BATI AKDENiZ SAHiLLERİ TURU (2019)

4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ de Y.P. Konaklama (2 Gece)

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL'de Y.P. Konaklama Ayrıcalığıyla...
Gezilecek Yerler:

KAPUTAŞ PLAJI, KAŞ, KEKOVA TEKNE TURU, TAHTALI TELEFERİK, OLİMPOS, PHASELİS, KEMER, ANTALYA, KALEİÇİ

Kalkış Noktaları: Sabah saat 05:30 KARŞIYAKA (Mavişehir-Mavibahçe Önü) 05:40 KARŞIYAKA (Bostanlı iskele), 05:45 KARŞIYAKA (Yunuslar, Anıt), 06:00 ALSANCAK (Lozan Meydanı-Atatürk Lisesi Önü), 06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 06:25 ÜÇYOL
Geceleme: 3 Gün - 2 Gece
Konaklama: 4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ de Y.P. Konaklama (2 Gece)
699.00 TL'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

  BATI AKDENİZ SAHİLLERİ TURU 

KAPUTAŞ PLAJI- KAŞ-KEKOVA TEKNE TURU-DEMRE-TAHTALI TELEFERİK-OLİMPOS-ULUPINAR-PHASELİS- KEMER-ANTALYA-DÜDEN BAŞI ŞELALESİ-ANTALYA-KALEİÇİ

4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL'de Y.P. (Antalya Merkez)

Gündüz Çıkışlı  (3 GÜN-2 GECE) 

1 TUR: 21-23 Nisan    2 TUR: 13-15 Eylül    3 TUR: 11-13 Ekim   4 TUR: 27-29 Ekim  

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!  
 
SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR...

1. Gün:

Sabah saat 05:30 KARŞIYAKA (Mavişehir-Mavibahçe Önü) 05:40 KARŞIYAKA (Bostanlı iskele), 05:45 KARŞIYAKA (Yunuslar, Anıt), 06:00 ALSANCAK (Lozan Meydanı-Atatürk Lisesi Önü), 06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 06:25 ÜÇYOL’ dan siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molasının ardından (ekstra) AYDIN-NAZİLLİ-DENİZLİ-ACIPAYAM- KORKUTELİ üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ ya varıyoruz. Önce, DÜDEN ŞELALESİ’ nin serinliği içerisinde mola veriyor ve ANTALYA merkez’de, KALEİÇİ mevkiine geçiyoruz. Burada, YİVLİ MİNARE, SAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, şehri tanıma imkânı buluyoruz. Daha sonra, 4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  http://www.khanhotel.com/


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ekstra TAHTALI TELEFERİK TURU’ na katılıyoruz. 2365 mt. yüksekliğindeki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına inşa edilen teleferik, Avrupa’ nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferiği’ ne biniyoruz. Çam ormanlarının arasından geçerek eşsiz doğa manzarası ile on dakikada zirveye varıyoruz. Denizle gökyüzünü birleştiren muhteşem manzarayı fotoğraflayarak,  tatil yöresini ayaklar altında izleyebilir, zirvede kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Buradan, OLİMPOS’ a hareket ediyoruz. Antik Likya' nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur OLİMPOS’ ta, Kilise, Hamam, Agora, Korsan Lahuti gibi Antik Kent’ e ait eserleri görüyoruz. Olimpos’ un eşşiz doğasını fotoğraflayabilirsiniz.  Aynı zamanda da isteyenler denizin keyfini çıkarabilirler. Öğle yemeği için, gürül gürül akan sularıyla meşhur, gölgelikler içinde alabalık veya sac kavurma yiyeceğimiz ULUPINAR' a geliyoruz. Ulupınar’ da ki kısa doğa gezimizi de gerçekleştirerek, çam ormanları içerisinde eski ticaret ve korsan şehri olan, PHASELİS Antik Kenti’ ne gidiyoruz. Antik tiyatro, Agora, 3 Ticaret Limanı Kalıntıları gibi sayısız günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra, KEMER’ e hareket ediyoruz. Türk turizminin en önemli tatil merkezlerinden olan KEMER’ de vereceğimiz molada, MARİNA ve AY IŞIĞI parkında keyifli anlar geçiriyoruz. Otobüsümüze biniyoruz ve kıyı güzelliklerini ve doğa manzaralarını seyrederek, tekrar otelimize geliyoruz. Akşam yemeği sonrası isteyen konuklarımız ANTALYA şehir merkezine çok yakın olan otelimizden, merkeze inip, yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, DEMRE’ ye hareket ediyoruz. Bizans dönemi Aziz Nichola Kilisesi ile ünlü bu bölgede, Bizans döneminde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan ST. NİCHOLAS KİLİSESİ’ ni, (NOEL BABA) Kilisesi’ ni geziyoruz. Turumuzun devamında, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’ ya hareket ediyoruz. ÜÇAĞIZ’ dan teknelere biniyoruz ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir’ i görüyor ve öğle yemeğimizi Tekne’ de keyifle alıyoruz.  Yüzme molaları sonrasında, KAŞ ilçesinde bulunan, doğa harikası KAPUTAŞ PLAJI’ nda fotoğraf molası vererek, geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Güzel bir turun ardından, FETHİYE-KÖYCEĞİZ-AKYAKA-ÇİNE üzerinden yolda alacağımız molalar sonrasında, akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» 4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ de Y.P. Konaklama (2 Gece)
» Lüks Otobüsle Ulaşım
» Programda belirtilen Turlar
» Oteldeki Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
» Sigorta
» ACADEMİC TOUR GÜVENCESİ

 

» Müze Ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
» Yolda Alınan Sabah Kahvaltıları ve Öğle Yemekleri
» Otelde belirlenen ekstralar +İçecekler+Minibar
» Tahtalı Teleferik Ücreti
» Tekne Turları

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
27.10.2019759.00 TL
699.00 TL
929.00 TL
879.00 TL
759.00 TL
699.00 TL
0 - 6 Yaş 339.00 TL
7 - 12 Yaş 499.00 TL
Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

27 Ekim

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

 

» Batı Akdeniz Sahilleri Turumuz ‘‘Erken Rezervasyon, Promosyonlu Ürün’’ kapsamındadır.  

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Kars'ta THE KARS PARK OTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 06.12.2019
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
2199.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Kars'ta WINTER CITY HOTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 31.01.2020
Uçakla Butik  VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
VAN'IN KIŞ GÜZELLİKLERİ
2099.00 TL
'den itibaren
Uçakla Butik VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
KARLAR ALTINDA VAN’IN, KIŞ GÜZELLİKLERİNİ KEŞFE GİDİYORUZ...
4 Gün - 3 Gece / 27.02.2020
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım