Misafir Yorumları

Görüşlerinizi Paylaşın

Sedat Eren
Nasıl geçtiğini anlamadım bile, harika bir tur oldu. Özellikle rehberimiz Basri bey mükemmel di. Kaldığımız otel yemek bakımından merkezi olması bakımından çok güzel di. Aynalı Çarşısı, sahil şeridi Truva atı en otele çok yakın. Teşekkürler akademik tür.
17.04.2022
TUBA TÜRK MEMİŞ
26 Mart çıkışlı Butik Diyarbakır,Mardin,Urfa,Gaziantep Turumuz için Kaptanımıza ve rehberimiz Tuna Hanıma çok teşekkür ederiz gösterdikleri yakın ilgi için.
29.03.2022
nihal taner
13 mart kars-van turuna katılırken gergindim ama kars havalimanında rehberimizle tanışınca gerginliğim geçti 4 gün harika bir tur geçirdik rehberimiz alev hanım bize dolu dolu 3 gece 4 gün geçirdi kendisine çok tşk.ederim kaptanımız bize güvenli yolculuk geçirmemizi sağladı çok çok tşk.ederim
16.03.2022
Mehmet Odaman
Katıldığımız 09.03.2022 tarihinde başlayan Kars/Van turunda bize sunmuş olduğunuz imkanlar gerçekten mükemmeldi. Rehberimiz Alev hanımın; gerek hava koşulları nedeniyle zor şartlarda gerçekleşen yolculuğumuz sırasındaki, gerekse gezi boyunca oluşan taleplerimizin yerine getirilebilmesi için göstermiş olduğu fedakarlıklarla, bilgi birikimi ve enerjisi de harikaydı. Bu arada kaptanımız Cesur beyinde hakkını yemememiz gerekir. Kısacası emeği geçen her kese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
14.03.2022
Hamdi Sağlam
20.Şb. günü Academic-tour ile ilk kez Bozdağ -Birgi-Gölcük turunuza misafir olduk. Kaptanımıza ve rehberimize çok teşekkür ederiz gösterdikleri yakın ilgi ve sevgi için. Tekrar birlikte olmak dileğiyle.
20.02.2022
Hicran kaynak
Üç günlük Kartepe,Uladağ, Abant gezisinin bitmesini istemedim çünkü rehberimiz Gökçe Güçlü'nün pozitif enerjisi ve bilgi aktarımı mükemmeldi.
20.02.2022
HAKAN ÇETİNÖZ
EŞİMLE BİRLİKTE 12 - 13 ŞUBATTA DÜZENLENEN ULUDAĞ TURUNA KATILDIK. HERŞEY ÇOK HARİKA VE MUHTEŞEMDİ. BAŞTA REHBERİMİZ ATACAN BEY' E VE ŞÖFÖR ARKADAŞLARA İLGİLERİNDEN DOLAYI ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. MART AYI' NDAKİ ESKİŞEHİR TURU' NADA GİTMEYİ PLANLIYORUZ. HERŞEY ÇOK GÜZELDİ. ACEDEMİC TUR' A ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
14.02.2022
Nihal taner
Rehber gökçe güçlü ile turlar harika gerek bilgisi gerek bizlere yaklaşımı çok güzel bizleri kırmadan geçirdiğimiz tatil için rehberimize kaptanlarımıza ve tur ekibine teşekkürler
11.02.2022
Nuran Köse
Yazıyı okuyunca 5 ay önce yaptığımız Karadeniz gezisi günleri geldi aklıma o anlara gidip yeniden yaşadım sanki, öyle güzeldi ki.. Gökçe hanımın enerjisi ve Karadeniz'in muhteşem güzelliği karşısında eşimle birlikte büyülendik adeta. Gökçe hanım Karadeniz büyüler yine gelmek istersiniz dediğinde keşke o anlara daha çok doysaydım diyorum :)
09.02.2022
Ayşe Doğan
Azerbaycan turundan döneli bir hafta geçti.Seyahatin bende bıraktığı tebessümü hala yaşıyorum.Afşin Bey, Azerbaycan'daki rehberlerimize ve emeği geçen tüm ekibinize ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.
04.02.2022
nihal taner
Bolu abant ve bursa uludağ turundan dün akşam döndük rehberimiz gökçe hanım bizlere dolu dolu bir tur yaşattı bize bu hizmeti veren size rehberimiz gökçe hanıma ve tur kaptanlarımıza tşk.ederim başka turlarda görüşmek dileği ile
01.02.2022
Figen TOKOĞLU, Tülay TOKOĞLU, Tijen AYMAK
28 Ocak Uçaklı Kapadokya turuna katıldık. Her şey çok güzeldi. Seçilen işletmeler çok temiz ve başarılı yerlerdi. Hayatımıza kattıkları güzel anılardan dolayı, çok bilgili, işinin hakkını veren, güler yüzlü, samimi ve SABIRLI :) rehberimiz Hüsnü EROĞLU'na, kaptan şoförümüz Derviş beye, organizasyon ekibine ve bir çatı altında toplayan Academic Tour'a teşekkür ederiz. Başka gezmelerde görüşmek üzere ;)
31.01.2022
Gülay Yenilmez
21Ocak Abant Kartepe turuna katıldım, herşey harikaydı özellikle rehberimiz Gökçe Güçlü bilgisi ve güler yüzüyle muhteşemdi.
24.01.2022
ilhan sağlam
16 Ocak Kars Erzurum turuna katıldım her şey çok güzeldi kusursuzdu rehberimiz Gökhan Gelibolu ya,şöförümuz Öztürk beye teşekkür ediyoruz.ikiside harikaydı.teşkkürler academik tur
20.01.2022
Mine Donduran ERÇETİN
Academic tur’un Aralık ayındaki Noel Pazarları turuna katıldık, her şey çok güzeldi. Başta tur operatörü Akay bey ve rehberimiz Erkin bey olmak üzere tüm Academic Tour ailesine çok teşekkür ediyoruz. Tercihimiz her zaman Academic Tour olacak .
15.01.2022
Yasemin Saraçgil
15 Aralık Noel pazarları turuna katıldık eşimle birlikte otel kahvaltı çok iyiydi hiç ekstra tur yoktu her şey rakamın içinde idi gezi programı çok güzeldi rehber son derece ilgili kibar ve seviyeli idi teşekkürler
15.01.2022
Hafize Aslan
Mayıs ayında ziyaret etmiştim. Tek kelime ile muhteşem...
13.01.2022
NİHAT ÖZÇOBAN
İYİ GÜNLER 30 ARALIK ANTAKYA, GAZİANTEP, URFA TURUNA KATILMIŞTIK. HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. REHBERİMİZ KEMAL ŞENDİKİCİ'YE BİZE VERDİĞİ TÜM GÜZEL BİLGİLER VE GÖSTERDİĞİ YAKINLIK İÇİN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİK.
11.01.2022
Tc celal küçükdoğan
Butik Mardin turuna katıldık çok memmun kaldık,,,sizi böyle bir organizasyonunuzdan dolayı KUTLUYORUM, rehberleriniz cok başarılı sibel hanıma da çok tesekkur ediyoruz.❤
05.01.2022
Hülya - Hüseyin Eroğlu
10-12 Aralık 2021 Yedigöller turuna katıldık. Rehberimiz Gökçe Güçlü'ye, kaptanlarımıza Academic-tour personel ve yöneticierine teşekkür ediyorum. Başta Rehberimiz Gökçe Hanım olmak üzere canla başla çalıştılar. Engin kültürüyle bizleri bilgilendirdi. Teşekkürlerimizle.
14.12.2021
SELEN SUNAR
25-27 Kasım yedigöller turuna katıldık. Rehberimiz Elifsu ve kaptanlarimiz apo ve senol bey harika insanlardı. Hersey icin teşekkürler. Elifsu hanım çok guleryuzluydu ve asla enerjisi bitmedi. Tekrar görüşmek dileğiyle.
01.12.2021
Şule Kobay
18 Kasım Trakya turuna arkadaşım ve kuzenimle katıldık. Herzaman ki gibi academic turun otel, otobüs ve tur programı konusunda profesyonelliğinden şüphemiz yoktu fakat bu sefer rehberimiz Nurettin beyin ve kaptanlarımız Mustafa bey ve Selçuk beyin işlerinin ehli , dürüst , beyfendi kişilikleriyle samimi ve engin tecrübeleri ile bizi tarih, doğa, lezzet turunu birarada yaşattıkları için kendilerine teşekkür etsekte buradan da sizin aracılığınızla teşekkürlerimi iletmek istedim. Bu arada Nurettin beyin bu bölgeye duygusal bağlılığı işini aşkla yapmasını sağlıyordu bunu söylemeden edemiyeceğim ve başka gezilerimizde de Nurettin beyi tercih etmek isterim.
27.11.2021
Şule Kobay
18 Kasım Trakya turuna arkadaşım ve kuzenimle katıldık. Herzaman ki gibi academic turun otel, otobüs ve tur programı konusunda profesyonelliğinden şüphemiz yoktu fakat bu sefer rehberimiz Nurettin beyin ve kaptanlarımız Mustafa bey ve Selçuk beyin işlerinin ehli , dürüst , beyfendi kişilikleriyle samimi ve engin tecrübeleri ile bizi tarih, doğa, lezzet turunu birarada yaşattıkları için kendilerine teşekkür etsekte buradan da sizin aracılığınızla teşekkürlerimi iletmek istedim. Bu arada Nurettin beyin bu bölgeye duygusal bağlılığı işini aşkla yapmasını sağlıyordu bunu söylemeden edemiyeceğim ve başka gezilerimizde de Nurettin beyi tercih etmek isterim.
27.11.2021
664645
ybrbnbqabrargy
23.11.2021
nihal taner
Kapadokya turu rehberimiz nalan hanımla çokkkkk zevkli bilgi dolu geçti rehberimize çok teşekkürler
21.11.2021
Yeşeren sivri
Kapadokya turuna katıldık ve çok memnun kaldık.Kalite ve bilgi arıyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz.Teşekkürler academic tur….
09.11.2021
Şölen Aköz
Merhaba , Kalitenin bir farkı olmalı. E tabi, kalitenin adi Akademic tur olunca başka hiç bir tur tercih edilemez. Hersey için teşekkür ederiz, iyiki varsınız ...
08.11.2021
FERAY SÜLÜK
05-07 KASIM DİYARBAKIR-MARDİN-ŞANLIURFA-GÖBEKLİTEPE-GAZİANTEP TARİH, KÜLTÜR VE LEZZET TURU muzda Kısa sürede bir çok yer gördük deneyimledik...Başta donanımlı,samimi gerçek, yapmacık olmayan rehberimiz SİBEL GENEK olmak üzere konaklama otellerimizden şöförümüzden oldukça memnun kaldık....nice yeni turlarda görüşmek dileği ile...
08.11.2021
Nazire Barlas
Yıllardır değişik tur şirketleriyle seyahat eden biriyim ama “Academic tur”ile tanıştıktan sonra başka hiç bir turla seyahat edemez oldum
08.11.2021
Mehmet lider
Eşimle birlikte katıldığım Çanakkale turundan mutlu dönüyoruz. Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz.
31.10.2021
Ümit Özel
Academic turla arkadaşlarla seyahate çıktık Adana Hatay ve Gaziantepe gittik rehberimiz Alev hanımın ilgisi saygısı ve anlatımlarıyla çok memnun olduk şoförümüz Yusuf beyin nezaketi saygısı ve otubüsünün temizliği ve hijyeni bizleri dahada memnun etti Otellerde bir okadar ilgili ve hijyenikti bu turu herkese tavsiye ediyorum ve özellikle rehber olarak Alev hanımı tavsiye ediyorum
25.10.2021
Ayşe Şenyener
22.10/24.10 .2021Butik Antakya-Gaziantep turunda turu organize eden Academic tura,donanımlı,özverili ve samimi sevgili tur rehberimiz ALEV TAYMAZA,güvenli sürüş sağlayan şöförümüz YUSUF BEY'E bize dolu dolu çok güzel bir 3 gün geçirdikleri için çok teşekkür ederim.Bir dahaki gezilerde buluşmak üzere...
25.10.2021
Ufuk Kayra
22-24 Ekim ufaklı büyük Adana AntakyaAntep turunuza katıldım. Oteller çok iyiydi. 40 yıllık araba kullanicisi olarak kaptanımız Yusuf bey ıyi bir sürücüdür. Arac hep temizdi. Rehberimiz Alev Taymaz hep saygili, sabirli ve bilgiliydi. Mutlu ve guzel bir gezi yapmamizi sagladiginiz icin tesekkur eder iyi calismalar dilerim.
25.10.2021
Figen kayra
22 - 24 Ekim Uçaklı butik Adana Antakya Antep turunuza toplam 14 kişi katıldık. Sizinle daha önce çeşitli turlarınıza katılmış ve çok memnun kalmıştım. Güvenle katılmalarını istediğim tüm yakınlarım çok memnun kaldık. Kaptanımız Yusuf bey çok iyiydi otobüs hep temizdi. Rehberimiz Alev Taymaz ilgili, saygılı ve çok güzel bilgilerle hepimizin güzel bir gezi yapmamızı sağladı. Oteller çok iyiydi. Her zamanki kaliteniz devam ettiği için çok teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar.
25.10.2021
Kardelen
30 Eylül 3 ekim tarihleri arasında yaptığımız Kapadokya turundan çok memnun kaldık . 3 boyutlu şehrin her detayına kadar anlatılan bizler o bölgeye hayran kaldın . Bizler kapalı tur olarak başladığımız turumuza özel olarak rehberlerinizden Nalan hanımın bize eşlik etmesini rica ettik . Bu istediğimizin ne kadar doğru bi karar olduğunu Nalan hanım bi kere daha bize tur boyunca gösterdi . Tecrübesi ve Engin bilgileri ile dinlemekten keyif aldığımız Nalan hanıma burdan teşekkürlerimizi iletmek isteriz . Academic tur ailesi ile birlikte olmak bizlere güven veriyor . Tur şirketinizin özenle otel seçimi , restoran seçimi , gün akışı , gruba uygun olucak yerlerin belirlenmesi ve her yaşa hürmetiniz ile saygınlık kazandığınız aşikar ; ayrıca kaptan seçimleriniz içinde sizi tebrik etmek isteriz burdan kendisine teşekkür ederiz . Az zamanda çok yerler gezdiren tur şirketi ... Birdahaki turda görüşmek üzere gezgin kalın...
09.10.2021
İskender Karahafız
24 eylül turuna eşimle katıldım,çok güzel bir hafta sonu geçirdik,bizim için tek olumsuz durum cumartesi öğlen yemeğinde dağın içinde alternatifsiz bir yemeğe mecbur bırakılmamızdı,(eşim et yemediği için biz katılmadık)oysa programda öğlen yemeği uçhisarda serbest zaman verileceğiydi,daha önce katıldığım turlarda böyle bir mecburiyet olmuyordu,yinede bizim için keyifliydi memnun kaldık
09.10.2021
AHMET
akademik Tur ile birçok yurt içi gezisine katıldım ve hep memnun kaldım. Bu kez Azerbaycan turuna eşimle birlikte gittim. Merkezdeki beş yıldızlı otelinden tutunda rehberine araçlarına kadar yine her zamanki gibi dört dörtlük bir iş çıkarmışlar. Yurt dışında da aynı kaliteli hizmeti sürdürdüğünüz için size ve çalışanlarınıza çok teşekkür ederiz. bir daha ki gezilerimiz hep sizinle.
09.10.2021
Sevil Çalışkan
Hayatımda görmediğim kadar çok dağ.. nehir... gözeler ..kayısı ağaçları ve güzel insanlarla dolu bir güzel bir gezi için hepinize teşekkür ediyorum..Rehberimiz Kemal bey ve ekibine ayrıca teşekkür ederiz..29 Eylül çıkışlı Uçaklı Tunceli..Erzurum..Elazığ..Erzincan Malatya turu..
05.10.2021
M.HANDAN MÜFTÜOĞLU
29 EYLÜL-03 EKİM TARİHLERİNDEKİ ERZURUM-MALATYA GEZİSİNDEN ÇOK MUTLU BİR ŞEKİLDE DÖNDÜK. HA DEYİNCE GİDEMİYECEĞİMİZ YERLERİ GEZME FIRSATI VERDİĞİNİZ İÇİN ÖNCE FİRMANIZA, GEREK ARAŞTIRMACI KİŞİLİĞİYLE EDİNDİĞİ BİLGİLERİ BİZLER AKTARARAK UFKUMUZU AÇMASIYLA, GEREK BİRLEŞTİRİCİ, HOŞGÖRÜLÜ KİŞİLİĞİYLE GÖNLÜMÜZÜ KAZANAN REHBERİMİZ KEMAL BEYE, BİZLERİ RAHAT BİR ŞEKİLDE GEZDİREN KAPTANLARIMIZ ÖZTÜRK VE TEKİN BEYLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. AYRICA GRUP OLARAK UYUMLU BİR GRUP OLMASI GEZİMİZİ DAHA DA GÜZELLEŞTİRDİ.KATILIMCI ARKADAŞLARA DA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
05.10.2021
Şahika dinler
27 Eylül uçaklı GAP turuna katıldık. Rehberimiz Sibel hanım enerjisi bilgisi tecrübesiyle bize çok keyifli vakit geçirmemizi sağladı. Otelde şarj aletimi unuttum yola çıkmamıza rağmen kendi tanıdık imkanları ve ricasıyla şarj aletimi bana ulaştırdı herşey için çok teşekkür ediyorum
01.10.2021
RIFKI ÖZEL
Balkan turu maceramız, Melike hanımın güven veren yüreğimizi serinleten duruşuyla başladı,rehberimiz Hüsnü Eroğlunun efendiliği bilgisi ve sabrı,kaptanlarımız Tayfun ve arkadaşının güvenli sürüşüyle tamamlandı.Teşekkürlerimizle...
2021-09-28
Sümeyra Kaya
Merhaba uçaklı Gap turunuza ailemle beraber katıldım. Tur rehberimiz Semra Hanımla inanılmaz eğlenceli bir tur gerçekleştiriyoruz :) Adeta tarihe eşlik ediyoruz ve aynı zamanda aklımızdan kolay kolay silinmeyecek derin bilgiler ediniyoruz…Ulaşımımızı sağlayan Veysel bey ve Hüseyin Beye de çok teşekkür ediyorum:) Ayrıca kaldığımız otellerin içinde bulunan Adıyaman İsias otel genel müdürü Mehmet Beye de özellikle teşekkür etmek isterim :) Kısaca özetlemek gerekirse GAP turuna tekrar gelmek istiyorum rehberimizin Semra Hanım olması şartıyla :)
22.09.2021
Gül Tümer
Uçaklı gap turunuza ilkokul arkadaşlarımız ve eşleriyle katıldık.Müthiş eğleniyoruz.Rehberimiz Semra hanım son derece bilgili, her sorumuza cevap verdiği gibi,her gittiğimiz yeri uzun uzun anlattı.Sıcacık,samimi,dünya tatlısı bir insan.Kaldığımız otellerin seçimleri de şu ana kadar çok iyiydi.Adıyaman İsias otel genel müdürü Mehmet beye özel teşekkürler.Ulaşımımızı sağlayan Veysel ve Hüseyin beyler de son derece saygılı,samimi yürekli insanlar.Tur sonunda geri kalanını yorumlayacağım.Sevgiler,teşekkürler.
21.09.2021
Sevinç Gümüş Vullings
Rehberimiz çok bilgili, yardımsever Murat bey ve kaptanlarımız Hüseyin ve Ramazan beylere çok teşekkürler. Gezi grubumuzda ahenkli idi. Güzel bir gezi oldu. Teşekkürler
16.09.2021
Sultan Noyan
Şimdiye kadar katıldığımız turlardan en çok rahat ettiğimiz ve huzurlu olarak bitirebildiğimiz bu turdu. Kaptanlarımız Hüseyin ve Ramazan Beyler saygılı ve ilgiliydi. Rehberimiz Murat bey son derece işinin ehli, bilgili, kırküç kişiyi kırmadan idare edebilecek olgunluğa sahip, görevi olmadığı halde yardıma muhtaç hasta sokak hayvanları için ilaç bulmama yardım eden iyi yürekli bir insandı. Tur programında bazı değişiklikler yapıldığı taktirde zamanın daha verimli kullanılacağını düşünsem de turdan çok memnun kaldım. Ayrıca tercih sebeplerimden birisi de baştan yerimizin belli olması ve koltuk kavgası yaşanmaması idi. Tekrar görüşmek dileğiyle teşekkür ediyorum.
2021-09-13
Zeynube arlı
03_12 Eylül arası eşim ile birlikte Balkan turuna katıldık.Pandemi nedeniyle önce tereddüt ettik ancak hiç tereddüte gerek yokmuş meğer ..İlk kez tur şirketi aracılığıyla tatilimizi yaptık hatta 8 ülke gezdik ☺rehberimiz murat bey ve kaptanlarımız Hüseyin ve Ramazan bey ve tura katılan diğer misafirler o kadar güzel ve eğlenceli bir tur oldu ki bundan sonra favorimiz olacak.. kesinlikle tavsiye ediyorum hiç tereddüt etmeden katılın ..pandemi kuralları çerçevesinde herşeyi ile mükemmel bir tur oldu teşekkürler academic tur
2021-09-13
Nejat pişirici
3 Eylül Balkanlar turuna katıldık çok memnun kaldık özellikle rehberimiz çok başarılıydı herkese tavsiye ederiz
13.09.2021
Veli üreten
Hersey çok güzeldi murat bey ultra superdi
13.09.2021
İNCİ ÜMİT BAŞALTIN
Merhabalar academıc tur sayesınde eşim ve ben gercekden bir karadeniz ruyası yaşıdık... Rehperımız Nurettin beyin ilgisi ve bilgisi turumuza ayrı bir anlam kazandırdı kaldığımız oteller ve yayla evleri ise menü olarak zengin temiz ve çalışanları ise çok ilğili insanlar.. yaylara çıkış dolmus ücretleri her ne kadar ektra olsa bile harika bir tatildi iyi ki varsın academik tur bir daha ki turlarda görüşmek üzere
24.08.2021
Mustafa ACAR
Karadeniz Turu harikaydı başta Rehberimiz Nurettin Hocam ve Yardımcısı Elifsu mükemmel mihmandarlık yaptı kaptanlarımızda harikaydı özellikle zamanlama güzeldi teşekkürler sağolun varolun
15.08.2021
nizamettin yumurtacı
1938 yılında gelip Elazığ kovancılara yerleşen kardeşlerimiz geldikleri köyün adına koymuşlardır Kovancılar Bulgaristandaki köylerinin Türkçe ismidir daha sonraki yıllarda Bursaya göç etmişlerdir ve bir çoğu Bursada yaşamaktadır halen kovancılarda yaşayanlarda sayıları çok az olsada vardır
12.08.2021
Orhan BARANLI
17-24 Temmuz arası eşim ve kızımızla "Karadeniz Turu"na katıldık. Rehberimiz Hüsnü EROĞLU ve tecrübeli hizmet elemanlarına çok teşekkür eder, başka bir turda neşeli-hayat dolu aynı ekiple bir yerlere gitmeyi dilerim.
04.08.2021
198268
ueifabrargy
02.08.2021
Yasemin Leventler
Sizinle şimdiye kadar yaptığım gezilerde hiç bir problem yaşamadım, gerek tur içerikleri gerek güvenlik son derece kaliteliydi, son Karadeniz turumdaki rehberim Gökçe hanım ve kaptanlarımızda son derece tecrübeliydi çok keyifli bir tur geçirdim. Tekrar teşekkürler, yeni turlarda buluşmak üzere.
01.08.2021
Emine karağaçlı
Merhabalar. Eşim ile birlikte 23 temmuz Karadeniz turuna katıldık. Şoförleriniz Hüseyin bey ve Şenol bey, rehberimiz Gökçe hanım o kadar iyilerdi ki güler yüzleri, saygılı ve bir o kadar da sıcak yaklaşımları ile ayrıca Gökçe hanım in eşsiz bilgileri ile harika bir tur geçirdik. İyi ki gelmiş ve iyi ki acedemic tour ile bu yola çıkmışız dedik. Yeni turlarda görüşmek dileğiyle. Teşekkürler 31.07.2021
01.08.2021
Kader Torak
Merhaba . 21-24 temmuz tarihli turunuza katıldım. Şoförleriniz e ve rehberimiz Elif Su'ya cook tesekkurler. Mesleginin henuz başında olmasına ragmen işe hakimiyeti, severek yapması, güleryüzü ve profesyonel yaklasimlari nedeniyle tesekkurlerimi iletiyorum. Bir baska turda görüşmek uzere.
25.07.2021
Sema genç
Yasin bey’e ve acedemık tour’a çok teşekkür ediyorum..İstanbul turumuz harika geçti..
23.07.2021
Tuğba Yankın
Karadeniz Turuna gitmek benim için hayaldi ve bu hayalimi sizinle gerçekleştirdim. Hayallerimin ötesinde muazzam bir tur yaşattınız bana. Academic Tour ve ekibine çok teşekkür ederim.
17.07.2021
Bekir özkol
24-27 haziran tarihleri arasında eşimle kapadokya turuna katıldık. Biz daha öncede akademik tur ile katıldığımız turlardan memnun kaldık ve bu turda çok güzel geçti. Bence izmir de tecih edilebilecek en iyi tur acentası. Sizlerden ricam rehberimiz hüsnü bey tura katılanların 1 veya 2 defa toplu fotolarını çekmişti. Bunları facebook sayfanızda yayinlarsaniz çok seviniriz. Bizler 12-15 ağustos tarihleri arasında bati karadeniz turuna 3 aile olarak katiliyoruz. Eminim bu turumuzda diğerleri güzel geçecektir. Şimdiden teşekkürler. Iyi çalışmalar...
10.07.2021
Pınar Topçu
Karadeniz turundan yeni döndük rüya gibiydi. Academik tur bize çok iyi geldiniz, herkese çok ama çok teşekkür ederiz
07.07.2021
Ayşe Sönmez
Belki 10 defa turlara katıldım.Tek tercihim AKADEMİK TUR.
18.06.2021
dilek erman
Datça-Marmaris turunuza katıldım. Rehberimiz Nalan hanım ve kaptanımız Seydi beyden çok memnun kaldım.Academic Tour'a teşekkür ederim.
06.06.2021
Sevinç Aktaş
Sizinle Ddatça Marmaris turuna gittik ve çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Nalan hanıma ve kaptanımız çok ama çok teşekkür ederiz. Bİzlerle çok ilgilendi güvenle evimize ulaştırdılar yeniden emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
06.06.2021
Şeyda Şeymen
3 kere bu acente ile Karadenize gittim. Her seferinde bir öncekinden daha da memnun kaldım. Profesyoneller, tavsiye ediyorum
04.06.2021
DİLŞAT AKKAYA
Geçen sene Karadeniz Turuna acentenizle gitmiş ve çok memnun kalmıştım. İkinci turumuda sizinle gitmeye karar verdi ve bu hafta Bodrum turunuza katıldım. Bu turdanda çok memnun kaldım. öncelikle pandemi kurallarına rehberleriniz kaptanlarınız herkesi uyardığı için otobüste çok rahat ettik. Otel çok hijyendi ve dolayısıyla huzur içinde bir tatil yaptık. Herkese çok teşekkür ederiz.
30.05.2021
HALE YILMAZER
EGENİN TURİZMDE GURURU.SENELERDİR SEYAHAT ETTİĞİM GÜVENİLİR ACENTA
27.05.2021
YAŞAR KARAYEL
ŞUBAT AYINDA SİZİNLE AKRABALARIMIZLA KARS VAN TURUNA GİTTİK. İNANILMAZ MEMNUNİYET İLE GERİ DÖNDÜK. PANDEMİ DÖNEMİNDE TEDİRGİN GİTMEMİZE RAĞMEN OTELLERİN HİJYEN KOŞULLARI, REHBERİN OTOBÜSTE SÜREKLİ MASKE UYARISI İLE BU ENDİŞEMİZ MUTLULUĞA DÖNDÜ. EN KISA SÜREDE TEKRAR TURLARA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ. BAŞARILARINIZ KALİTENİZ DAİM OLSUN
20.05.2021
Kader Saydan
Rehberiniz Nalan hanımla Antakya Gaziantep Turunuza katıldım. Davranışı bilgisi diksiyonu ile kendisine hayran kaldık. Akademic Turla ilk defa seyahat ettim ve farkı gördüm. Bundan sonra hep sizinleyiz. Karadeniz turunda da Nalan hanım olursa çok mutlu oluruz. Tekrar teşekkürler.
17.05.2021
Mengüç Okan
Tek kelimeyle harika.....
18.10.2020
Metin akkaya
10 gün 10 gece doğu turuna eşimle katıldık her şey okadar güzeldiki bir daha gitmeyi düşünüyorum başta rehber semra hanım ve kaptan şöferlere çok teşekkürler harika bir geziydi
18.10.2020
Vecihe ata
Bugün acedemic turla Gökçeada Bozcaada turu yaptık.sahane bir turdu.isini iyi yapan bir firma her2 kez acedemic turla seyahet ettik memnun kaldık.emegi geçen herkese teşekkürler
2020-10-11
ECİR CEYLAN
ŞU ANDA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ TARAFINIZDAN DÜZENLENEN 2 4 EKİM 2020 LIKYA TURUNDAKİ BAŞTA REHBERİMİZ NALAN HANIM SERVİS ŞÖFORUMÜZÜN DİKKATLİ ARAÇ SÜRÜŞÜ BİZİ BİZE BİRDAHAKİ TURLARINIZIIN REFERANSI OLMUŞTUR ÇOK TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM.
03.10.2020
oguz demirsoy
Sn . Tuğba Hanım ; ilginiz için çok teşekkür ederim . Covid ' siz günlerde buluşabilmek dileğiyle ... İyi çalışmalar , başarılar .
02.10.2020
Ebru Ozarman
Annem ve ablam üç günlük Bozburun Selimiye turunuza katıldılar. Sayfanizi incelerken tesadüfen yorumlarınıza denk geldim. Ben de memnuniyetimi yazmak istedim. Bizimkiler Bozburun' daki denize nazır oteli, yuzdukleri koyları en önemlisi de rehberiniz Sevinç hanımı anlata anlata bitiremediler. Teşekkürler tüm guzellıkler için. Tedbirler eşliğinde yeni gezilerde buluşmak dileğiyle.
29.09.2020
Tufan günay
Akedemık turla gıttıgımız bozburun selımıyede çok güzel eglendık unutulmaz anılarımız oldu her sey ıçın çok teşekkür ederm gıtmek ısteyıpde karar vermeyenlere hıç tereddüt etmeyin tüm kurallara harfıyen uyulmamtadır rehberi mız sevınç hanım ve kaptanımız sonsuz tesekkurler en kısa zamanda Baska turlarda gorüsmek uzere
2020-09-15
Fatma gunay
11 , 13 Eylül tarihlerinde Bozburun Selimiye turuna eşimle birlikte katıldım pandemi dolayısıyla çekincelerim var di fakat gerek otel gerek ugradigimiz yerlerde hijyen kurallarına çok dikkat edildi İçimiz çok rahat herkese tavsiye ederiz cok memnun kaldık Rehberi mız Sevinç hanım ve kaptanımız Hüseyin beye çok teşekkür ederiz başarılarınızın devamını diliyorum
2020-09-15
Aydın İlhan
3_6 Eylül batı Karadeniz turuna katıldım şoforumuz seyit beye ve ikinci kaptanımıza rehberimiz 5.45 gökçe hanıma (bizi hersabah erken kaldırdığı için 5.45 diyoruz) teşekkür ediyorum katılmayı düşününüz dolu dolu ve eşşiz bir tur covid tedbirleri alınmış durumda rahat olun sektörü destekleyelim gezmeyi sevenler olarak
07.09.2020
Emel Furan
15 - 22 Ağustos tarihli otobüsle Karadeniz turunuza katıldım. İyiki gitmişim dediğim bir gezi oldu. Kaptanlarımız Hüseyin ve Şenol Beylerin dikkatli sürüşleri ile sorunsuz bir yolculuk yaptık. Ve rehberimiz Gökçe Hanım güler yüzü hiç bitmeyen enerjisi güzel anlatımları bölgeye olan hakimiyeti sayesinde unutulmaz bir tur yaşattı. Gökçe Hanım başta olmak üzere tüm Academic Tour ailesine emekleri için teşekkür ederim.
05.09.2020
Saliha Aşcı, Samiye Aşcı, Nur Kuş, Hülya Kuş
Uzun yıllardır Academic tour ile seyahat ediyoruz. Katıldığımız her tur çok güzeldi. Hepsinden mutlu ve beklentilerimiz fazlasıyla karşılanmış olarak döndük. Çok teşekkür ediyoruz. Ancak katıldığımız 21-23 Ağustos 2020 Selimiye Bozburun turumuz en harikasıydı desem abartmış olmam çünkü Mehmet Çakır gibi bir rehberimiz vardı. Tek kelimeyle mükemmel bir insan ve işinin ehli bir rehber. Pandemi döneminde bu kadar steril koşullarda, önlemler alınmış olarak ve böylesi güzel bir rehberle seyahat ettiğimiz için çok şanslıyız. Academic tour ailesine ve de özellikle Mehmet Çakır rehberimize sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Tekrar görüşmek dileğiyle, iyi çalışmalar diliyoruz.
2020-08-29
Sezen Ülker
24_26 tenmuz ve 21_23 agustos marmaris bozburun turuna katildim.bu iki gezidede bize muhtesem rehberlik eden Mehmet Çakır 'a cok tesekkur ederim.Engin bilgisi ve güler yüzüyle muhteşem günler geçirdik.Akademik tura böyle iyi bir rehberle gezimizi taçlandırdıgı için minnettarız .Bir dahaki geziyi sabırlsizlikla bekliyorum hersey icin sagolun
23.08.2020
Birsen Yalvaçlı
SÜPER aCENTA
19.08.2020
Emel Furan
18-19 Haziran 2020 Isparta Gül hasatı ve Sagalassos turuna katıldım. Rehberimiz Hüsnü Beyin anlatımlarıyla çok güzel bir tur oldu. Academic Tour ve kaldığımız otelde gerekli tüm tedbirler alınmıştı. Sagalassos ve Salda Göĺü gerçekten görülmesi gereken yerler. Kaptanlarımıza, rehberimiz Hüsnü Beye ve Academic Tour ailesine çok teşekkür ederim.
21.06.2020
Neslihan
13-14 Haziran 2020 tarihli Sagalassos turuna katıldık. Çok değerli rehberimiz Mehmet Çakır ile bir tur daha rüya gibi geçti, her şey harikaydı. Rehberimize ve tüm Academic Tour ailesine çok teşekkürler. Koronavirüs (Covid-19) döneminde Academic Tour ve otel tarafından gerekli tüm önlemler alınmış olup, her türlü steril koşul sağlanmıştı. Yeni dönem turlarına güvenle katılabilirsiniz. Özellikle Sagalassos turlarını kaçırmayın acele edin ederim, kısıtlama günlerinden sonra gönlünüze ruhunuza çok iyi gelecek.
16.06.2020
Semra Vergili-Recep Vergili
12 haziranda başlayacak balkan turu İçin ilk kez academic tour la tatil yapmaya karar vermiştik.Salgın nedeniyle iptal olduğu için ilk günden itibaren, yapılan ödemelerin iadesi konusunda son derece olumlu ve nazik yaklaşımları,şirkete olan güvenimizin artmasına ve yeniden tatil yapabilme olanağı olduğunda favorimizin bu şirket olacağına inandık.Tüm personelin ve bu süreçte özellikle Akay beyin nazik ve güven veren açıklamalarının bu kararımızda etkili olduğunu belirtmek ister,kendilerini kutlarız,.Güzel ve sorunsuz günlerde görüşmek üzere iyi çalışmalar dileriz
11.06.2020
Semra Vergili-Recep Vergili
12 haziranda başlayacak balkan turu İçin ilk kez academic tour la tatil yapmaya karar vermiştik.Salgın nedeniyle iptal olduğu için ilk günden itibaren, yapılan ödemelerin iadesi konusunda son derece olumlu ve nazik yaklaşımları,şirkete olan güvenimizin artmasına ve yeniden tatil yapabilme olanağı olduğunda favorimizin bu şirket olacağına inandık.Tüm personelin ve bu süreçte özellikle Akay beyin nazik ve güven veren açıklamalarının bu kararımızda etkili olduğunu belirtmek ister,kendilerini kutlarız,.Güzel ve sorunsuz günlerde görüşmek üzere iyi çalışmalar dileriz
02.06.2020
kerem tuncer
academic tour ile dolaşmak,seyahat çok keyifli
30.04.2020
kerem tuncer
academic tour ile dolaşmak,seyahat çok keyifli
30.04.2020
Orhan Sayman
Başarılarınız Daim Olsun... Harika Çalışmalar
28.04.2020
Sibel Ayas
Birçok turlarına katıldım. Her seferinde çok memnun kaldım. Eğitimli bir kadro ve profesyonel çalışma. Başarılarınız daim olsun.
27.04.2020
Sait KESER
Ege Bölgesi'nin en profesyonel acentasi , tüm çalışanları ilgili ve bilgili tebrikler
24.04.2020
Gökhan Yavaş
Araştırma yaparken yazıya denk geldim, şu anda kendimi İtalya da gibi hissettim. Muhteşem.
24.04.2020
Acunay Turgun Uluğtuğ
Co vit 19 nedeni ile Balkan Turuna yaptıgım ödememi hiçbir kesinti yapılmaksızın hesabıma aktarılmıstır. Academic Tour ailesi ile 5 turum oldu.6.turum da virüs engeline takıldım.Umarım kısa zamanda virüs gider de yine gönül rahatlığı ile turuma devam etmeyi umut ediyorum.Çok teşekkür ediyorum.Umarım dİğer tur şirketlerine de bu davranışları örnek teşkil eder.SAĞLIK VE SEVGİLERİMLE.
09.04.2020
Nihan Ertem
Tura İzmir'den üç kişilik bir aile olarak katıldık. 14 - 16 Şubat arasındaki Bursa -Uludağ turunda özellikle rehberimiz Nesime Erdoğmuş ile ilgili memnuniyetimizi iletmek istiyorum. Bilgisi ve güler yüzüyle huzurlu bir gezi gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ederiz.
24.02.2020
Gülsen Pire
Afyon Sandıklı turuna katıldık tesisler çok güzeldi araba konforlu ve kaptan çok başarılıydı rehberimiz Övünç Hanım çok donanımlı ve ilgiliydi teşekkürler.
10.02.2020
Dilan Kurul
3 günlük uçaklı Kapadokya turunuza katılıp çok memnun kaldığımızı, rehberimiz Hüsnü Beyin anlatımları ile daha da güzelleşen turumuza tüm kararsız kalıpta katılmayı düşünenlere tavsiye ediyoruz Kurul Ailesi
02.02.2020
Gülsüm Oya AVSEVER
Merhaba ben geçtiğimiz yıl ocak ayında sevgili Melike ok sayesinde academic ailesi ile tanıştım 2020 gezi programımı 2019 aralık ayında yaptım 2020 nin ilk gezisini 30 ocak kapadokya ile başlıyorum ve rehberimiz sevgili Nalan DURMUŞ müthiş keyifli bir gezi olacak biz Nalan hanım adını duyunca çok mutlu olduk sevgili Melikeye ancak teşekkür edebilirim benim bu güzel insanları tanımama neden oldu Beni keyifli bir gezi bekliyor bence sizde çok düşünmeyin inanın doğru yerdesiniz herkese sevgiler .
29.01.2020
BAHRI YUSUF ERGENÇ
Karadeniz batum turunda özellikle acedemy çalışanlarına sonra bizim herşeyimizi e sabırla hiç kızmadan sakince ilgilenen bayazit beye tessekkür ederiz bayazit bey başımızdan ayrılmadan her istediğimizi yapıyordu kibar bir insan olgun medeni bir insan tessekkür ederim kendisine batımdaki otelimiz harikaydı temizlikte ilgi alâkaca bir numara diyecem herşeyiyle batum turumuz harika geçti tessekurler acedemy tur ailesine
27.01.2020
Burak Zülfü Umar
24-27 Ocak Kapadokya-Erciyes turunuza katıldık . Her şey çok güzeldi. Konaklama yapılan otel,gezilen bölgeler özenle seçilmişti. Rehberimiz Hüsnü bey’e verdiği bilgilerden , nazik ve kibar tavrından dolayı çok teşekkürler . Kaptanlarımıza da teşekkürler . Harika bir geziydi . Mutlaka gidip görülmesi gereken yerleri bu tur organizasyonuyla gerçekleştirmelisiniz asla pişman olmazsınız.
27.01.2020
Melike AŞIR
Sizlerle yaptığımız Denizli-Pamukkale, Uludağ-Bursa turları ile muhteşem tatil yaşadık. Rehberlerimiz Mehmet bey ile Gökçe hanımın muhteşem derin bilgileri sayesinde çok şey öğrendik ve öğrenerek-bilerek de gezdik. Kibar, güler yüzleri, başarılı yöneticilikleri sayesinde çok güzel anlar yaşadık. Sizleri, rehberlerinizi, çalışanlarınızı ve şoförlerinizi sonsuz tebrik etmek istiyorum. İşini son derece düzgün yapan harika bir ekip. Daha iyi yerlere de gelmeniz dileklerimle...
22.01.2020
Nazike Yaşır
10 Ocak tarihinde Academic Tur'un Kars-Erzurum turuna rehberimiz Semra Altın'ın bilgi dolu önderliğinde katıldım.Çok şey öğrendim,çok mutlu ayrıldım geziden.Bu geziyle ilgili izlenimlerimi, Semra Hanım'dan dinlediklerimi not alarak Nazike Umut Yaşır adlı herkese açık hesabımdan Facebook ve Instagram hesabımdan paylaştım.Academic Tur'a ve Semra Hanım'a sonsuz teşekkürler...
20.01.2020
E.Çağla YILMAZ
Academic turla ikinci seyahattimizi Karsa yaptık. Başta rehberimiz SEMRA hanıma kaptanımız ÖZTÜRK beye ve kızımız REYHAN'a çok teşekkür ederiz. Herkesin muhakak katılması gereken bir destinasyon KARS halkına ve yemeklerine bayılacaksınız.
19.01.2020
İclal-Günay Adıkutlu
22-26 Ekim tarihlerinde katıldığımız Güneydoğu Anadolu turundaki memnuniyetimizi tekrar buradan da yazmak istedik. Rehberimiz Nalan Hn’ın detaylı bilgilendirmesi , güzel anlatımı , nezaketi ve güleryüzü sayesinde çok çok güzel bir gezi yaptık. Academic Tour ve Nalan Hn’a tekrar teşekkür ederiz. Sevgili rehberimizin sıkı takipçisi olacağız.
08.01.2020
Levent Şirvan
Tura Edremitten katılan şirvan ailesi olarak rehberimiz murat bey ve tüm gruptan çok memnun kaldık.Murat bey gerek bilgisi gerek tur idaresi gerekse anlattığı olaylar ve fıkralarla turumuzu çok iyi geçirmemeizi sağladı. Ama turdaki kişilerin de uyumlu olması bu durumu kolaylaştırdı. Bir dahaki turlarda görüşmek dileğiyle kalın sağlıcakla
02.01.2020
Mehmet Cengiz Tümer
Rehberimiz Murat Gün eşliğinde ve çok uyumlu bir gurup ile yeni yıla ata toprağı Selanik 'te girdik. Çok organize bir geziydi. Özellikle rehberimizin organizasyonundan ve şartlara göre esnek program oluşturmasından çok memnun kaldım. Bir de belirtmeliyim ki yılbaşı gecesi balo yemeğini aldığımız mekan Maestro taverna başta sahibi Andreas abi ve ekibinin sıcak misafirperverliği, lezzetli yemekleri ve canlı müziği ve eğlencesiyle harikaydı. Teşekkürler Murat Gün ve Academictur.
02.01.2020
Nilüfer ŞENSÖZ
Bu yıla Academic Tour'un Muhteşem Rehberliği başkanlığında Selanik'de girdik...Çoook tşkler..Bu kadar bilgili..nazik..olumlu ve de disiplinli bir rehbere ilk kez rastlıyoruz...Ltf Sayın MURAT GÜN....Hangi turdan bizleri haberdar ederseniz hazırız...
01.01.2020
MÜFİT ÇALI - NEVİN ÇALI
Academic Tour ile gittiğimiz her geziden ayrı keyif aldık ancak 20-23 Aralık Butik Kars turu Özellikle Rehberimiz Şerif bey sayesinde mükemmel geçti. Engin bilgisini, nezaketini, yakın ilgisini bize cömertce sundu. Şerif Bey şahsında Ulaşım sorumlumuz Öztürk bey ve Ayşe Kızımızada sonsuz teşekkürler ediyor, Academic Tour ailesine teşekkür ediyoruz.
24.12.2019
Elif Fikirdar
Şimdiye kadar katildigim bütün gezilerin hepsi çok güzeldi tesekkurler
15.11.2019
NEZİH TÜMER
Eşim ve ben 9-10/11/2019 tarihinde yapılan Trilye-Mudanya-Bursa turuna katıldık.Konakladığımız Almira Otel çok güzeldi.Otobüsümüz yepyeni ve kaptanımız Çetin Bey çok usta ve saygılıydı. Rehberimiz Yücel Günel İçin ne söylesek azdır. Konuşma,diksiyon,saygı,kibarlık ve bilgi birikimi ile tur sakinlerini mest etti.Ailecek turdan çok memnun kaldık. Teşekkürler Academic Tour
12.11.2019
Engin-Işıl Öç
Merhaba turunuzla Türkiye'mizin çok değişik yerlerine gittim ancak listelere bakınca artık değişik yerler keşfetme zamanı diyorum.Özellikle İzmir çıkışlı bir tur firmasının düzenlediği İstanbul'un Anadolu yakası turunu çok beğendim.Ancak bütün gezilerimi Academic tur ile yaptığımdan geziye sıcak bakmadım.Umarım bu güzel şehrimizin turlarınızla götürdüğünüzden farklı rotalarda bir tur düzenlersiniz.Saygılarımla.
12.11.2019
Adnan KEMANCI
Yurtdışı turlarında (özellikle İtalya turunda) Tüm misafirlerinize turları boyunca, dış mekan anlatımlarında kullanılmak üzere Headset (rehberi dinleme cihazı ) ücretsiz olarak verilmesini rica ediyorum. Ayfer Hanım bu konu ile ilgilenirsen misafirler mutlu olacaktır.
03.11.2019
Aygül Aytürk Özgür
Katıldığım tüm gezilerinizden memnun ayrıldık.hicbir problem yaşamadık.tesekkurler.
03.11.2019
Nejdet ŞENOL
22 ekim 2019 tarihli Büyük Gap turunu son derece memnuniyetle bitirmek üzereyiz.Bu 10 günlük süreçte başta siz değerli firma ve son derece öz verili saygılı seviyeli efendi tur rehberimiz ve kaptanlarımıza sizin nezdinizde teşekkürlerimizi sunar, başarılı çalışmalarının devamı dileriz.. Saygılar
01.11.2019
Kıymet-Nevin
Güzelköy Turunuza katıldık. Başta İbrahim Bey olmak üzere Tüm Personelinize hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Yeni turlarda görüşmek üzere...
31.10.2019
tahsin telli
13 10 2019 günkü akyaka güzel köy turu için acedemic tur ve personeline çok çok teşekkürler istanbuldan gönül dolusu selamlar gönderiyoruz
17.10.2019
Bahar Gümüs
1-10 ekim Italya turumuzu sevgili rehberimiz Sibel , kaptanlarımız ve grup arkadaşlarımız sayesinde çok huzurlu neşeli bir şekild e tamamladık, akademik turun yeni gezilerinde buluşmak dileğiyle çok tesekkurler, sevgiler
12.10.2019
MÜGE ERGÜN
2-6 Ekim Doğu Karadeniz Turunu seçme sebebimiz çok istediğimiz yöreyi Yiğit TAYLAN rehberliğinde gezebilmekti. Nitekim sayesinde gün doğumundan geceye kadar dolu dolu geçen turda Karadenizi gezmek ne kelime yaşadık.Şehirleri, yaylaları,dereleri,ormanları ,yemekleri ,insanları ,şivesi, ,adetleri ,huyları ,türküleri ile hemhal olduk.Tüm bunları eğlenerek,gülerek ,keyifle yapmak da ayrı güzeldi.Kaptanımız Necmi abi ve rehberimiz Yiğit Taylan'a çok çok teşekkürler ve emeği olan herkese.
08.10.2019
esin malay
academic tour ailesiyle bu yıl Balkan ve Orta Avrupa turuna katıldım memnuniyetimi ifade ediyor.önümüzdeki yıl sizlerle BENELÜKS ve İTALYA Turuna katılmak istiyorum..amaaaaa kaptanlarımız TAYFUN KAYKILAR Başta olmak üzere Yılma Osman by olsun isterim şöförlüklerinden çok memnunum yolları iyi bilmeleri ,nazik davranışları ,araç çinde hizmetlerinden saygılarından memnunum..
08.10.2019
Seçil PINARBAŞI
30 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Orta Avrupa turumuzun rehberi Sayın Murat Gün ;profesyonel tavırları, kültürel birikimi, samimi ve şahane Türkçe'siyle turumuza apayrı bir keyif katmış olup, bu gezinin doyurucu geçmesine inanılmaz katkıda bulunmuştur. Bir başka turda karşılaşmak dileğiyle kendisine ve Akademik-Tura çok teşekkür ediyoruz.
08.10.2019
Kadriye-Kemal CAN
25-29 Eylül Gap turuna katıldık.Çok güzel her dakikamız dolu dolu keyifle geçti.Rehberimiz Seldahn.Kaptanlarımız Veysel ve Ömer'e çok teşekkür ederiz.Gerek kaldığımız oteller gerek yemek için seçilen yerler hepsi mükemmeldi.Selda hn.sayesinde heryeri dolu dolu gezdik bilgilendik sadece anlatmadı.Duyguları ile yaşattı.Emeği geçen herkese teşekkürler.Başarınız daim olsun.Sizi kutluyoruz.En kısa zamanda bir başka turda görüşmek dileğiyle.
02.10.2019
Ramazan Maden
Eylül ayında Eşimle beraber katıldığımız,Gap turu organizayonu için teşekkür ederim.Güzel keyifli bir turdu.Özellikle bizi Adana da karşılayarak güler yüzü ve bilge söylemleri ile merakla gezi motivasyonumuzu artıran,Rehverimiz Özgür Ozan bey e çok teşekkür ederim.Onca insanı memnun etmek çok zordur.5 Gün boyunca bunu sabırla başardınız saygılar
30.09.2019
Ahmet Ediz
13 Eylül Karadeniz esim ile beraber katildik. Tur rehberi Semra hanim bizi cok iyi karsiladi ve herseyi oldugunca aydinlatti. Kendisine cok tesekkür ederiz. Otobüs soforumuz Coskun beye de ayriyaten tebriklerimizi iletin. Kendisi cok emin ve cok iyi bir surucu idi. Minibus soforleri, yöreye göre degisiyor. Borcka yolundaki sofor bizi ucurdu! Etrafa bakmaya bile vakit yoktu. Ama oteki arkadaslar cok iyigdi. Oteller basit ve temizdi. Yemekler ve servisler guzeldi. Herkesi kutlarim.
21.09.2019
Murat Sertoğlu
2-6 Eylül 2019 uçakla Doğu Karadeniz turuna katıldık. Çok yoğun hazırlanan bu programı rehberimiz Selda Hanım sayesinde çok dakik detaylı bilgi aktarımlı geçti.Bölgede seçilen tesisler de yeterli konfora sahipti. Bu zor coğrafyanın yollarında bizi emniyetli bir şekilde hedeflere ulaştıran şöförlerimize de çok teşekkür borçluyuz. Ancak herhalde uzun bir süre Karadeniz şarkılarından uzak olacağimiza çok memnunuz. Özellikle yöresel mimibüsçü kardeşlere en içten sevgilerimi !!! gönderiyorum.
07.09.2019
HASAN EMRE ALTINBAŞ - TES Balıkesir 2 Nolu Şubesi
Türk Eğitim-Sen Balıkesir 2 nolu Şubesi olarak 22/30 Ağustos 2019 tarihlerinde Balkan Turuna katıldık. Tura hazırlık sürecinde şirket yetkilileri Akay Bey ve İlter Hanım her konuda her an yardımcı oldular. Tur için tahsis edilen otobüsler oldukça rahat ve yeniydi. Tur süresince konaklanan oteller kaliteliydi. Tur rehberimiz Sevinç Hanım gezi boyunca birbirinden eşsiz bilgiler vererek gezimize renk kattı.Başka Academic Tour gezilerini şimdiden planlamaya başladık. Teşekkürler Academic Tour Ailesi
05.09.2019
iskender&aydanur karahafız
eşimle 29-08-19 istanbul keyif turuna katıldık,rehberimiz övünç hanım sayesinde dolu dolu çok güzel üç gün geçirdik,otelimizden ve yemek için mola verilen yerlerden çok memnun kaldık,proğramın fazlası vardı eksiği yoktu,bu academik turla ilk gezimiz değildi son'da olmayacak,her şey için teşekkürler
05.09.2019
Hatice GÜLŞEN-Sedat GÜLŞEN
24 Ağustos-01 Eylül tarihleri arasında Balkan Turuna eşimle birlikte katıldım.Tur rehberimiz Serhat Yıldırım gezimiz süresince bizleri engin bilgileriyle bilgilendirdi.İnsan ilişkileriyle rehber oldu.Analitik düşünme becerisi yüksek,çok bilgili,mesleki donanımlı,saygılı, insan ilişkileri pozitifti.Yeme içme ,konaklama,eğlence,ulaşımla ilgili tüm ihtiyaçlarımızla herbirimizle fazlasıyla ilgilendi.Gezimiz Serhat Yıldırım rehberliğinde çok güzel geçti.Kendisine ve kaptanlarımıza çok teşekkür ederiz
03.09.2019
Emine YÜKSEKDAĞ
27 Ağustos- 1 Eylül 2019 tarihleri arasında ROMANYA- BULGARİSTAN turuna katıldım. Tur rehberimiz Sayın Yücel Günel, misafirlerini yürekten karşılayan cana yakın, hoşgörülü davranışlarıyla; esprileriyle, kibarlığıyla bizlerin sevgisini kazanmıştır. Tarih bilgisi ve detaylı açıklamalarıyla, zengin bilgi birikimiyle bizlere zamanda yolculuk yaptırdığı için, serbest zamanlarda verdiği önerilerdeki samimiyet ve doğruluk için, rüya gibi bir gezi sunduğu için bu güzel insana teşekkür ederim. Bir başka Academic Tur gezisine yine Sayın Yücel Günel ile gitmek isterim. Ayrıca bizleri huzurlu ve güvenli bir şekilde her yere ulaştıran otobüs şoförlerimize de çok teşekkürler. Sevgi ve saygılarımla… Emine Yüksekdağ
02.09.2019
Murat &Saniye Kasırga
Kurban bayramının son günü akşamı başlayıp 21 ağustos da sona eren Karadeniz turumuz harika geçti.Öncelikle bize engin bilgi ve tecrübesi ile rehberlik ve yol göstericilik yapan Gökhan GELİBOLU'ya sonsuz teşekkürler.İlk defa bir tura katıldık ve inanın bu son olmayacak.Gurubumuz harika insanlardan oluştuğu için seyahat daha bir güzel geçti.Academik tura ayrıca teşekkürler programda yazan detaylara harfiyen uyuldu.Sonsuz haz aldığım bir yolculuktu.Teşekkürler
23.08.2019
elif güngör
11/08-13/08 tarihleri arasındaki göller bölgesi turunuza katıldım.turlarla seyahat yapmaya tövbeli birisi olarak başta rehberimiz Kamil Babaç olmak üzere şoförümüz ve tura jatılan tüm misafirlerimizle bayram tatilimiz on numara idi.sadece ufak bir hatırlatma isterim ki rehberlerinize içecek servisi yaptırıyor olmanız bence hiç güzel bir uygulama değil,bu uygulamayla ilgili düzenleme yapılması yerinde olacaktır. tşk
20.08.2019
Mürşide ÖZGÜR
09.08.2019 tarihinde Balkan turuna katıldım. Çok keyifli ve eğlenceli geçti. Değerli rehberimiz Hüsnü EROĞLU, olağan üstü tarih ve genel kültür bilgisi, profesyonelliği, sorumluluk anlayışı, muhteşem anlatımı ve özellikle güleryüzlü oluşu ile bize mükemmel bir tur yaşattı. Teşekkürler Academic Tur, Teşekkürler Hüsnü EROĞLU, Teşekkürler Kaptanlar.
19.08.2019
Gürkan BAYKAY
11.08.2019-15.08.2019 tarihleri arasında Batı KARADENİZ turuna eşim ile katıldım.Tüm gezilen yerler ve kaldığımız oteller çok çok güzeldi .Otobüs şöförlerimiz çok iyi ve sakin bir sürüş ile bizleri gezdirdi. Rehberimiz BEYAZIT bey genç ,dinamik.yöre hakkında çok bilgili, seviyeli ,akdemik bir kariyeride olan ve gelecek vaat eden bir kişiydi.Tüm tur misafirleriyle elinden geldiğinden fazlası ile ilgilendi.Kendisine çok teşekkür edrim.....
19.08.2019
Zerrin Uyar
11 temmuz tarihli Orta Avrupa turuna Rehber Şerif Bey ve Kaptanlarımız Tayfun Bey ve Yılmaz Bey eşliğinde gittik. Rehberimiz çok bilgili ve ilgiliydi. Kaptanlarımız da çok saygılı ve deneyimliydi. Çok memnun kaldığımız turumuz için hepsine çok teşekkür ederiz. Seneye de aynı kaptanlarımız ve rehberimiz eşliğinde İtalya turu istiyoruz.
19.08.2019
Nevin Tekkola
11 temmuz tarihinde Rehber Şerif Bey ve Kaptan Tayfun Bey eşliğinde Orta Avrupa turuna gittik. Çok memnun kaldık, çok deneyimli, saygılı ve ilgiliydiler, turumuz çok güzel geçti. Çok teşekkür ederiz. Seneye de aynı kaptanımız ve rehberimiz eşliğinde İtalya turu istiyoruz. Academiz turu, kaptanımızı ve rehberimizi herkese tavsiye ederiz.
19.08.2019
ERKAN TUNAR
24 - 31 Temmuz 2019 İlave Tarih, Özel Karadeniz ve Yaylaları Turundan Yeni Döndük. Bir Gezi Ancak bu kadar Keyifli Olabilirdi. Grup Harikaydı Herkese Selam ve Sevgiler. Academic Tura 2 Kez Katıldık, Eşimle Birlikte Çok Memnun Kaldık. Teşekkür Ederiz... Rehberimiz Çok İlgili ve Başarılı. Herşey Çok Güzeldi Gerçekten. Rehberimiz SEVİNÇ VURAL ve Kaptanlarımıza Teşekkür Ederiz...
02.08.2019
MURAT ERTÜRK
ACADEMİC TOUR İLE AİLECE 23 -30 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA UÇAK İLE İSPANYA ENDÜLÜS TURUNA ALANYA DAN KATILDIK TUR REHBERİMİZ ERKİN AKÇAY SAYESİN DE TECRÜBESİ ÜLKEYİ ÇOK İYİ TANIMASI TARİHİ KONUSUNDA SINIRSIZ BİLGİSİ SORDUĞUMUZ HER SORUMUZA İHTİYAÇLARIMIZA SERBEST ZAMANLARIMIZ da YEME İÇME EĞLENME ULAŞIM KONUSUNDA HERBİRİMİZLE AYRI AYRI İLGİSİ GÜLER YÜZÜ SAMİMİYETİN DEN DOLAYI İSPANYA DA TÜRKİYEDE TUR YAPIYORCASINA RAHAT KONFORLU EĞLENCELİ GÜZEL GÜNLERİMİZ OLDU ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ
02.08.2019
Gülay Çetin
27-28 temmuz Sagalassos turu çok keyifli ve eğlenceli geçti bizim için. Rehberiniz Beyazıt Bey'e ve kaptanınız Raşit Bey'e güleryüzleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu tura emeği geçen diğer acenta yetkilileri ve görevlilerini de teşekkürlerimizi iletiyoruz.
30.07.2019
Sibel ASLAN
17 Temmuz'da katıldığımız Karadeniz Turu, her anıyla harika geçti. Özellikle rehberimiz Nurettin Bey'in ilgisi, tarih bilgisi, donanımı, enerjisi ve güler yüzlü oluşu bir haftamızın mükemmel geçmesini sağladı. Yine bir tura katılacak olsam kesinlikle Nurettin Bey ile katılmak isterim. Rehberimize, Mustafa Kaptan ve Vefa Kaptan'a çok teşekkür ederim.
29.07.2019
Olcay Akbulut
27-28 temmuz Sagalassos Turu'na katıldık, inanılmaz keyifli bir tur geçirdik. Tur programı, otel her şey harikaydı. Özellikle rehberimiz Beyazıt Bey'e ve kaptanımız Raşit Bey'e, acenta da emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
29.07.2019
Saadet-İzzet Uyanık
İlk turumuz Büyük Balkan Turu SERHAT YILDIRIM rehberliğinde oldukça keyifli geçti. SERHAT bey engin tarihi bilgisiyle gezdiğimiz yerler hakkında bizi aydınlatırken Arkeolojik deneyimi ve anlatımıyla yeni turlara motive etmiş oldu. Disiplin ve deneyimi ile Proğramı aksatmadan tamalamış olduk. Her şey çok güzeldi Başta SERHAT bey olmak üzere Deneyimli kaptanlarımız BÜLENT ve BİLGE beye teşekkürler.
27.07.2019
Figen-Cemal EYÜPOĞLU
13 Temmuz-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında büyük bir aile grubu olarak katıldığımız Balkan Turu çok keyifli geçti.Yolculuğumuz sırasında rehberimiz Sevinç Hanım'ın güler yüzü ve donanımlı bilgisinden memnun kaldık.Ailemizden bir kişinin otelde geçirdiği kaza sonrası Sevinç Hanım ve Akademik Tur personeli çok ilgilendiler.Orada yabancı olduğumuzu hissettirmediler.Yolculuk süresince her türlü kolaylığı sağlayan kaptanlarımız Aydın ve Bayram Beylere,Rehberimiz Sevinç Hanım'a çok teşekkür ediyoruz
23.07.2019
erdoğan Bandırma
11-21 Temmuz 2019 tarihlerinde İTALYA turuna katıldım.tur proğramı güzeldi,ancak son iki ülke gereksizdi.Ayrıca tur rehberi Erkin Akçay bey hem engin bilgisi,hem kişiliği,hem de esprili davranışlarıyla bizlere güzel bir 10 gün yaşattı.teşekkür ederiz.
22.07.2019
Tayyib Dördüncü
7-14 temmuz özel karadeniz turuna katıldım. İlk defa bir tura katılmama rağmen rehberimiz Nurettin Bey sayesinde verdiği tavsiyeler ve bilgiler bize grupça çok kolaylık sağladı aynı zamanda tur kafilesinin kaynaşmasınıda sağladı.Kaptanlarımız ve rehberimize çok teşekkür ediyorum.
16.07.2019
Çiğdem Karaca
5 temmuzda klasik karadeniz turuna katıldım,ilk tur gezimdi, kaygılarım vardı ama her şey o kadar güzel geçti ki,keşke daha önce katılsaydım dedim,yalnızca ben değil tura katılan herkes aynı şeyi söyledi. gezimizin baş kahramanı rehberimiz Gökçe hanım,enerjisi,bilgi ve tecrübesiyle bütün misafirlerin kaynaşmasını sağladı, bu sayede çok uyumlu bir grup olduk ve çok eğlendik, kaptanlarımız hüseyin bey ve gökhan bey çok iyiydi hepsine teşekkür ederim
12.07.2019
Hikmet Bolat
1975 Hv.Tek.Ok.Mezunları ve GezgiN&DostlaR Grubum ile; Academic Tour’la Balkanlar’dan sonra (70 kişi olarak) ikincisini yaptığımız Güney ve Güneydoğu Anadolu gezimizde bize dolu dolu yaşattıkları, aktardıkları, gösterdikleri anlayış ve güler yüzlülüklerinden dolayı bende hak ettiği ismi ile, Academic Tour’un Patroniçesi sevgili Ayfer Olman hanıma, İletişimde kaldığım Özlem hanım, Burcu hanım, Esra ve Hayal hanımlara, Gezilerimizde Kendisine uygun gördüğümüz sıfatı ile Kütüphane dolusu bilgilerini zevkle aktardığı Canlı Kütüphanemiz Rehberimiz Gökhan Gelibolu’ya, emniyetli sürüşleri ile güler yüzlü kaptanlarımız Tolga ve İbrahim beylere memnuniyetimizin sonucu olarak teşekkürlerimizi iletiyorum. Her zaman olduğu duyduğumuz güven ve rahatlıkla bir sonraki tur ve gezilerimiz içinde ilk çalacağımız kapının Academic Tour olacağı düşüncesi ile selam ve sevgilerimizi iletiyorum.
02.07.2019
ATTİLA DOĞRUYOL
21 Temmuz 1 Agustos tarihlerinde katıldığımız güneydoğu ve doğu turlarında kaptanlarımız Tolga ve İbrahim bizlere tavırları ile olumlu davranarak mesleklerini en iyi şekilde icra ettiler.Rehberimiz Gökhan Gelibolu bizlere her konuda yardımcı oldu.Engin bilgisi ile bizleri devamlı bilgilendirdi.Rehberimize teşekkür ederim.
02.07.2019
BERNA REYHANİ
29 HAZİRAN GÜNÜ AKYAKA KÖYCEĞİZ TURUNA KATILDIK GENEL ANLAMDA İYİYDİ FAKAT EN GÜZEL EN FERAH YER YUVARLAKÇAY DA YETERLİ SÜRE VERİLMEMESİ TÜM YOLCULARI ÜZDÜ KÖYCEĞİZ DE ÇOK GÜZEL FAKAT ÇOK SICAKTI ZAMAN AYARLAMASI ANLAMINDA MEMNUN EDİCİ OLMADI
01.07.2019
Berrin ÖZCAN
23-30 Haziran tarihleri arasında özel doğu karadeniz turuna katıldık. Gezi çok güzel hazırlanmış bu konuda sizi tebrik etmek isterim. Fakat özellikle rehberimiz Nurettin KAHRAMAN Beye bizlerle seviyeli diyaloğu, özverili davranışları ve verdiği tarihi ve kültürel bilgiler için teşekkür ederim.
01.07.2019
Nilgül
23 haziran pazar günü kazdağları-hasan boğuldu turuna katıldım. Katıldığım en dolu, iyi ki katılmışım dediğim günübirlik turdu. Bu güzel tur için özellikle Rehberimiz Orhan beye çok teşşekkür ediyorum.
26.06.2019
Hikmet SOYA
3-8 Haziran Bulgaristan-Romanya gezisine katıldık.Geziyi çok beğendik.Rehberimiz Yücel GÜNEL ve Kaptan ekibi ile gezi daha da güzel oldu.Yücel Bey,saygısı ,kararlılığı kültürel birikimi , güzel tükçesi ve samimi anlatımı ile geziye çok ayrı bir tat kattı.Her şey için çok teşekkürler...
11.06.2019
Hikmet SOYA
3-8 Haziran Bulgaristan-Romanya gezisine katıldık.Geziyi çok beğendik.Rehberimiz Yücel GÜNEL ve Kaptan ekibi ile gezi daha da güzel oldu.Yücel Bey,saygısı ,kararlılığı kültürel birikimi , güzel tükçesi ve samimi anlatımı ile geziye çok ayrı bir tat kattı.Her şey için çok teşekkürler...
11.06.2019
Fatoş Biçeroğlu
Çok memnun kaldık.Volkan harika bir rehber,tekrar görüşmek dileğiyle...
26.05.2019
behçet serha gürkan
11/12 mayıs Eskişehir turunuza katıldık .Rehberimiz ve kaptanlarımız mesleklerini layıkıyla yaptılar.Hepsine teşekkür ederiz.Sizlere birkaç önerim olacak. -Bu turunuza Dumlupınar Şehitlik ziyaretini eklemeniz, -Dönüşte Kula molanızı daha uygun ve temiz bir yerde vermeniz Hepinize saygılar.
13.05.2019
HALİL ERSANLI
27 NİSAN 5 MAYIS BALKAN TURUNUZA 4 KİŞİ OLARAK KATILDIK.ÖNCELİKLE ACADEMİC TOUR OLARAK BİZLERE BÖYLE BİR İMKAN YARATTIĞINIZ İÇİN SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. REHBERİMİZ VOLKAN OLTU BEY'E TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEK İSTİYORUM.ÇOK DENEYİMLİ,MÜTEVAZİ,ÇOK BİLGİLİ.İNSANLARLA DİYALOĞU MÜKEMMEL.FİRMANIZ ,VOLKAN BEY GİBİ DENEYİMLİ REHBER ARKADAŞLARLA ÇALIŞTIĞI SÜRECE DAHA İLERİYE GİDECEĞİNE İNANIYORUM.KAPTANLARIMIZ TAYFUN BEY VE FİKRET BEY'E DE TEŞEKKÜR EDİYORUM.GÜVEN İÇERİSİNDE SEYAHAT İMKANI SAĞLIYORLAR
11.05.2019
Filiz Çakıl
8 Mayıs Çarşamba günü günübirlik Akyaka-Güzelköy-Belen Kahvesi-Pınarbaşı turuna katıldım.Rehber Erdim Bey in pozitif yaklaşımları, çevre hakkında detaylı bilgiye sahip olması ve bizleri bilgilendirmesi, son derece keyifli bir gezi geçirmemizi sağlamış olup nezdinizde kendisine çok teşekkür ederim.Şoför Tayfun Bey in direksiyon hakimiyeti, sakin ve dikkatli araç kullanımı, pozitif duruşu ve yaklaşımı sayesinde son derece güvenli yolculuk yapmamızı sağlamış olup kendisine nezdinizde çok teşekkür e
10.05.2019
Cengiz Biçer
8 Mayıs Çarşamba günü katıldığımız Arapapıştı turunuzdan memnuniyetimizi belirtmek isterim. Rehberimiz Burak Bey'e bilgilendirme, güleryüz ve organizasyon yeteneği ile, araç sürücümüz Cengiz Bey'e güvenli sürüş ve yardımseverliği sebebiyle çok teşekkür ederim. Umarım daha uzun turlarınızda da bulunma fırsatımız olur. Başarılarınızın devamını dilerim...
09.05.2019
SEMA A.
2 kez turunuzdan yararlandık çok memnunuz özellikle yiğit bey eskişehir turunda,övünç hn ayvalık cunda turunda bilgileri ve lgileri için çok teşekkürler.
08.05.2019
Kadriye CAN
29.Nisan-5.Mayıs Balkan turunuza 7 kişilik arkadaşlarımızla birlikte 39 kişilik bir grupla katıldık.Turdan hepimiz çok memnun kaldık.Öncelikle rehberimiz Hüsnü Eroğlu'na genç yaşına rağmen bilgi olarak bu kadar donanımlı olması,hep güler yüzlü ve ilgili olması bu kadar kalabalık bir grubu muhteşem yönlendirmesi ile,otel seçimlerinizle herşey çok güzeldi.Teşekkürler Akademik tur,Teşekkürler Hüsnü Eroğlu.Çiçek,Merih,Güliz,Ferda,İpek,Kemal adına Kadriye Can
06.05.2019
NURİ ÖZLER
5 Nisan da çıktığımız Balkan turu her yönü ile mükemmel geçti. Otel seçimleri, rehberlik hizmetleri çok çok iyi idi. Rehberimiz Mehmet Çakır kardeşimizin anlatımları da bu tura ayrı bir kalite ve zevk kattı. Akademic tura, rehberimiz Mehmet Çakır a, bizleri güvenli bir şekilde taşıyan güleryüzlü kaptanlarımız Hüseyin ve Eşref beylere de tekrar teşekkürler. Teşekkürler Akademic Tur....
14.04.2019
Figen sekitmen
14 Mart 17mart tarihlerinde kartepe abant Uludağ gezisine katıldık..Ayfer Hanım'a ,academik tura ve rehberimiz Nurettin beye teşekkür ederiz.Herşey çok güzeldi.İşini bu kadar severek yapan Nurettin Bey'le bu geziyi tamamladığımız için çok mutlu olduk.Çok Sağolun.
18.03.2019
Murat Sertoğlu
8-11 Mart tarihleri arasında uçaklı Butik Kars turuna eşimle birlikte katıldık.İlk turumuzdu sizlerle. Meraktaydık nasıl geçecek diye. Program çok başarılı hazırlanmıştı detayları da güzel görünüyordu. Meğer asıl güzellik Sun Express bankoları önünde bizi karşilayan rehberimiz Ertuğrul Beyle tanışmamızdaymış. 4 günlük yoğun geçen turumuzun her anında yanımızdaydı ve saygısı derin bilgisi her türlü nazımızı sabırla dinlemesi ile seçkin diğer misafirleri de çok mutlu etti. Tekrar görüşmek üzere.
14.03.2019
serhat görsev
acentanızla tavsiye üzerine aradık ,bilgi amaclı görüşmemizde sn.tuğba hanımla telefonda tanıştık doğal yakın ilgisinden ve samimiyetinden çok etkilendik,dolayısıyla ilk gün 2 ayrı tur bağlantısını gerçekleştirdik,ertesi gün arkadaşlarımızıda tura kaydettirdik kendisinin yakın ilgisinden çok etkilendik böyle kaliteli insanlarla çalıştığınız için firma yetkilerinide kutlarız zamanı geldiğinde turumuzda güzel geçtimi bundan böyle başka acente aramayız başarılarınızın devamı dileğiyie saygılarımla
08.03.2019
EMİNE ÜLKÜ DURMUŞ
REHBERİNİZ YÜCEL BEY İLE 2-3 MART TARİHLİ ISPARTA DAVRAZ TURUNA KATILDIK. HER ZAMAN Kİ ACADEMİC TUR KALİTESİNİ GEREK KONAKLAMA YERİ GEREKSE REHBER SEÇİMİNİZDE BİR KEZ DAHA TESCİLLEDİK TEŞEKKÜRLER YÜCEL BEY ANLATIMLARINIZ İÇİN TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE
04.03.2019
ENİNE ÜLKÜ DURMUŞ
ÖNCELİKLE 25-27 ŞUBAT KIBRIS TURUNA REHBERİNİZ MEHMET ÇAKIR İLE KATILDIK, KENDİSİ NEŞESİ TARİH ANLATIMI VE POSITİF ENERJİSİ İLE RAHAT VE DE ZAMANIMIZI DOLU DOLU GEÇİRMEMİZİ SAĞLADI. BU ŞEKİLDE KENDİSİNE VE DE ACADEMİC TUR AİLESİNE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.
04.03.2019
Ömer Turan
Uçakla Kapadokya Turuna katıldık, detaylı hazırlanmış bir programdı, görülmesi gereken her yeri ayrıntılı bilgilendirme eşliğinde gezdik gördük, bunun için rehberimiz Mehmet Çakır'a çok teşekkür ederim. Kendisi işini severek ve isteyerek yaptığı belli olan tanıdığım en iyi rehberlerden birisi diyebilirim, farklı kişiliklerden meydana gelen kalabalık grubumuzu pozitif enerjisi ve neşesi ile kaynaştırmayı başardı.Fikrimce Academic tur ailesi kültür turları için iyi bir seçimdir. Sevgiler
17.02.2019
Neslihan Üzel
14 Şubat uçakla Kapadokya Turuna katıldık. Gezi programı özenli ve detaylı bir şekilde hazırlanmış, şöfor seçimi ( Derviş Bey) ustalığı ve efendiliği ile hepmizin takdirini kazandı, herşey son derece memnuniyet vericiydi. Özellikle de rehberimiz Mehmet Çakır'ın pozitif enerjisi, neşesi ve işine olan sevgisi gruba yansıdı , Academic Tur ailesine herşey için teşekkür ederiz. Gelecek Turlarda buluşmak dileği ile. Sevgiler
17.02.2019
GÜL TUZCUOĞLU
10.02.2019 Günübirlik Ödemiş- Bozdağ turuna katıldım. Turun organizasyonu iyidi. Rehberimiz Övünç hanım bilgili, güler yüzlü, nazik ve neşeli idi. Sayesinde gezi çok güzel geçti. Emeğe geçen herkese teşekkürler
11.02.2019
Engin-Işıl Öç
29 Ocak tarihli Kartalkaya-Kartepe-Uludağ turuna katıldık güzel bir geziydi Acedemic Tour'a teşekkürler.En büyük teşekkürümüz ise rehberimiz Yiğit beye.Daha önce sizlerle pek çok tura katıldık ancak bu geziyi bu kadar eğlenceli kılan rehberimizdi.Diğer 42 yolcunun da aynı duyguları paylaştığına eminiz.Kendisi bilgili,yardımsever,eğlenceli,enerji dolu,çok saygılı biri.Bundan sonraki turlar için dileriz yine Yiğit beyin rehberliğinde gezme imkanımız olur.Teşekkürler Yiğit bey.
09.02.2019
PINAR KARA
1-2 Mart tarihlerinde 3 kişi arkadaşlarımla Bursa Uludağ turuna katıldık 1 gece kalmalı her şey harikaydı. Rehberimiz ERTUĞRUL DAĞDELENE çok teşekkür ederiz böylesine işini iyi yapan insanların olduğunu görmek çok mutlu etti bizi. Ertuğrul beye çok teşekkür ederiz harika bir tur oldu bizim için sayesinde
06.02.2019
ÖZNUR BALBAL
03-02-2019 Günübirlik Bozdağ turuna 14 kişi arkadaş grubumuzla katıldık,her şey çok güzeldi.Rehberimiz Tuncay Bey'in bilgileri çok ama çok iyiydi,teşekkür ediyoruz.
04.02.2019
Erhan Senger
20-22 Ocak Bursa turuna eşim ve oğlumla katıldım. Rehberimiz Mehmet Çakır Bey'in bilgili, keyifli, işine saygı duyan ve neşeli anlatımlarıyla Bursa ve çevresini tarihi güzellikleriyle tanıdık. (Rehber seçimlerinizde kurum olarak çok hassas oluğunuz referansı ile tavsiye etmişti arkadaşlarımız...) Referans ile markanıza güvenerek yola çıkmıştık. Çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz..
23.01.2019
Ayşe
Merhaba 7 aralık Afyon May thermal otel turuna tek olarak katıldım. Rehberiniz Mehmet bey olduğu için tercih ettim çünkü o varsa güvenilir ve rahat bir tatil olacağını ön gördüm ve beni yanıltmadiğı için teşekkür ederim hiç bir ayrıntıyı atlamadan her aşamada bizleri bilgilendirdi gerek bilgisi gerek samimiyeti saygısıyla ve bitmeyen neşesi enerjisiyle dört dörtlük bir insan huzurlu ve keyifli geçti tatilim bir sonraki tura katılma hevesiyle kendisine teşekkür ederim.
12.12.2018
Mete teoman
Güzel olabilir tarih belirlemek lazım. Not defterime ekledim bu turu.
27.11.2018
RAMAZAN VE KAMURAN PALA
ACADEMİC TUR YÖNETİCİLERİ VE TURLARI ORGANİZE EDEN TAKIMA TEBRİKLER.ALKIŞLIYORUZ SİZLERİ.HAVAALANLARI,OTOBÜSLER,OTELLER (5 YILDIZ.4 YILDIZ)YEME İÇME,ÖREN YERLERİ HEPSİ ÖZENLE SEÇİLMİŞ ŞEHRİN EN İYİ OTELLERİ EN İYİ RESTORANTLARI SEÇİLMİŞ.*****
19.11.2018
RAMAZAN VE KAMURAN PALA
14-18 UÇAKLI GAPTURUNA KATILDIK EŞİMLE BERABER.İLK GÜNDEN SON GÜNE KADAR HARİKA BİR KÜLTÜR TURDU .TABİKİ REHBERİMİZ ALEV HANIMLA HER ŞEY DAHA GÜZELLEŞTİ.ENERJİSİ,HİÇ BİTMEDİ ANLATIMLARI,GÜLER YÜZÜ NEŞESİ,SABRI GURUP LA OLAN İLETİŞİMİ MÜKEMMELDİ.KAPTANIMIZ VEYSEL BEY 11-12 KOLTUKTA SEYAHAT ETTİK HER ŞEYİ GÖZLEMLEDİM BÖYLE BİR KAPTANLA SEYAHAT ETMEK AYRICALIK OLMALI GÜZERGAHLARI OKADAR KOLAY BULUYOR Kİ SÜRATINI ASLA GEÇMİYOR 1000 KM YOL YAPTI AŞAĞI YUKARI HİÇ HATASIZ EVET VİP SERVİS .
19.11.2018
Alev DONAT - Filiz FIRAT
08-11 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Trakya turunuza katıldık. Daha önceki organizasyonlarınızda olduğu gibi çok güzel geçti. Mevcut bilgilerimize, verdiği güzel bilgiler ve ilginç anekdotlarla yenilerini katan ve tur boyunca güler yüzü, nezaketi, beyefendiliği asla elden bırakmayan değerli rehberimiz sayın Nurettin KAHRAMAN'a çok teşekkür ederiz. Ayrıca güvenli ve rahat bir seyahat geçirmemizi sağlayan, yüzleri hep gülen, saygılı adaş kaptanlarımız Mustafa beyler, sizlere de çok teşekkürler.
14.11.2018
Zafer-Nurdan ÖZLER
10 KASIM ATAYI ANMA SELANİK TURU KATILIMCILARIYIZ.AKADEMİK TUR İLE YAPTIĞIMIZ BU İLK SEYAHATTİ.GEZİNİN KAPSAMI, DOYURUCULUĞU ,ZAMANLAMALAR ÇOK DÜZENLİ VE GÜZELDİ.ANCAK BURADA EN ÖNEMLİ FAKTÖR TUR REHBERİMİZ Sn.MURAT BEYİN KONULARA HAKİMLİĞİ ANLATIM RAHATLIĞI,KONUKLARLA İLGİLENMESİ BİR TUR REHBERİNİN NASIL OLMASI GEREKTİĞİNİ ORTAYA KOYDU.OTOBÜS KAPTANLARI NAZİK DAVRANIŞLARI YOLCULARI HİÇBİR TEHLİKEYE SOKMAYAN DİKKATLİ SÜRÜŞLERİYLE TAKDİR ETTİĞİMİZ BİR DURUMDU.BİZLER ARTIK AKADEMİK TURCUYUZ
12.11.2018
Deniz-Ferhat MANDACI
25-28 Ekim tarihli Batı Karadeniz turunuza eşimle birlikte katıldık. Rehberimiz Nesime Hanım ve kaptanlarımız sayesinde her şey çok güzeldi. Nesime Hanıma ve kaptanlarımıza çok teşekkür ederiz. Sevgiler..
30.10.2018
BEGÜM&BURAK KANDEMİR
19.10.2018-23.10.2018 Uçaklı GAP turuna katıldık. Turda rehberimiz Tuna Üner idi. Tuna Bey'in anlatımları bilgi dolu ve keyifli idi, tura katılan herkes ile ilgili idi. Ayrıca bu sıkışık programda tüm rotayı eksiksiz bitirmemizi sağladı. Ancak Adıyaman'da konaklanan İsias Otel standardı biraz düşük idi. Buna rağmen turun tümünü bir keseye koyduğumuzda kesinlikle bu tura Academic ile çıkılmasını tavsiye ederim. Tüm emek verenlere teşekkür ederiz.
25.10.2018
NAZLI HANIM
AKADEMİC TURUN KLASİK KARADENİZ VE KAPADOKYA TURLARINA KATILDIM. HER İKİ TURDA DA HİÇBİR AKSAKLIK, PROBLEM İLE KARŞILAŞMADIM. HER ŞEY TUR PROGRAMINDA VERİLEN BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞTİ. ÇOK MEMNUN KALDIM. GEREK REHBERLERİ GEREK TUR PROGRAMI, OTELLERİ OLSUN DÖRT DÖRTLÜK KALİTELİ BİR HİZMET VERİYORLAR. BU SENE DE GAP TURUNA KATILMAYI PLANLIYORUM. TEŞEKKÜRLER AKADEMİK TUR...
24.10.2018
AYŞE ERTEM
7-11 uçalı GAP turuna katıldık ilk günden son güne kadar mükemmeldi tabii ki rehberimiz ALEV hanım sayesinde onun sayesine çok güzel bir tur yaptık. Tarih bilgisi, bütün turdaki herkesle ayrı ayrı ilgilenmesi, bizi büyüleyen anlatımları, güler yüzü,enerjisi hiç bitmesini istemediğimiz bir geziydi.... Bundan sonra bütün gezilerimizi Acedemic tur ile yapmayı düşünüyoruz tabii ki ALEV hanımın olduğu geziler....Herşey için tekrar teşekkür ederiz Alev'cim
15.10.2018
EDA İŞGÖREN
22 EYLUL - 30 EYLUL BALKAN TURUNA 25 KISI OLARAK KATILDIK VE HALA TURDAYIZ VE COK MEMNUNUZ REHBERIMIZ MEHMET CAKIR BEYE VE ARACIMIZ ICIN UCEL TURIZM YUSUF BEYE TABIKI BIZE 9 GUN BOYUNCA HIZMET VEREN COK DEGERLI KAPTANLARIMIZA TESEKKUR EDERIZ.
28.09.2018
Demir ali cifter
22,23,tarihinde eskisehir turuna 6 kisilik bir gurup olarak katildik.rehberimiz hakan. Bey ve 2 kaptan da dedeman park otel ve gezi harika idi.organizsasyonu tertip edenlere tesekkur ediyorum.kucuk bir sikayetimiz var dikkate alinirsa sevinirim.kutahya cikisindfa verilen ymek mola yeri hem cok pahali hemde secme sqnsiniz hic yok sadece izgaralar var.sarbon hastaliginin yaygin oldugu bu gunlerde daha farrli secenekleri olan bir yerde mola verirseniz iyi olur kanaatindeyiz.2
24.09.2018
n.yalım güvenen
son gitiğim gap turundan memnun kaldım rehber semra hanımdan ve kaptanlardan da ayrı bahsetmek istiyorumçok iyi ve işlerini profosyonelce yapan kişiler kendilerini canı gönülden kutlarım fakat urfa dedeman sınıfta kaldı iyi çalışmalar.
21.09.2018
CEMAL KAVAS
BU HAFTA SONU KAPADOKYA TURUNA KATILDIK.ÇOK MEMNUN KALDIK.
18.09.2018
Cumhur Çambunar
Merhabalar... İlk defa klasik karadeniz turuna katıldık ve bu seferimiz boyunca herşey harika bir şekilde gerçekleşti. Turunuz boyunca bize eşlik eden Fikriye hanım bizim ile ilgisi muazzamdı. Tarih bilgisi, anlatışı, güler yüzü, ilgi ve alaka çok iyidi ayrıca otobüs şöförlerimizde sarsmadan güzel bir şekilde götürüp getirdiler. Kaldığımız oteller de aynı şekilde çok güzel manzaralı ve çok güzel di
15.09.2018
Nagihan Döngül
rehberimiz Nesibe hanımı gerçekten takdir ettim. Kaptanlarımız son derece beyefendi ve usta şöförlerdi. bu seçkin ekibi oluşturan academic turu tebrik ediyor başka seyehatlerde buluşmayı umuyorum.
13.09.2018
Nagihan Döngül
3 Eylül çıkışlı Karadeniz turuna katıldım. Gelibolu da yaşamamıza rağmen, Mustafa Turcan ve eşinin daha önceki turlarınızdan memnun kaldıkları için, İzmire gelerek turunuza katıldık. Başta rehberimiz Nesibe hanım, kaptanlarımız, ve firmanıza teşekkür ederim. Gerçekten konunuzda uzmanlaşmış bir firma olduğunuzu düşünüyorum. en ufak bir aksaklık yaşamadan, turu yöneten Nesibe hanım takdire şayandı. tüm yolcuların yerleştiğinden, veya yemeğini aldığından emin olmadan ,bir lokma yemeyen,
13.09.2018
iskender karahafız
8-9 eylül bursa turuna iki aile katıldık,başta rehberimiz hakan bey ve kaptanımız Erdal beye çok teşekkür ederiz,yolculuktan ve turdan çok memnun kaldık,otelimiz beş yıldızlı her şey çok güzeldi,rehberimiz hakan beyin bizleri bilgilendirmesi anlatımı ve yaklaşımı çok iyidi,hakan beyle bir başka tura daha katılmak isteriz,academic tour'a her şey için teşekkür ederiz,katılmak isteyenlerede tavsiye ederiz
11.09.2018
Kenan AÇIKGÖZ
10- 18 ağustos Otobüsle balkan turuna katıldık . Katıldığımız en güzel turlardan biriydi. Kaptanlar güleryüzlü ve tecrübeliydi. Rehberimiz Yıldem Hanım tarih konularına hakim, güleryüzlü vemüşterilerine her konuda yardımcı olmak için çabalayan bir hanımefendiydi. İlk başta yerel bir tur olduğu için kaygılarımız vardı ama balkan turu için ilk tercih academic tu olmalı.. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.
05.09.2018
sibel alsaç
17/27/08/2018 de GAP TURU'na katıldık.Tarih kokan ülkemizin özellikle GAP Bölgesinde bilgisiyle, donanımıyla, bizler o anları yaşatarak anlatmasıyla ,sabrı, güler yüzü ve bize tarihi tekrar sevdiren Semra Hanım'a sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Kendisinin organizasyon yeteneği sayesinde böyle uzun bir turda her yeri görmenin ve bilgi edinmenin ve içimize hem tarihi hem doğayı hemde şehirleri sindirmenin keyfini yasadık. Seçilen oteller güzergah süperdi ve kaptanlarımıza cok tesekkurler
29.08.2018
Funda Güral
20-23 Ağustos 2018 'de Trakya Turu'na katıldık ailemle. Seçilen güzergah ve ziyaret edilecek yerlerin sayısı çok iyi seçilmişti.Haşatımız çıkmadan ve sindirerek turumuzu tamamladık.Edirne'de Ramada Otel,Çorlu'da Divan Otel (harikaydı)'de kaldık ve hizmet kaliteleri çok iyiydi.Turumuzun sorunsuz bir şekilde geçmesi için elinden geleni yapan, bilgi,birikim ve nezaketiyle bizleri kendisine hayran bırakan rehberimiz Sn. Yılmaz Bey'e sonsuz teşekkürler... not:aracımız biraz daha iyi olabilirdi
28.08.2018
Elif Duyuşen Güven
17-21 Ağustos 2018 tarhlerinde uçakla Doğu Karadeniz turuna ailecek katıldık. Yiğit Taylan rehberliğinde yaptığımız gezi tek kelime ile mükemmeldi. Karadenizin muhteşem doğası, Academic Tour un rota ve otel seç,mler,ndeki titizliği ve herşeyden öte tur rehberimiz Yiğit Taylan'ın kusursuz bilgilendirmesi ve harika kişiliği ile zenginleşen tatilimiz bizim için unutulmaz bir anı oldu. Academiz Tour bundan sonraki tek adresimiz olacak herşey için teşekkürler..
25.08.2018
PERİHAN - ADNAN ÖZTÜRKMEN
12-19 KARADENİZ TURUNA 2 NO LU OTOBÜS İLE GİTTİK HARİKA BİR TUR OLDU GRUBUMUZ DA HARİKAYDI OTOBÜSÜMÜZDE ÇOK GÜZELDİ, REHBERİMİZ NURETTİN BEY DE HARİKAYDI ŞOFÖRÜMÜZ MUSTAFA BEYDE ÇOK İYİYDİ OTELLERDE ÇOK İYİYDİ TABİİ Kİ YAYLA OTELLERİ 4-5 YILDIZLI OTELLER GİBİ OLMASA DA KALİTELİ OTELLE İDİ AKADEMİK TURU TERCİH EDİŞİMİZİN NEDENİ BUNLAR.AKADEMİK TURLA 2015 YILINDAN BUYANA 25 TURUMUZ BUNUN 16 SI KONAKLAMALI 9 DA GÜNÜBİRLİK TUR.BU TUR DA EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
20.08.2018
DUYGU BAHÇE
Mençune Şelalesinin zerrecikleri sizi kucaklar VE DER Kİ HOŞ GELDİN İYİ Kİ GELDİN.. Bu duyguları bana yaşatan ve asla unutamayacağımız bu anı belleğimi kazıyan , sadece ANI YAŞAMAYI bize öğreten Rehberimiz NURETTİN BEY E SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
19.08.2018
DUYGU BAHÇE
Önce çamurlu , yokuş ve merdivenli zor bir yoldan yürüyorsunuz neredeyse vazgeçmek üzereyken tam da geri mi dönsek dediğiniz anda önce asma köprüsü karşılıyor sizi , anlayamıyorsunuz ,asma köprüyü geçeyim karşıda soluklanayım derken köprünü üstünde sola doğru başınızı çevirdiğinizde gördüğünüz manzara ,ihtişam ve ürkütücü güzellik karşısında 10 -15 sn kadar sessiz kalıyorsunuz çünkü nutkunuz tutuluyor ve daha da yaklaşıp ellerinizi iki yana doğru açıp gözleriniz kapadığınızda...
19.08.2018
Mehmet Ayerdem
Biz 10-15 Agustos Izmir`den dogu Karedeniz-Batum turuna katildik.Bölgenin güzelliginin yaninda,rehberimiz yigtin özel alakasi samimiyeti,nesesi,bizleri cok memnun etti.Yigite ve Academic Toura cok tesekürler.Bir dahaki tercihimiz yine Academic Tour olacak,Tesekürler
16.08.2018
Nevruzel TUZCUOĞLU
2-5 Ağustos tarihleri arasında Batı Karadeniz turuna katıldık. İyi ki de katılmışız.Bir Doğu Karadeniz kadar olmasa da Batı Karadeniz'in de görülmesi gerektiğine inanıyorum.Rehberimiz Övünç hanımla turumuz daha da güzel ve eğlenceli geçti. Kendisine ve akademik tura dolu dolu bir 3 gün yaşattığı için teşekkür ederiz.Aklımız Abant'ta, Amasra'da Ağva'da kaldı.Dolu dolu bir Abant turu olursa tekrar katılmayı düşünürüz.
15.08.2018
Melahat ÇELİKSES
1-5 Ağustos 2018 tarihlerinde Uçaklı Karadeniz Turuna katıldım.Rehberimiz Alev Hanım ve kaptanımız Coşkun Bey'in yakın ilgisi ve alakasından çok memnun kaldım. İlgilerinden dolayı ikisine de teşekkür ediyorum.
09.08.2018
ALİ ÇELİKSES
1-5 Ağustos 2018 tarihlerinde Uçaklı Karadeniz Turuna katıldım.Rehberimiz Alev Hanım gezinin tüm aşamalarında bizimle yakından ilgilendi.Gidiş sonrası uçaktan kırık çıkan valizimin yenisiyle değişimi ve gezi esnasındaki ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.4 gün yayladan sonra Batum giriş çıkış sınır sıkıntısı dışında mükemmel bir tur oldu. Tavsiyem şudur ki; Batum ilk gün yapılabilir ya da turdan çıkarılabilir. Teşekkürler Alev Hanım...
09.08.2018
Vural Beydağ
Rehberimiz Murat Gün beyle 30.07.2018 tarihinde çıktığımız Balkan turundan ailecek çok mutlu döndük.Murat gün beyin görsel anlatımları ile çok bilgilendik.Kendisine teşekkür ederiz.Grubumuz da çok uyumlu idi ve hiç gecikme olmadı .Ancak çok yoğun bir proram ve yaz sezonu olduğu için Kotor Dubrovnik arasında geçişte çok gecikme yaşadık.Geceleme Trebinje yerine Dubrovnikte olabilir.Gelecek seyehatlerimde de Academic turu tercih edeceğim.
08.08.2018
sultan gndz
Rehbermiz Nurettin bey eşliğnde katıldığmız karadeniz gezisnden hala etksi altından çıkamadık.her msafirini ayrı ayrı dnledi tek tek ilgilendi sabırla tur dışı isteklerimize bile zaman ayırdı zaman yarattı.tura başlamadan önce her anı yaşamamızı tavsiye etti.nurettin bey bizi gezdirmedi karadenizi iliklerimize kadar yaşattı.saat planlaması ve zaman plnlaması grcekten çok bşarılıydı.Bndan sonraki turlarıma kesnlkle nurettin by ile katılmak istyrm.şiddetle tavsiye ediyorum.rehber çk sçimi önmli
31.07.2018

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.