FETHİYE-KAŞ-KEKOVA TURU ( Bahar Sezonu )

FETHİYE-KAŞ-KEKOVA TURU ( Bahar Sezonu )

 • MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL Konaklama
 • 3 Gün-2 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Tur Süresi

3 Gün-2 Gece

6.599,00 TL
'den itibaren

Konaklama

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

GÖKOVA – DALYAN – İZTUZU PLAJI –ÇALIŞ – SAKLIKENT –ÜÇAĞIZ –KEKOVA TEKNE TURU –KAŞ –ÖLÜDENİZ BELCEKIZ PLAJI -KÖYCEĞİZ

Tur Hakkında

Harika bir tatil sizleri bekliyor

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 Bahar Sezonu

 FETHİYE-KAŞ-KEKOVA TURU 

Gökova, Dalyan, Dalyan Tekne Turu, İztuzu Plajı, Saklıkent, Üçağız
Kekova Tekne Turu, Kaş, Ölüdeniz, Belcekız Plajı, Köyceğiz 

Harika bir tatil sizleri bekliyor…

MENDOS GARDEN EXCLUSIVE HOTEL (Fethiye-Çalış’ta)

3 GÜN - 2 GECE

(Fethiye Çalış Plajına Çok Yakın Mesafede) 
3-5 Mayıs / 17-19 Mayıs / 31 Mayıs-2 Haziran /11-13 Ekim /  25-27 Ekim 

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!  


1. Gün

Sabah saat 06:10 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 06:15 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  06:20 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:25 KARŞIYAKA Anıt, 06:40 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:55  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  07.10’de ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 07.20 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:25 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp, (extra) AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden keyifli bir yolculuk sonrası, GÖKOVA’ya ulaşıyoruz. GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, ülkemizde gizli kalmış ve doğallığını koruyabilmiş ender yerlerden biri olan DALYAN’a doğru ilerliyoruz. Dalyan’a geldiğimizde önce öğle yemeğimizi alıyor, sonrasında da  DALYAN TEKNE TURU’na (ekstra) çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotograf çekimi yapacağımız TEKNE TURU’nda,  Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını gezerek arzu edenlerle yüzme molaları veriyoruz. Buradan, Fethiye Çalış’ta bulunan otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra, isteyen konuklarımız  havuza veya otele çok yakın mesafede bulunan Çalış Plajından denize girme şansına sahip olacaklar. Akşam yemeği  sonrasında, isteyen konuklarımız Çalış Sahilinde yürüyüşler yapabilir, eğlence mekanlarında gönüllerince eğlenebilirler. konaklama otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, KAŞ’a hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda KALKAN’ı seyrederek, KAPUTAŞ PLAJI’nın muhteşem manzarasını  görebileceğimiz bir noktada fotoğraf molası veriyoruz.  Akdeniz’in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti KAŞ’a ulaştığımızda, sokaklarında, çarşısında, sahilinde gezintiler yapıyor ve serbest zaman alıyoruz.  Fotoğraflarımıza harika kareleri ekledikten sonra, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’da, Tekne Turu'na çıkmak üzere yolumuza devam ediyoruz.  ÜÇAĞIZ’a ulaştığımızda, bizi bekleyen teknelere biniyor ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehri görüyoruz. Öğle yemeğimizi Tekne’de alarak, yüzme molaları veriyoruz. Geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından, SAKLIKENT’e hareket ediyoruz. Burada esrarengiz kanyonların ve deli çağlayanın seyrine doyum olmayacak… Kanyon içinde suyun serinliğinde yürüyüşlerimizi tamamlayıp, tekrar FETHİYE-Çalış’ta bulunan otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında, arzu eden konuklarımız Fethiye veya Çalış’ ta eğlence mekânlarında gönüllerince eğlenebilirler.

3. Gün

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ’e geçiyoruz. Uzun kumsalı, turkuaz renginde denizi, stresten arındıran havasıyla, Ölüdeniz’in en gözde tatil merkezi olan BELCEKIZ plajında yüzme molası veriyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında her mevsimi ayrı güzel olan KÖYCEĞİZ’e uğruyoruz.  Bu şirin beldenin sahilinde yürüyüşler yapabilir, kafelerinde çay kahve içebilirsiniz. Unutulmaz anılarımızla geri dönüşe geçiyor ve uygun molalarla, akşam geç saatlerde İZMİR’e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Tarihlere Göre, Belirtilen Otelde  (Fethiye-Çalış’ta) 2 Gece Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam Yemeği (Set Menü)
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Müze Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Tekne Turları
 • Otelde belirlenen ekstralar ve Otel dışındaki yapılan harcamalar
 • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti alınır
 • »ACADEMİC TOUR Seyahat Güvence Paketi
Tarihİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
11.10.20246.999,00 TL
6.599,00 TL
8.499,00 TL
8.399,00 TL
6.999,00 TL
6.599,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.799,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.799,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
Taksitler »
25.10.20246.999,00 TL
6.599,00 TL
8.499,00 TL
8.399,00 TL
6.999,00 TL
6.599,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.799,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.799,00 TL
7 - 12 Yaş 4.899,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

11, 25 Ekim

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

»Academic Tour konaklama bölgesinde ve/veya otellerinde yoğunluk yaşanması durumunda aynı standartlarda olmak kaydı ile otel değişikliği yapılabilir.» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda, sosyal mesafe uygulanarak 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’da saklıdır.

»Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

»Otel’de akşam yemekleri Set Menü verilebilir.

»Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

»Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu değildir. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.