2019 Yılbaşı ERCİYES KAYAK MERKEZİ ve KAYSERİ`Lİ KAPADOKYA

5* Suhan Cappadocia&Spa Hotel' de Konaklama Ayrıcalığıyla

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

5*SUHAN CAPPADOCIA&SPA HOTELDE Gala Eğlencesi, Gala Yemeği, Limitsiz Yerli İçki HEPSİ DAHİL !!!
Gezilecek Yerler:

Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri ve KAPADOKYA

Kalkış Noktaları: Akşam saat 18:30 ÜÇKUYULAR ( Opet Benzin İstasyonu Önü) 18:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 19:05 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 19:25 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 19:30 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 19:35 MAVİŞEHİR EGEPARK ÖNÜ 20:00 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’ ndan hareketle turumuza başlıyoruz.
Geceleme: 3 Gün 3 Gece
Konaklama: 5* Suhan Cappadocia&Spa Hotel' de Konaklama Ayrıcalığıyla
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

YILBAŞINA ÖZEL OTOBÜSLE (3 GÜN 3 GECE)

 ERCİYES KAYAK MERKEZİ VE KAYSERİ'Lİ KAPADOKYA TURU 

5* SUHAN CAPPADOCIA&SPA HOTEL'DE MUHTEŞEM YILBAŞI

29 Aralık 2018 - 1 Ocak 2019 (AKŞAM ÇIKIŞLI)

Gala Yemeği + Karşılama ve Yemek Müziği + Limitsiz Yerli İçki + Dans Grubu Gösterisi + Dilek Alşahan ve Orkestrası + Oryantal Aylin

Gece Çorbası + Gece Sucuk Partisi

 OTELDE GALA EĞLENCESİ + GALA YEMEĞİ + LİMİTSİZ YERLİ  İÇKİ

GEZİLER HEPSİ DAHİL  ŞOK FİYAT 999 TL 

Ihlara Vadisi -Derinkuyu Yeraltı Şehri-Güvercinlik Vadisi- Onyx Atölyeleri-Manzara Tepesi- Paşabağları-Devrent Vadisi (Hayal Vadisi)-Balon Turu-Kayseri-Erciyes Kayak Merkezi- Yılbaşı Programı-Göreme Açık Hava Müzesi-Üç Güzeller-Ürgüp-Asmalı Konak-Turhasan-Çömlek Atölyeleri-Sultanhanı Kervansarayı

 

1. Gün:

AKŞAM

Akşam saat 18:30 ÜÇKUYULAR ( Opet Benzin İstasyonu Önü) 18:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 19:05 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 19:25 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 19:30 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 19:35 MAVİŞEHİR EGEPARK ÖNÜ 20:00  BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’ ndan hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak UŞAK-AFYON-KONYA üzerinden, güvenli bir yolculukla  AKSARAY’ a ulaşıyoruz.

SABAH

Sabah rehberimizin belirlediği uygun bir yerde kahvaltımızı aldıktan sonra, dünyanın en büyük kanyonlarından biri olan, , IHLARA VADİSİ’ ne hareket ediyoruz.  105 kiliseyle ve içinden akan Melendiz Çayıyla doğa ve tarihi içiçe bulabileceğiniz ve hala içinde yaşayanların olması itibariyle insana ayrı bir heyecan veren IHLARA VADİSİ’ ne ulaşıyoruz. Önce, AĞAÇALTI KİLİSESİ’ ni ziyaret edip, rehberimiz eşliğinde buradaki gezimizi tamamlıyoruz. Yönümüzü,  DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ’ ne çeviriyoruz. İlk Hristiyanların, Romalı askerlerden saklanmak için kullandıkları,  bu Yeraltı Şehri’ nde toplamda 16 katı bulunmaktadır. Derinkuyu bölgede bulunan 36 tane yeraltı şehrinden en derin ve en büyüğüdür.  8 katı ziyarete açık olan bu mucizevi yapı  ihtişamı ile sizleri büyüleyecek.. Ardından, GÜVERCİNLİK VADİSİ’  nde yeryüzünde benzerine çok az rastlanan doğa harikası oluşumları görerek, bölgenin en yüksek 3 noktasından biri olan UÇHİSAR KALESİ’ ni fotoğraflıyoruz. Daha sonra, ONYX ATÖLYELERİ’ ne uğruyoruz.. Burada KAPADOKYA bölgesinden çıkarılan değerli bir taş olan onyx taşını,  işin üstadı ustaların elinde nasıl şekillendiğine şahit olacaksınız. Dünyanın farklı yerlerinden getirilen taşlarında işlendiği ve değerli takılar haline getirilen bu atölyelerde, gezimiz sonunda dileyen konuklarımız alışveriş yapabilecek. Sonrasında, Kapadokya’ nın en güzel manzarasının izlendiği MANZARA TEPESİ’ nde (O Ağacın Altı) fotoğraf çekiyoruz. Devamında da, PAŞABAĞLARI olarak bilinen , bölgenin en büyük ve çok başlı peri bacalarının bir arada olduğu bu bölgede, isteyen konuklarımız  Peri Bacalarının içine girerek,  keyifli yürüyüşlerle güzel anlar yaşayacaklar.. Daha sonra, DERVENT VADİSİ veya HAYAL VADİSİ ismi de yakıştırılan bu bölgede, neyi hayal ederseniz onu karşınızda görebileceğiniz etkileyici vadiyi fotoğraflıyoruz. Akşam AVANOSTAki 5* SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Sabah, erken saatlerde isteyen konuklarımızla, BALON TURU’ na (hava şartları uygun olursa, ekstra) katılıyoruz. Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, KAYSERİ’ ye hareket ediyoruz. Türkiye’nin en gözde Kayak Merkezlerinden biri olan, ERCİYES KAYAK MERKEZİ’ ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise ERCİYES KAYAK MERKEZİ’ nde bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde kahvelerini keyifle İçebilirler. Daha sonra, öğle yemeği için KAYSERİ’ nin meşhur mantısından (1 kaşıkta 40 mantı tanesi) tadarak, KAYSERİ şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. KAYSERİ KALESİ, SAAT KULESİ’ ni görüyoruz ve Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan HUNAT HATUN KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz. Ardından, Kayseri’ nin ünlü çarşısı PASTIRMACILAR ÇARŞISI’ nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından erken saatlerde otele dönerek, yılbaşı eğlencesi için, hazırlıklarımızı yapıyoruz. Otelde, muhteşem yılbaşı balosu ve nefis yemeklerden oluşan zengin menüsüyle, YENİ YILA MERHABA diyoruz. Gece geç saatlere kadar eğleniyoruz. Konaklama otelimizde.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ’ ne gidiyoruz. Burada, kaya kiliselerini; Rahipler Manastırı, Rahibeler Manastırı, Basil Kilisesi, Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Çarıklı Kilise, Yemekhane ve Kiler yapılarını, geziyoruz.  Kapadokya' nın simgesi ÜÇ GÜZELLER' de (Üç güzel peri bacası) fotoğraf molası verip, bölgenin tanıtımına önemli katkısı olan aynı zamanda ÜRGÜP' ün büyük konaklarına örnek alarak görebileceğimiz ASMALI KONAK dizisinin çekildiği konağı ziyaret ediyoruz. Ardından, bölgede yaklaşık 4000 yıldır üretiminin yapıldığı, meşhur şaraplarının satışının yapıldığı TURHASAN ŞARAP FABRİKASI’ na uğruyoruz. Dileyen konuklarımız alış veriş yapabilecekler. Turumuzun devamında, 4000 bin yıldır bölgede babadan oğula, dededen toruna Kızılırmak’ ın toprağından yapılan Çömlekçilik sanatını görmeye ÇÖMLEK Atölyelerine gidiyoruz. Böylece bir tezgâhın başına oturup, ustanın yardımı ile kendi ellerinizle çömleğinizi yapma imkânınız olacak. Öğle yemeğimizi,  kaya içerisine oyulmuş otantik bir restaurantta yöreye has ÇÖMLEK KEBABI’ ndan yiyerek alıyoruz. Kapadokya’ ya veda ederek, yol güzergâhımızda, tarihi ipek yolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğü olan SULTANHANI KERVANSARAYI’ nı görüyoruz. Burada vereceğimiz mola sonrası, güzel bir turun ardından uygun molalarla, gece yarısı geç saatlerde İZMİR’ e dönüyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

ACADEMİC TOUR Ailesi olarak;   Yeni yılınızı kutlar, 2019 Yılı Turlarımızda da görüşmek dileğiyle, mutlu, sağlıklı yıllar dileriz…DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» 5* SUHAN Otelde 2 Gece Konaklama 1 Gece Y.P. Diğer Gece Yılbaşı Galası, Eğlencesi + Limitsiz İçki

» Sigorta

» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» İlk gün yolda alınan sabah kahvaltısı

» Otelde yapılan ekstra harcamalar

» Spa + Kapalı Havuz Kullanımı   

» Balon Turu

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.

» Rehber;  hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İZMİR ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.

   Turun iptali durumunda İZMİR ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Çocuklar için aynı BALO Salonunda, ayrı bölmede Çocuklara özel yılbaşı programı düzenlenecektir.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1699.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 26.06.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 23.09.2019
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 5 Gece
1649.00 TL
'den itibaren
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li UZUN Program(Cuma SAMSUN Gidiş-Çarşamba TRABZON Dönüş)
6 Gün-5 Gece / 13.09.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım