle bütünüyle sular altında kalacak olan, 12 bin yıllık geçmişe sahip Hasankeyf’te rehberimizin anlatımlarıyla ziyaretimizi tamamlayıp fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra, MİDYAT’a doğru yola çıkıyoruz. Orta Doğu  ve Anadolu medeniyetlerinin mistik mimari dokusunu, burada farklı bir tonda ve renkte hissedeceksiniz. Midyat; mimari alanda bölgenin lideri konumunda… Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki, insan burada kendini adeta bir Orta Çağ kentinde gibi hissediyor ve bir an kendizi film setinden bir sahnede hissedebiliyorsunuz. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin taş ustalarının incelikli becerileri, Midyat`a bir açık hava müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca, Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerek, alışverişler yaptıktan sonra, ‘’Sıla’’ ve ‘ Hercai ‘’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi‘ ni geziyor. Daha sonra, MARDİN’e hareket ediyoruz. Tur tarihimize göre, 5*Erdoba Elegance Otel, Kaya Ninova Butik Otel, 4*Mesopotamia Garden Otel vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

4. Gün

MARDİN - GÖBEKLİTEPE – ŞANLIURFA (Sıra Gecesi)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, gecesi ‘’Gerdanlık’’, gündüzü ‘’Seyranlık’’ olan MARDİN`i gezmeye başlıyoruz. Mezopotamya kültürlerinin ve medeniyetlerinin bir harmonisi niteliğindeki rüya şehir Mardin’de, göreceğimiz yerler arasında, ULU CAMİİ -ARKEOLOJİ MÜZESİ –ZİNCİRİYE MEDRESESİ ve Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş tarihi yapılar Mardin’in dar sokakları ve Abbara’lar yer almaktadır. Kulaklarınızı çocuk seslerine ve ara ara duyacağınız nal seslerine verin ve dar sokaklarda yürürken mutlaka elleriniz yüzlerce yıllık serin duvarlara dokunsun, işte o zaman Mardin’le biraz daha bütünleşmiş olacaksınız. Mardin çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çarşı’da yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tesbihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri,  badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar (Gümgüm) gibi hediyelik eşya alışverişleri yapabilirsiniz. Turumuzun devamında, Süryanilerin bölgedeki dinsel ve kültürel var oluşlarının tarihsel bir simgesi olan DEYR-UL ZAFARAN MANASTIRI’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından, GÖBEKLİTEPE’ye hareket ediyoruz. Dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan, 12.000 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan sonra üstü ‘’Biz tekrar buraya geri geleceğiz’’ düşüncesiyle orayı inşa eden insanlar tarafından kapatılmış, dünyanın ilk tapınağı - yaşamsal kült alanı GÖBEKLİTEPE ziyaretine başlıyoruz. Rehberinizin anlatımıyla ve göreceğiniz eserlerle birlikte zamanda yolculuk yapmaya hazırlanın. Zihniniz sizi güzel bir yolculuğa çıkaracak... İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir. Göbeklitepe ziyaretimiz sonrasında, peygamberler şehri ŞANLIURFA`ya ulaşıyoruz. Burada, ateşin suya ve yanan tahtaların ise kutsal balıklara dönüştüğü BALIKLI GÖL ve AYN-EL ZELİHA GÖLÜ’nü ve Hz.İbrahim Peygamberin doğduğu mağarayı görüyoruz. Ayn-el Zeliha Gölü’nde beyaz balığı aramayı unutmayın ve eğer görürseniz mutlaka dilekte bulunun, yüzünüzü tatlı bir gülümseme saracak… Tur tarihimize göre ŞANLIURFA’ da 5*Dedeman Otel, 5*Nevali Otel, 4*Grand Urfa Otel, Hilton Garden Inn Otel, 4*Harran Otel, 5*El Ruha Otel vb. yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra yemekli) Urfa kültürünün bir parçası olan, yemekli SIRA GECESİ eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

5. Gün

HARRAN - GAZİANTEP - ADANA - İZMİR

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, HARRAN’ a hareket ediyoruz. ŞANLIURFA’dan HARRAN’a doğru ilerlerken sizi uçsuz bucaksız düzlükteki HARRAN OVASI kucaklayacak. Binlerce yıl boyunca ipek yolu seyyahlarının kullandığı bu yolu kullanarak HARRAN’a ulaşacağız. İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen HARRAN ÜNİVERSİTESİ, HARRAN ULU CAMİİ, HARRAN HÖYÜK, HARRAN KALESİ ve dünyada sadece Harran’da ve Italya Matera ve Alberobello kasabalarında görebileceğiniz kendine özgü mimarisi ile HARRAN KONİK KUBBELİ EVLERİ’ ni gezdikten sonra, yerel halkla sohbet edebileceğimiz çay ve fotoğraf molamızı veriyoruz. Buradan Şahin Bey’in memleketi GAZİANTEP’e doğru yol alıyoruz. Osmanlı’dan da öncesi dönemlerde bir ekonomi merkezi olan ve hala bu özelliğini koruyan, fabrikalarıyla, geniş ve düzenli caddeleri, parkları bulvarları meydanları ile gerçekten metropol olmaya aday şehir Gaziantep’te, dünyanın en büyük mozaik müzesi olan ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ gezisiyle turumuza başlıyoruz. Zeugma mozaik müzesindeki mozaikler sizi rüya gibi bir gezintiye çıkaracak. Kendinizi Zeugmalı asillerin villalarını dolaşırken bulacaksınız. Daha sonra GAZİANTEP’te, panoramik şehir turu yapıyoruz. Bu esnada KALE` yi  ve şehrin önemli yapılarını görebilme fırsatı yakalayacaksınız. Dünyaca ünlü Gaziantep mutfağını tatmak üzere öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası, çarşılar bölgesine geçerek, ZİNCİRLİ BEDESTENİ, BÜYÜK PASAJ, ALMACI PAZARI, BAKIRCILAR ÇARŞISI’ nı geziyoruz. Çekicin bakırla buluştuğu o dar sokaklara, yani bakırcılar çarşısına yaklaşırken, bakır ustalarının çekiç sesleri sizi karşılayacak. Bir an içinizi çocuksu bir heyecan kaplayacak. Serbest zamanla birlikte Baklava, Hediyelik Eşya ve Antep Fıstığı alışverişlerimizi yapıyoruz. 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içine kahve-kütüphane olarak kullanılan ve günümüzde TAHMİSKAHVESİ olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek, keyifle turumuzu sonlandırıp ADANA Havalimanı’na geçiyoruz. Güzel anılarımızla, ACADEMİC TOUR seyahatinde tekrar buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.  

 

NOT:  Katılımcı misafirlerimiz, gidecekleri tur tarihine göre  uçuş saatinden en az 1,5 saat önce Adnan Menderes havalimanında hazır bulunmak durumundadır. Uçuş bilgilerini acentamızdan isteyiniz.

 

65 YAŞ ÜSTÜ MİSAFİRLERİMİZ SEYEHAT YOL İZİNLERİNİ E-DEVLET SAYFASI LİNKİNE TIKLAYARAK ALABİLİRLER.

HES KODU ALMAK ÇOK KOLAY...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Uçak Bileti Gidiş+Dönüş

Uçak Sonrası Ulaşım ve Çevre Gezileri

Otobüs içi İkramlar

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

5* ve 4* Otellerde Toplam 4 Gece Konaklama 3 Gece Y.P. 1 Gece O.K.

Zorunlu Seyahat Sigortası 

ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Yolda Alınan Kahvaltı

Son Gün Yolda Alınan Akşam Yemeği

Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

Öğle Yemekleri

Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Halfeti Tekne Turu         

Nemrut Minibüs ücretleri

1 Akşam Yemeği (Urfa Sıra Gecesi Yemekli)

65 yaş üzeri yolcular için sigorta ek sürprim ücreti 20 TL ücreti farkı alınır.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
25.10.20201799.00 TL
1499.00 TL
2099.00 TL
1799.00 TL
1799.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1249.00 TL
Taksitler »
28.10.20201799.00 TL
1499.00 TL
2099.00 TL
1799.00 TL
1799.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1249.00 TL
Taksitler »
04.11.20201799.00 TL
1499.00 TL
2099.00 TL
1799.00 TL
1799.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1249.00 TL
Taksitler »
16.11.20201799.00 TL
1499.00 TL
2099.00 TL
1799.00 TL
1799.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1249.00 TL
Taksitler »
18.11.20201799.00 TL
1499.00 TL
2099.00 TL
1799.00 TL
1799.00 TL
1499.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 1249.00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

25, 28 Ekim • 04, 16, 18 Kasım

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART önceden alınmasını öneririz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid ediniz.

» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Turlarımızda katılan kişi sayısı doğrultusunda araç seçimi yapılmaktadır. (27-31-35-39-46 kişilik) Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

» Gezi süresi 5 GÜN-4 GECE’ dir. Otel konaklaması 4 GECE’ dir.

» Bazı otellerde akşam yemekleri, yoğunluk durumuna göre, Set Menü veya Açık Büfe olarak verilebilir.

» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Nemrut Dağı’na hava koşullarının müsaitlik durumuna göre çıkış yapılır.

»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

5 Gün-4 Gece

1499.00 TL
'den itibaren

Konaklama

Bölgenin en iyi 5* ve 4* Otellerinde Konaklama Ayrıcalıklı

Ulaşım

Uçakla ve lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

ADANA, ANTAKYA, HALFETİ, ATATÜRK BARAJI, ADIYAMAN, DİYARBAKIR, HASANKEYF, MİDYAT, MARDİN, GÖBEKLİTEPE, ŞANLIURFA, HARRAN, GAZİANTEP

Tur Hakkında

GÖBEKLİTEPE ve HASANKEYF' li, 5* ve 4* Otellerde Konaklamalı, Muhteşem Bir GAP Turu

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  İSTANBUL KÜLTÜR VE KEYİF TURU (Şile, Ağva`lı 2020)

  İSTANBUL KÜLTÜR VE KEYİF TURU (Şile, Ağva`lı 2020)

  849.00 TL 'den itibaren
  YEDİGÖLLER-ABANT- GÖLCÜK-ORMANYA-MAŞUKİYE-GÖLYAZI

  YEDİGÖLLER-ABANT- GÖLCÜK-ORMANYA-MAŞUKİYE-GÖLYAZI

  499.00 TL 'den itibaren
  BATI KARADENİZ TURLARI (Abant ve Safranbolu Konaklamalı 2020)

  BATI KARADENİZ TURLARI (Abant ve Safranbolu Konaklamalı 2020)

  999.00 TL 'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.