UÇAKLI GAP TURLARI (4 Gün-3 Gece)

UÇAKLI GAP TURLARI (4 Gün-3 Gece)

 • Bölgenin Seçkin Otellerinde Konaklama Ayrıcalıklı
 • 4 Gün-3 Gece
 • Uçakla ve 31-35-40 kişilik küçük araçlarla seyahat

Tur Süresi

4 Gün-3 Gece

14.499,00 TL
'den itibaren

Konaklama

Bölgenin Seçkin Otellerinde Konaklama Ayrıcalıklı

Ulaşım

Uçakla ve 31-35-40 kişilik küçük araçlarla seyahat

Gezilecek Yerler

Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Atatürk Barajı, Nemrut Dağı, Göbeklitepe, Mardin, Midyat, Hasankeyf, Diyarbakır

Tur Hakkında

Academic Tour Kalite ve Güvencesi ile...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


4 GÜN-3 GECE'lik PROGRAM
ACADEMİC TOUR  Kalitesi, Güvencesi ve Tecrübesi ile

 UÇAKLI BUTİK GAP TURLARI 

 BÖLGENİN SEÇKİN OTELLERİNDE 2 GECE ŞANLIURFA-1 GECE MARDİN  KONAKLAMA 

GAZİANTEP GİDİŞ-DİYABAKIR DÖNÜŞ

Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Atatürk Barajı, Nemrut Dağı, Göbeklitepe, Mardin,
 Midyat, Hasankeyf, Diyarbakır

ACADEMİC TOUR PROFESYONEL REHBER KADROSU EŞLİĞİNDE

15-18 Haziran (Bayram)/16-19 Haziran (Bayram )17-20 Haziran (Bayram) 
26-29 Haziran/12-15 Temmuz/ 15-18 Ağustos / 29 Ağust.-1 Eylül 
12-15 Eylül /19-22 Eylül / 27-30 Eylül/ 28 Eylül-1 Ekim/ / 5-8 Ekim 
11-14 Ekim /19-22 Ekim /26-29 Ekim /9-12 Kasım/ 10-13 Kasım
13-16 Kasım /14-17 Kasım / 21-24 Kasım

(4 Gün-3 Gece) 


1. Gün

GAZİANTEP-HALFETİ- ŞANLIURFA

Siz değerli misafirlerimizle, sabah Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşup, saat 06:00 da kalkacak olan İzmir-Gaziantep uçuşumuzun check-in işlemlerini tamamlayarak saat 07:40’da GAZİANTEP Havalimanına iniyoruz. Bizi bekleyen aracımıza yerleşip, Gaziantep’te önce  meşhur Katmer ve Beyran Çorbası ile kahvaltımızı yaptıktan sonra, dünyanın en büyük mozaik müzesi olan ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ gezisiyle turumuza başlıyoruz. Zeugma mozaik müzesindeki mozaikler sizi rüya gibi bir gezintiye çıkaracak. Kendinizi Zeugmalı asillerin villalarını dolaşırken bulacaksınız. Rehberimizin bilgilendirmelerinin ardından, tarihi çarşılar bölgesine geçiyor ve Zincirli Bedesteni, Almacı Pazarı, Bakırcılar Çarşısı’nı geziyoruz. Çekicin bakırla buluştuğu o dar sokaklara yani bakırcılar çarşısına yaklaşırken, bakır ustalarının çekiç sesleri sizi karşılıyor…Burada vereceğimiz serbest zamanda Yöresel Bakır İşlemeleri, Hediyelik Eşya, Baklava ve Antep Fıstığı alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Tahmis Kahvesinde kahvelerimizi yudumladıktan sonra,  Gaziantep gezimizi tamamlayıp, tarihi ve doğası ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan KARAGÜL dizinin de çekildiği HALFETİ`ye geçiyoruz. Birecik Baraj Gölü üzerinde 1 saat sürecek muhteşem bir Tekne Turuna (ekstra) çıkıyoruz. Gözlerinizi kapatıp rüzgarın kollarınızın arasından size dokunarak geçmesine izin verin... Yüzünüzü usulca okşayan serin bir rüzgarla birlikte zamanın yavaşladığını ve geçmişe doğru aktığını hissedeceksiniz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri  büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gezdikten sonra peygamberler şehri ŞANLIURFA`ya geçiyoruz. ŞANLIURFA’da tur tarihimize göre 5* Dedeman Otel veya 5*El Ruha Otel vb. yerleşiyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

ATATÜRK BARAJI- NEMRUT DAĞI- ŞANLIURFA-(Sıra Gecesi)

Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltının ardından, istikametimizi ATATÜRK BARAJI’na doğru çeviriyoruz. Güneydoğu Anadolu Projesinin kalbi ve Türkiye’nin en büyük bu barajını görerek, rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Büyük Önder Atatürk’ün projelerinden biri olan bu muhteşem eseri kahvelerimizi yudumlarken seyrediyoruz. Adına yakışır görkemli barajı geride bırakıyor ve bizi bekleyen dolmuşlara binerek (Hava ve yol durumu müsait olduğu takdirde) NEMRUT DAĞI’na  doğru yola çıkıyoruz. Doğu ve Batı Medeniyetlerinin, 2150 m. yükseklikte muhteşem bir piramitteki kesişme noktası, Dünyanın sekizinci harikası ve ’Kralların Tahtı’’ olarak adlandırılan NEMRUT; yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle UNESCO Dünya Kültür Mirasında yer almaktadır. Bu muhteşem tarihi yapıları fotoğraflayarak, peygamberler şehri ŞANLIURFA`ya hareket ediyoruz. Tarihi boyunca onlarca krallığa ve imparatorluğa merkezlik etmiş Balıklı Göl Vadisi’ni geziyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Balıklı Göl (Halil-ül Rahman Gölü), Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı yer, Ayn-ı Zeliha Gölü, Rızvaniye Medresesi, Tarihi Kule, Hz. İbrahim’in doğduğu mağara, Mancınık Kuleleri, Urfa Kalesi ve Kanallar olacak. Rehberimizin anlatımlarından sonra, isod alışverişi yapmaya gidiyoruz.  Güzel bir günün sonuda 5* Dedeman Otel veya 5*El Ruha Otel’imize tekrar geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra yemekli) Urfa kültürünün bir parçası olan yemekli SIRA GECESİ eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

GÖBEKLİTEPE-MARDİN

Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltının ardından, yönümüzü GÖBEKLİTEPE’ye çeviriyoruz. Dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan,  12.000 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan sonra üstü ‘’Biz tekrar buraya geri geleceğiz’’ düşüncesiyle orayı inşa eden insanlar tarafından kapatılmış, dünyanın ilk tapınağı - yaşamsal kült alanı GÖBEKLİTEPE ziyaretine başlıyoruz. İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir. Stilize edilmiş insan tasvirlerinin bulunduğu T biçimindeki sütunları, hayvan tasvirlerinin kayaların üstüne işlendiği alanları rehberimizin anlatımlarıyla zamanda yolculuk yapıyoruz. Göbeklitepe gezimizi tamamlayıp, gecesi ‘’Gerdanlık’’ gündüzü ‘’Seyranlık’’ olan  MARDİN’e doğru yol alıyoruz. Mardin’i gezmeye Kasımiye Medresesi ile başlıyoruz. Artuklular  Döneminde yapımına başlanan ve 15. Yüzyılın sonlarında Akkoyunlu Sultan Kasım İbn Cihangir döneminde tamamlanmış olan Medrese’de rehberimizden bilgiler alarak gezip, fotoğraf molası ardından, Mezopotamya kültürlerinin ve medeniyetlerinin bir harmonisi niteliğindeki rüya şehir Mardin’de Ptt Binası, Olgunlaşma Enstitüsü, Ulu Cami,  Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş tarihi yapılar, Mardin’in dar sokakları ve Abbara’lar göreceğimiz yerler arasındadır... Kulaklarınızı çocuk seslerine ve ara ara duyacağınız nal seslerine verin ve dar sokaklarda yürürken mutlaka elleriniz yüzlerce yıllık serin duvarlara dokunsun, işte o zaman Mardin’le biraz daha bütünleşmiş olacaksınız. Mardin çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çarşı’da yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tesbihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri,  badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar (Gümgüm) gibi hediyelik eşya alışverişleri yapabilirsiniz. Tur tarihimize göre 4*Mesopotamia Garden Otel, Anemon Otel vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Reyhani Gecesine gitmek isteyen konuklarımız turu satın aldıkları tarihte, Reyhani Gecesi için bölgenin meşhur Bağdadi Restorant veya Cerciş Murat Konağı Restoranttan önceden rezervasyon yaptırmalarını tavsiye ederiz.

4. Gün

MİDYAT-HASANKEYF-BATMAN-DİYARBAKIR

Sabah otelimizde alacağımız  kahvaltının ardından, günümüzde bölgedeki süryanilerin ibadetlerini gerçekleştirdiği Mor Gabriel Manastırı gezisini gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Deyrulumur olarak da bilinen Mor Gabriel Manastırında öğrenci ve din adamlarının odaları, çeşitli mezarlıkları, kilise, çan kulesi, abbara, mutfak, öğrenci yurtları ve manastır avlusunu geziyoruz. Ardından MİDYAT’a  geçiyoruz. Orta Doğu  ve Anadolu medeniyetlerinin mistik mimari dokusunu burada farklı bir tonda ve renkte hissedeceksiniz. Midyat; mimari alanda bölgenin lideri konumunda. Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki, insan burada kendini adeta bir orta çağ kentinde, film setinden bir sahnede hissedebiliyor. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin taş ustalarının incelikli becerileri Midyat`a bir açık hava müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca, Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerken, telkari, şarap, kozmetik,kahve, badem şekeri alışverişleri yapabilirsiniz. Daha sonra ‘’Sıla’’ ‘’Hercai‘’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi‘ni geziyoruz. Buradan hareketle Hasankeyf’e uğruyoruz. Tarihi antik dönemlere dayanan ve tarih boyunca medeniyetlerin kesişim noktası olmuş, Mezopotamya’nın önemli mirası Hasankeyf, yakın zamanda Ilısu barajının su tutması sebebiyle sular altında kalmış ve bu süreçte tarihi eserler Yeni Hasankeyf’e taşınmıştır. Burada geniş açıdan tarihi şehri görürken aynı zamanda binlerce mağara gibi doğal güzellikleri; Zeynel Bey Türbesi, El Rızk Cami, Hz. Süleyman Cami, Koç Cami, Kızlar Camii, Artuklu Hamı, İmam Abdullah Zaviyesi, Sultan Süleyman Külliyesi gibi Akkoyunlu ve Osmanlı dönemlerinden kalma tarihi güzellikleri görüyoruz.BATMAN üzerinden Güneydoğu Anadolu bölgesinin metropol şehri  DİYARBAKIR’a hareket ediyoruz. Karacadağın binlerce yıl önce patlamasından sonra etrafta beliren onlarca kilometrelik taş ve kaya denizi manzarasıyla rengi kırmızıya yakın bereketli topraklarda yolumuza devam ediyoruz. Diyarbakır’a  vardığımızda Anadolu’nun en eski camisi ve islam aleminde 5.inci harem-i şerifi olarak bilinen Ulu Cami, hemen yanında bulunan 35 yaş şiiri ile tanınan Türk şiirinin önemli şairlerinden  Cahit Sıtkı Tarancı’nın Kültür Evi’ni(restorasyonda dışarıdan anlatım)  Dört Ayaklı Minare (Şeyh Mutahhar Camii) Sülüklü Hanı, Deliller Hanı’nı,  UNESCO 39'uncu Dünya Miras Komitesi Toplantısı'nda 'Dünya Kültür Mirası' olarak tescillenen Diyarbakır Surları ile Hevsel Bahçeleri’ ni On Gözlü Köprü'yü görerek, serbest zaman veriyoruz.  Ardından DİYARBAKIR Havalimanı’na geçiyor  ve 23:05’de kalkacak olan SunExpress Hava Yollarına ait Diyarbakır-İzmir uçağımızın işlemlerini yaptırarak, saat 01:15 ‘de İZMİR’e varıyoruz. Güzel anılarımızla ACADEMİC TOUR seyahatinde tekrar buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.   

Not

*Uçuş saatinden 2 saat önce Havalimanında bulunmanız gerekmektedir

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Uçak Bileti Gaziantep Gidiş+ Diyarbakır Dönüş
 • Uçak Sonrası Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Belirtilen Otellerde  3 Gece Konaklama
 • Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası 
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  İlk Gün Yolda Alınan Kahvaltı
 •  Son Gün Yolda Alınan Akşam Yemeği
 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Halfeti Tekne Turu         
 • Nemrut Minibüs ücretleri
 • 1 Akşam Yemeği (Urfa Sıra Gecesi Yemekli)
 • 65 yaş ve üzeri yolcular için seyahat sağlık sigortası sürprim ücreti
 • ACADEMİC TOUR Seyahat Güvence Paketi
Tarihİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
26.06.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
12.07.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
15.08.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
29.08.202416.499,00 TL
14.499,00 TL
18.999,00 TL
17.299,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.199,00 TL
Taksitler »
12.09.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
19.09.202416.499,00 TL
14.499,00 TL
18.999,00 TL
17.299,00 TL
16.499,00 TL
14.499,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.199,00 TL
Taksitler »
27.09.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
28.09.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
05.10.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
11.10.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
19.10.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
26.10.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
09.11.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
10.11.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
13.11.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
14.11.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »
21.11.202416.499,00 TL
14.999,00 TL
18.999,00 TL
17.499,00 TL
16.499,00 TL
14.999,00 TL
0 - 6 Yaş 7.999,00 TL
7 - 12 Yaş 12.499,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

26 Haziran • 12 Temmuz • 15, 29 Ağustos • 12, 19, 27, 28 Eylül • 05, 11, 19, 26 Ekim • 09, 10, 13, 14, 21 Kasım

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART önceden alınmasını öneririz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid ediniz.

»Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, öngörülemeyen durumlar vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu tutulamaz.

» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Turlarımızda katılan kişi sayısı doğrultusunda araç seçimi yapılmaktadır. (16-19-27-31-35-39-46 kişilik) Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

» Gezi süresi 4 GÜN-3 GECE’ dir. Otel konaklaması 3 GECE’ dir.

» Bazı otellerde akşam yemekleri, yoğunluk durumuna göre, Set Menü veya Açık Büfe olarak verilebilir.

» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Nemrut Dağı’na hava koşullarının müsaitlik durumuna göre çıkış yapılır.

»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller, sigorta kapsamına girmez ve ücret iadesi gerçekleşmez.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.