OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-KEMER TURU Bayram ve Sezon (3 Gece Ağaç Evlerde Konaklama)

OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-KEMER TURU Bayram ve Sezon (3 Gece Ağaç Evlerde Konaklama)

 • CAN BABA ASMALI KÖŞK PANSİYON OLYMPOS BUNGALOV AĞAÇ EVLERİNDE 3 GECE KONAKLAMA
 • 4 Gün-4 Gece
 • Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Tur Süresi

4 Gün-4 Gece


'den itibaren

Konaklama

CAN BABA ASMALI KÖŞK PANSİYON OLYMPOS BUNGALOV AĞAÇ EVLERİNDE 3 GECE KONAKLAMA

Ulaşım

Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Gezilecek Yerler

Antalya, Adrasan, Suluada ve Koyları Tekne Turu, Olympos Plajı Deniz Keyfi ve Antik Kenti Çıralı Plajı Deniz Keyfi, Yanartaş, Tahtalı Teleferik Turu, Kemer Ayışığı Parkı (İsteğe Bağlı, Phaselis Antik Kenti, Antalya Kaleiçi, Aşağı Düden Şelalesi Gezileri)

Tur Hakkında

Yemyeşil doğası, el değmemiş plajı ve doğa ile uyumlu ahşap evleri ile meşhur Olympos'ta unutulmaz bir tatil sizi bekliyor!

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


  OLİMPOS - ADRASAN - SULUADA - KEMER TURU 

PHASELİS ANTİK KENTİ,ANTALYA KALEİÇİ,AŞAĞI DÜDEN ŞELALESİ,

PERGE ANTİK KENTİ GEZİLERİ İMKANI İLE

Yemyeşil doğası, el değmemiş plajı ve doğa ile uyumlu ahşap evleri ile meşhur Olympos'ta 
unutulmaz bir tatil sizi bekliyor! 

Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon (Olympos Bungalov  Ahşap Evlerde Konaklama) 

(YÜZME HAVUZLU) 

Antalya,  Adrasan, Suluada ve Koyları Tekne Turu, Olympos Plajı Deniz Keyfi ve Antik Kenti
Çıralı Plajı Deniz Keyfi, Yanartaş, Tahtalı Teleferik Turu, Kemer Ayışığı Parkı
(İsteğe Bağlı, Phaselis Antik Kenti, Antalya Kaleiçi, Aşağı Düden Şelalesi Gezileri)

 Tur Süresi 4 Gün-4 Gece / Otel Konaklaması 3 Gece 

1 TUR: 11-15 Haziran  2 TUR:18-22 Haziran  3 TUR:25-29 Haziran
4 TUR: 2-6 Temmuz 5 TUR: 9-13 Temmuz Bayram  6 TUR: 16-20 Temmuz  
7 TUR: 23-27 Temmuz  8 TUR: 30 Temmuz-3 Ağustos   9 TUR: 6-10 Ağustos  
10 TUR: 13-17 Ağustos   11 TUR: 20-24 Ağustos 12 TUR: 27-31 Ağustos  
13 TUR: 3-7 Eylül  14 TUR: 10-14 Eylül 15 TUR: 17-21 Eylül  16 TUR: 24-28 Eylül

  ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   


1. Gün

AKŞAM:

Akşam saat 21:55 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 22:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  22:05 KARŞIYAKA  Yunuslar, 22:10 KARŞIYAKA Anıt, 22:15 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (ALTINYOL)  22:30 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 22:40 ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  22:55’de ÜÇYOL (Terra Pizza Önü), 23:05 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 23:15 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. AYDIN-NAZİLLİ-DENİZLİ-ACIPAYAM- KORKUTELİ üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ya varıyoruz.  

1. GÜN:

Vereceğimiz kahvaltı molasının ardından (ekstra) cennet bir koya sahip olan ADRASAN'a ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen teknemizle (Extra) SULUADA ve koylarına doğru yol almaya başlıyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan Suluada ve diğer muhteşem koyları ziyaret edip, öğle yemeğimizi teknemizde alıyoruz. Yüzme molaları eşliğinde keyifli bir gün geçirdikten sonra, dileyen misafirlerimizle ekstra, sadece yarım saat uzaklıkta bulunan PHASELİS Antik Kenti’ne gidiyoruz. (Bu tura katılmak istemeyen misafirlerimizi Olympos’ta Otelemize bırakıyoruz) bu harika kenti rehberimiz eşliğinde gezerek, muhteşem güzellikteki koylarında yüzme keyfimize devam ediyoruz. Buradan, OLYMPOS’da bulunan Otelimize geçiyor ve Ağaçtan yapılmış odalarımıza yerleşiyoruz. Doğanın ve huzurun eşliğinde  akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama otelimizde.

Not: İlk gün Tekne Turumuz otele girmeden önce başlayacağından, yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlamanızı tavsiye ederiz.

2. Gün

Doğanın kollarında uyanmanın zindeliği ile alacağımız kahvaltının ardından, plaj kıyafetlerimizi, malzemelerimizi ve müze kartlarımızı yanımıza  alarak OLYMPOS Antik Kenti'ne gidiyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur OLYMPOS’ta, Kilise, su kanalları, Agora, Mozaikli Ev, Korsan Lahiti gibi Antik Kent’e ait eserleri görüp rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz.  Olympos’un eşşiz doğasına ve tarihine  hayran kalacaksınız… Bol bol fototoğraf çekimi sonrasında, muhteşem güzellikte Olympos ve Çıralı Plajına ulaşıyoruz. Bu harika plajlarda tüm gün denizin, güneşin ve manzaraların keyfini sürerek, burada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Güzel bir günün ardından, tekrar otelimize dönüyor ve biraz dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası, dileyen misafirlerimizle Yanartaş Gezisi’ne(ekstra) gidiyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte otelimizin resepsiyonunda buluşuyor ve kısa bir minibus yolculuğu ile, mitolojide efsanelere konu olmuş Yanartaş'a varıyoruz. Fenerlerimiz eşliğinde yapacağımız tırmanışımızın ardından, bu efsaneye muhteşem Olympos  manzarası eşliğinde bizlerde şahit oluyoruz. Unutulmaz bir gecenin sonunda otelimize geri dönüyoruz. Konaklama Otelimizde

Not: Antalya Valiliği bazen gece çıkışa müsaade etmeyebiliyor, bu durumda akşam yemeğinden önce çıkma şansımız var.

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, tatilimizin üçüncü günü için sizlere bambaşka bir plan yaptık. Dileyen misafirlerimiz tüm gün Adrasan Plajınde deniz keyfi yaşayabilir,  arzu eden konuklarımızla da ekstra olarak ANTALYA, KALEİÇİ, AŞAĞI DÜDEN ŞELALESİ, PERGE ANTİK KENTİ gezileriyle, efsanalerin izinde geçmişe ve doğaya bir yolculuğa çıkıyoruz. Önce Pamfilya bölgesinin en güzel kenti PERGE’yi gezmeye gidiyoruz. Perge Antalya il merkezine 15 km uzaklıkta Aksu ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Perge son yıllarda yapılan arkeolojik kazılarda ortaya çıkan eserleriyle tarih severleri çok fazla heyecanlandıran kentlerimizin başında gelmektedir. Kenti rehberimiz eşliğinde gezerken göreceğiniz herşey sizleri çok fazla etkileyecek. Ne denli zengin bir kent olduğunu, aristokrasisinin ve sanat anlayışının ne kadar  yüksek olduğunu ziyaretimiz esnasında sizlerde keşfetme şansına sahip olacaksınız.  Onbin kişilik stadyonu , ihtişamlı kent kapıları, kutsal alanları, devası hamamları, tiyatrosu, sonu bir türlü görünmeyen sokakları, süs havuzları ile çağının çok çok ötesinde bir kent olan PERGE’yi rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğinde geziyoruz. Bu günün modern şehir planlamacılarını bile kıskandıracak muhteşem bir plana göre kurulan Perge hala Akdeniz bölgesinin en önemli antik kazı alanıdır. Başınızı ne tarafa çevirseniz ayrı bir görkemli yapı ile karşılaşacaksınız. Perge programımızı tamamladıktan sonra, öğle yemeği molası veriyor ve ANTALYA ilini keşfe devam ediyoruz. Sıradaki rotamız Aşağı Düden Şelalesi olacak… Düden Çayı’nın 40 m yükseklikten Akdeniz’le buluştuğu doğal güzelliği görerek, fotoğraflarımızla bu anları ölümsüzleştiriyoruz. Daha sonra aracımızda tekrar yerlerimizi alıyor ve  Antalya’nın en güzel semtlerinden bir tanesi olan LARA’yı panoramik görerek, ANTALYA’da kısa bir şehir turuna çıkıyoruz. Ülkemizin en çok ziyaret edilen kenti olan ANTALYA KALEİÇİ’nde tarihi sokakları rehberimiz eşliğinde keyifle gezip, serbest zaman veriyoruz. Tarih, doğa, kültür dolu bir günün sonunda tekrar otelimize dönüyororuz. Konaklama otelimizde

4. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, bu muhteşem doğaya veda ediyor ve yeni güzellikleri keşfetmek için yola çıkıyoruz. İlk durağımız Olympos  Dağı olacak… 2365 mt. yüksekliğindeki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına (Olympos Dağı) inşa edilen ve Avrupa’nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferiği’ne biniyoruz. (Extra) Çam ormanlarının arasından geçerek, eşsiz doğa manzarası eşliğinde on dakikada zirveye varıyoruz. Denizle gökyüzünü birleştiren muhteşem manzarayı fotoğraflayarak, gezdiğimiz, yüzdüğümüz koyları bir de zirveden görüyor ve bütün bu tatil yöresini kuş bakışı manzarasını kahvelerimizi yudumlayarak seyrediyoruz. Fotoğraf çekimlerimizi tamamlayıp,  2365 metre yükseklikten deniz seviyesine inerek, tekrar otobüsümüzle KEMER’de şahane bir koya sahip 55.000 m2’lik bir alana kurulu, bol aktiviteleri ile meşhur AYIŞIĞI PARKI’na gidiyoruz. Bünyesinde, yörük çadırları, restoranlar, cafeler, mağazalar, tenis-basketbol sahaları, havuz, su parkı ve yunus gösteri merkezinin bulunduğu bu güzel tesisin güzel ortamını hep beraber gezip kahve molası veriyoruz. Kemer gezimizin ardından Korkuteli-Denizli-Aydın güzergahı ile akşam geç saatlerde İZMİR'e ulaşıyoruz. Unutulmaz anılarımızla bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Can Baba Asmalı Köşk  Pansiyon Ağaç Evlerinde 3 Gece Konaklama
 • Otelde 3 Sabah Kahvaltısı+3 Akşam Yemeği
 • Lüks Otobüsle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltıları, Öğle Yemekleri
 • Otelde belirlenen ekstralar
 • Tahtalı Teleferik Ücreti
 • İsteğe Bağlı Phaselis Antik Kent Turu
 • İsteğe Bağlı Antalya ( Düden Şelalesi, Perge Antik Kenti, Antalya Kaleiçi Turu)
 • Tekne Turu Öğle Yemekli
 • Yanartaş Gezisi

Tur Hareket Tarihleri

1 TUR: 11-15 Haziran  
2 TUR:18-22 Haziran  
3 TUR:25-29 Haziran
4 TUR: 2-6 Temmuz 
5 TUR: 9-13 Temmuz  
6 TUR: 16-20 Temmuz  
7 TUR: 23-27 Temmuz  

8 TUR: 30 Temmuz-3 Ağustos   
9 TUR: 6-10 Ağustos  
10 TUR: 13-17 Ağustos   
11 TUR: 20-24 Ağustos 
12 TUR: 27-31 Ağustos  

13 TUR: 3-7 Eylül  
14 TUR: 10-14 Eylül 
15 TUR: 17-21 Eylül  
16 TUR: 24-28 Eylül

 

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Turlarımızda talepler doğrultusunda araç seçimi yapılır.. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» Ekstra Turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşir.

»Olimpos Plajı sit alanı olması nedeniyle şemsiye, kafe, beach vb. olanaklar yoktur. İsteyen misafirlerimiz yanında şemsiye, kamp sandalyesi vb. ekipmanları getirebilir.

» İptal-İade Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %35 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı  gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez ve ücret iadesi gerçekleşmez.

NOT: Gezi ve konaklama noktamız olan OLYMPOS, özel koruma bölgesi olduğundan, Akdeniz’in en bakir yerlerinden bir tanesidir. Bölge koşulları gereği  doğal ortamda Ağaç evlerde  konaklama yapacağımız için, yanınıza  kişisel  saç kurutma makinesi, şampuan, sabun, havlu, diş macunu, diş fırçası, yüzme kıyafetleri, sandalet, güneş kremi, güneş gözlüğü,  şapka, rahat spor ayakkabı, gece için yanınızda hırka  ve müze kartlarınızı mutlaka yanınızda bulundurmanızı öneririz.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.