Uçaklı DOĞU AKDENİZ (KİLİKYA) 2021

Uçaklı DOĞU AKDENİZ (KİLİKYA) 2021

 • Bölgenin Seçkin Otellerinde Konaklama
 • 4 Gün - 3 Gece
 • Uçakla ve Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

 UÇAKLI DOĞU AKDENİZ (KİLİKYA) TURU 

 ADANA Gidiş, ANTALYA Dönüş  (4 Gün-3 Gece)

BÖLGENİN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA

ERKEN GİDİŞ-GEÇ DÖNÜŞ, Gün Kaybı Olmadan, Dolu Dolu 4 GÜN 

Adana-Tarsus-Mersin- Kanlıdivane-Kızkalesi-Korykos Ören Yeri-
Cennet Cehennem Mağarası Silifke- Aya Thekla-Anamur-Alanya-Damlataş Mağarası-Kızılkule-
Manavgat Şelalesi - Side – Aspendos – Antalya-Perge – Kurşunlu Şelalesi-Kaleiçi
Antalya Müzesi-Düden Şelalesi 

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

  2 Tur:17-20 Haziran  3 Tur: 8-11 Temmuz    4 Tur: 21-24 Temmuz (Bayram)
  5 Tur: 26-29 Ağustos    6 Tur: 16-19 Eylül   7 Tur: 7-10 Ekim    8 Tur: 28-31 Ekim

ANTALYA-OLYMPOS-KEMER-KEKOVA-TURU Turu seçeneğimiz için yazıya tıklayınız
Otobüslü BÜYÜK DOĞU ve GÜNEYDOĞU Turu Seçeneğimizi incelemek için lütfen yazıya tıklayınız
 


1. Gün

ADANA - TARSUS - MERSİN

Sabah erken saatlerde Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşuyor, check-in işlemlerinden sonra saat 07:00 uçağı ile hareket ederek keyifli bir uçuşun ardından ADANA Havalimanı’na iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşip, önce sabah kahvaltımızı uygun bir yerde (ekstra) alıyoruz. Ardından, Türkiye'nin  en büyük camisi olma özelliğine sahip olan, SABANCI MERKEZ CAMİİ’ ni  rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Şehrin simgesi olan TAŞ KÖPRÜ' yü de fotoğrafladıktan sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle geziyor ve ünlü Romalı komutan MARCUS ANTONİUS ile KLEOPPATRA arasında aşkın yaşandığı yer olan TARSUS’ a hareket ediyoruz. Burada, bütün kutsal kitaplar da adı geçen, YEDİ UYURLAR MAĞARASI (ESHAB-I KEHF), NUSRAT MAYIN GEMİSİ ve KLEOPATRA KAPISI’ (Liman Kapısı) HZ. İSA’nın Havarilerinden ST.PAUL KUYUSU’ nu ve Danyal Peygamber Makamını ziyaret ediyoruz. Tarihi ve kültürel dokusuyla ilgi çeken Tarsus Evleri’ni rehberimiz eşliğinde gezerek, Tarsus'un tarihsel birikiminin kanıtlarını gözlemliyoruz. Sonrasında, Tarsus' un en önemli tarihi yapılarından biri olan KIRK KAŞIK BEDESTENİ’ni geziyoruz ve BERDAN ÇAYI üzerinde, 5 metrelik yükseklikten dökülen TARSUS ŞELALESİ ve ROMA MEZARLARI’nı ziyaret ederek,  MERSİN’e hareket ediyoruz. Mersin sahil turu, BALIKÇI BARINAĞI ve LİMAN turumuzu gerçekleştirip, MERSİN’ de RAMADA BY WYNDHAM veya Mersin HiltonSA otelimize yerleşiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

KANLIDİVANE - KIZKALESİ - KORYKOS ÖREN YERİ – NARLIKUYU – CENNET - CEHENNEM MAĞARASI - SİLİFKE - AYA THEKLA ANAMUR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, bugünkü turumuza POMPEİPOLİS (VİRANŞEHİR)  KANLIDİVANE (Canytellis) Antik Kentlerini gezerek başlıyoruz. Sonrasında, muhteşem KIZ KALESİ’ ni ve KORYKOS ÖREN YERİ’ni görerek, lagos balığı ve kaya koruğu turşusu ile ünlü, NARLIKUYU BELDESİ’ne geliyoruz. Burada ÜÇ GÜZELLER MOZAİK MÜZESİ, (restorasyon çalışmaları tamamlanırsa) CENNET–CEHENNEM MAĞARASI-ASTIM DİLEK MAĞARASI, ZEUS TAPINAĞI ve KİLİSESİ’ ni ziyaret ediyor ve öğle yemeğimizi Narlıkuyu’daki balık lokantalarında alıyoruz. Yemek sonrası otobüsümüze tekrar binerek, keyifli ve manzaralı bir yolculukla SİLİFKE’ye varıyoruz. Burada SİLİFKE KALESİ’ni, tarihi GÖKSU KÖPRÜSÜ’nü fotoğraflıyor ve Hıristiyanlıkta çok önemli yer olan AYA THEKLA Yeraltı Kilisesi’ni görüyor ve keyifli ve manzaralı bir yolculukla ANAMUR’a varıyoruz. ANAMUR KALESİ’ni fotoğraflayıp, muz bahçeleri arasında yaptığımız yolculuğun ardından ANAMUR’da PRINCESS OTEL’e yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Bayram döneminde  Alanya Grand Okan  Otel'de Konaklama Yapılacaktır)

3. Gün

ALANYA - DAMLATAŞ MAĞARASI – KIZILKULE - MANAVGAT ŞELALESİ - SİDE - ANTALYA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Akdeniz kıyılarının incisi ALANYAya ulaşıyoruz.  DAMLATAŞ MAĞARASInı ve Alaaddin Keykubad’ın adına kurulan ALANYA’daki Selçuklu varlığının simgesi KIZILKULE’yi geziyoruz. Sonrasında ALANYA KALESİ’ni de görerek,  bir doğa harikası  olan MANAVGAT ŞELALESİ’ne hareket ediyoruz. Bu etkileyici ortamda, fotoğraflarımızı anılarımıza ekleyerek, öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yöresel lezzetlerin tadına baktıktan sonra, ülkemizin önde gelen turizm merkezlerinden biri olan SİDE’ye geçiyoruz. Tarih ve denizin bir araya geldiği bu muhteşem antik kenti rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Antik Tiyatro, Agora, Side Arkeoloji Müzesi ve Apollon Tapınağı var… SİDE ÇARŞI’ nda alışveriş için serbest zaman sonrasında,  ANTALYA’ya doğru yol alıyoruz ve 4* BEST WESTERN PLUS KHAN Otel’imize yerleşiyoruz.  Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra, isteyen konuklarımız ANTALYA şehir merkezine çok yakın olan otelimizden merkeze inip, yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler.

4. Gün

ASPENDOS-PERGE - KURŞUNLU ŞELALESİ - KALEİÇİ - ANTALYA MÜZESİ - DÜDEN ŞELALESİ - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Türkiye’de en iyi korunmuş antik tiyatrolardan biri olan ve muhteşem bir mimariye sahip ASPENDOS TİYATROSU’nu ziyaret ediyoruz.  Daha sonra PERGE ANTİK KENTİ’ni ziyaret ederek, çam ormanları içerisindeki muhteşem doğası ile KURŞUNLU ŞELALESİ’nde ferahlıyor ve ANTALYA KALEİÇİ’ ne geçiyoruz. Burada YİVLİ MİNARESAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Turumuzun devamında Avrupa’nın en iyi müzesi de seçilmiş olan ANTALYA ARKEOLOJİ MÜZESİ’ ni ziyaret ediyoruz. Müze ziyaretimizi takiben Düden Çayı’nın denizle kavuştuğu noktada DÜDEN ŞELALESİ’nin serinliğinde keyifli dakikalar geçiriyoruz. Harika bir turun ardından unutulmaz anılarımızla ANTALYA Havalimanı’na geçiyoruz. Saat 20:15 uçağıyla İZMİR’e uçuyor ve saat 21:25’de uçaktan inerek, bir başka ACADEMIC TOUR seyahatinde sizlerle buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 Not:Uçuş saatinden 1,5-2 saat önce Havalimanında bulunmanız gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Adana Gidiş+Antalya Dönüş Uçak Biletleri
 • Uçaktan İndikten Sonra Lüks  Araçlarla Seyahat 
 • Çevre Gezileri ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Belirtilen Otellerde 3 Gece Konaklama
 • Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı+3 Akşam Yemeği 
 • Seyahat Sigortası Hizmet Paketi
 • Academic Tour Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk Gün alınan Kahvaltı
 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otellerde yapılan ekstra harcamalar
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.08.20212.399,00 TL
1.999,00 TL
2.749,00 TL
2.349,00 TL
2.399,00 TL
1.999,00 TL
2 - 6 Yaş 1.199,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
16.09.20212.399,00 TL
1.999,00 TL
2.749,00 TL
2.349,00 TL
2.399,00 TL
1.999,00 TL
2 - 6 Yaş 1.199,00 TL
7 - 12 Yaş 1.699,00 TL
Taksitler »
07.10.20212.299,00 TL
1.899,00 TL
2.649,00 TL
2.249,00 TL
2.299,00 TL
1.899,00 TL
2 - 6 Yaş 1.149,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
Taksitler »
28.10.20212.299,00 TL
1.899,00 TL
2.649,00 TL
2.249,00 TL
2.299,00 TL
1.899,00 TL
2 - 6 Yaş 1.149,00 TL
7 - 12 Yaş 1.599,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

26 Ağustos • 16 Eylül • 07, 28 Ekim

»Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir. 
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
»  Otellerde akşam yemekleri Set Menü veya Açık Büfe verilebilir 
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid ediniz.
» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Açakla Butik Turlarımız 16-18-27.31 kişilik araçlarla yapılır. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
» Gezi süresi 4 GÜN-3 GECE’ dir. Otel konaklaması 3 GECE’ dir. 
»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat Sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Değerlendirmeler ilgili sigorta şirketi tarafından yapılmaktadır.Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir. 

Yayınlanma Tarihi: Program  22. 06.2021 tarihinde güncellenmiş olup, bu tarihten önceki sirküleri geçersiz kılar

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

4 Gün - 3 Gece

1899.00 TL
'den itibaren

Konaklama

Bölgenin Seçkin Otellerinde Konaklama

Ulaşım

Uçakla ve Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Adana-Tarsus-Mersin- Pompeipolis, Kanlıdivane-Kızkalesi-Korykos Ören Yeri-Cennet Cehennem Mağarası Silifke- Aya Thekla-Anamur-Alanya-Damlataş Mağarası-Kızılkule-Manavgat Şelalesi - Side – Aspendos – Antalya-Perge – Kurşunlu Şelalesi-Kaleiçi-Antalya Müzesi-Düden Şelalesi

Tur Hakkında

Gün kaybı olmadan, Sınırlı Kontenjan ile KİLİKYA' yı keşfe gidiyoruz...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • Adnan Menderes Hava Limanı Buluşma (05:30)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

749.00 TL 'den itibaren
Uçaklı BÜYÜK GAP VE DOĞU ANADOLU (Adana Gidiş-Kars Dönüş)

Uçaklı BÜYÜK GAP VE DOĞU ANADOLU (Adana Gidiş-Kars Dönüş)

2899.00 TL 'den itibaren
UÇAKLI GAP TURLARI (2021)

UÇAKLI GAP TURLARI (2021)

1799.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.