COSTA VICTORIA ile HİNDİSTAN & MALDİVLER& SRI LANKA

COSTA VICTORIA ile HİNDİSTAN & MALDİVLER& SRI LANKA

 • GEMİDE 15 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA
 • 16 GÜN 15 GECE
 • UÇAK / GEMİ

 5* COSTA VICTORIA ile 

 MALDİVLER,SRİ LANKA ve HİNDİSTAN 

MUMBAİ - GOA MORMUGAO - NEW MANGALORE - KOCHI - COLOMBO - MALE

16 GÜN - 15 GECE

1.TUR: 16 - 30 Kasım 2019      2.TUR:30 Kasım - 14 Aralık 2019

5* COSTA VICTORIA GEMİSİNDE TAM PANSİYON KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE...

 Türk Hava Yolları ile İstanbul - Male  / Male - İstanbul uçuşları fiyata dahil !!! 

 

 


1. Gün

İSTANBUL - MALE


 

2. Gün

MALE MALDİVLER

MALE (MALDİVLER PLAJ TURU) (ekstra)

Costa neoRiviera’dan sabah erken saatlerde tender botlar ile Male’ye yanaşıyoruz. Buradan bineceğimiz botlar ile rüya gibi kumsalların olduğu, muhteşem bir denize ulaşmak için yaklaşık 1 saat yerel tekneler ile deniz ulaşımınıkullanıyoruz. Adaya ulaştığımızda alkolsüz HOŞGELDİN KOKTEYLLERİMİZ ile bizleri karşılıyorlar. Muhteşem bir otele ait olan bu plajda geçireceğimiz vaktin ardından öğle yemeğimizi yine otelde  açık büfe olarak alıp deniz, kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Gideceğimiz otelde ücretsiz wifi hizmeti sunulmaktadır. Daha sonra 5* Costa neoRiviera’ya dönüşümüz gerçekleşecektir.

Tur süresi yaklaşık 6 saat
Yetişkin:190$
Çocuk:130$

3. Gün

DENİZDE SEYİR

4. Gün

COLOMBO SRI LANKA

COLOMBO ŞEHİR TURU(ekstra)
Gelişen ülkelerin başkentlerinde olduğu gibi, Kolombo da çehresi her geçen gün değişen ve gelişen bir şehir. Eski binaların yerini gökdelenler alırken, eski şehrin çekiciliği insanları cezbediyor. 100 yıllık eski saat kulesi ve İngiliz kolonial binaları halen varlığını korumakta. Sri Lanka’nın ticari kalbi Colombo’yu daha yakından tanıyacağınız turumuz esnasında meşhur Gangarama Tapınağı, Belediye binası, Belediye müzesi, Sea Caddesi, tüccar ve esnaf ile pazarlıkların en iyi yapıldığı, şehrin en hareketli bölgesi olan  Pettah göreceğimiz yerler arasında. Tur esnasında rehberiniz değerli taş ve çay alışverişi için serbest zaman verecektir. Tapınak gezisi esnasında ayakkabılarınızı çıkartmanız gerekmektedir. Yanınızda yedek çorap bulundurunuz.
Tur süresi yaklaşık 6 saat
Yetişkin:70$
Çocuk:50$

 

5. Gün

DENİZDE SEYİR

6. Gün

MORMUGAO/GOA HİNDİSTAN

MORMUGAO / GOA ŞEHİR TURU(ekstra)
Bu turumuz sırasında sizlere Goa’nın tarihi yerlerini, görkemli plajlarını ve doğal güzelliklerini göstereceğiz. Limandan hareketle Shree Mangesh’e adanmış olan Mangueshi Tapınağına gidiyoruz. Sonrasında, bir zamanlar Roma kiliselerine rakip olan Eski Goa Kiliselerini görmeye gidiyoruz. Bom Jesus Basilikası, Se Katedrali ve St. Catejan Kilisesi göreceğimiz yerler arasında. Buradan hareketle eski tarihi binaların çokça olduğu başşehir Panjim City’e gidiyor ve Latin Quarter’ı görüyoruz. Alışveriş için verilecek serbest zaman sonrası gemimize dönüyoruz.
Tur süresi yaklaşık 6 saat
Yetişkin:70$
Çocuk: 50$

 

7. Gün

BOMBAY/MUMBAI HİNDİSTAN

MUMBAI & BOMBAY ELEPHANT MAĞARALARI(ekstra)
Sabah erken saatte 5* Costa neoClassica’dan hareket ile Elephanta Mağraları turumuzun başlangıç noktası olan yerel feribotların kalktığı limana ulaşıyoruz. Yapacağımız deniz yolculuğundan sonra sağlı sollu yerel alışveriş tezgahlarının bulunduğu yaklaşık 250- 300 metrelik bir yolu yürüyeceğiz. Rahat yürütüş ayakkabıları almanızı öneririz. Great Cave Temple ziyaretimiz başlayacaktır. İsa’nın doğduğu 550’li yılları temsil eden ve Elephanta’nın en dikkat çeken figürü olan Shiva’nın 3 yönü – yaratıcı, koruyucu, yok edici- ziyaret edilecektir. Yerel rehberimizin anlatımı ile bu muhteşem yapı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra ada ve yapı hakkında bilgilendikten sonra öğlen sularında adadan ayrılıyoruz ve 5* costa neoRiviera’ya dönüş yoluna geçiyoruz.
Tur süresi yaklaşık 6 saat
Yetişkin:75$
Çocuk:55$

 

8. Gün

BOMBAY/MUMBAI HİNDİSTAN

BOMBAY / MUMBAI ŞEHİR TURU(ekstra)
Sabah başlayacağımız gezimizde, eski adı Bombay olan Mumbai’nin en güzel yerlerini geziyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Hindu ve İslam mimarisinin bileşimi olan Hindistan Kapısı (Gateway of India), ordu binaları, kale bölgesi, dünyaca ünlü Chhatrapati Shivaji Maharaj istasyonu, ilginç inanış ve tapınmaları ile ünlü Cayna Tapınağı, Dhobi Ghat (çamaşırhane), Hacı Ali Dargah isimli deniz kıyısında yer alan cami ve Hare Krishna Tapınağı yer alıyor. Tüm dinlerin buluştuğu bu şehirdeki dinsel kültürel zenginlik, başınızı döndürecektir. Daha sonra Colaba Causeway’e giderek, serbest alışveriş yapma olanağımız olacaktır. Öğle yemeği için serbest zamanımız olacak. Daha sonra, Kraliçe’nin Gerdanlığı adı verilen, harika manzaralarla süslü Hanging Gardens ve Kamala Nehru Park’ı gezeceğiz. Crawford Market ve Mani Bhavan’da ülkenin babası Mahatma Ghandi’nin 1917-1934 yılları arasında kaldığı yeri de gördükten sonra, gemimize döneceğiz.
Tur süresi yaklaşık 7 saat
Yetişkin:75$
Çocuk:55$

 

9. Gün

BOMBAY/MUMBAI HİNDİSTAN

10. Gün

DENİZDE SEYİR

11. Gün

NEW MANGALORE HİNDİSTAN

12. Gün

COCHIN

COCHIN ŞEHİR TURU(ekstra)
Cochin şehir turumuzda bu şehrin eski evleri ve dar sokaklarına yayılan Portekiz, Hollanda ve İngiliz izlerini görebileceğiz. Cochin Kalesi civarı, Bölgeyi dünya haritalarında işaretleyen Vasco da Gama’nın gömülü olduğu St. Francis Kilisesi, içinde o dönemin yaşamını yansıtan mücevher, elbise ve 17. yüzyıl Hint Mitolojilerinden sahneler yansıtan eserlerin olduğu, Hollanda Sarayı olarak ta bilinen Mattancherry Palace, 1568 yılında yapılan, 1662’de Portekizliler tarafından yıkılıp 1664’te Hollandalılar tarafından yeniden inşa edilen, yer döşemesinde hepsi birbirinden farklı el yapımı Çin karolarının bulunduğu İngiliz Milletler Topluluğu’nun en eski Yahudi Sinagogu, ve limandaki Çinli balıkçıların kullanmış olduğu ilginç balık ağları, panoramik turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır.
Tur süresi yaklaşık 7 saat
Yetişkin:75$
Çocuk:55$

 

13. Gün

DENİZDE SEYİR MALDİVLER

14. Gün

MALE MALDİVLER

15. Gün

MALE - İSTANBUL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul (İstanbul Hava Limanı) - Male- İstanbul (İstanbul Hava Limanı) ekonomi sınıfı uçuşlar.
Kişi  sayısına bakılmaksızın Türkçe rehberlik hizmeti. 
Havalimanı  ve liman vergileri. (750€)
Havalimanı- Liman- Havalimanı transferler.
Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Seyahat sağlık sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 sürprim 20 € uygulanır. (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.)

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Servis ücretleri. Günlük kişi başı 10€ gemide ödenir. Zorunludur.
Gerekli vize ücreti. /Sri Lanka vizesi 10 EURO REZERVASYON ESNASINDA ALINACAKTIR (ZORUNLU)
İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası 25€. 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.
Sağlık hizmetleri. / Kara turları. / Kişisel harcamalar.
Gemideki tüm içecekler.
İç hat bağlantı uçuşları.
Yurtdışı çıkış harcı.

Costa Cruise gemilerinde günlük 8€ karşılığında sosyal medya internet pakeri alabilirsiniz.  Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp kullanımını bu paket ile sağlayabilirsiniz.

 

KARA TURLARINA KATILIM KOŞULLARI

[*]       Kara turları min. 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

[*]       Acente yerel tedarikçilerden gelecek fiyatlar doğrultusunda kara turu fiyatlarında değişiklik yapabilir.

[*]       Tur ödemeleri turun 1. Günü rehbere nakit ve USD olarak yapılmalıdır. Kredi kartı, seyahat çeki geçerli olmayacaktır. Turun 1. Günü ödeme yapmayan misafirlerimiz daha sonraki günlerde turlara katılım göstermek isterse yerel tedarikçilerimizden alınacak onay doğrultusunda katılım gösterebilirler.

[*]       Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir.  Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin gemiye ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.

Çocuk yaşı 12 ve altıdır. 4 yaş altı ücretsizdir otobüste yer olmaması durumunda ebevenyleri ile aynı koltukta gidecektir.

VİZE BİLGİLERİ

Hindistan vizesine başvuracak misafirlerimiz aşağıdaki internet sitesinden randevu alıpi gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz doldurup başvuru tarihlerini seçebilirler. Başvurular İstanbul ve Ankara’da yapılmaktadır. 

Vize sonuçlanma süresi bugün itibari ile 1 iş günü olup. Yoğunluğa göre süre uzayabilir. Randevu tarihinde yaşanacak yoğunluktan dolayı Hindistan konsolosluğu geç bir tarihe randevu verebilir. Misafirlerin tur kalkışından en az 2 ay önce randevularını almak için hindistan konsolosluğuna başvuru yapmaları öneririz.

ALINACAK OLAN VİZE ÇOK GİRİŞLİ OLMALIDIR.

İPTAL İADE ŞARTLARI

Rezervasyon itibari ile; 

180 gün kalaya kadar kişi başı 150€ 

179-120 gün %20 

119-90 gün %25 

 89-60 gün %30

 59-45 gün %50 

44-30 gün %60 
29-20 Gün %85 
19-10 Gün %95 
9 günden az %100

 

[*]       Programda belirtilen saatleri EmiratesHava yolları ve Costa Cruise şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

[*]       Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.

[*]       Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin büfe restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

[*]       Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 300 Euro bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

[*]       Tura katılacak misafirlerin TUR BİTİŞ TARİHİ İTİBARİ İLE en az 6 ay geçerliliği olan yırtılmamış pasaportları ve seyahat süresini kapsayan HİNDİSTAN vizeleri olması gereklidir

[*]       Uçuşlar esnasında valizinizde harici batarya bulundurulmamalıdır.

[*]       HİNDİSTAN KONSOLOSLUĞU VİZE İÇİN KESİLMİŞ UÇAK BİLETİ TALEP ETMEKTEDİR. KESİLMİŞ UÇAK BİLETİNİ TEMİN ETMEK İÇİN HAVAYOLUNA ÖDEMENİN TAMAMININ YAPILMASI GEREKLİ OLDUĞUNDAN ÖDEME TAMAMLANMADAN VİZE EVRAKLARI İLETİLEMEYECEKTİR.

[*]       Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb sokmak kesinlikle yasaktır.

[*]       Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.

[*]       Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

[*]       Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.

[*]       Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

[*]       Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.

[*]       Pasaportunuzun süresi tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.

[*]       Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.

[*]       TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN MALE GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

[*]       Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.

[*]       Gemide Euro para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.

[*]       Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi euro ve nakit olarak yapılması gereklidir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılıp onay alınacaktır.

[*]       Tur esnasında gemi çalışanlarına ve rehberinize fiziksel şidden ve hakaret eden misafirlerimizi gemi kaptanı gemiden indirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yolcuya herhangi bir iade yapılmamaktadır.

Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir. Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin gemiye ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Gemi Bilgileri

Costa Victoria, Costa Cruise şirketinin 15 gemisinden biri olan 2012 yapımı en yeni gemilerinden biridir. Toplam kabin sayısı 964 olup 242 adet balkonlu, 20 adet suite kabin bulunmaktadır. Toplam 5 restoran ve 10 bar vardır. 3 adet yüzme havuzu (2 tanesi kapalı olarakta kullanılabiliyor) ve 4 jakuzi vardır. 3 ayrı kata yayılmış, toplam 1287 yolcu kapasiteli tiyatro salonu bulunmaktadır. Gemide disko, casino, internet cafe , 4D Sinema, mağazalar ve kütüphane bulunmaktadır. Çocuklar için çocuk kulübü ve çocuk havuzu vardır. Wellness Center`da terapi havuzu, Türk hamamı, sauna, rahatlama ve dinlenme bölümleri, spor salonu, masaj odaları ve solarium bulunmaktadır.

Gemi Görselleri

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Liman Bilgileri

-

Tur Süresi

16 GÜN 15 GECE


'den itibaren

Konaklama

GEMİDE 15 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

UÇAK / GEMİ

Gezilecek Yerler

MALE (MALDİVLER) - COLOMBO (SRI LANKA) - MORMUGAO/GOA(HİNDİSTAN) - BOMBAY/MUMBAI (HİNDİSTAN) - NEW MANGALORE (HİNDİSTAN) - COCHIN (HİNDİSTAN)

Tur Hakkında

COSTA VICTORIA GEMİSİNDE 15 GECE TAM PANSİYON KONAKLAMA

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020

  1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020

  399.00'den itibaren
  İDA`NIN KÖYLERİ VE ASSOS

  İDA`NIN KÖYLERİ VE ASSOS

  599.00 TL 'den itibaren
  2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı)

  2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı)

  449.00'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.