Otobüsle BÜYÜK DOĞU VE GÜNEYDOĞU (2019)

BÖLGENİN EN İYİ 5* VE 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

HALFETİ VE GÖBEKLİTEPE' li, Tarih ve Kültür Dolu ANADOLU Turu...
Gezilecek Yerler:

Adana-İskenderun-Antakya-Harbiye-Gaziantep-Halfeti-Göbeklitepe-Şanlıurfa- Harran -Sıra Gecesi -Mardin-Midyat-Hasankeyf-Veysel Karani Türbesi- Tatvan-Akdamar Adası-Van-Muradiye Şelalesi-Doğu Bayazıt-Iğdır-Kars-Ani Harabeleri-Sarıkamış-Erzurum-Elazığ-Harput-Malatya-Nemrut-Kayseri-Kapadokya-Aksaray-Konya

Kalkış Noktaları: Akşam, saat 16:30 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 16:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 17:05 LOZAN (Lozan Kapısı Önü), 17:30 KARŞIYAKA Anıt, KARŞIYAKA Yunuslar, 17:35 KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 17:45 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı), 18:05 BORNOVA (Kampus Önü)
Geceleme: 10 Gün 10 Gece
Konaklama: BÖLGENİN EN İYİ 5* VE 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA
2199.00 TL'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

 

2019 SEZON BOYUNCA ACADEMİC TOUR GÜVENCESİ VE KALİTESİYLE 

  OTOBÜSLE BÜYÜK DOĞU VE GÜNEYDOĞU TURLARI  

BÖLGENİN EN İYİ 5* VE 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞIYLA

Adana-İskenderun-Antakya-Harbiye-Gaziantep-Halfeti-Göbeklitepe-Şanlıurfa- Harran -Sıra Gecesi -
Mardin-Midyat-Hasankeyf-Veysel Karani Türbesi- Tatvan-Akdamar Adası-Van-Muradiye Şelalesi-Doğu Bayazıt-
Iğdır-Kars-Ani Harabeleri-Sarıkamış-Erzurum-Elazığ-Harput-Malatya-Nemrut-Kayseri-Kapadokya-Aksaray-Konya

HALFETİ VE GÖBEKLİTEPE PROGRAMA DAHİL !!!

(10 GÜN-10 GECE)

1.TUR: 5-15 Nisan     2.TUR: 14-24 Nisan      3.TUR: 19-29 Nisan      4.TUR: 23 Nisan-3 Mayıs   5.TUR: 3-13 Haziran (Bayram)
6.TUR: 14-24 Haziran      7.TUR: 21 Haziran-1 Temmuz      8.TUR: 28 Haziran-8 Temmuz      9.TUR: 9-19 Ağustos Bayram
10.TUR: 30 Ağustos-9 Eylül      11.TUR: 6-16 Eylül       12.TUR: 13-23 Eylül      13.TUR: 20-30 Eylül
14.TUR: 27 Eylül-7 Ekim       15.TUR: 4-14 Ekim       16.TUR: 11-21 Ekim       17.TUR: 22 Ekim-1 Kasım
 

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI İLE !!!  

ERKEN REZERVASYON İLK 10 KİŞİ İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.

1. Gün: İZMİR-POZANTI-ADANA-İSKENDERUN-ANTAKYA-HARBİYE

AKŞAM

Akşam, saat 16:30 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  16:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 17:05 LOZAN (Lozan Kapısı Önü), 17:30 KARŞIYAKA Anıt, KARŞIYAKA Yunuslar, 17:35 KARŞIYAKA Bostanlı İskele, 17:45 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı), 18:05 BORNOVA (Kampus Önü)’ nden siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. KULA - AFYON - KONYA güzergâhından POZANTI’ ya ulaşıyoruz.

SABAH

Sabah saatlerinde POZANTI’ da kahvaltımızı yapıp (ekstra)  tur programımıza başlıyoruz. GÜLEK BOĞAZI' ndan geçerek, TOROS DAĞLARI' nı aşıyoruz. Böylelikle, TEKİR YAYLALARI’ nı panoramik olarak görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında bereketli topraklar olan SEYHAN ile CEYHAN nehrinin çocuğu diye adlandırılan ÇUKUROVA’ ya ve onun parlayan yıldızı olan ADANA' ya ulaşıyoruz Türkiye'nin  en büyük cami olma özelliğine sahip, SABANCI MERKEZ CAMİİ’ ni  rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Şehrin simgesi olan TAŞ KÖPRÜ 'yü de fotoğrafladıktan sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle geziyoruz. BELEN GEÇİDİ’ nden Büyük İskender’ in kurmuş olduğu 63 şehirden biri olan İSKENDERUN’ u panaromik olarak görüyoruz ve rehberimizin bilgilendirmeleriyle ÇAN - EZAN - HAZZAN sesinin birlikte duyulduğu kent ANTAKYA' ya ulaşıyoruz. Burada gezeceğimiz yerler; ANTAKYA ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ Hristiyanlık kelimesinin ilk defa kullanıldığı ST. PIERRE KİLİSESİ, şehri ikiye ayıran ve mitolojik hikâyelerde ORONTES (ASİ) Nehrini gözlemleyerek,  eski Antakya Evlerinin bulunduğu sokakta yürüyüşler yapıyoruz. Sonrasında, HABİBİ NECCAR CAMİİ’ ni görüp, Defne’nin gözyaşları şeklinde anılan,  HARBİYE ŞELALELERİ’ nde ruhumuzu dinlendiriyoruz.  Akşam tur tarihimize göre   4* GRAND BOĞAZİÇİ veya 4*ANEMON ANTAKYA HOTEL vb. geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.  


2. Gün: GAZİANTEP (TAM GÜN)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı, ŞAHİN BEY`in şehri GAZİANTEP`e ulaşıyoruz. . Fabrikalarıyla, geniş ve düzenli caddeleri, parkları, bulvarları, meydanları ile gerçekten metropol olmaya aday GAZİANTEP’ te, panoramik şehir turu yapıyoruz. Bu esnada KALE` yi  ve şehrin önemli yapılarını görebilme şansına sahip olacaksınız. Devamında, dünyanın en büyük mozaik müzesi olan ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ` ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Öğle yemeğimizi dünyaca ünlü ve Unesco Gastromi Şehri ünvanlı ANTEP’ te yöresel tatları deneyimleyerek alıyoruz. Buradan,  Çarşılar bölgesine geliyoruz ve  ZİNCİRİYE BEDESTENİ, BÜYÜK PASAJ, ALMACI PAZARI, BAKIRCILAR ÇARŞISI ve İMAM ÇAĞDAŞ’ ta serbest zaman alıp baklava, hediyelik eşya ve Antep fıstığı alışverişlerimizi yapıyoruz. Devamında, 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içine kahve-kütüphane olarak kullanılan ve günümüzde TAHMİS KAHVESİ olarak anılan mekânda, Sütlü Melengiç kahvelerimizi içerek, keyifle günümüzü sonlandırıyoruz. Gaziantep’te tur tarihimize göre  4*MET GOLD OTEL, 4* ŞİREHAN OTEL veya 4* SAFİR OTEL’ imize vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


3. Gün: HALFETİ-HARRAN-URFA

Otelde alacağımız kahvaltımızdan sonra bizi büyüleyecek olan KARAGÜL diye tabir edilen HALFETİ' ye geçiyoruz. Birecik Baraj Gölü üzerinde bir saat sürecek muhteşem bir Tekne Turuna (ekstra) çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz SAVAŞAN KÖYÜ’ nü gezdikten sonra, tekrar Halfeti’ ye geliyoruz. Güneydoğu’ nun bu saklı cennetinde geçireceğimiz güzel saatlerin ardından, peygamberler şehri ŞANLIURFA' ya varıyoruz. BALIKLI GÖL - AYN ZELİHA GÖLÜ, HZ. İBRAHİM' in doğduğu MAĞARA,  RIZVANİYE CAMİİ, GÜMRÜK HAN  ve  BEDESTEN çarşılarında serbest zaman veriyoruz. Daha sonra HARRAN’ a hareket ediyoruz. İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen HARRAN ÜNİVERSİTESİ, HARRAN ULU CAMİİ, HARRAN HÖYÜK, HARRAN KALESİ ve dünyada hiçbir yerde bulunmayan kendine özgü mimarisi ile HARRAN KONİK KUBBELİ EVLERİ’ ni gezdikten sonra, ŞANLIURFA’ da tur tarihimize göre 5* DEDEMAN OTEL, 5* NEVALİ OTEL veya 4* HARRAN OTEL’ imize vb. yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra yemekli) Urfa kültürünün bir parçası olan, yemekli SIRA GECESİ eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.


4. Gün: GÖBEKLİTEPE-MARDİN-MİDYAT

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan, 11.500 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan 2000 sene sonra üstü esrarengiz bir şekilde kapatılmış olan dünyanın ilk tapınağı GÖBEKLİTEPE gezimize başlıyoruz. İlk heykel atölyesinin bulunduğu GÖBEKLİTEPE, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir. Tarihin akışını değiştiren Göbeklitepe gezimizin ardından, Gecesi Gerdanlık, Gündüzü Seyranlık olan MARDİN' e hareket ediyoruz. Süryanilerin bölgedeki dinsel ve kültürel var oluşlarının tarihsel bir simgesi olan DEYR-UL ZAFARAN MANASTIRI’ nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra, ULU CAMİİ -ARKEOLOJİ MÜZESİ – ZİNCİRİYE MEDRESESİ ve Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş yapıları gezip, Mardin’ in dar sokaklarını ve taş mimarisini keşfediyoruz. Mardin çarşısında serbest zaman veriyoruz. Yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tespihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri,  badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar gibi hediyelik eşya alışverişleri yapabilirsiniz. Buradan MİDYAT’ a geçiyoruz. Midyat, mimari alanda bölgenin lideri konumunda... Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki, insan adeta burada kendini bir Orta Çağ kentinde geziyor hissediyor. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin tas ustalarının incelikli becerileri, Midyat' a bir Açıkhava müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca, Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerek, alışverişler yaptıktan sonra, Sıla ve Adını Kalbime Yazdım Dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan MİDYAT KONUK EVİ‘ ni geziyoruz. MİDYAT’ a geçiyoruz. Tur tarihimize göre 5* MATİAT OTEL, KASR-I NEHROZ BUTİK OTEL veya Mardin’ de 5* ERDOBA ELEGANCE HOTEL` imize vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


5. Gün: HASANKEYF- VEYSEL KARANİ TÜRBESİ-TATVAN-AKDAMAR ADASI-VAN

Sabah erken saatte kahvaltımızı yaptıktan sonra, sular altında kalma tehlikesiyle karşı karşıya olan HASANKEYF' e hareket ediyoruz. Şehrin önemi hakkında rehberimizden bilgilerimizi alıp, BEŞİRİ-KURTULAN-BİTLİS karayolu üzerinde bulunan, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed' in, hırkasını hediye ettiği VEYSEL KARANİ Hazretleri Türbesi’ ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra TATVAN’ dan geçerek, VAN GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. GEVAŞ' tan tekneye (ekstra) binip, AKDAMAR ADASI' na geliyoruz. Ada üzerinde efsanelere konu olmuş, dünyada ilk Papaz yetiştiren okullardan biri olan, AKDAMAR KİLİSESİ’ ni ziyaret ediyoruz.  Devamında, EDREMİT üzerinden, VAN' a geçiyoruz. VAN KALESİ, (Tuşba Kalesi) VAN NOSTALJİ EVİ ve şehir turumuzu gerçekleştirip, Urartu el sanatları örneklerinden olan gümüş işçiliğini görebileceğimiz gümüş atölyelerine gidiyoruz. Alışveriş için serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği VAN ‘da 5* ELİTE WORLD  HOTELS veya 4*MERİT ŞAHMARAN OTEL vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


6. Gün: MURADİYE ŞELALESİ-DOĞU BAYAZIT -İSHAK PAŞA SARAYI-IĞDIR-KARS

Güzel bir VAN sabahında, kahvaltımızı yapıp, turumuza devam ediyoruz. MURADİYE ŞELALELERİ' nde bir mola alıyoruz. Muhteşem güzelliğe sahip olan şelalede, biraz keyif yaptıktan sonra, DOĞU BAYAZIT' a ulaşıyoruz. Sadece Doğubayazıt’ ın değil, tüm doğunun en nefes kesici yapısı İSHAK PAŞA SARAYI' nı gezmeye başlıyoruz.  Bir kartal yuvasının yüzlerce kez büyütülmüşü gibi duran, taşa oyulmuş İSHAKPAŞA SARAYI’ nı görüp, mistik havasında büyüleneceksiniz… Osmanlı' nın en ünlü yapıtlarından biri olan bu muhteşem sarayın tarihçesi ve mimarisi hakkında rehberimizden bilgi alıp, öğle yemeği için mola veriyoruz. PASAJ’ da alışveriş için serbest zaman sonrasında, KÜÇÜK AĞRI ve BÜYÜK AĞRI Dağı’ nın görkemli manzarası eşliğinde, Türkiye’ nin en doğusundaki şehir, Doğu’ nun Çukurova’sı IĞDIR üzerinden, ‘’MATRUŞKA ŞEHİR’’ KARS’ a ulaşıyoruz.  Panoramik şehir turumuzu gerçekleştirerek,  kaşar - gravyer ve bal alışverişlerimizi yapıyoruz. Akşam, 4*KALE Otel’ imize vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


7. Gün: KARS-ANİ HARABELERİ-SARIKAMIŞ-ERZURUM

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında, UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan ANİ HARABELERİ' ne geçiyoruz. Bu muhteşem ören yerini, rehberimizin bilgilendirmeleriyle geziyoruz. Turumuzun devamında, SARIKAMIŞ’ ta Aziz Şehitlerimizi yad ederek, HORASAN - PASİNLER yolu ile NENE HATUN' un memleketi ERZURUM' a doğru yol alıyoruz. Şehrimizde, ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE, ULU CAMİİ, ÜÇ KÜMBETLER, ERZURUM EVLERİ VE RÜSTEM PAŞA BEDESTENİ (TAŞHAN) göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Akşam, PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ’ nde bulunan 4* PALAN Otel’ imize vb. yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


8. Gün: ELAZIĞ-MALATYA

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında KARLIOVA yoluyla, BİNGÖL üzerinden,  KEBAN BARAJI’ nı görerek, ELAZIĞ' a ulaşıyoruz. Camileri, kalesi ile bir açık hava müzesi konumunda olan, tarihi HARPUT Antik Kentini gezmeye başlıyoruz. 4000 yıllık geçmişe sahip ve birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış Harput’ ta SÜT KALE - ULU CAMİİ NİN EĞİK MİNARESİ- ALACA CAMİİ ve BALAK GAZİ HEYKELİ’ ni görüyoruz. Şehir turu sonrasında, KÖMÜRHAN KÖPRÜSÜ' nden ilerleyerek, KARAKAYA BARAJI manzarası eşliğinde, MALATYA' ya ulaşıyoruz. Şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz ve rehberimiz eşliğinde, NOSTALJİ EVİ' ni ziyaret edip, burada yorgunluğumuzu atıyoruz. MALATYA’ nın meşhur ŞİRE PAZARI’ nda kayısısından yapılmış çeşit çeşit ürünleri görüp, alışverişimizi tamamlayarak, ANEMON MALATYA HOTEL’ e vb. yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


9. Gün: NEMRUT-KAYSERİ-KAPADOKYA

Sabah erken saatlerde, dileyen misafirlerimiz ile bizi bekleyen minibüslerimizle (ekstra) NEMRUT’ a çıkıyoruz. Doğu ve Batı Medeniyetlerinin, 2150 m. yükseklikte muhteşem bir piramitteki kesişme noktası, Dünyanın sekizinci harikası NEMRUT; yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle, UNESCO Dünya Kültür Mirasında yer almaktadır. Bu muhteşem deneyimi yaşadıktan sonra otelimize geri dönerek kahvaltımızı yapıyoruz. Otelimizden ayrıldıktan sonra, DARENDE yolu ile GÜRÜN’ de mola verip öğle yemeğimizi alıyoruz.  Buradan, KAYSERİ' ye geçiyoruz. KAYSERİ KALESİ, SAAT KULESİ’ ni  görüyoruz ve Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan HUNAT HATUN KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz. Daha sonra,  GEVSER NESİBE TIP TARİHİ MÜZESİ’ ni görmeye gidiyoruz. Çifte Medrese (bugünkü adıyla Gevher Nesibe Tıp Tarihi Müzesi) Anadolu' da ki ilk tıp merkezi olarak bilinmektedir. Bu önemli bir bilim ve sanat merkezini ziyaret ettikten sonra, Kayseri’ nin ünlü çarşısı  PASTIRMACILAR ÇARŞISI’ nda alışveriş için serbest zamanın ardından, KAPADOKYA' ya doğru yol alıyoruz. Akşam, 5*SUHAN OTEL‘ e  vb. yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımızla (ekstra) Kapadokya’ ya özgü mağaralara oyularak yapılan eğlence mekânlarında, müzikli unutamayacağınız bir TÜRK GECESİ’ ne katılıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.  


10. Gün: KAPADOKYA-SULTAN HANI-AKSARAY-KONYA

Güzel bir sabahta, otelde kahvaltımızı aldıktan sonra, Kapadokya’da UÇHİSAR ve GÜVERCİNLİK VADİSİ’ nde fotoğraf molası verdikten sonra, AKSARAY üzerinden, SULTAN HANI’ na geçiyor ve burayı gezip  kısa bir mola veriyoruz. Ardından, KONYA’ da, MEVLANA MÜZESİ ziyaretimizi  yapıp öğle yemeği sonrasında, şehirden ayrılıyoruz. AFYON - KULA bölgesinde alınan  molalar sonrasında nadide şehrimiz İZMİR' e ulaşıyor ve bir sonraki ACADEMIC TOUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

»  Lüks Araçlarla Ulaşımlar ve Şehir Turları

»  Çevre Gezileri ve İkramlar

»  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» 5* ve 4* Otellerde 9 Gece Konaklama 8 Gece Y.P. 1 Gece O.K.

»  Zorunlu Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

»  ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

»  Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

»  Öğle Yemekleri

»  Akdamar Adasına Geçiş Tekne Ücreti

»  Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

»  Otellerde belirlenen ekstralar

»  Halfeti Tekne            

»  Minibüs ücretleri

» Urfa Sıra Gecesi Yemekli

»  Kapadokya Türk Gecesi

» 1 Akşam Yemeği

» 65 yaş üzeri yolcular için ek süprim sigorta ücreti farkı alınır.

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
22.10.20192399.00 TL
2199.00 TL
2999.00 TL
2799.00 TL
2399.00 TL
2199.00 TL
0 - 6 Yaş 899.00 TL
7 - 12 Yaş 1499.00 TL
Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

22 Ekim

TUR NOTLARI

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit ediniz.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, TC kimlik no ibrazı şarttır.
»Gezi süresi 10 GÜN-10 GECE’ dir. Otel konaklaması 9 GECE’ dir.
»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Otobüsle Gap  ve Doğu Turumuz ‘’ Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

 

İPTAL-İADE VE DEĞİŞİKLİK HAKKINDA 

Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
Otobüsle BOYDAN BOYA İTALYA TURU (2019)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
649.00
'den itibaren
Otobüsle BOYDAN BOYA İTALYA TURU (2019)
Tamamı 4*Otellerde, 2 Gecesi Roma ve Toplam 5 Gece İtalya Konaklamalı Koşa Koşa Değil, Doya Doya İTALYA !!!
9 Gün 9 Gece / 19.10.2019
ŞİLE AĞVALI İSTANBUL KÜLTÜR  VE KEYİF TURU (2019)
ERKEN REZERVASYON FIRSATI !!!
699.00 TL
'den itibaren
ŞİLE AĞVALI İSTANBUL KÜLTÜR VE KEYİF TURU (2019)
HİLTON GARDEN INN HOTEL’ de Y.P. Konaklama Ayrıcalığı ile…
3 Gün - 3 Gece / 07.11.2019
GÖKÇEADA-BOZCAADA VE ÇANAKKALE (2019)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
599.00 TL
'den itibaren
GÖKÇEADA-BOZCAADA VE ÇANAKKALE (2019)
HELEN PARK/HELEN OTELDE Y.P. (Yenilenmiş Haliyle ve ÇANAKKALE Merkez Konaklama Ayrıcalığıyla)
3 Gün - 2 Gece / 26.10.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım