ANKARA-BEYPAZARI VE ESKİŞEHİR TURU

1 Gece 4*CAPELLA HOTEL (Eskişehir), 1 Gece BEYPALAS OTEL (Beypazarı) Konaklama

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

Bağ Evi'nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzikli Eğlence Dahil !
Gezilecek Yerler:

Ankara,Beypazarı ve Eskişehir

Kalkış Noktaları: Akşam saat 22:15 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay Meydanı, Pamukkale Yazıhanesi Önü) 22:30 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 22:45 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 23:00 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 23:05 KARŞIYAKA Bostanlı iskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 23:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 23:30 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)
Geceleme: 3 Gün 3 Gece
Konaklama: 1 Gece 4*CAPELLA HOTEL (Eskişehir), 1 Gece BEYPALAS OTEL (Beypazarı) Konaklama
649.00 TL'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

Beypazarı' nda Konaklama Ayrıcalığı Bu Programda

 ANKARA-BEYPAZARI VE ESKİŞEHİR TURU 

Atayı Anma , Anıtkabir Ziyareti

1 GECE: Eskişehir’in En Merkezi ve En Yeni Otellerinden Biri Olan 4* CAPELLA OTEL’ de Konaklama  

1 GECE: Beypazarı’nın En Güzel Oteli BEYPALAS OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’ nda BAĞ EVİ’ nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzikli Eğlence Fiyata Dahil…

1.TUR: 10-13 Ağustos(Bayram)   2.TUR: 29 Ağust-1 Eylül   3.TUR: 19-22 Eylül  4.TUR: 25-28 Ekim   5.TUR: 9-12 Kasım   

 (3 Gün-3 Gece)

 ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!! 
 
SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR..

1. Gün:

AKŞAM

Akşam saat 22:15 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay Meydanı, Pamukkale Yazıhanesi Önü) 22:30 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 22:45 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 23:00 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 23:05 KARŞIYAKA Bostanlı iskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 23:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 23:30 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’ ndan hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak KULA-AFYON güzergahı üzerinden ANKARA' ya ulaşıyoruz.

SABAH

ANKARA’ da sabah rehberimizin belirlediği uygun bir yerde kahvaltımızı aldıktan sonra, Atamızın ebedi istirahatgâhı, Türk mimarlarının üstün bir eseri olan ANITKABİR’ e hareket ediyoruz. Her iki yanı, gücü temsil eden Aslan Heykelleriyle donatılmış olan, Aslanlı yoldan başlayarak, hüzünlü bir yürüyüşle, ANITKABİR’ e ulaşıyoruz. Saygı duruşumuzu gerçekleştirip, KURTULUŞ SAVAŞI MÜZESİ gezimizi de tamamladıktan sonra,  1.MECLİS BİNASI ve 2.MECLİS BİNASI’ nı geziyoruz. Daha sonra, ANADOLU’ da iz bırakmış birçok medeniyetin izlerini görebileceğimiz, dünyanın sayılı müzeleri arasında gösterilen ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ’ ni ziyaret ederek, BEYPAZARI’ na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’ nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİ, İNCİRLİ CAMİİ, TAŞMEKTEP’ i görüp, şehrin tüm güzelliğini yansıtan HIDIRLIK TEPESİ’ nde, etrafı fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Buradan, Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur BAĞEVİ’ nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Konaklama BEYPALAS Otelimizde.


2. Gün:

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, ESKİŞEHİR’ e hareket ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz.Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz., Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, ŞELALE PARK’ a geçiyoruz.. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, akşam kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’ in en yeni, en modern oteli olan 4* CAPELLA HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için gece turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eskişehir’ in en merkezi lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek gezintiler yapabilme şansına sahipsiniz. İsteyen konuklarımız, şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan DOKTORLAR CADDESİ, ESPARK AVM, PORSUK ÇAYI çevresinde hareketli yaşantısı ile ünlü ADALAR BÖLGESİ, HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve BARLAR SOKAĞI’ nda keyifli saatler geçirebilirler. Konaklama otelimizde. http://www.capellaotel.com/


3. Gün:

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’ a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekanları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, Eskişehir’ in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’ nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’ nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’ nu görüyoruz. Daha sonra, geçireceğimiz güzel bir gezinin ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalardan sonra geç saatlerde İZMİR’ e varıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 

» Beypazarı’ nda Bağ Evi’ nde Canlı Müzik Eşliğinde 1 akşam yemeği

» Beypazarı’ nda Beypalas Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)

» Eskişehir’ de 4* Capella Otel’ de  Y.P. Konaklama ( 1 Gece)

» Sigorta

» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Porsuk Çayında Gondol Gezisi

» Yolda alınacak sabah kahvaltısı

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
25.10.2019729.00 TL
649.00 TL
879.00 TL
799.00 TL
729.00 TL
649.00 TL
0 - 6 Yaş 290.00 TL
7 - 12 Yaş 499.00 TL
Taksitler »
09.11.2019729.00 TL
649.00 TL
879.00 TL
799.00 TL
729.00 TL
649.00 TL
0 - 6 Yaş 290.00 TL
7 - 12 Yaş 499.00 TL
Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

25 Ekim • 09 Kasım

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Ankara- Eskişehir-Beypazarı Turumuz ‘’Promosyon ve Erken Rezervasyon Ürün’’ kapsamındadır.  

» İptal-İade ve değişiklik şartları; ACADEMİC TOUR Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
Otobüsle BOYDAN BOYA İTALYA TURU (2019)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
649.00
'den itibaren
Otobüsle BOYDAN BOYA İTALYA TURU (2019)
Tamamı 4*Otellerde, 2 Gecesi Roma ve Toplam 5 Gece İtalya Konaklamalı Koşa Koşa Değil, Doya Doya İTALYA !!!
9 Gün 9 Gece / 19.10.2019
ŞİLE AĞVALI İSTANBUL KÜLTÜR  VE KEYİF TURU (2019)
ERKEN REZERVASYON FIRSATI !!!
699.00 TL
'den itibaren
ŞİLE AĞVALI İSTANBUL KÜLTÜR VE KEYİF TURU (2019)
HİLTON GARDEN INN HOTEL’ de Y.P. Konaklama Ayrıcalığı ile…
3 Gün - 3 Gece / 07.11.2019
GÖKÇEADA-BOZCAADA VE ÇANAKKALE (2019)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
599.00 TL
'den itibaren
GÖKÇEADA-BOZCAADA VE ÇANAKKALE (2019)
HELEN PARK/HELEN OTELDE Y.P. (Yenilenmiş Haliyle ve ÇANAKKALE Merkez Konaklama Ayrıcalığıyla)
3 Gün - 2 Gece / 26.10.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım